Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zatyczki do penisa

Newsletter

Zatyczki do penisa 

Sklep z wtyczkami do penisa - Wszystko dla twojej pasji! Lubisz zabawy z cewką moczową, które polegają na rozciąganiu i stymulacji cewki moczowej? W MEO jesteś w dobrym towarzystwie. Od dziesięcioleci specjalizujemy się w plugach do penisa, penisach, pierścieniach na żołądź, rozszerzaczach i innych najwyższej klasy zabawkach seksualnych do cewki...

Sklep z wtyczkami do penisa - Wszystko dla twojej pasji! Lubisz zabawy z cewką moczową, które polegają na rozciąganiu i stymulacji cewki moczowej? W MEO jesteś w dobrym towarzystwie. Od dziesięcioleci specjalizujemy się w plugach do penisa, penisach, pierścieniach na żołądź, rozszerzaczach i innych najwyższej klasy zabawkach seksualnych do cewki moczowej.

Więcej
12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 92 elementów
Pokaż 1 - 12 z 92 elementów

Sklep z wtyczkami do penisa - Wszystko dla twojej pasji!

 

Czy lubisz BDSM, bondage i gry uretralne, które obejmują rozciąganie i stymulację cewki moczowej? W MEO jesteś w dobrym towarzystwie. Od dziesięcioleci specjalizujemy się w wysokiej jakości plugach na penisa, berłach, pierścieniach na żołądź, rozszerzaczach i innych pierwszorzędnych zabawkach seksualnych do cewki moczowej w naszym sklepie BDSM. Trafiłeś we właściwe miejsce, bo zakup zatyczki do penisa to kwestia zaufania.

 

Czym jest zatyczka do penisa?

 

Rozszerzacz penisa lub zatyczka do penisa może być spełnieniem wszystkich twoich marzeń i obietnicą ekstremalnej przyjemności, samemu lub z partnerem.

 

Zatyczka do penisa to Zatyczką do cewki moczowej a więc także zabawką seksualną do cewki moczowej, która służy do jej stymulacji. Zatyczka do cewki moczowej lub rozszerzacz mogą być używane zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, ale w MEO mamy też specjalne rozszerzadła i dźwięki przeznaczone tylko dla mężczyzn. Zatyczki do cewki moczowej są też potocznie nazywane zatyczkami do kutasa, zatyczkami do kutasa, zatyczkami do penisa, prętami do penisa, zatyczkami do spermy, a dzięki MEO także zatyczkami do spermy.

 

Zabawki seksualne do cewki moczowej

 

Cewka moczowa jest strefą erogenną, a stymulacja cewki moczowej może być odbierana jako bardzo przyjemna i prowadzić do silnych orgazmów. Ze względu na swój potencjał erogenny ujście cewki moczowej nazywane jest również punktem U (rethral), analogicznie do punktu G.

 

Cewka moczowa jest otoczona licznymi mięśniami i nerwami, dlatego jest tak wrażliwa i cudownie stymulowana za pomocą naszych penis plugów, penisów, penisów sticków, a także wibratora do penisa.

 

Pomysły na zabawę w stymulację cewki moczowej lub seks z zatyczką do penisa:

 

Dlaczego penis twojego partnera ma być zawsze rozpieszczany tylko od zewnątrz? Możesz więc nie tylko założyć pierścień z żołędziem, ale także włożyć krótką zatyczkę do penisa (alternatywnie długą zatyczkę do penisa)!

 

Twój partner będzie jęczał z rozkoszy, gdy będzie stymulowany od wewnątrz przez penis plug lub penis plug! Po włożeniu rozszerzacza do penisa, żołądź jest całowana, pocierana, trzon penisa jest ugniatany i wyginany wbrew wewnętrznemu oporowi prącia.

 

Przymus i zniewolenie są wystarczająco podniecające dla większości mężczyzn. Jeżeli dodatkowo, zupełnie niespodziewanie dla uległego partnera, włożona zostanie zatyczka do penisa MEO lub sondy do penisa, serce bezbronnego mężczyzny natychmiast zacznie bić szybciej... Z trudem będzie mógł się opanować z pożądania i błagać o więcej.

 

Włóż wtyczkę do penisa

 

Umieszczenie dializatora w penisie może być ekscytującym doświadczeniem. MEO oferuje wiele produktów do stymulacji cewki moczowej, podobnie jak VERYDEEP lubrykant do zatyczek do penisa. Chcesz włożyć wtyczkę do penisa, założyć berło księcia lub włożyć berło księcia? W takim razie nasz żel nawilż ający do zatyczek do cewki moczowej, żel VERYDEEP, jest doskonałym wyborem.

 

Używanie korka do penisa lub zatyczki do penisa musi być wykonywane ostrożnie i sumiennie. Higiena i smar do zatyczek do penisa są niezbędne.

 

Przed użyciem zatyczka do penisa lub penis plug powinny być wyczyszczone i zdezynfekowane odpowiednim, przyjaznym dla skóry środkiem. Smar powinien być nałożony w dużej ilości, żeby nie uszkodzić wrażliwej cewki moczowej. Do tego celu polecamy nasze produkty VERYCLEAN spray do zat yczek do penisa i VERYDEEP żel smarujący do zatyczek do penisa.

 

Przesuwając zatyczkę penisa lub rozciągając cewkę moczową, uzyskuje się intensywną stymulację, która u większości mężczyzn może doprowadzić do orgazmu. Dla początkujących zaleca się rozpoczęcie od małej zatyczki do penisa, a następnie powolne zwiększanie jej poprzez używanie szczypiec do penisa o większej średnicy.

 

Aby zapobiec całkowitemu wsunięciu się zatyczki do cewki moczowej, większość naszych zatyczek do penisa ma na końcu nieco szerszą stopkę, podobnie jak butt plug. Aby przymocować zatyczkę do penisa na miejscu, możesz użyć trzonu penisa lub żołędzi. Dzięki zintegrowanemu pierścieniowi na żołądź wykonanemu ze stali nierdzewnej lub pierścieniowi na żołądź wykonanemu z silikonu, zatyczki do penisa mogą być bezpiecznie zamocowane i utrzymane na miejscu. Specjalnie dla mężczyzn dostępne są zatyczki do cewki moczowej, które mają elastyczny pręt wykonany z silikonu do wprowadzania, dzięki czemu zatyczkę można nosić zarówno wtedy, gdy penis jest w stanie wzwodu, jak i wtedy, gdy go nie ma.

 

Zatyczka do penisa z otworem

 

Zatyczki do penisaz ot worem umożliwiają oddawanie moczu i ejakulację. W tym przypadku możliwe jest długotrwałe lub całodobowe noszenie. Oczywiście należy bardzo dbać o higienę, żeby żadne zarazki nie dostały się do cewki moczowej lub pęcherza po wytrysku lub oddaniu moczu.

 

Zatyczka do penisa bez otworu

 

Zatyczki do cewki moczowejbez otworu umożliwiają jedynie ograniczony wytrysk lub oddawanie moczu. Cewka moczowa jest zamknięta przez zatyczkę penisa, ale ciśnienie pozwala na jej rozciągnięcie, dzięki czemu płyny takie jak sperma lub mocz mogą przepływać obok.

 

Zatyczki do penisa bez otworu nazywane są w MEO spermą lub cum stopperem, ponieważ sperma nie może swobodnie przejść przez cewkę moczową podczas orgazmu. Celem jest przedłużenie i wzmocnienie orgazmu. Ten rodzaj zatyczki może zintensyfikować i przedłużyć orgazm.

 

Wzory zatyczek do penisa

 

Zatyczki do penisa są dostępne w różnych wzorach i kształtach, aby pasowały zarówno do kobiecej, jak i męskiej anatomii. Część wprowadzana do cewki moczowej może być gładka lub bardziej skomplikowana dla intensywniejszej stymulacji i/lub zwężona dla rozciągnięcia. Ponadto, dzięki zastosowaniu różnych materiałów, możliwe jest zastosowanie zarówno elastycznych, jak i sztywnych zatyczek do penisa. Możliwe jest również połączenie ze stymulacją elektryczną(zatyczka do penisa z Estim)

 

Zabawka seksualna cewka moczowa

 

Wielu mężczyzn chciałoby mieć w swoim kutasie dializator. Chodzi tu przede wszystkim o utratę kontroli i uczucie zatrzymania spermy (patrz też słynny hamulec spermy firmy MEO).

 

Założenie pierścienia na żołądź może być podniecające! Możesz pomyśleć, że wkładanie korka do cewki moczowej nie jest dla mnie, ale raczej dla zaawansowanych użytkowników. Wcale tak nie jest, bo ten fetysz staje się coraz bardziej powszechny i dlatego nasz asortyment zatyczek do cewki moczowej obejmuje również zatyczkę do penisa dla początkujących, tarcze do stymulacji cewki moczowej dla profesjonalistów i początkujących, Chubby Prince Sceptre (bardzo duża zatyczka do penisa z pierścieniem żołędziowym) i Little Fucker (mała zatyczka do penisa dla początkujących). Sklep z wtyczkami do penisa MEO oferuje wtyczki do penisa wykonane ze wszystkich materiałów: bez względu na to, czy szukasz silikonowej wtyczki do penisa, czy wtyczki do penisa ze stali nierdzewnej, znajdziesz ją tutaj. Oprócz znanego na całym świecie pierścienia żołędziowego z zatyczką na spermę, mamy też wiele nowości, takich jak zatyczka na spermę 3.0, diabolo moczowodowe, pierścień żołędziowy z zatyczką w wielu rozmiarach, diabolo moczowodowe i inne.

 

Kup Zatyczkę do penisa

 

MEO specjalizuje się w zatyczkach do penisa we wszystkich rozmiarach, kształtach i kolorach. Niezależnie od tego, czy szukasz zatyczki do penisa dla początkujących, pręta do penisa, silikonowego pierścienia na żołądź czy zatyczki do penisa ze stali nierdzewnej, mamy nawet zamykane zatyczki do penisa BDSM i zatyczki do penisa do elektrosexu (zatyczka do penisa z Estim lub Dialtor electro). W MEO każdy może znaleźć odpowiednią zabawkę do stymulacji cewki moczowej od wewnątrz.

 

Wibrator penisa lub zatyczka do penisa z wibracjami

 

Zatyczka do penisa z wbudowaną elektroniką wibrującą lub wibrator do penisa zapewnia intensywny masaż najbardziej intymnej, wrażliwej strefy. Powstałe w ten sposób wibracje nie tylko zapewniają uczucie podobne do orgazmu, ale także niepowstrzymany, wyalienowany orgazm - bez utraty kontroli - ABSOLUTNIE najlepszy.

 

Stymulacja cewki moczowej za pomocą wibratora cewkowego

 

Wibrująca zatyczka do penisa jest właściwie szczytem stymulacji cewki moczowej, ale może ją przewyższyć dłuższa wersja wibratora do penisa - wibrator cewki moczowej! Jeśli chcesz intensywnie stymulować cewkę moczową lub interesuje cię temat rozciągania cewki moczowej, powinieneś koniecznie przyjrzeć się poniższym modelom: Wibrator cewki moczowej, Wibrator penisa, Grubywibrator cewki moczowej, Elastyczny wibrator cewki moczowej, Długi wibrator cewki moczowej, Silikonowy wibrator cewki moczowej, Wibrator cewki moczowej ze stali nierdzewnej.

 

Nowości w dziedzinie stymulacji penisa i cewki moczowej:

 

Jesteśmy liderem w dziedzinie zatyczek do penisa i stale poszerzamy naszą ofertę zabawek do stymulacji cewki moczowej. Wszystkie nasze nowe produkty możesz znaleźć pod następującym linkiem:

 

NOWOŚCI: Rozszerzacz cewki moczowej, pierścienie na żołądź, zatyczki do penisa, pierścienie na penisa i wiele innych!

 

BDSM Katalog Kar lub Punishment BDSM

 

Seks z wtyczką do penisa to SM? Niekoniecznie, ale oczywiście może być! I szczerze mówiąc: bez pionierskiego ducha sceny SM i BDSM, technologia, zabawki i rosnąca ciekawość wtyczek do penisa w sypialni prawdopodobnie nadal byłyby na poziomie pierwszej żarówki.

 

Tak więc seks z zatyczką do penisa może być SM - ale może być też wszystkim, na co masz ochotę.

 

Kompetentne porady dotyczące zatyczek do penisa dla początkujących i profesjonalistów

 

Jesteś ciekawy, myślisz o zatyczkach do penisa od dłuższego czasu i teraz wreszcie chcesz zrobić pierwszy krok? Cieszymy się, że znalazłeś nasz sklep internetowy z zatyczkami do penisa i zapraszamy. Nasz przyjazny zespół zawsze doradzi Ci niezależnie i kompetentnie. Wspieramy Cię w realizacji Twojej pasji.

 

Kup dyskretnie zatyczkę do penisa

 

Nie możesz doczekać się swojej nowej zatyczki do penisa, nie możesz się doczekać, żeby pokonać lekki ból przy rozciąganiu, zapomnieć o początkowym uczuciu pieczenia i mrowienia i całkowicie cieszyć się utratą kontroli? Dobrze znamy to uczucie. I szczerze mówiąc, to nie jest sprawa ani doręczyciela paczki, ani wścibskich sąsiadów, jak przeżywasz swoją pasję. Dlatego zawsze wysyłamy Twoje zatyczki do penisa w neutralnym opakowaniu.

 


Ponieważ oprócz UPS wysyłamy także DHL, zatyczki do penisa i artykuły BDSM mogą być dyskretnie dostarczone do Twojego punktu pakowania. Niezawodność, bezpieczeństwo i najwyższej jakości usługi są priorytetem w MEO. Cieszymy się, że możemy Cię zainspirować i życzymy Ci zmysłowej przyjemności podczas zakupów w sklepie internetowym MEO penis plug.