Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Nadmuchiwane dilda i korki analne

Newsletter

Nadmuchiwane dilda i korki analne 

Nadmuchiwane korki analne i dilda gwarantują zapierające dech w piersiach doznania, ponieważ uczucie całkowitego wypełnienia przez nadmuchiwane dildo lub butt plug jest nie do opisania.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 34 elementów
Pokaż 1 - 12 z 34 elementów

Czym jest nadmuchiwane dildo?

Mówimy o dildo, którego rozmiar możesz sam określić. Dotyczy to zarówno długości, jak i średnicy. W ten sposób masz pełną kontrolę nad doświadczeniami, jakie chcesz mieć z tą ekscytującą zabawką seksualną! Czy uważasz, że rozmiar jest ważny i musi spełniać Twoje potrzeby? W takim razie nadmuchiwane dildo lub nadmuchiwany butt plug jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Jak używać nadmuchiwanego dildo?

Dzięki tej innowacyjnej zabawce seksualnej możesz penetrować siebie lub swojego partnera. Nadmuchiwane dildo jest idealne, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z zabawkami seksualnymi. Można też regulować rozmiar nadmuchiwanego dildo podczas seksu. Ważne jest jednak, żebyś był zrelaksowany i pobudzony, kiedy wkładasz nadmuchiwane dildo. Zawsze używaj odpowiedniej ilości lubrykantu, nakładając go na nadmuchiwane dildo i na swoje okolice intymne. Dzięki temu penetracja będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza!

Jakie są rodzaje nadmuchiwanych dildo?

Możesz wybierać spośród różnych nadmuchiwanych dildo lub butt plugów, niektóre z nich są szczególnie realistyczne - małe lub duże modele, bo tylko Ty decydujesz o formacie!

Dla szczególnych doznań możesz oczywiście wybrać nadmuchiwane dildo typu strap-on! Nadmuchaj dildo do pożądanego rozmiaru, włóż je i daj się ponieść nieskrępowanej pasji...

Jak działa nadmuchiwane dildo?

Do nadmuchiwanego dildo dołączona jest ręczna pompka, którą obsługujesz, aż dildo osiągnie pożądany rozmiar. Następnie użyj wystarczającej ilości lubrykantu, by wprowadzić nadmuchiwane dildo jak najdelikatniej i bezboleśnie. Jeżeli dildo jest wykonane z silikonu, zaleca się, żebyś nie wybierał lubrykantu na bazie silikonu. Bardziej odpowiedni jest lubrykant na bazie wody, taki jak Aquameo firmy MEO, w przeciwnym razie nadmuchiwane dildo lub nadmuchiwany butt plug mogą zostać uszkodzone. Po użyciu naciśnij zawór, żeby spuścić powietrze z dildo lub butt pluga.

Jak czyścić nadmuchiwane dildo?

Bardzo ostrożnie! Nie chcesz przecież, żeby na twoim nadmuchiwanym dildo gromadziły się bakterie. Aby temu zapobiec, powinieneś dokładnie wyczyścić swoje nadmuchiwane dildo, jak również wszystkie inne zabawki seksualne, po i przed każdym użyciem specjalnym środkiem do czyszczenia zabawek, takim jak nasz VERYCLEAN w sprayu. To zapewni, że twoje zabawki seksualne będą zawsze higieniczne, a ty i twoi partnerzy będziecie mogli z nich korzystać przez wiele lat. Dlatego zawsze upewnij się, że masz w domu wystarczającą ilość sprayu VERYCLEAN do swoich zabawek seksualnych.

Gdzie mogę kupić nadmuchiwane dildo?

MEO jest jednym z wiodących sklepów z zabawkami seksualnymi i oferuje wyjątkowe dilda, wibratory i masturbatory. Możesz cieszyć się swoją seksualnością sam lub z partnerem. Każda zabawka ma inną funkcję, dzięki czemu wszystkie twoje strefy erogenne są stymulowane. Oczywiście dotyczy to również Twojego partnera! Pozwól więc, aby Twoje dmuchane dildo, Twój dmuchany butt plug lub inna zabawka seksualna od MEO wykonały swoją pracę. Zamów dyskretnie swoje zabawki seksualne w MEO!