Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Elektroseks

Newsletter

Elektroseks 

Elektroseks od miękkiego do twardego: Podczas elektroseksu wszystkie możliwe strefy ciała są intensywnie stymulowane przez prąd stymulujący lub elektrostymulację. To ekscytujące uczucie, którego będziesz chciał doświadczyć jeszcze nie raz.

Podkategorie

 • Ta magiczna różdżka do elektrostymulacji seksualnej, zwana Violet Wand, wysyła tysiące małych błysków ze świetlistej szklanej przystawki na skórę odbiorcy. W zależności od tego, jak silny jest Violet Wand i jaka przystawka jest używana, każdy pojedynczy błysk jest odczuwany jako delikatne mrowienie lub poważne ukłucie. W ten sposób otrzymujesz stymulację od delikatnej do bolesnej, połączoną z imponującymi, a może nawet przerażającymi efektami wizualnymi.

 • Doświadcz intensywnej elektrostymulacji dzięki produktom od E-Stim Systems, ekspertów w dziedzinie elektroseksu. Odkryj wysokiej jakości urządzenia do elektrostymulacji dla wszystkich poziomów doświadczenia, w połączeniu z fachowym doradztwem i bezpieczną wysyłką.

 • Dzięki silnemu naciskowi na design, technologię i doświadczenie użytkownika, produkty ElectraStim oferują unikalne połączenie przyjemności i wydajności, które przemawia zarówno do początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Gama produktów rozciąga się od zestawów dla początkujących po złożone urządzenia, wszystkie starannie zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczne, przyjemne i skuteczne wrażenia.

 • Mystim - E-Stim - kara lub nagroda. Ty decydujesz: Doprowadzimy cię do orgazmu za pomocą prądu ryżowego i e-stymu. Zanurz się w fascynujący świat elektroseksu.

 • Nasze urządzenia do stymulacji prądem wyzwalają uczucia, które są zupełnie nowe, napalone i nie do opisania. Elektroseksu naprawdę nie da się porównać z żadną inną formą zabawy erotycznej. Uczucia, które mogą powstać w wyniku stymulacji elektrycznej są po prostu wspaniałe.

 • Witamy w MEO Shop, Twoim ekspercie od elektrostymulacji analnej! W naszej kategorii "elektrostymulacja analna" oferujemy szeroki wybór produktów, które pomogą Ci zrealizować swoje fantazje i przeżyć wyjątkowe i ekscytujące doświadczenia. Zanurzmy się razem w fascynujący świat elektrostymulacji analnej i odkryjmy wiele możliwości.

 • Wszystko do elektrostymulacji penisa i jąder - od delikatnego do twardego. Dzięki naszej stymulacji prądem cock ring, electric testicle ring lub E-Stim Humbler doprowadzisz do orgazmu.

 • Od delikatności do twardości - nasze zaciski, kleszcze i ssaki stymulują sutki za pomocą elektrostymulacji. Prąd stymulacji nigdy nie był tak napalony ....

 • Nasze elektrody można włożyć, przesunąć po skórze, przykleić do skóry lub przymocować do genitaliów za pomocą klipsów. ... ✓ delikatne do twardego

 • Nigdy wcześniej nie widziałeś tego akcesorium do elektrostymulacji erotycznej. Poprawia przewodnictwo i daje jeszcze silniejsze doznania.

 • Witaj w fascynującym świecie elektrostymulacji pochwy, ekscytującym obszarze stymulacji seksualnej, który pozwala doświadczyć zupełnie nowych i unikalnych doznań. Jeśli szukasz intensywnej i zróżnicowanej metody zaspokojenia, elektrostymulacja pochwy może być właśnie dla Ciebie.

E-stim to elektrosex z gwarancją orgazmu

 

A więc jesteś zainteresowany E-Stimem. To świetnie. Trafiłeś we właściwe miejsce w MEO.

 

E-stim oznacza stymulację elektryczną i staje się coraz bardziej popularny poza społecznością BDSM.

 

W twoich okolicach intymnych znajduje się mnóstwo nerwów - o wiele więcej niż w innych miejscach, dlatego jesteś tam tak wrażliwy - a dzięki odpowiednio dostosowanemu urządzeniu do stymulacji prądem i odpowiednim zabawkom erotycznym E-Stim możesz pobudzić każdy z tych nerwów w swoim ciele lub w ciele partnera do punktu absolutnej ekstazy.

 

Działa to równie dobrze w pojedynkę, jak i w parach (lub trójkątach) i istnieje cała gama stylów gry dla obu stron, które czasami pomagają osiągnąć orgazm szybko i gwałtownie, a innym razem można się nimi cieszyć przez wiele godzin jako delikatnym mrowieniem, które powoli rozchodzi się po całym ciele. Tak jak lubisz, jak chcesz lub jak możesz to znieść.

 

Co to jest elektrosex, e-stim mężczyzna i e-stim kobieta?

 

Elektroseks lub elektrostymulacja erotyczna to włączenie impulsów elektronicznych do aktów seksualnych. Określa się ją również jako elektrostymulację erotyczną lub e-stim. Urządzenia potrzebne do tego celu są często określane jako zabawki e-stim, urządzenia do stymulacji prądem lub urządzenia e-stim.

 

Termin elektrosex oznacza szeroki i ekscytujący zakres, który może sięgać od delikatnej gry wstępnej do intensywnej penetracji i długotrwałych orgazmów. Klienci MEO, którzy doświadczyli elektro-seksu, donoszą o wielkiej przyjemności i niesamowitych doznaniach oraz "drżeniu orgazmu", które trwa przez wiele minut.

 

Czy elektrosex jest niebezpieczny?

 

Urządzenia do elektroseksu firmy MEO są wysokiej jakości i bezpieczne. Nasze urządzenia do stymulacji prądem wywodzą się z dziedziny urządzeń TENS, ponieważ od kilkudziesięciu lat są używane w medycynie, np. do wzmacniania mięśni i stymulacji nerwów. Elektroseks lub elektrostymulacja erotyczna nie jest więc niebezpieczna, ale po prostu jest zabawą z bodźcami nerwowymi, które i tak zachodzą w twoim ciele. W przypadku elektroseksu bodźce te są jedynie wzmacniane i wykorzystywane specjalnie do pobudzania erotycznych części ciała.

 

Do wszystkich rodzajów zabaw z użyciem elektrostymulacji zwykle potrzebna jest kombinacja urządzenia do stymulacji prądem i dodatkowych elektrozabawek, które można podłączyć do urządzenia. Wybór w MEO jest duży, szczególnie popularne są np. elektryczna stymulacja penisa, prąd stymulujący prostatę, ale także wtyczki do prądu stymulującego czy elektryczny rozszerzacz cewki moczowej. Do najpopularniejszych zabawek elektrycznych należą również akcesoria do sutków , sutki lub pętle Estim, które można przymocować do penisa i jąder. Elektrody Est im są dołączone do każdego urządzenia do stymulacji prądem MEO i można je również wielokrotnie kupić w sklepie internetowym MEO.

 

 

Wibrator z prądem stymulującym - wibrator electrosex

 

Wibrator MEO jest łatwy w użyciu i nie wymaga dodatkowego okablowania. Jest wyposażony we własny generator impulsów i powierzchnie przewodzące, a intensywność erotycznej elektrostymulacji można łatwo regulować za pomocą różnych zaprogramowanych trybów pieszczot. Jest to więc doskonały wstęp do doprowadzenia ciebie lub innych do orgazmu elektro-seksualnego delikatnie lub raczej szybko i intensywnie za jednym naciśnięciem przycisku.

 

Instrukcja obsługi elektroseksu

 

Zalecamy, abyś najpierw zapoznał się z urządzeniem do stymulacji prądem "poza ciałem". Najlepszym sposobem na to jest wcześniejsze eksperymentowanie z e-zabawką w ręku. Zabawkę elektryczną lub zabawkę podłączoną do urządzenia e-stim powinieneś trzymać obiema rękami - tak, żeby oba bieguny/powierzchnie przewodzące miały kontakt ze skórą.

 

Następnie włącz prąd stymulujący/urządzenie E-Stim. Nie martw się, zabawki elektryczne i urządzenia e-stymulacyjne zazwyczaj zawsze uruchamiają się automatycznie przy niskim natężeniu. Warto poznać impulsy i bodźce za pomocą rąk i wypróbować różne intensywności przed użyciem urządzenia do stymulacji stref erotycznych, takich jak penis czy odbyt. Prąd jest rozprowadzany równomiernie na dłoniach i generalnie wtedy, gdy skóra styka się z całą powierzchnią. Jeśli dotkniesz obu biegunów tylko dwoma opuszkami palców, płynący prąd koncentruje się na dwóch małych obszarach (opuszkach palców) i nagle staje się bardziej intensywny. Nie bój się więc i, jeśli to możliwe, unikaj małych powierzchni kontaktowych.

 

Żel do urządzeń do elektroseksu i stymulacji prądem

 

Do elektroseksu i elektrostymulacji erotycznej zawsze zalecamy stosowanie lubrykantów na bazie wody, takich jak nasz lubrykant Aquameo, aby prąd był optymalnie przewodzony. W przypadku prądu stymulującego koneserzy sięgają po optymalny żel kontaktowy Estimate firmy MEO o nazwie "E-Shock". Ten żel na bazie wody ma specjalne właściwości, które dodatkowo zwiększają przewodnictwo.