Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Seks w klinice i gry dla lekarzy

Newsletter

Seks w klinice i gry dla lekarzy 

Spełnij swoje najbardziej intymne fantazje o lekarzu dzięki naszemu imponującemu wyborowi sprzętu medycznego i pomocy seksualnych. Nasze wysokiej jakości medyczne przedmioty fetyszowe to przepis na czystą przyjemność! Nieważne, czy chodzi o kaczkę, wziernik czy lewatywę - wszystko to znajdziesz w MEO.

Podkategorie

  • Dzięki tym produktom możesz spełnić swoje fantazje. Profesjonalny sprzęt dla Twojego domu. Enema, lewatywa i cewnik.

  • Chcesz zrobić badanie wymazu? dostarczamy w 100% dyskretnie to, czego potrzebujesz jako lekarz amator, aby rozciągnąć, rozłożyć i zbadać.

  • Zestawy Hegar Sound-Set, zatyczki do cewki moczowej czy rozszerzacze penisa. Duży wybór dla uległych mężczyzn.

Seks w klinice i gry dla lekarzy! To właśnie czyni je tak ekscytującymi!

 

Podczas fetyszowego seksu w klinice lub staromodnych "gier lekarskich" uczestnicy wcielają się w rolę lekarza, pielęgniarki lub pielęgniarza. Pacjenci są poddawani dokładnym badaniom medycznym, głównie z dziedziny ginekologii i urologii. Fotel ginekologiczny, jako klasyczny element wyposażenia kliniki, nazywany czasem białym pokojem, jest oczywiście jego częścią.

 

Fetyszowy seks w klinice i erotyczne gry lekarskie - biała strona erotyki

 

Istnieje wiele różnych fetyszy, a jednym z nich jest seks w klinice lub zabawy z lekarzem. W seksie klinicznym dla wszystkich uczestników ważne jest, że bodźce seksualne, które są wyzwalane, pochodzą z profesjonalnych produktów i przedmiotów, które można znaleźć na przykład w szpitalach, oddziałach psychiatrycznych lub gabinetach lekarskich (na przykład ginekologów lub urologów).

 

Utrata kontroli podczas seksu w klinice

 

Ten rodzaj BDSM koncentruje się na utracie kontroli (podobnie jak niewola), dominacji i odgrywaniu ról. W tym przypadku dominujący partner wciela się w rolę pielęgniarki, lekarza, pielęgniarza lub kogoś innego, kto pracuje w medycynie. Oczywiście jest też co najmniej jeden pacjent, którym lekarz "zajmuje się" intensywnie. Fantazje i praktyki związane z seksem klinicznym są wtedy realizowane na tym pacjencie. Cechami charakterystycznymi dla seksu w klinice są niewola lub SM (BDSM) oraz tendencja do noszenia gumowych lub lateksowych ubrań.

 

Gry lekarskie są bardzo popularne, a w sklepie internetowym MEO clinic sex znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

 

Gry lekarskie polegają na zabawie urządzeniami i instrumentami z dziedziny quasi-medycznej, od wziernika do lewatywy dopochwowej i analnej, cewników do wibratora cewki moczowej lub dilatora do rozszerzania cewki moczowej lub odbytu.

 

Tak zwany seks w klinice lub gry z lekarzem spełniają fantazje seksualne aktywnego i pasywnego partnera. Oczywiście częścią tego są lewatywy, cewniki, lewatywy, wkładanie czopka i mierzenie temperatury. Jeśli chciałbyś sam spróbować, możesz po prostu kupić akcesoria lekarskie w MEO. Doskonałym wstępem do erotyki klinicznej jest na przykład lewatywa lub rozszerzacz do stymulacji cewki moczowej.

 

Klasyką erotyki klinicznej jest tzw. seks z cewnikiem

 

Szczegóły, które przedstawiają zależność, utratę kontroli i dominację, są rzeczywistym celem tego typu aktywności seksualnej. Od zwykłego słuchania serca do lewatywy analnej od lekarza lub udawanych operacji - wszystko jest możliwe. Punktem kulminacyjnym seksu w klinice jest tzw. seks cewnikowy. W tym przypadku do cewki moczowej pacjenta, zwykle biernego mężczyzny, wprowadza się cewnik medyczny lub rozszerzacz. W sklepie z artykułami do seksu w klinice MEO możesz kupić kompletne zestawy cewników. Zestaw ten zawiera dokładnie taki sam profesjonalny sprzęt, jakiego potrzebuje urolog lub pielęgniarka urologiczna podczas zakładania stałego cewnika.

 

Lewatywa analna z lewatywą i pasem cnoty? Wszystko się udaje i wszystko może być naprawdę napalone.

 

Lewatywa analna jest popularna nie tylko wśród przyjaciół płci pięknej, nawet przed stosunkiem analnym, czy to mężczyzna, czy kobieta, stosują lewatywę lub tzw. płukanie odbytu. Gdzie można kupić lewatywę? Albo zamówić akcesoria do lewatywy? Oczywiście w naszym sklepie wysyłkowym. Oferujemy ci duży wybór, niskie ceny i dyskretną wysyłkę.

 

Bezwstydne, głębokie spostrzeżenia gwarantowane: Badania analne i eksploracja pochwy

 

Wziernik dopochwowy na fotelu ginekologa i wziernik doodbytniczy lub rozwieracz analny dla mężczyzny. Oboje mogą cieszyć się badaniami lekarskimi i oddawać się swoim fantazjom.

 

Tak zwane wziernikowanie pochwy jest zwykle używane przez ginekologa i służy do zapewnienia swobodnego wglądu do pochwy kobiety lub pacjentki. Wahadło ma dwie lub trzy łopatki, które wprowadza się do pochwy kobiety, oraz mechanizm, który pozwala na otwarcie wahadła. W środku dwóch szpatułek powstaje rodzaj wizjera, przez który można zajrzeć w głąb kobiety lub pacjentki, aż do macicy. W klinice seksu jest to akcesorium dla pasywnych pacjentów lub Suba. Zawsze dbaj o odpowiednią jakość i higienę. Nie używaj tanich produktów, a w razie wątpliwości wybierz stal nierdzewną.

 

Wahadło analne z 2, 3 lub 4 ostrzami daje głęboki wgląd i ułatwia szczegółowe badanie. Dzięki śrubie blokującej możesz zostawić odbyt szeroko otwarty dla dalszych zabaw. Dzięki temu fetyszowi mrowienia i zabawy z lekarzem są autentycznie wzbogacone o ten instrument erotyki klinicznej. W erotyce klinicznej jest to akcesorium dla pasywnego pacjenta lub niewolnika.

 

Rozszerzacz do rozszerzania odbytu lub rozszerzacz do penisa

 

Tak zwany rozszerzacz jest zwykle używany do rozszerzania otworów ciała. Powszechnym zastosowaniem jest poszerzanie cewki moczowej podczas stymulacji cewki moczowej, aby potem coś do niej włożyć. Może to być na przykład wibrator cewki moczowej.

 

Podsumowanie erotyzmu klinicznego i utraty kontroli (BDSM)

 

Erotyzm kliniczny to ogólny termin z dziedziny BDSM. W tym przypadku praktyki seksualne związane z sytuacjami leczenia, hospitalizacji lub metodami badań medycznych są zwykle włączone do erotycznej gry fabularnej, na przykład jako lekarz i pacjent, pomiędzy partnerami seksualnymi, którzy wyrazili zgodę. W tym kontekście kontrola, dominacja, poddanie się i utrata kontroli są bardzo ważne.

 

Zamów produkty do erotyki klinicznej, kup artykuły do seksu klinicznego online

 

Rękawiczki do badania wykonane z lateksu, cewniki, rozszerzacz do penisa, rozszerzacz analny, rozwieracz do odbytu, wziernik dopochwowy lub wziernik analny. W MEO znajdziesz to, czego szukasz. Chcesz kupić wibrator do cewki moczowej? Mamy w ofercie wibrator cewkowy w wielu wersjach. Od modelu dla początkujących po bardzo długi wibrator cewkowy dla profesjonalistów. MEO to specjalistyczny sex shop, quasi specjalna erotyczna firma wysyłkowa oferująca cały asortyment białej erotyki klinicznej oraz wszystkie produkty związane z tematem gier lekarskich.

 

Dyskretna wysyłka produktów erotyki klinicznej gwarantowana!

 

Do ekscytującej lewatywy możesz kupić ememę lub zamówić douche analne. W MEO znajdziesz też wszystko o lewatywie, endoskopowej kamerze do pochwy i niesławnym kole nerwowym Wartenberga. Urządzenia psychiatryczne i szpitalne do krępowania rąk, zabezpieczone przed ucieczką urządzenia do krępowania stóp i uprzęże na głowę również należą do naszej oferty wysokiej jakości produktów fetyszowych do erotyki klinicznej. Pomyśleliśmy nawet o wodoodpornych lub pochłaniających wodę poduszkach dla twoich gier lekarskich. Jeżeli chcesz, żeby twoja pielęgniarka podczas badania miała na sobie duży strap-on z dildo, to tutaj również znajdziesz odpowiedni wybór strap-on'ów. Dla biernych pacjentów mamy również duży wybór masek. Czarna maska ze spandexu, skórzana czy obcisła maska lateksowa? Dzięki niej możesz cieszyć się badaniami całkowicie anonimowo i oddać się absolutnej utracie kontroli podczas zabawy z białym erotyzmem.