Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Elektroseks sutki

Newsletter

TWIST N SUCK ELECTRO - elektryczna stymulacja próżniowa sutków

Od delikatnego do twardego, ssaki sutków MEO® obiecują absolutną przyjemność SM. Jeśli lubisz szczególnie intensywną stymulację sutków, elektryczne ssaki do sutków MEO® z pewnością cię zachwycą.

Więcej informacji

1802/00

dostępne

  Więcej informacji

  To jest to, czego pragnie każdy uległy partner: ekstremalna stymulacja sutków za pomocą prądu stymulującego i niewiarygodnie silnego podciśnienia.

   

  Dla intensywnej stymulacji sutków łączymy zalety dwóch światów z TWIST N SUCK ELECTRO: Niezwykle silna próżnia dzięki regulowanemu podciśnieniu oraz regulowana stymulacja elektryczna i jej wiele możliwości pomiędzy karą a rozpieszczaniem.

   

  Od delikatnego do twardego, ssaki sutków MEO® obiecują absolutną przyjemność SM. Jeśli uwielbiasz szczególnie intensywną stymulację sutków, elektryczne ssaki MEO® z pewnością cię zachwycą.

   

  Dzięki innowacyjnemu projektowi, elektryczne ssaki do sutków ssą twoje sutki coraz mocniej, po prostu obracając je i dając tobie lub twojemu partnerowi sensacyjne doznania.

  Po prostu umieść przyssawki do sutków otworem na sutku. Następnie delikatnie wytwórz podciśnienie za pomocą ruchu obrotowego - sutek i pierś zostaną mocno wciągnięte do cylindra! Nieopisane uczucie: jakby twój partner ssał, ssał i gryzł. Próżnia powoduje, że sutki pęcznieją, stają się twarde i spiczaste jak małe marchewki.

  Silna siła ssania jest naprawdę wyjątkowa w porównaniu z tradycyjnymi ssakami do sutków! Twoje sutki są stymulowane do granic możliwości, stają się twarde i puszyste. Ugniatanie, szczypanie palcami czy ssanie ustami nie jest w stanie oddać sprawiedliwości TWIST N SUCK. Jeśli lubisz mocniej, intensywniej, a może nawet boleśniej, możesz teraz włączyć prąd stymulujący i w pełni poddać się bólowi przyjemności.

   

  Orgazm sutkowy! Czy słyszałeś kiedyś o orgazmie sutkowym? Polega on na ssaniu, lizaniu i kręceniu - ponieważ sutki mają bezpośrednie połączenie z "góry" z "dołem". Wielu mężczyzn może być nie tylko bardzo napalonych dzięki intensywnej stymulacji sutków, ale nawet doprowadzonych do orgazmu!


  Elektryczne ssaki do sutków sprawiają, że wrażliwość i drażliwość sutków wzrasta, ponieważ zwiększa się przepływ krwi. Po użyciu ssaków sutki są duże i twarde, dlatego można się nimi szczególnie dobrze bawić. Oczywiście elektrod próżniowych MEO® możesz używać także na innych częściach ciała. Twoja wyobraźnia nie ma granic.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • 2 ssaki do sutków, podciśnienie i elektrostymulacja
  • Silne ssanie w połączeniu z elektrostymulacją może doprowadzić do orgazmu sutków!
  • Materiał: ABS, silikon, kabel połączeniowy
  • Może być podłączony do urządzeń MEO® do stymulacji prądem lub wielu urządzeń TENS i EMS. Do tego celu polecamy MEO® SexBox
  • Ekscytujący dodatek: nadaje się również do sesji TT, w zależności od ustawienia.
  • Żel do elektrod przewodzących prąd, taki jak ESHOCK, zapewnia silniejsze ssanie i bardziej intensywne doznania
  • Po użyciu wyczyść ciepłą wodą, delikatnym mydłem i sprayem VERYCLEAN
  • Elektrostymulacja erotyczna NIE jest odpowiednia dla osób z rozrusznikiem serca lub innymi urządzeniami elektronicznymi w ciele lub na ciele!

  TO MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ ....

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  I highly recommend these!

  I've had these for several months now. Like some of the other reviews, I have increased my usage of my nipple suckers. I love how sensitive they make my nipples. As a man, I'm one of many (silent) others who is in tune with this area of my body. So my nipples are already sensitive; but these toys take that sensitivity to another level entirely! It is amazing how sensitive and arousing it is for something as simple as my t-shirt rubbing against them at times. When used with other toys (with or without a partner) it can really blow your mind!

  • 3 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Twist up electro nipple suckers

  Love this product it enlarges your nipples a can give you pleasure and a little bit of pain the farther you twist.

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Set mit zwei TWIST N SUCK Elektro

  Geiles Toy – sowohl mit, als auch ohne Strom. Haben einen guten Zug und machen die Nippel wunderbar sensitiv. Ich mag es sehr, und kann es jedem nur empfehlen.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Ohne Strom - die schwarzen Kappen lieber weglassen.

  Das Produkt an sich ist geil.
  Das einzige Problem sind die schwarzen Elektroden.
  Mich persönlich stört, das diese zu eckig sind.
  Wenn man die abnimmt, hat man ein abgerundetes Plastik vor sich.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  TWIST N SUCK ELECTRO - elektryczna stymulacja próżniowa sutków

  TWIST N SUCK ELECTRO - elektryczna stymulacja próżniowa sutków

  Od delikatnego do twardego, ssaki sutków MEO® obiecują absolutną przyjemność SM. Jeśli lubisz szczególnie intensywną stymulację sutków, elektryczne ssaki do sutków MEO® z pewnością cię zachwycą.

  Napisz własną recenzję

  Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również ...

  4 inne przedmioty w tej samej kategorii: