Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Szklane dilda

Newsletter

Szklane dilda 

Kup szklane dildosy online - w MEO znajdziesz stylowy wybór szklanych dildosów i szklanych zabawek erotycznych.

Pokaż 1 - 8 z 8 elementów
Pokaż 1 - 8 z 8 elementów

Szklane dilda: Wszystko, co musisz wiedzieć

Szklane dilda lub dilda ze szkła dostępne w internecie są wykonane z nietłukącego się szkła, kwarcu lub kryształu. Nietłukące się szkło używane do produkcji zabawek seksualnych jest niezwykle zmysłowym materiałem, daje poczucie komfortu i gładkości. Szklane dilda, szklane korki, szklane jajeczka to przykłady luksusowych zabawek seksualnych, których linie są bardziej zakrzywione, bardziej wyrafinowane, tak bardzo, że przypominają prawdziwe designerskie przedmioty! Jedną z najważniejszych zalet szklanych dildos jest ich długowieczność. Jeśli będziesz o nie dbał, będą ci służyć całe życie!

Szkło jest również hipoalergiczne i może być używane ze wszystkimi rodzajami lubrykantów: Woda, silikon, smary na bazie oleju. Wszystkie szklane zabawki seksualne są w 100% nieporowate, co oznacza, że nie będą wchłaniać zanieczyszczeń ani zatrzymywać kurzu. Jeśli kupujesz szklane dildo online, upewnij się, że szkło jest wykonane z borokrzemianu klasy medycznej, rodzaju kryształu, który nie zawiera ołowiu.

W MEO znajdziesz wysokiej jakości szklane dilda, które są jeszcze gładsze i bezpieczniejsze. Wybierz średnicę szklanego dildo, która najlepiej pasuje do twojego ciała, aby zwiększyć przyjemność. Będzie ono trwać wiecznie.

Dildo: Różnica między szklanym dildo a silikonowym dildo

Silikonowe dildo jest z pewnością popularną zabawką seksualną i jest preferowane przez wiele kobiet, zwłaszcza jeśli jest to dildo realistyczne. Jeśli jeszcze nie posiadasz szklanego dildo, teraz nadszedł czas, żeby spróbować intensywnych, twardych i niepowtarzalnych doznań podczas penetracji. Te zabawki seksualne unisex mogą być używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety! Dla wielu osób pomysł wsunięcia szklanego dildo w swoje ciało jest trudny do wyobrażenia. Najczęstsze pytania to: "Co będzie, jeśli się złamie?" "Czy one naprawdę są nietłukące?" Ale szklane dilda są całkiem bezpieczne, bo są wykonane z Pyrexu, mocnego materiału, który jest odporny na wahania temperatury i ma niski współczynnik rozszerzalności. Pyrex zapewnia, że szklane dildo pozostaje stabilne podczas seksu analnego i waginalnego. Szkło jest materiałem, który łatwiej się czyści niż silikon medyczny. Oba są materiałami nieporowatymi, ale szkło jest bardziej higieniczne i dlatego szczególnie wskazane. Silikonowe dilda mają zdecydowanie zaletę elastyczności, podczas gdy szkło jest bardzo twardym i nieelastycznym materiałem. Jeśli więc wolisz używać elastycznych zabawek seksualnych, które poruszają się razem z Twoim ciałem, szkło może nie być odpowiednie, ale jeśli lubisz mocną penetrację, szkło jest świetne. Ponadto szklane dildo może być używane przez osoby, które są uczulone na silikony lub silikon medyczny w zabawkach erotycznych.

Jak używać szklanych dildo: erotyczna gra w temperaturze

Szklane dilda można podgrzewać w gorącej wodzie lub schładzać lodem do erotycznych zabaw we dwoje. Jeśli jesteś osobą, którą podniecają zmiany temperatury, szklane zabawki seksualne są niezwykle przydatne w seksie, ponieważ mogą wytrzymać ekstremalne temperatury! Podgrzej swoją szklaną zabawkę seksualną w misce z gorącą, nie wrzącą wodą lub schłódź ją, ale nie wkładaj do zamrażarki, najwyżej możesz ją wypróbować w lodówce przez kilka minut. Zanim użyjesz szklanego dildo w swoich intymnych częściach ciała, zrób test temperatury na przedramieniu, żeby upewnić się, że nie jest za gorące ani za zimne - pamiętaj, że błony śluzowe pochwy i odbytu są bardzo wrażliwe!

Seks pod prysznicem lubw wannie ze szklanymi dildami

Szkło jest też świetne do masturbacji lub seksu pod prysznicem, co wymaga silikonowego lubrykantu, który nie zmyje się z wodą, bo nie jest rozpuszczalny w wodzie. I właśnie dlatego, że do zabawek seksualnych można używać dużej ilości silikonowego lubrykantu, seks pod prysznicem ze szklanym dildo jest lepszy. Ostrzeżenia: Uważaj, żeby nie upuścić go do wanny lub na inną twardą powierzchnię, bo może łatwo pęknąć, co oznacza, że nie będzie można go bezpiecznie włożyć do twojego ciała.