Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Dilda

Newsletter

Dilda 

Klasyczne dilda, małe dilda, dilda analne, duże dilda, dilda XXL, dilda zwierzęce i wiele innych dla bezkompromisowej przyjemności.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 171 elementów
Pokaż 1 - 12 z 171 elementów

Czym dokładnie jest dildo?

 

Dildo to przypominająca fallusa zabawka erotyczna, której kobiety i mężczyźni mogą używać do penetracji siebie lub swojego partnera. Nie ma znaczenia, jakiej jesteś płci lub orientacji seksualnej. Dildo może być używane przez każdego, niezależnie od Twoich preferencji seksualnych. Dildo jest dla każdego! Ponadto ta zabawka erotyczna może być używana w wielu różnych sytuacjach. Na przykład, dildo jest idealne do gry wstępnej z twoim partnerem. Dilda są również bardzo popularne do masturbacji! Dzięki różnym typom i rozmiarom w naszym asortymencie możesz szybko i łatwo znaleźć odpowiednie dildo dla siebie!

 

Jak używać dildo?

 

Włóż dildo i poruszaj nim w przód i w tył. Sam kontrolujesz prędkość. Niezależnie od rozmiaru dildo i materiału, zalecamy użycie lubrykantu. W ten sposób penetracja będzie płynniejsza, a ryzyko podrażnień i infekcji mniejsze.

 

Jak działa dildo?

 

Dildo zostało zaprojektowane całkowicie z myślą o Twoim tempie. W przeciwieństwie do wibratora, ta zabawka erotyczna nie działa automatycznie. Kontrolujesz więc prędkość, z jaką poruszasz dildo w przód i w tył, aby stymulować się we własnym tempie! Niektóre dilda mają przyssawkę, dzięki czemu możesz z łatwością używać ich z paskiem. Na przykład, przymocuj swoje dildo do ściany lub podłogi, włóż je i stymuluj się do intensywnych szczytów!

 

Jakie są dostępne dilda?

 

Przyjrzyjmy się najpierw dildom wykonanym z różnych materiałów. Dilda wykonane z silikonu są bardzo miękkie i szczególnie odpowiednie dla początkujących. Dilda wykonane z twardszych materiałów, takich jak szkło lub stal nierdzewna, są idealne dla doświadczonych użytkowników. Dilda wykonane ze szkła i metalu można również łatwo podgrzać lub schłodzić. Jak to dokładnie działa? Możesz przytrzymać dildo przez chwilę pod ciepłą lub zimną wodą, a materiał automatycznie nabierze temperatury. W ten sposób możesz podgrzać dildo, aby uzyskać bardziej realistyczne uczucie, podczas gdy zimna wersja zapewnia efekt mrowienia na skórze.

 

Oprócz materiału, dilda różnią się także rodzajem stymulacji. Wibratory punktu G mają zwykle nieco bardziej zakrzywiony trzon, dzięki czemu można lepiej dotrzeć do punktu przyjemności. To samo dotyczy wibratorów prostaty i wibratorów analnych. Kupując wibrator analny, upewnij się, że ma on szerszą podstawę lub uchwyt, aby nie mógł wniknąć zbyt głęboko w odbyt. Inną kategorią są mini wibratory, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom są idealne w podróży lub dla początkujących.

 

 1. Bardzo specjalną kategorią są tak zwane dilda partnerskie, dilda strap on lub dilda podwójne. Podwójne wibratory są przeznaczone przede wszystkim dla par, które chcą być penetrowane dopochwowo i analnie w tym samym czasie. Wibratory są dłuższe niż zwykle i mają dwa wkładane końce, dzięki czemu oboje partnerzy mogą używać wibratora w tym samym czasie. Z drugiej strony dildo z paskiem jest zwykle przymocowane do paska, który jest umieszczony wokół bioder. Pozwala to parom zaspokajać się nawzajem analnie i waginalnie. Dotyczy to zarówno par homoseksualnych, jak i heteroseksualnych.
 2. Realistyczne dildo: To dildo ma kształt, kolor i wygląd prawdziwego penisa. Często projekt obejmuje nawet żyły i mosznę! Jak sama nazwa wskazuje, podczas penetracji czujesz się jak prawdziwy mężczyzna.
 3. Duże dildo: Czy jesteś fanem dużych rozmiarów? W takim razie duże dildo jest właśnie dla Ciebie!
  Małe dildo: Dla wielu mężczyzn i kobiet małe dildo jest właśnie tym, co stymuluje wrażliwe miejsca. To dildo jest tak kompaktowe, że możesz zabrać je ze sobą wszędzie.
 4. Dildo z paskiem jest szczególnie wszechstronne. Nie ma znaczenia, czy jesteś parą hetero, gejem, lesbijką czy biseksualistą, ponieważ pegging jest dla każdego.
 5. Wydrążony strap-on: Wydrążony strap-on jest szczególnie odpowiedni dla mężczyzn. Mężczyzna może włożyć swojego penisa do wydrążonego dildo, aby spenetrować kobietę. Na przykład, jeśli ma problemy z erekcją lub chce mieć większego penisa na noc.
 6. Strap-on bez pasków to strap-on, w którym kobieta może włożyć jeden koniec dildo. Drugi koniec służy do penetracji mężczyzny lub kobiety.
 7. Pasek strap-on z przyssawką: Pasek strap-on z przyssawką jest idealny do łatwego przymocowania dildo do paska strap-on bez pierścienia. Dzięki przyssawce pozostaje na miejscu bez żadnych problemów.
 8. Podwójny strap-on: Dzięki podwójnemu strap-onowi partnerka może być penetrowana dopochwowo i analnie za pomocą jednego dildo. Dostępne są także strap-on z dwoma lub trzema dildami.
 9. Pas strap-on: Pas strap-on jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Do pasa można przymocować dildo strap-on lub inne wybrane przez Ciebie akcesorium do penetracji partnera.
 10. Wibrator XXL: Wibrator XXL jest odpowiedni dla wszystkich, którzy pragną więcej. Większej długości, większej objętości i większej stymulacji. Dilda XXL są często bardzo, bardzo duże. Istnieją również specjalne duże dilda, które mogą być używane do fistingu, tak zwane dilda do fistingu. Są one dłuższe niż przeciętne i mają kształt pięści lub dłoni.
 11. Dildo analne: Jak sama nazwa wskazuje, to dildo służy do stymulacji stref erogennych w odbycie i wokół niego. Jest odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!
 12. Wibrator z wytryskiem: Chcesz doświadczyć realistycznego wytrysku? W takim razie to dildo jest właśnie dla Ciebie! Realistycznie wyglądająca sztuczna sperma wycieka z żołędzi.
 13. Podwójne dildo: To dildo oznacza podwójną przyjemność; w pojedynkę lub z partnerem. Podwójne dilda występują w wielu kształtach i rozmiarach.
 14. Dildo prostaty to zabawka erotyczna, która masuje prostatę mężczyzny. Prostata jest punktem w pobliżu pęcherza moczowego i jest wielkości orzecha włoskiego. Punkt G jest dostępny przez odbyt i ma około 5 do 6 centymetrów głębokości. Dzięki dildo prostaty możesz łatwo dotrzeć do punktu P, tak zwanego "punktu przyjemności". Wszystkie dilda z tej kategorii mają zakrzywienie i zakrzywioną końcówkę, aby optymalnie trafić w ten wrażliwy punkt. Stymulacja prostaty może pomóc Ci osiągnąć jeszcze bardziej intensywne orgazmy.
 15. Dildo z przyssawką możesz rozpoznać po przyssawce lub stopce, która jest przymocowana do podstawy dildo. Dzięki przyssawce dildo to można łatwo przymocować do dowolnej płaskiej i gładkiej powierzchni. Możliwe jest również połączenie takiego dildo z uprzężą strap-on. Przymocowując podstawę dildo do zaczepu, tworzysz własne dildo z paskiem, za pomocą którego możesz penetrować swojego partnera. Dilda z przyssawkami są dostępne w różnych rozmiarach i nadają się do seksu waginalnego i analnego.
 16. Nadmuchiwane dildo to dildo, które możesz samodzielnie napompować do pożądanego rozmiaru dzięki praktycznej pompce ręcznej. Zwiększy się zarówno długość, jak i szerokość tego dildo. Nadmuchiwane dildo jest odpowiednie dla tych, którzy mają już nieco większe doświadczenie z tego typu zabawkami erotycznymi. Nadmuchiwane wibratory zapewnią Ci bardzo intensywne doznania. Nadmuchiwanych dild możesz używać zarówno analnie, jak i waginalnie.

 

W naszym sklepie internetowym z dildami znajdziesz wiele przydatnych wskazówek, które pomogą Ci zdecydować się na Twoje pierwsze dildo.

 

Co należy wziąć pod uwagę podczas korzystania z dildo?

 

Dildo wykonane z silikonu powinno być używane wyłącznie z lubrykantami na bazie wody, takimi jak Aquameo, ponieważ lubrykanty na bazie silikonu mogą uszkodzić materiał. Dilda wykonane z innych materiałów mogą być również używane z lubrykantami na bazie silikonu. Dilda powinny być starannie płukane niewielką ilością wody z mydłem przed i po użyciu. Nasz spray VERYCLEAN może być również używany do dezynfekcji.

 

Zachowaj ostrożność w przypadku szklanych wibratorów, gdy używasz lubrykantów, olejków lub czyścisz je mydłem, ponieważ szklane zabawki erotyczne mogą bardzo łatwo wyślizgnąć się z dłoni. Szklane wibratory są zwykle wykonane z nietłukącego się szkła, więc nie ma ryzyka ich rozbicia lub pęknięcia przy normalnym obchodzeniu się z nimi. Nie dotyczy to jednak upadków z dużej wysokości lub na twarde powierzchnie, jeśli szklany dildo spadnie na podłogę.

 

Znajdź zabawki erotyczne dla kobiet, mężczyzn i par online w MEO. MEO gwarantuje dyskretną dostawę Twojego zamówienia. Oznacza to, że nazwa firmy nie będzie widoczna na opakowaniu. Dyskrecja naprawdę znaczy dla nas wszystko.

 

Kupuj wibratory online: zawsze bezpiecznie i dyskretnie!

 

Kup swoje nowe wibratory za pomocą bezpiecznych metod płatności, takich jak Paypal, MasterCard, Amex lub Visa. Kupując w MEO, możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane dyskretnie i anonimowo. Kupuj swoje wibratory szybko i łatwo online. Nasi doradcy chętnie Ci pomogą, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze dildo.