Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kategorie

Newsletter

Prawa autorskie

 

 

Copyright © 1995-2023 MEO Vertriebs GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Prawa autorskie i umowy użytkowania

Wraz z zakupem lub dystrybucją produktów MEO klient nie nabywa żadnych własnych komercyjnych praw do korzystania z logo MEO lub naszych znaków towarowych poza przepisami ustawowymi.

 

W szczególności nie uprawnia to klienta do kopiowania naszych zdjęć produktów i/lub tekstów produktów stworzonych przy znacznych nakładach produkcyjnych i kosztowych, nawet częściowo, w celu ich wykorzystania i/lub zlecenia ich wykorzystania. W tym celu będziemy mieć gotowe oddzielne umowy użytkowania, które zawrzemy z wybranymi klientami. Naruszenie zakazu użytkowania będzie przez nas w każdym przypadku ścigane prawnie. Oprócz innych szkód, zastrzegamy sobie w szczególności prawo do naliczania odpowiednich opłat licencyjnych za nieautoryzowane użycie.

 

Logo MEO jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy MEO Vertriebs GmbH w Niemczech i innych krajach.

 

MEO, EXTREMEO, AMOREMEO, EZ2FUCK, EZ2SUCK, AQUAMEO, Oh so easy by MEO, BAD PUPPY by MEO, Analforte, MEOBOND, STROKE, SOLEMEO, LUNAMEO, KISS KISS Banger Banger, FUCKTORY, CAZZOMEO, CUMELOT, FORMULA X Hybrid, PLOWGIRL, PLOWBOY, AnalPush, RUSHTIME, Alpha Male, BUTTBLANC, Form follows Fantasy, MEO - makes you come!, Dr. Sado by MEO, Nopacha, Bare Back, Are you hardcore enough?, HOLY LUBE by MEO są znakami towarowymi MEO Vertriebs GmbH, zarejestrowanymi w Niemczech i innych krajach.

 

Prawa do innych marek i nazw produktów wymienionych w tym katalogu online należą do ich właścicieli i są niniejszym uznawane. Wymienienie produktów, które nie pochodzą od MEO, służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi reklamy. MEO nie udziela żadnej gwarancji co do wyboru, wydajności lub użyteczności tych produktów.

 

Specjalne wytyczne MEO dotyczące programów partnerskich i afiliacyjnych:

 

Używanie chronionego znakiem towarowym terminu "MEO" i wszystkich pochodnych pisowni (np. "MEO-Erotikversand, MEO Erotik, meo.de" itp.) w domenie jest niedozwolone.