Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kaganiec kulkowy

Newsletter

Kaganiec kulkowy 

Kagańce kulkowe są często używane w scenariuszach dominacji i uległości i mogą wydawać się nieco przerażające, jeśli nigdy wcześniej ich nie używałeś. Ale nie martw się! Kagańce kuliste to świetny sposób na zbudowanie pewności siebie, pokazanie bezbronności i cieszenie się bezpiecznym podporządkowaniem podczas sesji BDSM.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 15 elementów
Pokaż 1 - 12 z 15 elementów

Dlaczego warto kupić knebel kulkowy?

Kaganiec to narzędzie do wiązania, które pozwala ci trzymać usta partnera otwarte. Chociaż istnieje wiele różnych typów i kształtów, knebel kulkowy jest prawdopodobnie najbardziej znany. Składa się on z małej plastikowej, gumowej lub silikonowej kulki, którą mocuje się w ustach za pomocą pasków.

Kagańce są często używane w grach dominacji i uległości i mogą wyglądać trochę przerażająco, jeśli nigdy wcześniej ich nie używałeś. Ale nie martw się! To świetny sposób na zbudowanie pewności siebie, pokazanie swojej bezbronności i zbadanie uległości w BDSM.

Jeżeli dominacja/poddaństwo nie jest w Twoim stylu, kneble kulkowe nadal mają wiele do zaoferowania. Jeżeli nie możesz mówić, twoje zwierzęce instynkty mogą wziąć górę i możesz skupić się na doznaniach, których doświadczasz. Czy interesuje cię erotyczne upokorzenie? Bezradne ślinienie się, które powodują kneble kulkowe, może być bardzo skutecznym sposobem na zabawę z poczuciem wstydu.

Jak używać knebla kulkowego

Włóż knebel do ust i pozwól sobie lub partnerowi wyregulować pasek na głowę. Upewnij się, że kulka jest pewnie osadzona w ustach, ale że paski nie są tak ciasne, że sprawiają ból lub trudno je poluzować.

Nie używaj knebla kulkowego, jeśli jesteś przeziębiony, masz infekcję zatok lub rozstrój żołądka. Bardzo ważne jest też, żebyś nigdy nie zostawiał zakneblowanej osoby samej!

Kneblowanie kulkowe zwiększa poczucie bezradności, które uległość odczuwa podczas zabawy, więc przyjemne doświadczenie zależy od zaufania. Ponieważ nie jesteś już w stanie komunikować się werbalnie, musisz zawsze być świadomy, jak czuje się twój zakneblowany partner. Sprawdzaj i obserwuj, czy nie ma oznak zmian lub trudności z oddychaniem.

Osoba zakneblowana nie jest w stanie użyć bezpiecznego słowa. Dlatego ważne jest, żebyście wcześniej uzgodnili działanie, które pokaże partnerowi, że musi przestać. Jeżeli masz związane nadgarstki, możesz trzymać w ręku mały dzwoneczek, którym możesz zadzwonić, albo jakiś przedmiot, np. klucz, który możesz upuścić lub rzucić, żeby szybko zakończyć sesję.

Kneblowanie może też spowodować ból szczęki, jeżeli od razu przejdziesz do pełnego stosowania! Kiedy zaczynasz, używaj knebla tylko przez krótki czas, żeby przyzwyczaić się do tego uczucia. Od tego momentu możesz powoli zwiększać jego intensywność.

Wybór odpowiedniego dla Ciebie knebla ustnego

Ważne jest, aby początkujący zaczęli od małego knebla kulkowego, który można łatwo regulować.

Jeśli jesteś trochę nerwowy, korzystne może być wybranie oddychającego knebla.

Nie przepadasz za kształtem kulki? W takim razie użyj knebla w kształcie snaffle.

Jeśli masz trochę więcej doświadczenia w kneblowaniu, możesz też spróbować rozwieracza do ust. Możesz nawet użyć knebla dildo, żeby całkowicie się podporządkować!

Wskazówki dla początkujących dotyczące knebli kulkowych

Ciesz się światem dominacji i uległości dzięki kneblom kulkowym. Te proste, ale niezwykle skuteczne akcesoria do wiązania są obowiązkowym wyposażeniem w BDSM.

Otwórz swój umysł (i usta) na te akcesoria do wiązania dzięki naszemu przewodnikowi po kneblach kulkowych.

Co to jest knebel kulkowy?

Kaganiec to rodzaj akcesoriów do wiązania, używanych do kneblowania uległego partnera podczas zabaw BDSM. Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów knebli, to kneble kulkowe są zdecydowanie najbardziej popularne. Wiele par jest początkowo onieśmielonych kneblami, ale po ich wypróbowaniu często przekonują się, że dodają one ekscytującego akcentu do zabawy w dominację i uległość.

Kagańce kulkowe są dostępne w różnych stylach i z różnym stopniem zniewolenia. Ważne jest, żebyś wybrał odpowiedni dla siebie knebel, bo niektóre są odpowiednie dla początkujących, a inne dla zaawansowanych miłośników BDSM.