Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Wibratory

Newsletter

Wibratory 

Wibrator urozmaica twoje życie seksualne, niezależnie od tego, czy jest to wibrator analny, czy wibrator punktu G.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 129 elementów
Pokaż 1 - 12 z 129 elementów

Wibratory to elektromechaniczne zabawki seksualne, które mogą być wykonane z różnych materiałów i wprawiane w drgania przez jeden lub więcej silników. Wibratory to zabawki seksualne, które mogą być używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Wibratory służą do stymulacji różnych części ciała i okolic intymnych - pochwy, łechtaczki, odbytu i prącia.

Kupując wibrator, upewnij się, że jest on wykonany z przyjaznego dla skóry silikonu medycznego. Dostępne są zarówno wibratory zasilane bateriami, jak i akumulatorami. Są one często nieco tańsze i nadają się szczególnie dla początkujących, którzy chcą wypróbować wibrator. Wibratory zasilane akumulatorowo są zazwyczaj także wodoodporne, więc możesz ich bez problemu używać w wannie lub pod prysznicem.

Jakie są rodzaje wibratorów?

W MEO rozróżniamy wibratory w zależności od sposobu ich użycia lub części ciała, którą stymulują:

 • Wibrator klasyczny: Ten wibrator ma zazwyczaj prosty trzon, który jest używany do stymulacji waginalnej kobiet. Wibratory klasyczne są szczególnie odpowiednie dla początkujących, którzy chcą wypróbować zabawkę seksualną.
 • Wibrator leżący: Te przeważnie płaskie, anatomicznie ukształtowane wibratory są używane do stymulacji zewnętrznej. Kobieta może ich używać do stymulacji łechtaczki podczas seksu solo lub podczas stosunku. Wibrator leżący może być również używany do stymulacji jąder partnera, trzonu penisa lub sutków podczas gry wstępnej.
 • Wibrator królik: Ten wibrator ma dwa ramiona stymulujące - małe do łechtaczki i większe, które wprowadza się do pochwy. W ten sposób kobiety mogą być rozpieszczane w dwóch gorących miejscach jednocześnie.
 • Wibratory punktu G: Charakterystyczny dla tych wibratorów jest mocno zakrzywiony trzon. Jest on wprowadzany do pochwy. Końcówka wibratora jest skierowana w stronę pępka. Zakrzywioną końcówkę masuje się przy górnej ściance pochwy z lekkim naciskiem, aby stymulować punkt G.
 • Wibratory palcowe: Jak sama nazwa wskazuje, te małe wibratory można przeciągnąć przez palce. Dzięki temu są bardzo uniwersalne i elastyczne w użyciu podczas stosunku seksualnego lub masturbacji. Wibratory palcowe są odpowiednie do stymulacji zewnętrznej zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.
 • Wibratory prostaty: Stymulatory prostaty lub dilda prostaty oferują wyjątkową przyjemność! Wibratory te są specjalnie ukształtowane, aby stymulować prostatę i punkt P. Męski punkt G", który znajduje się około 5-7 cm za odbytem i wywołuje niezwykłe doznania, jest niestety często traktowany zbyt słabo. Dzięki wibratorom prostaty możesz poświęcić temu męskiemu centrum przyjemności uwagę, na którą zasługuje!
 • Wibrator penisa: Mężczyźni mogą również stymulować swojego penisa za pomocą silnych wibracji. Podobnie jak masturbatory, wibratory dla mężczyzn często mają obudowę z otworem, do którego wkłada się penisa. Te zabawki seksualne oferują wibrujące i rytmiczne impulsy dla większej intensywności podczas seksu solo.
 • Wibrator dla par: Wibratory dla par często mają kształt litery C, z wąskim końcem wkładanym do pochwy, podczas gdy grubszy koniec spoczywa na łechtaczce. Kobieta nosi zabawkę podczas stosunku. Podczas seksu waginalnego oboje partnerzy odczuwają wibracje - idealne do wspólnych szczytowań.
 • Wibrator analny: Istnieją różne wibratory do odbytu. Większość z nich ma kształt stożka, jak korek analny, co ułatwia wkładanie. Istnieją też wibratory analne z zakrzywionym trzonem, które są przeznaczone głównie dla mężczyzn i służą do masażu prostaty. Te wibratory docierają do punktu G mężczyzny właśnie dzięki zakrzywionej końcówce.
 • Mini wibrator: Mini wibrator jest mały i idealny w podróży! Mini wibratory są dostępne w prawie wszystkich kategoriach wibratorów. Ze względu na swoją kompaktowość są idealnymi towarzyszami podróży.
 • Wibrator z pilotem: Przyjemność bez użycia rąk - to właśnie oferują wibratory z pilotem. Dzięki pilotowi nie musisz bawić się z wibratorem, żeby zmienić różne programy. Tak zwane wibrojajka to małe wibratory, które wprowadza się do pochwy lub analnie i steruje nimi za pomocą pilota radiowego. Są one uważane za popularną zabawkę dla par. Kobieta lub mężczyzna nosi w sobie małe jajko wibratora, podczas gdy partner trzyma w ręku pilota - niezależnie od tego, czy jest to na zewnątrz, czy w ich własnych czterech ścianach.
 • Wibratory sterowane za pomocą aplikacji: Odkąd pojawiły się aplikacje i smartfony, wibratory sterowane za pomocą aplikacji trafiły również na rynek zabawek erotycznych. Niektóre z tych aplikacji dają możliwość wibracji wibratorów na duże odległości. Jest to idealne rozwiązanie na przykład dla par, które są w związku na odległość. Jedno z dwojga partnerów może używać aplikacji do sterowania wibracjami, które rozpieszczają jego partnera praktycznie z każdego miejsca na świecie.
 • Masażery ścienne: Te zabawki seksualne mogą być używane do masażu, ale także do pobudzania zewnętrznych punktów stymulacyjnych. Wibratory mają zazwyczaj długi uchwyt i okrągłą główkę masującą, która silnie wibruje, masuje i stymuluje.


Na co powinienem zwrócić uwagę kupując wibrator?

Lubrykant: Większość wibratorów, które możesz zamówić w MEO, jest wykonana z wysokiej jakości silikonu. Z tego powodu zalecamy używanie lubrykantu na bazie wody, takiego jak Aquameo. Lubrykant na bazie silikonu lub olejki mogą uszkodzić materiał silikonowy i mogą go rozpuścić.

Czyszczenie: Wibratory są zazwyczaj łatwe do czyszczenia przy użyciu niewielkiej ilości wody z mydłem. W przypadku wibratorów odpornych na zachlapanie, upewnij się, że do obudowy nie dostanie się woda. Spray czyszczący, taki jak VERYCLEAN lub INSTACLEAN, ma specjalną formułę antybakteryjną, która delikatnie czyści materiał.

Jaka jest różnica między wibratorem a dildo lub pulsatorem?

Wibratory i dilda to klasyczne zabawki seksualne, które często mają podobny kształt do dildosów. Główna różnica polega na tym, że dilda nie wibrują. Są idealnym produktem dla początkujących, którzy chcą wypróbować zabawkę seksualną.

Pulsatory to bardzo szczególny rodzaj wibratorów. Nie tylko wibrują, ale też naśladują ruchy pchające, tak jak podczas prawdziwego seksu. Nadają się dla każdego, kto ma już trochę więcej doświadczenia z zabawkami erotycznymi.