Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Pompki do penisa

Newsletter

Pompki do penisa 

Długi, gruby i twardy penis to pragnienie większości mężczyzn. Dr Cock spełnia to pragnienie bardzo dużego penisa dzięki swojej doskonałej pompce próżniowej do powiększania penisa.

Podkategorie

  • Innowacyjne pompki wodne od Bathmate to wspaniała opcja na powiększenie penisa. Tutaj znajdziesz pełną ofertę w przystępnych cenach.

  • Długi, gruby i twardy penis to pragnienie większości mężczyzn. Dr Cock spełnia to pragnienie bardzo dużego penisa dzięki swojej doskonałej pompce próżniowej do powiększania penisa.

Długi, gruby i twardy penis to życzenie większości mężczyzn. Dr Cock spełnia to pragnienie posiadania bardzo dużego penisa dzięki swojej doskonałej pompce próżniowej do powiększania penisa.

 

Przedłużanie i powiększanie penisa za pomocą pompek do penisa to niedroga, niezwykle przyjemna, a przede wszystkim skuteczna metoda, która jest znana od lat i z powodzeniem stosowana przez wielu mężczyzn. Mężczyźni na całym świecie ufają skutecznemu systemowi Dr. Cock, efektywnej i bezbolesnej metodzie powiększania penisa, ponieważ szybko prowadzi do upragnionego sukcesu.

 

Co może zrobić pompka do penisa?

 

Pompka do powiększania penisa wytwarza podczas pompowania podciśnienie w cylindrze. Dzięki temu krew gromadzi się w penisie i powstaje erekcja. W połączeniu z pierścieniem na penisa, pompka do penisa zapewnia erekcję, która może trwać bardzo długo. Penis jest bardzo twardy i wydaje się znacznie większy. Pompka do penisa jest ekscytującą zabawką seksualną, ale może być też używana jako środek pomocniczy przy zaburzeniach erekcji.

 

Czy pompka do penisa powiększa penisa?

 

Pompki do penisa są zaprojektowane tak, aby penis był w stanie erekcji bezpośrednio przed seksem. Używając pompki do penisa, można uzyskać wydłużenie penisa, a także zwiększenie jego obwodu. Sztywność penisa jest również znacznie większa niż w przypadku normalnej erekcji.

 

Jak prawidłowo używać pompki do penisa?

 

Pompka do penisa służąca do powiększania penisa musi ściśle przylegać do penisa. W stanie wzwodu penis powinien zmieścić się w cylindrze bez obijania się o ścianki cylindra próżniowego. Cylinder próżniowy powinien być zatem o 1-2 centymetry większy od wzwiedzionego penisa. Jeśli penis obija się o ścianki cylindra, jest to często odbierane jako nieprzyjemne.

 

Gdy już znajdziesz pompkę do powiększania penisa w odpowiednim rozmiarze, załóż ją. Dzięki niej ty lub twój partner możecie wytworzyć podciśnienie w cylindrze i obserwować, jak penis pęcznieje. Aby zapobiec zwiotczeniu penisa natychmiast po zdjęciu pompki, użyj pierścienia na penisa. Zapewni to kontynuację zastoju krwi, a tym samym erekcji.

 

Czy pompka do penisa może pomóc w zaburzeniach erekcji?

 

Oczywiście, że może! Pompka do penisa może być postrzegana jako pomoc w zwalczaniu zaburzeń erekcji. Jednak powoduje ona erekcję tylko bezpośrednio po użyciu. Pompka do penisa nie rozwiązuje przyczyny zaburzeń erekcji. Jest ona jednak naturalnym substytutem farmaceutycznych środków wspomagających funkcje seksualne.

 

Ile razy dziennie mogę używać pompki do powiększania penisa?

 

Nie ma ograniczeń czasowych co do tego, ile razy dziennie możesz używać pompki do powiększania penisa. Sam możesz zdecydować, jak często chcesz cieszyć się twardą erekcją.

 

Pompka do penisa w celu powiększenia penisa:

 

Pompki do penisa, zwane też pompkami próżniowymi, były w przeszłości często zalecane przez lekarzy lub urologów w celu leczenia problemów z potencją. Ale pompki do penisa to już nie tylko pomoc medyczna czy mechaniczne urządzenia wspomagające erekcję. Coraz częściej używa się ich także jako zabawek seksualnych, na przykład włączając je do gry wstępnej, aby jeszcze szybciej uzyskać twardego penisa. Oczywiście, dzięki regularnym ćwiczeniom możesz także dążyć do wydłużenia penisa lub zwiększenia jego obwodu. Ale powiększenie penisa to nie jedyny efekt, jaki ma do zaoferowania pompka do penisa. Służy ona również jako masturbator podczas masturbacji, naśladując blow job. To także niezwykle stymulujące uczucie, gdy krew napływa do tkanki erekcyjnej dzięki podciśnieniu. Wskazówka dotycząca gry wstępnej: pozwól partnerowi robić pompki. Aby erekcja trwała jak najdłużej, zalecamy noszenie pierścieni na penisa lub rękawów na penisa, które przedłużają efekt zastoju krwi. Jeśli chcesz się bardziej skupić na treningu erotycznym z pompką do penisa, możesz również stosować specjalne kremy, takie jak EXTREME DELAY firmy MEO ® lub rozszerzacz penisa jako dodatek.

 

Porady dotyczące zakupu pompek do penisa - Na co powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie pompki do penisa

 

Pompka do penisa jest dostępna w różnych rozmiarach i wersjach. Umieszcza się ją na penisie i, w zależności od modelu, można wytworzyć podciśnienie za pomocą pompki ręcznej albo pompki automatycznej lub elektrycznej. To podciśnienie sprawia, że penis staje się pulchniejszy, twardszy i większy. Większość pompek jest przezroczysta i ma nadrukowaną skalę centymetrową. Dzięki temu możesz mierzyć swoje sukcesy w regularnym treningu. Do intensywnego treningu penisa służą pompki do penisa ze wskaźnikami ciśnienia, które umożliwiają stopniowe zwiększanie ciśnienia. Aby ułatwić wkładanie penisa, możesz również użyć lubrykantu rozpuszczalnego w wodzie, takiego jak Aquameo.

 

Używanie pompki do penisa w celu powiększenia penisa

 

Pompki do penisa mogą sprawić, że będziesz miał pulchniejszego, twardszego i przede wszystkim dłuższego penisa, jeśli będziesz regularnie ćwiczył. Są one odpowiednie dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć długość i grubość penisa. Pompka do penisa może być także dobrym narzędziem, jeśli chcesz, żeby twój penis był twardszy i dłuższy. Regularne ćwiczenia penisa dadzą ci więcej pewności siebie i przeżyjesz intensywne godziny ze swoją partnerką.

 

Używanie i czyszczenie pompki do penisa

 

Regularny trening penisa jest ważny, by osiągnąć długotrwały sukces. Może to potrwać kilka miesięcy. Na początku nie powinieneś używać pompki do penisa dłużej niż przez około 10 minut. Gdy tylko stanie się to niewygodne, powinieneś przestać. Z czasem możesz używać pompki do penisa dłużej i oczywiście kilka razy dziennie. Po użyciu możesz opłukać pompkę do penisa ciepłą wodą z mydłem i pozwolić jej dobrze wyschnąć.