Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Stymulatory prostaty

Newsletter

Stymulatory prostaty 

Ten stymulator prostaty trafia we właściwe miejsce i może naprawdę stymulować prostatę! Orgazmy bez użycia rąk, orgazmy wymuszone i uwolnienie są możliwe dzięki wibratorowi prostaty od Alpha Male.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 83 elementów
Pokaż 1 - 12 z 83 elementów

Masaż prostaty: punkt G, czyli punkt przyjemności u mężczyzn

 

Dlaczego masaż prostaty?

 

Dla większości mężczyzn masaż prostaty jest niezwykle stymulujący, ponieważ prostata jest uważana za sekretny punkt G lub punkt rozkoszy u mężczyzn. Masaż prostaty można rozumieć jako masaż punktu G u mężczyzn. Stymulacja prostaty działa najlepiej poprzez masaż palcem, zabawką analną lub specjalnym wibratorem prostaty (zwanym też męskim wibratorem).

 

Masaż prostaty jest wspaniałym doświadczeniem zmysłowym dla wielu mężczyzn. Jeżeli podczas stymulacji prostaty mężczyzna jednocześnie się masturbuje lub uprawia seks, to uczucie zapierające dech w piersiach jest spotęgowane i prowadzi do intensywnych, długotrwałych orgazmów.

 

Oczywiście każdy mężczyzna inaczej reaguje na stymulację i analny masaż prostaty może nie każdemu od razu przypaść do gustu, ale według badań ponad 70 procent heteroseksualnych mężczyzn będących w związku już próbowało lub chciałoby spróbować masażera prostaty.

 

Nie martw się jednak, bo istnieją różne sposoby masowania i stymulowania punktu G mężczyzny. Nie tylko przez odbyt, ale też od strony zewnętrznej krocza, czyli obszaru pomiędzy odbytem a jądrami. U mężczyzn erekcję można również zwiększyć poprzez nacisk na krocze.

 

Jak znaleźć prostatę?

 

Prostata to gruczoł płciowy, którego zadaniem jest wytwarzanie wydzieliny mieszającej się ze spermą. Męska prostata jest też nazywana gruczołem krokowym. Prostata zapewnia przetrwanie plemników. Ten narząd płciowy leży pod pęcherzem moczowym i otacza męską cewkę moczową, która odprowadza mocz i nasienie na zewnątrz.

 

Prostatę można łatwo wyczuć palcem przez odbyt. Punkt G mężczyzny znajduje się około 5-7 cm za wejściem do odbytu. Prostatę można łatwo wyczuć lekko zakrzywionym palcem, którego spód jest skierowany w stronę pępka.

 

Użyj palca lub języka do lekkiego masażu odbytu od zewnątrz, żeby partnerka mogła się przyzwyczaić do tego doznania - jeśli używasz palca, nałóż na odbyt odrobinę lubrykantu na bazie silikonu EZ2FUCK, żebyś mógł delikatnie wniknąć bezpośrednio palcem.

 

 

Niezależnie od tego, czy używasz palca, czy seks-zabawki na prostatę, na początku zalecamy delikatne podejście do tego"męskiego punktu G". Ale proszę, nie bądź zbyt nieśmiały. Na początku mężczyzna może być zaskoczony nowym dotykiem, ale jeśli trafisz we właściwe miejsce, może to być najlepszy seks w jego życiu.

 

Dla łatwiejszej penetracji wypróbuj nasze lubrykanty do stymulacji prostaty Aquameo (na bazie wody) lub Alpha Male (na bazie wody z dodatkiem ekstraktów relaksujących odbyt).

 

Właściwe przygotowanie do masażu prostaty

 

Zrelaksuj się i poświęć najpierw uwagę kroczu - obszarowi pomiędzy jądrami a odbytem: delikatne głaskanie lub ściskanie rozbudza i relaksuje. Podczas gry wstępnej z partnerem może on również stymulować językiem zewnętrzną część odbytu.

 

Wskazówki dotyczące masażu prostaty

 

Prostata łączy w sobie wiele zakończeń nerwowych, co sprawia, że stymulacja odb ytu jest tak intensywna. Możesz zarówno pieścić siebie, jak i zlecić partnerowi stymulację, czyli palcami lub podczas seksu. Jednak masaż prostaty najlepiej sprawdza się przy użyciu zabawki analnej do stymulacji prostaty.

 

Istnieją dwa sposoby masowania prostaty - masaż bezpośredni i pośredni. Pośredni wykonuje się przez krocze, a bezpośredni - wewnątrz odbytu, palcami lub zabawką analną.

 

Najlepszy wibrator prostaty i inne zabawki do masażu prostaty:

 

Stymulatory prostaty są specjalnie ukształtowane, aby stymulować prostatę i punkt P. Punkt P to "męski punkt G", który znajduje się około 5 do 7 cm za wejściem do odbytu i wywołuje orgazmy analne, kiedy jest stymulowany za pomocą naszego stymulatora prostaty. Możliwe są nawet "orgazmy bez użycia rąk".

 

Pośredni masaż prostaty

 

Pośredni masaż prostaty jest wykonywany w okolicy krocza. Patrząc z zewnątrz, gruczoł ten znajduje się bezpośrednio za jądrami. Palcami można lekko uciskać, pocierać, głaskać i masować ten obszar. Penis i jądra mogą być stymulowane jednocześnie drugą ręką.

 

MEO oferuje także specjalne pierścienie na penisa o przedłużonej konstrukcji, które nie tylko zapewniają twardą erekcję, ale także stymulują krocze w tym samym czasie.

 

Bezpośredni masaż prostaty

 

Oprócz pośredniego masażu krocza można również stymulować prostatę wewnątrz odbytu. Palce lub zabawka analna MEO są najlepsze do tego, by poczuć drogę do prostaty. Punkt G mężczyzny można oczywiście osiągnąć podczas seksu poprzez penetrację dildo lub butt plugiem.

 

Palce i zabawki analne

Kiedy już wyczujesz punkt, możesz okrążyć gruczoł, lekko naciskając opuszką palca. Na przemian wywieraj lekki nacisk bezpośrednio na gruczoł krokowy lub naciskaj ze stałą siłą, zmieniając intensywność.

 

Do dotarcia do prostaty można też użyć zabawki prostaty, wibratora prostaty, dildo analnego lub butt pluga.

 

Jeżeli odbyt jest już dobrze rozciągnięty, można użyć także drugiego palca. W ten sposób prostatę można ująć między palec wskazujący i środkowy i masować z niewielkim naciskiem.

 

Dojenie prostaty i orgazm z wolnej ręki

 

Prostata może być masowana bezpośrednio i pośrednio przez partnera w tym samym czasie, kiedy osoba masowana masturbuje się. Doznania związane ze stymulacją prostaty mogą być niezwykle intensywne.

 

W odniesieniu do masażu prostaty często używa się terminu dojenie lub wymuszona emasulacja. Oznacza to, że stymulacja prostaty powoduje wypływanie nasienia, mimo że mężczyzna nie ma orgazmu. Masaż prostaty zmniejsza ciśnienie w pęcherzyku nasiennym i prostacie, co prowadzi do wytrysku bez orgazmu. W ten sposób ta technika masażu może prowadzić do opóźnienia punktu kulminacyjnego (często nazywanego też Cum Control w scenariuszach BDSM).

 

Pomoce i specjalne zabawki do masażu prostaty

 

Penetracja analna, czy to palcem, czy zabawką seksualną, czy też podczas seksu, nigdy nie powinna odbywać się bez lubrykantu, ponieważ odbyt, w przeciwieństwie do pochwy, nie może wytwarzać własnej wilgoci. Specjalne lubrykanty analne MEO zapewniają wystarczającą wilgotność do relaksującego masażu prostaty.

 

Zabawki analne do masażu prostaty

Istnieją tak zwane"masażery prostaty", które masują prostatę od wewnątrz za pomocą silnych lub delikatnych wibracji i specjalnego kształtu. Większość z tych zabawek analnych ma także drugie ramię stymulujące, które masuje krocze od zewnątrz. Podwójna zabawa z masażem prostaty jest więc zaprogramowana.

 

 

Higiena po masażu prostaty - czyszczenie zabawek analnych

 

Po orgazmie należy ostrożnie i powoli wyciągnąć stymulator i dokładnie wyczyścić go wodą z mydłem. Do dezynfekcji można też użyć specjalnego środka do czyszczenia zabawek erotycznych, takiego jak VERYCLEAN.

 

Zakup wibratora prostaty lub wibratora dla mężczyzn do masażu prostaty

 

Jeżeli szukasz wibratora prostaty, stymulatora prostaty, wibratora cewki moczowej lub dildo do masażu prostaty, jesteś w dobrych rękach w MEO, wiodącym sklepie internetowym ze stymulacją prostaty. Mamy szeroką gamę produktów, które pomogą ci stymulować prostatę. Wybór odpowiedniej zabawki analnej jest kluczowy dla udanego masażu prostaty. Mamy nie tylko słynny wibrator dla mężczyzn, ale także skuteczny wibrator analny i bardzo udany korek prostaty. Znajdziesz tu również specjalne lubrykanty do masażu prostaty oraz spray, który rozluźnia odbyt i ułatwia wkładanie w ibratora prostaty. O tym, która zabawka erotyczna dla mężczyzn najbardziej ci odpowiada, musisz zdecydować i przetestować ją indywidualnie, ponieważ każda z nich ma inne zalety, takie jak zdalne sterowanie czy wymienne pociski wibrujące.