Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zasilanie do electrosexu

Newsletter

Zasilanie do electrosexu 

Nasze urządzenia do stymulacji prądem wyzwalają uczucia, które są zupełnie nowe, napalone i nie do opisania. Elektroseksu naprawdę nie da się porównać z żadną inną formą zabawy erotycznej. Uczucia, które mogą powstać w wyniku stymulacji elektrycznej są po prostu wspaniałe.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 18 elementów
Pokaż 1 - 12 z 18 elementów

Nasze urządzenia do stymulacji prądem wyzwalają uczucia, które są zupełnie nowe, napalone i nie do opisania. Elektroseksu naprawdę nie da się porównać z żadną inną formą zabawy erotycznej. Uczucia, które mogą powstać w wyniku stymulacji elektrycznej są po prostu wspaniałe.


Jak działa elektrosex?

Elektroseks, czyli erotyczna stymulacja elektryczna, wywodzi się z fizjoterapii medycznej, w której wykorzystuje się prąd stymulujący. Stosuje się ją na przykład do łagodzenia bólu spowodowanego uszkodzeniem nerwów. Wymogiem przy tworzeniu produktu do elektroseksu jest skuteczny i jednocześnie bezpieczny system przyjemnej stymulacji nerwów w strefach erogennych. Nacisk kładziony jest na wysokiej jakości materiały i nienaganne wykonanie. Urządzenie do elektromasażu działa na prąd stały o niskim napięciu i dlatego jest całkowicie bezpieczne dla ciała. Odnosi się to do zasady komunikacji, w której samo ciało wykorzystuje częstotliwości prądu, które są przesyłane tam i z powrotem poprzez drogi nerwowe pomiędzy mózgiem, organami i czujnikami takimi jak skóra, nos, oczy i uszy.

Impulsy są albo negatywne i powodują ból, albo pozytywne. Elektroseks wysyła impulsy, które są silniejsze niż impulsy twoich własnych komórek nerwowych, więc są one nadpisywane wyższym impulsem - co powoduje mrowienie i pozytywną stymulację na zupełnie nowym poziomie. Ponadto elektrostymulacja erotyczna powoduje uwalnianie hormonów szczęścia w organizmie, tzw. endorfin. Dla doświadczenia erotycznego stymulacja elektryczna oznacza również, że pozytywne uczucie podniecenia jest przetwarzane szybciej i tym samym doświadczane intensywniej, a na ból nie ma miejsca lub - przy dużej intensywności - jest go niewiele. Koneser mówi tu o mrowieniu przyjemności bólu. Elektrostymulacja jest stosowana przy użyciu odpowiednich zabawek we wszystkich intymnych regionach. Nie ma żadnych ograniczeń dla twojej wyobraźni!

Czy elektro-seks jest odpowiedni dla początkujących?

Nawet początkujący mogą zapuścić się w ekscytującą dziedzinę elektro-seksu. Masz możliwość wyboru spośród różnych rodzajów zabawek do elektroseksu. Możesz też kupić proste w obsłudze urządzenia, które są odpowiednie dla początkujących, ponieważ nie oferują tak wielu funkcji. Przekazywane impulsy elektryczne mogą być regulowane przez ciebie w sposób ciągły. Oznacza to, że do elektrostymulacji seksualnej możesz podchodzić powoli i stopniowo.

Możesz też zdobyć informacje razem z partnerem i po prostu wspólnie wybrać odpowiedni zestaw elektrycznych zabawek erotycznych i akcesoriów. Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia, możesz wybrać urządzenie z elektrodami. Pozwól się zainspirować różnymi produktami i wkrocz na bardzo interesujące pole z elektrostymulacją erotyczną.

Czy elektroseks może być dla mnie niebezpieczny?

To bardzo uzasadnione pytanie, w końcu mówimy tu o elektryczności. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że zabawki do elektroseksu działają na prąd stały. Prąd zmienny - prąd z gniazdka elektrycznego - jest prądem o wiele bardziej niebezpiecznym. Urządzenia do stymulacji prądem przekształcają go w prąd stały. Staje się on problematyczny tylko wtedy, gdy używasz zabawki do elektroseksu w miejscach, w których twoje ciało samo generuje impulsy elektryczne - czyli w mózgu i sercu. Równie ważne jest, aby prąd stymulujący nigdy nie przepływał przez gardło lub krtań.

Ostatecznie najważniejszą podstawową zasadą jest to, że prąd nigdy nie może przepływać przez mózg, serce lub gardło! Jeśli będziesz przestrzegać tej podstawowej zasady, doświadczysz bezpiecznej i mrowiącej zabawy z elektrostymulacją.

Czy istnieją specjalne produkty do elektroseksu dla mężczyzn i kobiet?

Wiele urządzeń do elektroseksu można podłączyć do różnych akcesoriów. Tutaj możesz zdecydować ze swoim partnerem, czy ma to być specjalny produkt dla jednego z was, czy też chcecie bawić się razem. W szerokiej ofercie produktów do elektrostymulacji dla mężczyzn znajdziesz takie produkty jak pierścienie na penisa, specjalne rozszerzadła, korki analne, pasy cnoty czy klatki na penisa. Niezależnie od tego, jak wygląda elektroseks dla mężczyzn w twojej fantazji, znajdziesz go tutaj.

Dla kobiet znajdziesz wspaniałe dilda i zaciski na sutki zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Są tu wspaniałe opcje dla was razem. Wypróbuj nasze rękawice do elektroseksu, które pozwolą Ci dotknąć i intensywnie stymulować każdą część Twojego ciała. Możesz też zdecydować się na samoprzylepne elektrody, które mogą przesyłać stałe impulsy. Stwórzcie swoje własne, osobiste doświadczenie seksualne.

Czy mogę połączyć elektrosex z innymi akcesoriami BDSM?

Elektrostymulacja erotyczna daje niemal nieograniczone możliwości łączenia jej z innymi akcesoriami BDSM. Może zwiążesz swojego partnera na łóżku i rozpieścisz go naszymi elektroseksualnymi zabawkami. Obserwuj, jak jest stymulowany przez impulsy od twardego do miękkiego. Jeżeli chcesz, żeby wasze erotyczne doświadczenie z seksem elektrycznym było jeszcze bardziej ekscytujące, możesz też założyć partnerowi opaskę na oczy. Dzięki temu wasze wspólne przeżycia będą jeszcze bardziej ekscytujące. A może zdecydujesz się połączyć swoją pierwszą sesję z kneblem na usta. Przejrzyj nasze akcesoria BDSM i zainspiruj się!