Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Korki analne

Newsletter

Korki analne 

Ciesz się orgazmami analnymi, solo lub jako para z korkiem analnym. Doświadcz wspaniałych doznań jak nigdy dotąd z butt plugiem głęboko w sobie.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 257 elementów
Pokaż 1 - 12 z 257 elementów

Czym właściwie jest butt plug lub korek analny?

 

Czym jest korek analny? Korek analny to rodzaj dildo, które jest przeznaczone do użytku analnego. Innymi słowy, jest to dildo analne. W tym celu butt plug jest zaokrąglony na jednym końcu i ma kształt stożka, co ułatwia jego wprowadzenie. Ponadto drugi koniec jest wystarczająco gruby, żeby utrzymać butt plug na miejscu i zapobiec przypadkowemu włożeniu go do końca. Butt Plugi są dostępne w naszym sklepie internetowym w niezliczonych kształtach, kolorach i materiałach! Korek analny z wibracją lub butt plug bez wibracji są używane do czystej stymulacji lub do przygotowania się do stosunku analnego. Korek analny z wibracją jest często używany sam podczas seksu solo. Szczególnie popularne są butt plugi wykonane z elastycznych materiałów, takich jak galaretka lub silikon. Butt Plugi są dostępne w różnych rozmiarach. Zacznij od mniejszego rozmiaru i z czasem zwiększaj rozmiar w zależności od tego, jak bardzo Ci się podoba. Możesz zamówić butt plug bezpośrednio tutaj. Butt Plug jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla homo- i heteroseksualnych mężczyzn, czyli dla wszystkich ciekawskich.

 

Butt plug jest jedną z 10 najlepszych zabawek erotycznych w erotycznej sprzedaży wysyłkowej

 

Butt Plugi są szczególnie dobre do przygotowania się do bezbolesnego stosunku analnego. Wkłada się je z odrobiną lubrykantu, a następnie pozostawia na miejscu, żeby rozluźnić i rozciągnąć mięśnie odbytu. Uczucie bycia tak całkowicie wypełnionym dzięki butt plugowi sprawia przyjemność każdemu mężczyźnie i każdej kobiecie.

 

Jak prawidłowo używać butt pluga?

 

Butt Plug nie tylko delikatnie rozciąga odbyt, ale też stymuluje jego wrażliwe zakończenia nerwowe. Aby bezboleśnie włożyć korek analny, powinieneś najpierw zwilżyć korek i swój odbyt środkiem nawilżającym, takim jak Aquameo. Nasz spray rozluźniający odbyt Extremeo wspomaga bezbolesne wkładanie. To, jak włożysz analną zabawkę seksualną, zależy oczywiście od Ciebie. Istnieją jednak trzy pozycje, które mogą ułatwić ci włożenie korka analnego. Pochyl się do przodu na czworakach, żeby partner mógł włożyć butt plug. Umieść poduszkę lub poduszkę ASS UP pod pupą, połóż się na plecach i rozłóż nogi lub przykucnij nad korkiem i pozwól mu się wsunąć. Szybko zauważysz, która z tych trzech pozycji jest dla ciebie najlepsza do włożenia korka analnego.

 

Jak działa seks z korkiem analnym?

 

Wiele kobiet i mężczyzn uważa za szczególnie podniecające całkowite "wypełnienie" korkiem analnym. Można go włożyć na jakiś czas przed seksem i w ten sposób zapewnić sobie ekstremalną stymulację podczas gry wstępnej. Możesz nosić butt plug (w zależności od tego, czy jest to mały butt plug, duży butt plug czy bardzo duży butt plug) przez okres od 30 minut do kilku godzin bez żadnych problemów.

 

Zamawianie butt pluga do rozciągania - doświadczenia graniczne z butt plugiem

 

Korek to wspaniała zabawka seksualna, która jest również doskonała do rozciągania odbytu. Każda kobieta i mężczyzna powinni spróbować butt pluga do rozciągania. Dostarczamy korki do rozciągania w wielu wzorach, rozmiarach i z różnych materiałów. Możesz nawet zdecydować się na butt plug z ot worem do głębokiego wglądu. Wypróbuj nasze pierścienie do rozciągania odbytu lub nasz udany Ass Grommet.

 

Butt plug shop - kup plugi analne online

 

Zamów butt plug online. W naszym sex shopie znajdziesz duży wybór. Większość naszych butt plugów i korków analnych dostarczamy w ciągu 1 do 2 dni, dyskretnie i bezpiecznie zapakowane.

 

Butt Plug: Jak działa seks z korkiem analnym?

 

Aby wzmocnić orgazm z butt plugiem, ta zabawka do seksu analnego jest również dostępna z wbudowanymi wibracjami .

 

Butt Plug dla początkujących ...

 

Korek analny dla początkujących ? Nic prostszego! Mamy szeroki wybór modeli, od bardzo małych butt plugów na pierwszy raz, po zestaw butt plugów, z którymi możesz się szkolić do seksu analnego lub duże butt plugi.

 

a raczej naprawdę duży butt plug lub korek analny ...

 

Naprawdę duży butt plug to wyzwanie. Ale w MEO znajdziesz wszystko, co pomoże ci zrealizować to marzenie.

 

Butt Plug dla mężczyzn ...

 

Szczególnie mężczyźni odczuwają stosunek analny jako szczególnie intensywny dzięki ukierunkowanej stymulacji prostaty. W tym celu MEO oferuje również różne zabawki seksualne do stym ulacji prostaty. Butt plug może być również ukształtowany w taki sposób, że specjalne kształty działają bezpośrednio na prostatę i prowadzą do tak zwanych "orgazmów bezkontaktowych". W przeciwnym razie popularne są korki analne, które służą do czystej stymulacji analnej (nawet przez długi czas). Mogą one również stymulować punkt P mężczyzny podczas uprawiania miłości i w ten sposób zapewnić bardzo, bardzo twardą i długotrwałą erekcję!

 

A nawet to: Zamykany butt plug z blokadą

 

Zamykany korek analny z blokadą lub nawet butt plug z elektroniczną blokadą czasową MEOBOND pozwoli ci zrealizować twoje fantazje o czystości analnej. Jeśli chcesz wypróbować zamykaną wtyczkę analną do bondage lub BDSM, nasz ANAL MASTER będzie dla ciebie idealnym wyborem.

 

Porady i wskazówki dotyczące zabawek analnych

 

Ważną wskazówką, która sprawi, że zabawki analne, korki i seks analny będą pozytywnym doświadczeniem, jest czas, relaks i nasz genialnyspray do udrażniania odbytu EXTREMEO!

 

Seks analny lub dobre alternatywy dla korków analnych dla mężczyzn

 

Wypróbuj podwójne dildo do szczególnie intensywnej penetracji lub tzw. korek prostaty (także analplug man), albo nasze wysokiej jakości warianty butt plugów: Metalowy korek analny lub korek analny ze stali nierdzewnej. Jeżeli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz dużego czy małego korka analnego, polecamy nasz zestaw korków analnych w niskiej cenie podstawowej w naszym sklepie z korkami analnymi. Świetną alternatywą jest oczywiście nadmuchiwany butt plug, nadmuchiwany korek analny. Tutaj sam możesz zdecydować, jaki rozmiar jest dla Ciebie idealny.