Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Anal Depth Play

Newsletter

Anal Depth Play 

Anal Depth Play to specjalna, niezwykle ekscytująca praktyka seksualna, którą można ćwiczyć samemu lub z partnerem. Istnieją różne techniki i bardzo długie wibratory dla początkujących i profesjonalistów, aby zmaksymalizować trening głębokości odbytu i osiągnąć satysfakcjonujące wyniki:

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 60 elementów
Pokaż 1 - 12 z 60 elementów

Czym jest trening głębokości odbytu?

 

Trening głębokości odbytu to rodzaj treningu analnego, który koncentruje się na wkładaniu bardzo długiego dildo głęboko do kanału odbytu. W miarę postępów w treningu analnym, osoba ćwicząca powinna być w stanie wkładać bardzo długie dilda, butt plugi i inne przedmioty coraz głębiej do kanału odbytu. W przeciwieństwie do innych form treningu analnego, w treningu głębokości odbytu nie ma znaczenia, jak duże lub grube są wkładane przedmioty, a jedynie jak daleko penetrują ciało.

 

Trening głębokości odbytu może być zalecany lub zlecany przez Topa, który chce doprowadzić ciało Suba do granic możliwości. Jednak może się również zdarzyć, że ktoś rozpocznie trening głębokości odbytu, ponieważ lubi używać zabawek analnych lub być pieszczony i chce przenieść swoją grę analną na wyższy poziom.

 

Istnieją dwa główne wyzwania, które musi pokonać osoba rozpoczynająca trening głębokości odbytu. Po pierwsze, musi nauczyć się rozluźniać tak zwaną pętlę łonowo-odbytniczą, silny mięsień, który tworzy pierwszą krzywiznę odbytu. Mięsień ten ma tendencję do zaciskania się i zamykania odbytu, gdy odczuwa nacisk, tak jak podczas seksu analnego lub stymulacji. Nauka rozluźniania tego mięśnia nawet podczas stymulacji jest kluczem do udanego treningu analnego. Po drugie, osoby przechodzące trening analny muszą nauczyć się kojarzyć głęboki nacisk odczuwany podczas penetracji analnej z przyjemnością. Skupienie się na rozluźnieniu ciała i nawiązaniu kontaktu z jego doznaniami może wspomóc głęboki trening analny. Wiele osób uważa, że głębokie oddychanie pomaga im zrelaksować się podczas penetracji analnej. Niektóre pozycje, takie jak na czworakach lub klęcząca, również pomagają się zrelaksować.

 

Podczas gdy zwykłe wibratory, wibratory i bardzo długie wibratory analne mogą być używane do głębokiego treningu analnego, istnieją również specjalnie opracowane pomoce i lubrykanty od MEO ®, sklepu internetowego z bardzo długimi wibratorami.

 

Uczucie ucisku i lekkiego dyskomfortu podczas głębokiego treningu analnego jest normalne, ale odczuwanie prawdziwego bólu nie jest. Powinieneś zawsze słuchać swojego ciała i nigdy nie przekraczać własnych granic. Trening analny głęboki nie powinien być wykonywany w pośpiechu, zawsze najlepiej jest postępować powoli. MEO ® zaleca rozpoczęcie od palców, zanim przejdziesz do wkładania długiego dilda do treningu głębokości odbytu.

 

Co jest specjalnego w bardzo długim dildo do zabawy analnej?

Długie dildo przenosi zabawę analną na nowy poziom, ponieważ głęboki seks analny zapewnia wyjątkowe doznania! Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego 1-metrowego dildo, czy chcesz kupić inne wyjątkowo długie dilda, trafiłeś we właściwe miejsce w sklepie z dildami MEO ®. MEO ® jest jednym ze specjalistów w dziedzinie treningu głębokości odbytu: ekstremalna długość, duże średnice, niezwykłe tekstury i przekonujący materiał, który jest wystarczająco twardy i elastyczny w tym samym czasie, dzięki czemu możesz go poczuć dokładnie we właściwych miejscach, głęboko w sobie! To bardzo długie dildo wypełni Cię całkowicie i zagwarantuje intensywną satysfakcję. Przekona Cię nie tylko długość tego dildo, ale także jego wyjątkowy design, który zapewni Ci niezapomniane chwile.

 

Jak używać bardzo długiego dildo do zabawy analnej?

Ze względu na swoją długość i obwód, wkładanie bardzo długiego dildo do treningu głębokości odbytu może być początkowo trudne. Nie spiesz się, postępuj powoli i wybierz pozycję, która pozwoli ci rozciągnąć ciało. Ulubioną pomocą jest nasza poduszka ASS UP do treningu głębokości odbytu. Połóż się na plecach z naszą poduszką ASS UP pod pośladkami i nogami uniesionymi i rozłożonymi. Poduszka ASS UP będzie wspierać twoje ciało stabilnie i wygodnie nawet w ciężkich pozycjach. Twarda poduszka ASS UP zapobiega również zapadaniu się w łóżko i ułatwia wiele innych pozycji podczas treningu głębokości analnej.

 

Jakiego lubrykantu powinienem używać podczas analnego treningu głębokości?

Używaj dużej ilości lubrykantu! Podczas treningu analnego nigdy nie znudzi nam się powtarzanie tego punktu. Odbyt jest nie tylko bardziej wrażliwy niż pochwa, ale także staje się coraz bardziej delikatny, im dalej się posuwasz. Dlatego zdecydowanie powinieneś używać dużej ilości lubrykantu, aby upewnić się, że nie zrobisz sobie krzywdy. Jeśli planujesz używać bardzo długiego dildo, zalecamy nasz lubrykant FUCKSLUT. Jest to lubrykant na bazie silikonu do analnej gry w głąb i nie przypomina żadnego innego lubrykantu. FUCKSLUT sprawia, że używanie długiego dildo do analnego treningu głębokości jest bezbolesną, ale intensywną przyjemnością. Zdecydowanie polecamy również nasz spray EXTREMEO. Spray ten jest idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie Anal Depth Play. EXTREMEO to specjalny produkt do seksu analnego, treningu głębokości odbytu i rozciągania odbytu. Dzięki specjalnej kombinacji składników aktywnych, spray ten zapewnia łatwiejsze wprowadzanie nawet bardzo długich wibratorów. Specjalny efekt EXTREMEO sprzyja łatwej penetracji, a tym samym prowadzi do zrelaksowanej i namiętnej przyjemności. Spray działa bez utraty czucia, zmniejsza bolesną wrażliwość zwieracza i pomaga osiągnąć idealną grę głębokości analnej.

Materiał i pielęgnacja długiego dildo do gry analnej:

 

To długie dildo do analnej zabawy w głąb wykonane jest z wysokiej jakości winylu. Materiał jest cudownie elastyczny i śliski. Materiał, którego używamy, jest również bardzo wytrzymały, więc twoje bardzo długie dildo będzie służyć przez długi czas. Długie dildo Anal Depth Play możesz czyścić łagodnym mydłem i wodą. W celu zapewnienia dokładnej higieny zalecamy również regularne stosowanie naszego sprayu VERYCLEAN. Oczywiście czyszczenie jest również szczególnie ważne po użyciu. Możesz również użyć douche analnego, aby oczyścić jelita przed użyciem bardzo długiego dildo. W naszej kategorii sklepowej "Bicze analne" (kliknij tutaj) znajdziesz odpowiedni bicz analny do treningu głębokości odbytu.