Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Pieprzone maszyny HiSmith

Newsletter

Pieprzone maszyny HiSmith 

Hismith to renomowana marka w sektorze zabawek erotycznych, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości maszyn do ruchania. Maszyny do ruchania Hismith są synonimem wyjątkowych i intensywnych doznań seksualnych. Ich maszyny do ruchania charakteryzują się mocą, trwałością i wszechstronnością oraz oferują szeroki zakres prędkości i wzorców...

Hismith to renomowana marka w sektorze zabawek erotycznych, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości maszyn do ruchania. Maszyny do ruchania Hismith są synonimem wyjątkowych i intensywnych doznań seksualnych. Ich maszyny do ruchania charakteryzują się mocą, trwałością i wszechstronnością oraz oferują szeroki zakres prędkości i wzorców ruchów.

 

Więcej
12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 28 elementów
Pokaż 1 - 12 z 28 elementów

Hismith to renomowana marka w sektorze zabawek erotycznych, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości maszyn do ruchania. Maszyny do ruchania Hismith są synonimem wyjątkowych i intensywnych doznań seksualnych. Ich maszyny do ruchania charakteryzują się mocą, trwałością i wszechstronnością oraz oferują szeroki zakres prędkości i wzorców ruchu.

 

Wiele maszyn do ruchania Hismith posiada konfigurowalną konstrukcję, która pozwala użytkownikom dostosować kąt i pozycję do ich indywidualnych potrzeb. Ponadto większość maszyn do ruchania jest kompatybilna z różnymi przystawkami i akcesoriami, co zapewnia dodatkową różnorodność i elastyczność.

 

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Hismith koncentruje się na dyskrecji. Pomimo wysokiej wydajności, większość maszyn jest zaskakująco cicha. Firma kładzie również nacisk na stosowanie wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i przyjazne dla ciała.

 

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z maszynkami do pieprzenia, czy też jesteś już doświadczonym użytkownikiem tego typu urządzeń, w ofercie Hismith każdy znajdzie model odpowiadający jego indywidualnym potrzebom i preferencjom.

Maszynki do ruchania od HiSmith ze sterowaniem za pomocą aplikacji

 

Jak działa nowa aplikacja HiSmith Smart App?

 

W przypadku urządzeń z systemem Android przejdź do sklepu Google Play. W przypadku urządzeń z systemem iOS otwórz sklep Apple Store. Po otwarciu App Store wyszukaj Hismith i pobierz odpowiednią aplikację HiSmith Smart App. Aplikację można zainstalować w różnych językach, np. angielskim, holenderskim, niemieckim, francuskim, chińskim i japońskim. Zalecamy wybranie ustawienia języka angielskiego, ponieważ aplikacja została opracowana specjalnie do użytku w języku angielskim: W ten sposób działa ona tak płynnie, jak to tylko możliwe. Ponadto interaktywna platforma aplikacji, na której użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, jest również głównie w języku angielskim - dzięki czemu możesz najlepiej nawiązywać kontakty w tym języku. Możesz jednak łatwo przełączać się między językami, zmieniając ustawienia językowe w aplikacji.

 

Niekończąca się zabawa

 

Aplikacja oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości. Na przykład, zawsze masz przegląd 8 częstotliwości, a nowe warianty są dodawane codziennie. Aplikacja jest również jedynym sposobem na wybranie własnych częstotliwości i prędkości. Ponadto możesz użyć aplikacji do zdalnego sterowania urządzeniem, a nawet przekazać kontrolę innej osobie w zupełnie innym miejscu na świecie i pozwolić jej obsługiwać urządzenie. Oznacza to, że nawet jeśli ty i twój partner seksualny jesteście daleko od siebie, nadal możecie czuć się blisko połączeni za pośrednictwem aplikacji. A jeśli czujesz się szczególnie "żądny przygód", możesz nawet pozwolić nieznajomemu przejąć kontrolę nad twoją przyjemnością i satysfakcją na dedykowanej platformie aplikacji...

 

Wybierz swoją przyjemność

 

Dzięki aplikacji Hismith Smart App możesz ustawić własne częstotliwości i prędkości pchnięć oraz zapisać ulubione ustawienia do wykorzystania w przyszłości. Możesz także odkrywać programy stworzone przez innych użytkowników (a oni mogą korzystać z Twoich programów) - dając Ci nieskończoną różnorodność podczas uprawiania seksu ze swoją maszyną do pieprzenia! Użytkownicy platformy społecznościowej Hismith mogą również wirtualnie "polubić" się nawzajem, czatować, udostępniać stworzone przez siebie programy i wiele więcej.

 

Zalety aplikacji Hismith® Smart App

 

 • Seks! Z Tobą, Twoim partnerem lub nieznajomymi! Zawsze i wszędzie!
 • Kontroluj maszynę do pieprzenia HiSmith z dowolnego miejsca na świecie
 • Wybierz własne prędkości
 • Twórz własne programy i częstotliwości
 • Kontrola na żywo: przesuń palcem w górę i w dół na ekranie, aby zwiększyć/zmniejszyć prędkość
 • Pozwól swojemu partnerowi, kochankowi lub innemu użytkownikowi aplikacji Hismith Smart przejąć kontrolę nad Twoją przyjemnością
 • Zainspiruj się innymi użytkownikami i podziel się swoimi wskazówkami i sztuczkami

 

Chcesz kupić maszynę do pieprzenia HiSmith w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu lub we Włoszech? Tutaj znajdziesz różne modele, zalety i dane techniczne maszyn do pieprzenia HiSmith:

 

2916

Maszynka do ruchania HiSmith Premium 2.0 ze sterowaniem za pomocą aplikacji

 

HiSmith Premium Fucking Machine 2.0 jest cudownie kompaktowa i dyskretna, ale jej moc pchnięć jest większa niż możesz sobie wyobrazić. Imponująca potęga maszyny do ruchania, która może być nawet obsługiwana na całym świecie za pośrednictwem aplikacji; przez przyjaciół lub nieznajomych, tak jak lubisz.

 

Ta maszyna do ruchania wie, jak inspirować, a dzięki innowacyjnej technologii możesz w pełni dostosować przyjemność z ruchania do swoich potrzeb! HiSmith Premium Fucking Machine 2.0 jest wyposażony w wymienną nasadkę dildo i może wepchnąć w Ciebie do 5 cm głębokości przy 3 różnych prędkościach. Maszynę można trzymać w dłoni lub przykręcić do dołączonej przyssawki. Przyssawka trzyma się niezawodnie na wszystkich gładkich powierzchniach i umożliwia ruchanie bez użycia rąk. Kąt można oczywiście regulować indywidualnie (0-90 stopni), dzięki czemu możesz być ruchana analnie lub waginalnie w ponad 9 różnych pozycjach, na przykład w samochodzie, w wannie, pod prysznicem lub przed lustrem. Dołączony pilot zdalnego sterowania wymaga tylko jednej baterii AAA, aby zaoferować Ci różnorodne możliwości, w pojedynkę lub w parach. Zamiast pilota możesz również wygodnie korzystać z innowacyjnej aplikacji HiSmith na swoim smartfonie i samemu decydować, czy chcesz być ruchany przez przyjaciół, czy zupełnie obcych ludzi. Czy nie byłaby to absolutnie ekscytująca myśl, aby całkowicie oddać się nieznajomym i pozwolić im cię wykorzystać?

 

Więcej szczegółów:

 

 • HiSmith Premium Travel Fuck Machine 2.0 (Podróżny Fucker 2.0)
 • Ta maszyna do ruchania może być sterowana za pomocą smartfona
 • Aplikacja na Androida i iPhone'a
 • System KlicLock umożliwia szybkie i łatwe podłączenie uchwytu, maszyny i przystawki.
 • Wymiary produktu 35 x 10,5 x 7,4 cm
 • Materiał RVS, plastik, aluminium
 • Pilot zdalnego sterowania o zasięgu 10 m
 • Zasilanie: AC 100-240 V 50-60 Hz
 • RMP: 3700
 • Bateria do pilota: bateria AAA (brak w zestawie)
 • Moc transmisji pilota: 10 m
 • Bardzo mocna podstawa ssąca
 • Uchwyt montażowy regulowany w zakresie od 0 do 90
 • Strzela na głębokość do 5 cm
 • 3 prędkości
 • 1 dildo z wyraźną żołędzią
 • Całkowita długość dildo: ok. 17,5 cm
 • Długość wewnętrzna: ok. 16 cm; Ø ok. 3,5 cm
 • System KlicLock dla łatwego montażu
 • Kompatybilny z innymi produktami HiSmith
 • Mocny, cichy silnik (12V/2A DC)
 • Obsługa: zasilacz sieciowy (w zestawie)
 • Pilot zdalnego sterowania: bateria AAA - brak w zestawie
 • Dołączone instrukcje
 • Materiał: RVS, plastik, aluminium

 

2917

HISMITH Quadruple Penetration - Fucking Machine 360 Premium Sex Machine

 

Dzięki tej niesamowitej 4-krotnej maszynie do ruchania od HiSmith możesz przenieść orgię prosto do swojego domu. Imponująca potęga maszyny do ruchania, która może być nawet kontrolowana na całym świecie za pośrednictwem aplikacji; przez przyjaciół lub nieznajomych, tak jak lubisz!

 

Najważniejsze cechy:

 

 • Unikalna maszyna do podwójnej penetracji dla dwojga!
 • Może być sterowana za pomocą aplikacji przez Twojego partnera, przyjaciół lub zupełnie obce osoby!
 • Niezwykle mocny silnik - osiąga do 240 pchnięć na minutę
 • regulowany w zakresie 360 stopni - umożliwia wiele różnych pozycji
 • Głębokość penetracji od 1,2 do 6 cali
 • Ergonomiczna konstrukcja - łatwy w montażu i obsłudze

 

HiSmith Quadruple Penetration Fucking Machine 360 Premium został zaprojektowany z myślą o różnorodności i zaspokoi apetyt nawet najbardziej chciwych otworów! Jest idealna do zabaw w parach, ponieważ zapewnia doskonałe pchnięcia obojgu partnerom jednocześnie i synchronicznie. Dzięki niezwykle mocnemu silnikowi, ta fantastyczna maszyna do ruchania jest nieustępliwa w swojej misji zaspokojenia każdego! Osiąga aż 240 pchnięć na minutę i jest idealny do sesji BDSM. Ktokolwiek jest odpowiedzialny, może obserwować, jak jego niewolnik jest ruchany, dopóki nie będzie mógł znieść więcej! HiSmith Quadruple Penetration Fucking Machine jest regulowany w zakresie 360 stopni i pozwala na wiele różnych pozycji - możliwości są naprawdę nieograniczone. W zestawie znajdują się nawet dwa silikonowe wibratorki, więc możesz zacząć od razu!

 

Pilot zdalnego sterowania wymaga tylko jednej baterii AAA, aby dać Ci wiele możliwości, w pojedynkę lub w parze. Zamiast pilota możesz także wygodnie korzystać z innowacyjnej aplikacji HiSmith na swoim smartfonie i samemu decydować, czy chcesz być ruchany przez przyjaciół, czy zupełnie obcych ludzi. Czy nie byłaby to absolutnie ekscytująca myśl, aby całkowicie oddać się zupełnie obcym ludziom i pozwolić im cię wykorzystać?

 

HiSmith Quadruple Penetration Fucking Machine jest ergonomiczna i łatwa w montażu, więc pieprzenie może rozpocząć się, gdy tylko otrzymasz naszą dyskretną paczkę. Wszystko czego potrzebujesz to klucz imbusowy! Zaawansowana technologicznie i zbudowana z wysokiej jakości, trwałych materiałów, ta maszyna jest idealna dla tych, którzy lubią mocniej lub mocniej podczas seksu, ponieważ podstawa maszyny o wadze 8,3 kg zapewnia, że maszyna do seksu pozostanie na miejscu przez cały czas trwania twojej przyjemności z ruchania, a zaskakująco cicha praca zapewnia, że twoi sąsiedzi nie zauważą twojej prywatnej orgii! Długość skoku można regulować w zakresie od 3 cm do 15 cm, w zależności od tego, jak chcesz.

 

Nie zapomnij zamówić naszego adaptera z przyssawką lub adaptera Vac-U-Lock, abyś mógł przymocować do urządzenia wszystkie swoje ulubione dilda lub butt plugi.

 

Więcej szczegółów:

 

 • HISMITH Quadruple Penetration - Fucking Machine 360 Premium Sex Machine
 • Ta maszyna do pieprzenia może być sterowana za pomocą smartfona
 • Aplikacja na Androida i iPhone'a
 • Długość 44 cm
 • Waga produktu 16,2 kg
 • Szerokość 90 cm (35,43 cm)
 • Rodzaj zasilania: zasilanie sieciowe
 • Zakres dostawy: maszyna do pieprzenia, ciężka metalowa podstawa, pionowy pręt główny, 2 x pręty pionowe, 4 x pręty szybkozłączne, zasilacz, pilot przewodowy, 2 wibratory
 • Materiał: silikon, stal

 

2918

HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0 (HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0)

 

HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0 może i jest mały, ale jego moc i siła pchnięć jest większa niż możesz sobie wyobrazić w najśmielszych snach! Ta kompaktowa, ultra-mocna maszyna do ruchania może wygenerować do 240 pchnięć na minutę i wysłać Cię do pieprzonej nirwany!

 

Opływowa konstrukcja jest imponująca, a przełomowa technologia wewnątrz maszyny zapewnia głęboką, zmysłową i ekscytującą penetrację - rozpieszczając Twoje strefy erogenne potężną, całkowicie automatyczną przyjemnością. Imponująca moc maszyny do pieprzenia, która może być nawet kontrolowana na całym świecie za pośrednictwem aplikacji; przez przyjaciół lub nieznajomych, tak jak lubisz!

 

Maszynę do ruchania można łatwo dostosować do własnych preferencji, dzięki czemu możesz spersonalizować swoje własne doznania. Kompaktowa maszyna do ruchania może być używana do każdego rodzaju penetracji (waginalnej, analnej) i nadaje się zarówno do seksu solo, jak i jako dodatek do seksu z partnerem.

 

Pilot zdalnego sterowania wymaga tylko jednej baterii AAA, aby zaoferować Ci różnorodne możliwości, w pojedynkę lub w parze. Zamiast pilota możesz również wygodnie korzystać z innowacyjnej aplikacji HiSmith na smartfonie i samemu decydować, czy chcesz być ruchany przez przyjaciół, czy zupełnie obcych ludzi. Czy nie byłaby to absolutnie ekscytująca myśl, aby całkowicie oddać się całkowicie obcym, dominującym mężczyznom i pozwolić im pieprzyć cię bez litości?

 

Maszyna do ruchania HiSmith jest wyposażona w intuicyjną kontrolę prędkości, która jest podłączona do maszyny za pomocą kabla. Kontrola ta pozwala na ciągłe zwiększanie lub zmniejszanie siły pchnięć w ciągu kilku sekund. Dyskretna maszyna do ruchania Premium 3 2.0 jest również zaskakująco cicha. Poziom hałasu maszyny wynosi od 30 do 54 decybeli: stosunkowo niski w porównaniu do innych maszyn do ruchania dostępnych na rynku. Kąt skoku maszyny można regulować w zakresie od -90° do 80°: Oferuje to nieskończone scenariusze głębokiej, przyjemnej penetracji.

 

Ponadto, maszyna do ruchania HiSmith Premium 3 2.0 jest dostarczana z realistycznym dildo, aby uzupełnić ten seksowny zestaw all-in-one. Jeśli chcesz szczególnie gorącego seksu, ale nie masz miejsca na dużą maszynę do seksu, to ta kompaktowa maszyna do pieprzenia od HiSmith jest właśnie dla Ciebie - mocna, przyjemna i dyskretna!

 

Nie zapomnij zamówić naszego adaptera z przyssawką lub adaptera Vac-U-Lock, abyś mógł podłączyć do maszyny wszystkie swoje ulubione dilda lub butt plugi.

 

Więcej szczegółów:

 

 • HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0 (HiSmith Premium 3 Fuck Machine 2.0)
 • Sterowanie smartfonem za pomocą aplikacji
 • Do 240 ruchów pchających na minutę - Siła pchania: 12 cm (+ długość dildo)
 • Wymiary produktu: 35 x 38 x 20 cm
 • Waga: około 10 kg
 • Materiał: Maszynka do ruchania: chromowana stal nierdzewna, plastik, aluminium. Dildo: 100% silikon klasy medycznej premium
 • Zasilanie: Podłączenie do sieci
 • Pilot zdalnego sterowania

 

2919

Maszyna do ruchania HiSmith Premium 1 2.0 z pilotem zdalnego sterowania

 

Następna generacja maszyn do ruchania! Nasza maszyna do seksu HiSmith wykorzystuje przełomową technologię pieprzenia, aby zapewnić Ci satysfakcję, na jaką zasługujesz pod koniec dnia! Może być nawet kontrolowana na całym świecie za pośrednictwem aplikacji; przez znajomych lub nieznajomych, tak jak lubisz!

 

Najważniejsze cechy:

 

 • Potężna maszyna do ruchania z prędkością do 240 uderzeń na minutę.
 • Może być sterowana za pomocą aplikacji przez Twojego partnera, przyjaciół lub zupełnie obce osoby!
 • Regulowany kąt i wysokość dla spersonalizowanej przyjemności.
 • Głębokość pchnięć można regulować w zakresie od 1,2 do 6 cali
 • Ergonomiczna konstrukcja - obsługa za pomocą pilota lub aplikacji i łatwy montaż.
 • Solidna konstrukcja z chromowanymi stalowymi rozpórkami.

 

Maszyna do pieprzenia HiSmith Premium z pilotem zdalnego sterowania wbija się nieustannie w Twój kanał i zapewnia intensywność, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Sterowana za pomocą aplikacji, ta maszyna do ruchania jest całkowicie pod twoją kontrolą lub, jeśli wolisz, pod kontrolą twoich przyjaciół lub zupełnie obcych osób!

 

Dzięki niezwykle mocnemu silnikowi, maszyna do ruchania osiąga prędkości, o których do tej pory mogłeś tylko pomarzyć. Po prostu ustaw pokrętło na pilocie, aby ustawić prędkość i ciesz się wyjątkowo głęboką i niezwykle gorącą penetracją. Ile możesz znieść?

 

W komplecie z wysokiej jakości silikonowym dildo, ta fantastyczna maszyna erotyczna ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć od razu. Silikonowe dildo ma długość 15 cm i posiada żyłkowany trzon, wybrzuszone kulki i wyraźną żołądź. Dildo można idealnie włożyć i poprowadzić dokładnie tam, gdzie chcesz, dzięki tej wysokiej jakości maszynie do miłości. Dlaczego nie zaprosisz przyjaciela, aby popatrzył, jak jesteś naprawdę dobrze zerżnięty?

 

Pilot zdalnego sterowania wymaga tylko jednej baterii AAA, aby dać Ci wiele możliwości, samemu lub z partnerem. Zamiast pilota możesz również wygodnie korzystać z innowacyjnej aplikacji HiSmith na swoim smartfonie i samemu decydować, czy chcesz być ruchany przez przyjaciół, czy zupełnie obcych ludzi. Czy nie byłaby to absolutnie ekscytująca myśl, aby całkowicie oddać się zupełnie obcym ludziom i dać się zerżnąć bez żadnych "jeśli" i "ale"?

 

Ergonomicznie zaprojektowana maszyna do ruchania HiSmith Premium jest szybka i łatwa w instalacji i może być regulowana na wysokość, aby zaspokoić Cię indywidualnie. Jest również regulowana pod kilkoma kątami, a głębokość pchnięć można zmieniać w zakresie od 3 cm do 15 cm, w zależności od tego, jak bardzo jesteś napalony. Pomysłowa konstrukcja oznacza również, że możesz cieszyć się tą maszyną do pieprzenia premium w różnych pozycjach, takich jak styl na pieska, jazda na maszynie na łóżku, misjonarska lub na stojąco - możliwości są naprawdę nieograniczone. HiSmith Premium Sex Machine jest niesamowicie cicha, ale nie możemy obiecać, że będziesz, gdy zacznie się ruchanie i będziesz krzyczeć i jęczeć z przyjemności.

 

Solidna konstrukcja wykonana jest z chromowanych stalowych rozpórek, dzięki czemu maszyna do pieprzenia jest trwała i idealna dla każdego, kto lubi ostrzejszy seks!

 

Nie zapomnij zamówić naszego adaptera z przyssawką lub adaptera Vac-U-Lock, abyś mógł przymocować do maszyny wszystkie swoje ulubione dilda lub butt plugi.

A teraz, w najbardziej przyjazny sposób z możliwych: GET FUCKED!

Więcej szczegółów:

 

 • HiSmith Premium 1 Fuck Machine 2.0 (HiSmith Premium 1 Fuck Machine 2.0)
 • Sterowanie smartfonem za pomocą aplikacji
 • Wymiary produktu: 46,8 x 26 x 44,9 cm
 • Waga produktu: 11,15 kg
 • Zasilanie: Podłączenie do sieci
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Zakres dostawy: Maszynka do pieprzenia, 1 x regulator prędkości, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 silikonowa nasadka dildo
 • Materiał: Maszynka do pieprzenia: chromowana stal nierdzewna, plastik, aluminium. Dildo: 100% silikon klasy medycznej premium

 

Akcesoria do maszyn do pieprzenia HiSmith

 

Złącze paska HiSmith do maszynki do ruchania (złącze paska)

 

Dzięki praktycznemu łącznikowi paska możesz podłączyć standardowe masturbatory, takie jak TENGA i Cruizr, lub wibratory i inne zabawki erotyczne MEO ® do maszyny do pieprzenia HiSmith.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Złącze paska do maszyny do pieprzenia HiSmith (Strap Connector)
 • Wysokiej jakości stop aluminium i bardzo elastyczny pasek.
 • Dzięki temu adapterowi możesz podłączyć masturbator lub wibrator do swojej maszyny do pieprzenia HiSmith.
 • Materiał: RVS, aluminium, materiał tekstylny

 

 

2908

Złącze sprężynowe HiSmith do maszyny do ruchania (Spring Connector)

 

Rewelacyjne ulepszenie dla maszyny do ruchania HiSmith! Ten adapter sprężynowy do Twojej sex maszyny HiSmith Premium (maszyny z połączeniem Klicklok) wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej ma ekstremalną siłę odrzutu.

 

Zdecydowanie wspaniały pomysł, aby mieć jeszcze więcej przyjemności z seks-maszyny HiSmith Premium, ponieważ dzięki temu adapterowi sprężynowemu możesz cieszyć się sobą w różnych pozycjach bez konieczności ciągłego dostosowywania maszyny.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Złącze sprężynowe do maszyny do pieprzenia HiSmith (Spring Connector)
 • Ułatwia różne pozycje penetracji.
 • Dzięki temu adapterowi sprężynowemu możesz cieszyć się różnymi rodzajami penetracji bez konieczności regulacji maszyny.
 • Wymiary: Długość całkowita: 12,2 cm, długość sprężyny: 5,6 cm
 • Materiał: stop stali sprężynowej, stal nierdzewna
 • Materiał: RVS, aluminium
 • Nie czyść silnymi detergentami. Polecamy nasz spray VERYCLEAN.

 

2909

Adapter zaciskowy HiSmith do pieprzniczki (adapter zaciskowy)

 

Dzięki adapterowi zaciskowemu HiSmith możesz bezpiecznie podłączyć różne wibratory, zabawki erotyczne i wibratory punktu G do swojej maszyny do pieprzenia HiSmith.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Adapter zaciskowy do maszyny do pieprzenia HiSmith (adapter zaciskowy)
 • Bardzo duże wibratory nie nadają się do tego zacisku,
 • Łatwy w użyciu.
 • Trwały i mocny! Wytrzymały materiał antypoślizgowy, dobrze trzyma wibrator.
 • Materiał: RVS, aluminium

 

2910

Przedłużka HiSmith 30 cm do maszynki do ruchania (przedłużka)

 

To akcesorium umożliwia jeszcze bardziej nietypowe pozycje podczas seksu. Dzięki prętowi przedłużającemu HiSmith możesz wydłużyć skok swojej maszyny do seksu nawet o 30 cm i zmaksymalizować przyjemność z ruchania!

 

Drążek przedłużający to wysokiej jakości akcesorium do Twojej sex maszyny HiSmith. Wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej i wyposażony w złącze KlicLok.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Pręt przedłużający 30 cm do maszyny do pieprzenia HiSmith (pręt przedłużający)
 • Ten adapter może wydłużyć skok dla specjalnych pozycji podczas seksu.
 • Materiał: stal nierdzewna
 • Nie czyść silnymi detergentami. Polecamy nasz spray VERYCLEAN.

 

2911

Adapter przyssawki HiSmith do maszynki do pieprzenia (adapter przyssawki)

 

Najpopularniejsze akcesorium od HiSmith. Ten uniwersalny adapter pozwala na używanie wszystkich wibratorów z przyssawką (o maksymalnej średnicy 11,4 cm) z maszyną do pieprzenia HiSmith. Dzięki gładkiej jak lustro powierzchni z polerowanej stali nierdzewnej, wibrator z przyssawką szczególnie dobrze przylega i nie ślizga się na adapterze.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Adapter z przyssawką do maszynki do ruchania HiSmith (Suction Cup Adapter)
 • Kompatybilny ze wszystkimi dildami o średnicy przyssawki mniejszej niż 11,4 cm
 • Samozaciskowe połączenie: szybki i łatwy montaż i demontaż.
 • Solidny i trwały, nie rdzewieje.
 • Ten adapter nadaje się tylko do maszyn do seksu HiSmith Premium lub maszyn z połączeniem KlicLok!
 • Nie czyść silnymi środkami czyszczącymi. Polecamy nasz spray VERYCLEAN.
 • Materiał: metal

 

2912

Podwójne szybkozłącze HiSmith do maszynki do ruchania (podwójne szybkozłącze)

 

Dzięki temu adapterowi możesz podwoić swoją przyjemność z ruchania, ponieważ pozwala on na jednoczesne używanie dwóch wibratorów lub nasadek systemu KlicLok z seks maszyną HiSmith!

 

Więcej szczegółów:

 

 • Podwójne szybkozłącze do maszyny do pieprzenia HiSmith (Double Quick Connector)
 • Ten adapter nadaje się tylko do maszyn do seksu HiSmith Premium lub maszyn z połączeniem KlicLok!
 • Materiał: RVS, aluminium

 

2913

HiSmith Podwójny adapter Vac-U-Lock do maszynki do pieprzenia (Podwójny adapter Vac-U-Lock)

 

Podwój swoją przyjemność z pieprzenia dzięki temu adapterowi Vac-U-Lock, ponieważ umożliwia on podłączenie dwóch wibratorów Vac-U-Lock do seks-maszyny HiSmith w tym samym czasie! Idealny do podwójnej penetracji..

 

Najważniejsze cechy:

 

 • Zmień swoją maszynę do pieprzenia HISMITH w urządzenie do podwójnej penetracji!
 • Sprawia, że Twoja ulubiona maszyna do ruchania jest kompatybilna ze wszystkimi wibratorami i nasadkami Vac U Lock
 • Odległość między dwoma adapterami można regulować za pomocą dołączonego klucza imbusowego
 • Z szybkozłączką, która bezpiecznie łączy się z końcem wibratora
 • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej - trwały i łatwy do czyszczenia

 

To innowacyjne akcesorium nie tylko sprawia, że Twoja ulubiona maszyna do ruchania jest kompatybilna ze wszystkimi wibratorami i nasadkami Vac-U-Lock, ale także zapewnia dodatkową, podwójną satysfakcję. Doświadcz cudownie perwersyjnej podwójnej penetracji dzięki temu adapterowi i naszej wspaniałej maszynie do ruchania lub ciesz się nią razem z partnerem - wybór należy do Ciebie! Z tym adapterem HiSmith Vac-U-Lock żaden otwór nie pozostanie niezaspokojony!

 

Adapter jest wyposażony w szybkozłączkę, która po prostu wpina się w koniec drążka prowadzącego i podwaja przyjemność w mgnieniu oka. Po prostu załóż swoje ulubione wibratory Vac-U-Lock, przymocuj adapter i ciesz się przyjemnością! Dzięki dołączonemu kluczowi imbusowemu możesz nawet zmienić odległość między dwoma adapterami, aby dostosować swoją satysfakcję.

 

Podwójne złącze HISMITH Vac-U-Lock jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest trwałe i łatwe do czyszczenia. Gwarantuje, że twoje wibratory pozostaną na miejscu przez cały czas trwania twojej przyjemności i że możesz zmieniać wibratory w zależności od nastroju.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Podwójny adapter Vac-U-Lock do maszyny do pieprzenia HiSmith (Double Vac-U-Lock Adaptor)
 • Możesz zmienić odległość między dwoma połączeniami Vac-U-Lock za pomocą klucza sześciokątnego (w zestawie).
 • Idealny do używania dwóch wibratorów dopochwowo i analnie lub dwóch wibratorów dopochwowo lub dwóch wibratorów analnie w tym samym czasie.
 • Materiał: RVS, aluminium

 

2914

Adapter HiSmith Vac-U-Lock z prętem przedłużającym do maszynki do pieprzenia (pręt przedłużający Vac-U-Lock)

 

Pomysłowe! Dzięki temu przedłużaczowi z adapterem możesz zwiększyć długość pchnięć maszynki do pieprzenia HiSmith o 30 cm i używać jej ze wszystkimi dildami wyposażonymi w złącze Vac-U-Lock (np. dildami Doc Johnson).

 

Najważniejsze cechy:

 

 • Innowacyjny adapter do Twojej maszyny do pieprzenia HiSmith.
 • Zwiększa długość pchnięć o 30 cm.
 • Do używania z Twoimi ulubionymi dildami Vac U Lock.
 • Ergonomiczne szybkozłącze - wystarczy podłączyć do końca pręta.
 • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej - trwały, bezpieczny i skuteczny.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Adapter Vac-U-Lock z przedłużką do maszyn do ruchania HiSmith (przedłużka Vac-U-Lock)
 • Długość ok. 30 cm
 • Materiał: stal nierdzewna, aluminium

 

2915

Adapter HiSmith Vac-U-Lock do maszynki do pieprzenia (adapter Vac-U-Lock)

 

Dzięki temu specjalnemu adapterowi możesz przygotować maszynę do pieprzenia HiSmith do użycia ze wszystkimi dildami Vac-U-Lock lub korkami analnymi (np. firmy Doc Johnson).

 

Najważniejsze cechy:

 

 • Innowacyjny adapter do Twojej maszynki do pieprzenia HiSmith.
 • Do użytku z Twoimi ulubionymi dildami Vac U Lock.
 • Ergonomiczne szybkozłącze - po prostu podłącz je do końca pręta.
 • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej - trwały, bezpieczny i skuteczny.

 

Więcej szczegółów:

 

 • Adapter Vac-U-Lock do maszynki do ruchania HiSmith (Vac-U-Lock Adaptor)
 • System połączeń: KlicLok
 • Materiał: RVS, aluminium