Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Sklep Human Puppy Play

Newsletter

Sklep Human Puppy Play 

W sklepie MEO Human Puppy znajdziesz kompletną kolekcję Bad Puppy dla ludzkiego szczeniaka. Potrzebujesz maski dla psa, łapek, nakolanników, obroży dla psa, smyczy dla ludzkiego psa lub zabawek dla Human Puppy? Tutaj w MEO, u specjalisty Cos Play, znajdziesz to, czego szukasz.

Podkategorie

  • W MEO znajdziesz wszystko dla swoich fetyszy! Butt Plugi i korki analne we wszystkich rozmiarach. Ponieważ ogon na butt plugu jest tym, co sprawia, że zabawa w szczeniaka jest idealna.

  • Maski z kolekcji Bad Puppy marki MEO sprawią, że staniesz się idealnym psem. W MEO znajdziesz maski dla psów wykonane ze skóry, neoprenu lub lateksu.

  • Jeśli chcesz dać swojemu panu łapę, potrzebujesz odpowiednich akcesoriów! Mamy wszystkie akcesoria dla Human Pup, takie jak łapy, nakolanniki i wiele więcej.

  • Niezależnie od tego, czy jest to szlachetna skórzana obroża w krokodyle, obroża dla psa z kolcami czy obroża Puppy z kolcami. Kolekcja Bad Puppy nie pozostawia nic do życzenia.

  • Każdy szczeniak lub dorosły pies potrzebuje smyczy dla psa. Kolekcja Bad Puppy oferuje idealny wybór, gdy potrzebujesz smyczy dla psa.

  • Skórzana uprząż z kolekcji Bad Puppy sprawi, że staniesz się idealnym puppy. W MEO znajdziesz duży wybór szelek w wielu kolorach.

  • Twój szczeniak potrzebuje odpowiedniego knebla? W MEO znajdziesz knebel z kością lub bez. MEO to pierwszy wybór, jeśli chodzi o właściwy knebel.

  • MEO jest specjalistą, jeśli chodzi o Puppy Play. W MEO znajdziesz idealny sprzęt, taki jak koszulki, maski, smycze, kneble i zabawki.

MEO, sklep Pup Play, to punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich produktów, których potrzebujesz dla swojego Human Puppy.

Puppy Play

W społeczności roleplaying, Puppy to człowiek udający psa. Szczeniaki mogą być płci męskiej lub żeńskiej. Puppy mają tendencję do bycia bardziej uległymi, często mają do czynienia z bardziej dominującymi ludźmi, którzy przyjmują rolę mistrza lub trenera.

Puppy jest czasami określany jako Human Puppy.

Więcej o Human Puppy:

Ludzkie szczenięta lubią pozbywać się swoich ludzkich zahamowań, zapominając o stresie codziennego życia i odkrywając swoją zwierzęcą stronę. Niektóre Ludzkie Szczenięta czerpią przyjemność seksualną z odgrywania ról, ale Puppy Play niekoniecznie ma komponent seksualny. Zachowywanie się jak Human Puppy pozwala na bardziej spontaniczne życie, w którym nie musisz martwić się o rachunki czy zobowiązania zawodowe. Jest to styl życia, który zapewnia wiele pozytywnych wzmocnień i uwagi poprzez słowne pochwały i pieszczoty. Podobnie jak w przypadku innych zwierząt, dyscyplina może być konieczna, gdy ludzkie szczenięta źle się zachowują. Nie jest to jednak nigdy bolesne ani nawet okrutne.

Ludzkie szczenięta są bardziej psotne i zabawne niż duże psy, które również są ludźmi w roli psów. Rzeczywisty wiek Ludzkiego Szczenięcia nie determinuje tego, czy przyjmuje ono rolę Puppy, Ludzkiego Szczenięcia czy Psa Alfa.

Ludzkie Szczenięta przyjmują rolę psów w różnym stopniu. Niektóre Ludzkie Szczenięta żyją jako psy przez cały czas, podczas gdy inne odgrywają tę rolę tylko okazjonalnie. Niektóre lubią mówić z charakterem, podczas gdy inne tylko warczą i szczekają. Niektóre chodzą na dwóch nogach, a inne tylko na czworakach. Niektóre ludzkie szczenięta ubierają się jak psy, podczas gdy inne noszą tylko obrożę lub w ogóle nie mają kostiumu. Niezależnie od preferencji, w MEO każdy Human Puppy znajdzie kompletny strój, od psiej obroży, smyczy, ochraniaczy na łapy, nakolanników czy psich masek.

Chociaż wykazują wiele zachowań prawdziwych psów, Human Puppy nigdy nie powinny jeść psiej karmy, ponieważ może ona powodować choroby u ludzi. Substytutem może być ludzkie jedzenie, takie jak zimny gulasz wołowy w puszce lub niektóre płatki zbożowe.

Konkursy dla szczeniąt i ludzkie imprezy dla szczeniąt są odpowiednimi miejscami dla szczeniąt do zabawy w miejscach publicznych. Zatyczki analne dla szczeniąt z psimi ogonami to kolejna nowość dla Human Puppy.

Czym jest Pup Play?

Pup Play to rodzaj odgrywania ról, w którym ludzie przyjmują rolę i mentalność szczeniaka. Może to przybierać różne formy, od zwykłego cieszenia się uczuciem bycia szczeniakiem lub Ludzkim Szczenięciem, poprzez noszenie maski dla szczeniąt, rękawiczek dla szczeniąt lub innego sprzętu dla szczeniąt, po zabawę z innymi szczeniętami, a nawet zabawę z kimś, kto przyjmuje rolę opiekuna (przewodnika psa).

Co to jest Human Puppy?

Human Puppy to termin określający kogoś, kto lubi wcielać się w rolę o psiej osobowości. Dla niektórych w Pup Play bycie szczeniakiem jest przestrzenią, w którą wchodzą na ograniczony czas, aby się zrelaksować lub po prostu pobawić, podczas gdy dla innych może to być tożsamość, którą żyją 24/7. Niektóre Human Puppy są samotnikami (lub bezpańskie), inne mogą być partnerami lub mieć obrożę Pup py (należącą do opiekuna, trenera psów lub mistrza). Niektóre ludzkie szczenięta dołączają nawet do większego stada i przyjmują role szczeniąt, takie jak alfa, beta i omega.

Co to jest opiekun?

Opiekun to osoba, która lubi odgrywać rolę opiekuna szczenięcia. Opiekunowie mogą przyjmować wiele różnych ról, od troskliwego opiekuna, przez stanowcze trzymanie smyczy, trenera posłuszeństwa, aż po mistrza. Relacja między opiekunem a Human Puppy może być romantyczna, seksualna lub po prostu platoniczna.

OK, więc czy Pup Play ma charakter seksualny, romantyczny, towarzyski czy platoniczny?

Może to być wiele różnych rzeczy, a Pup Play jest inny dla każdej osoby. Większość szczeniąt i opiekunów odczuwa pewnego rodzaju satysfakcję fizyczną i seksualną. Wielu znajduje również romantyczną więź i czyni Pup Play częścią związku. Inni chcą po prostu cieszyć się szczenięcym czasem z platonicznymi przyjaciółmi. Nie ma złego sposobu na bycie dobrym Human Puppy!

Kto może zostać Human Puppy?

Każdy! Nie musisz posiadać drogiej skórzanej maski dla psa ani uczestniczyć w wydarzeniach, aby zostać Human Puppy. Nie potrzebujesz przewodnika, psa alfa ani przynależności do stada. Wszystko, czego potrzebujesz, to chęć bycia szczeniakiem i otwartość na odkrywanie nowych rzeczy. Reszta zależy od Ciebie!

Czy istnieją inne rodzaje zabaw ze zwierzętami?

Oczywiście, że są! Nie każdy, kto lubi bawić się ze zwierzętami, chce wziąć głowę psa. Niektórzy wolą grać jako kociak, kucyk, wilk, lis, byk lub inny rodzaj zwierzęcia. Każde zwierzę do zabawy ma inną głowę i inne nastawienie. Jeśli uważasz, że inny rodzaj zabawy ze zwierzętami jest dla Ciebie, zalecamy zapoznanie się ze stroną meo.de i rozejrzenie się, aby dowiedzieć się, jak inni ludzie doświadczają swojego własnego rodzaju zabawy ze zwierzętami.

Czy to tylko dla gejów?

Wcale nie! Pet Play i Human Puppy Play są otwarte dla osób wszystkich płci i orientacji. Puppy Play wydaje się być najbardziej popularne wśród gejów, ale istnieje również duża liczba Human Puppy Play i wyprowadzaczy psów każdej orientacji i płci. Niezależnie od tego, czy jesteś heteroseksualnym Puppy, queerowym Pup py czy jakimkolwiek innym rodzajem Puppy, tutaj na meo.de znajdziesz idealny sprzęt Puppy Play