Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kaganiec na usta

Newsletter

Kaganiec na usta 

Nasze kneble wypychają usta i nie tolerują żadnego gadania na głos. W razie potrzeby nasze kneble są nawet zamykane... Kagańce lejkowe, kulkowe, pierścieniowe i inne znajdziesz w sklepie MEO bondage.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 68 elementów
Pokaż 1 - 12 z 68 elementów

Teoria i praktyka kneblowania ust

 

Motywacja do użycia knebla w ustach może być celowa, na przykład, aby uniemożliwić biernemu partnerowi (Bottomowi) mówienie i krzyczenie; jednak knebel w ustach może być również założony na prośbę Bottoma, ponieważ Bottom uważa to uczucie za przyjemne lub pomaga mu wczuć się w rolę w strukturze władzy w erotycznej grze ról w bondage. Niektórzy ludzie uważają również upokorzenie za erotyczne i stymulujące, częściowo z powodu niekontrolowanego wydzielania śliny. Inną zachętą do stosowania knebla kulkowego jest symbolizowana przez niego bezbronność Bottoma. Oczy osób zakneblowanych wydają się większe, a noszenie go zwykle prowadzi do napiętego wyrazu twarzy danej osoby; wraz z poważnie ograniczonymi możliwościami komunikacji werbalnej, zwykle intensyfikuje to intensywność gry między Topem a Bottomem.

Zakup knebla do ust to kwestia zaufania

 

W naszym sklepie z akcesoriami do bondage posiadamy wiele różnych knebli, ponieważ knebel do ust jest niezbędnym akcesorium BDSM w bondage. Niezależnie od tego, czy szukasz knebla do ust jako zabawki SM, skórzanego knebla do ust, knebla do ust do bondage czy popularnego knebla kulkowego, masz gwarancję, że znajdziesz to, czego szukasz. Nawet jeśli jest to trochę więcej bondage lub SM, mamy dla Ciebie odpowiednie produkty, takie jak nasze uprzęże na głowę z kneblami do ust. Jeśli lubisz złote prysznice, mamy również kneble do ust z lejkami lub kneble do ust z rurkami i otworami. Jeśli wymuszona feminizacja jest twoim fetyszem, dobrze będzie ci służyć nasz knebel do ust Pussy Face.

 

System knebli do ust dla profesjonalistów BDSM, kneble SM i kneble Dominatrix

 

Od prawie 2 dekad produkujemy różne kneble do ust dla społeczności BDSM i profesjonalnych studiów SM, mistrzów i domin. Jeśli interesuje Cię profesjonalny system knebli z wymiennymi nasadkami, polecamy nasz system knebli Humilator. Ten system SM jest nie tylko częścią katalogu kar BDSM, ale ma również możliwość podłączenia wielu akcesoriów do knebla. Podstawowy knebel na usta można przekształcić w knebel na usta ze szczotką toaletową, knebel z uchwytem na papier toaletowy lub knebel SM z miotełką do kurzu.

 

O-ring, knebel kulkowy, knebel na penisa lub knebel z rozwieraczem do ust

 

Cokolwiek chcesz, jest dozwolone. W MEO z pewnością znajdziesz knebel swojego wyboru i swoich fetyszowych marzeń. Nasz sklep dla fetyszystów specjalizuje się w spełnianiu życzeń wielu klientów BDSM z całego świata. To, czy interesuje Cię knebel typu O-ring wykonany ze skóry i stali, knebel kulkowy z czerwoną kulką lub knebel ustny z penisem, czy też wolisz knebel z rozwieraczem do ust, zależy wyłącznie od Ciebie. Ale możesz być pewien, że knebel, o którym zawsze marzyłeś, zostanie dyskretnie dostarczony do Twojego domu w ciągu 48 godzin.

 

Wygodny knebel do ust, knebel bondage czy raczej knebel SM?

 

Oprócz krępowania, knebel na usta należy do podstawowego wyposażenia erotycznego każdego miłośnika BDSM w gag bondage. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko proste kneble, ale także różnorodne kneble do ust, które spełniają wszystkie preferencje w bondage i SM. W MEO znajdziesz kneble do bondage i SM w wielu wzorach i kształtach, ale także kneble do ust dla początkujących (oddychające) i wygodne, a także wodoodporne kneble BDSM do złotych gier pod prysznicem, bardzo brutalnekneble SM dla studiów SM i profesjonalistów BDSM. Od A do Z znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zakupu odpowiedniego knebla.

 

Możesz znaleźć te różne kneble w sklepie bondage MEO:

 

Knebel kulkowy i knebel ustny z kulką

 

Knebel kulkowy to knebel ustny składający się z plastikowej kulki wykonanej z PVC lub silikonu, którą wsuwa się za zęby. Aby zapobiec wypchnięciu jej językiem, knebel kulkowy jest mocowany za głową Suba za pomocą paska na głowę. Podobnie jak w przypadku wielu knebli, Sub może nadal wydawać dźwięki pomimo knebla w ustach, ale mówienie jest trudne. Duży wybór knebli kulkowych znajdziesz tutaj pod tym linkiem (kliknij tutaj).

 

 

Knebel pierścieniowy lub knebel ustny z O-ringiem

 

Nasze kneble pierścieniowe mają podobną funkcję jak nasze kneble kulkowe. Jednak zamiast gumowej kulki, za zęby wsuwany jest pierścień i mocowany za pomocą paska za głową. Aby uniknąć uszkodzenia zębów, nasz knebel pierścieniowy jest pokryty skórą. Szczególnie popularnymi kneblami pierścieniowymi w naszym sklepie bondage są na przykład nasz wodoodporny knebel pierścieniowy, nasz knebel pierścieniowy do głębokiego gardła, nasz knebel pierścieniowy Cock Slut, a także nasze kneble pierścieniowe "usta szeroko otwarte" w kolorze czerwonym i knebel pierścieniowy w kolorze czarnym. Oddychanie z kneblem pierścieniowym jest stosunkowo łatwe, w przeciwieństwie do większości innych knebli ustnych, a dostęp do ust Sub jest swobodny.

 

Knebel na penisa lub knebel ustny z penisem

 

Knebel z penisem zamyka usta za pomocą skórzanego paska, który jest zapinany na szyi. Po wewnętrznej stronie knebla na penisa wystaje replika skórzanego lub silikonowego penisa. Penis knebla na penisa wystaje głęboko do ust Bottoma. Dodatkowo, na zewnątrz knebla można przymocować kolejne dildo penisa, za pomocą którego zakneblowany może zaspokoić swojego Topa lub kochankę. Podobnie jak w przypadku wielu knebli ustnych, Sub może nadal wydawać dźwięki pomimo knebla penisa, ale mówienie jest trudne.

 

Knebel z zatrzaskiem lub knebel ustny z zatrzaskiem

 

Knebel z zatrzaskiem, zwany także kneblem dla kucyków lub kneblem na gryzak, przypomina zatrzask i jest używany zwłaszcza w zabawach z kucykami i zwierzętami domowymi. Knebel snaffle jest również często używany w odgrywaniu ról jako część uprzęży na głowę przypominającej uzdę. Nasz knebel jest mocowany za głową za pomocą paska przymocowanego do pierścieni. Zainspirowani klasycznymi kneblami typu snaffle, produkujemy różne okrągłe i owalne kneble do ust z mocowaniem przypominającym snaffle. Mówienie, jęczenie i skomlenie nie ma na nie żadnego wpływu.

 

Knebel balonowy lub nadmuchiwany knebel na usta

 

Nasz knebel balonowy składa się z lateksowego balonu, który jest nadmuchiwany w ustach Suba za pomocą pompki. Dzięki pompce kulkowej, knebel nadmuchiwany knebel balonowy wypełnia usta podczas wiązania. Zawór antynapadowy umożliwia ujście powietrza w razie potrzeby. Ponieważ knebel balonowy nie pozostałby w ustach bez dalszego mocowania, jest on często częścią uprzęży na głowę lub skórzanej maski, maski spandex lub maski neoprenowej. Knebel balonowy i nasz knebel motylkowy są najskuteczniejszymi kneblami do ust w naszym sklepie bondage.

 

Kaganiec na usta

 

Kaganiec zamyka usta tylko za pomocą płytki jako część uprzęży na głowę i nie jest zbyt skuteczny jako knebel na usta, ale często ma charakter odgrywania ról w Human Puppy Play. Dlatego kaganiec jest często łączony z kneblami balonowymi lub innymi wewnętrznie przymocowanymi kneblami do ust, takimi jak kneble na penisa. Wspaniałym kagańcem do bondage jest na przykład nasz knebel do ust na skarpetki, skarpetki i poppersy. Posiadamy również wiele uprzęży na głowę z kagańcami, a także maski z kagańcami.

 

Szale i chusty do kneblowania

 

Prawdopodobnie najstarsza metoda kneblowania Bottoma podczas wiązania. Ta technika kneblowania polega na włożeniu do ust Bottoma szmatki, skarpety lub paska. Aby zapobiec wypluwaniu, usta są dodatkowo kneblowane szalikiem / Hanky lub naszą chustą do wiązania. Szczególnie polecany jest nasz knebel do ust na skarpetki, jocksy i poppersy.

 

Kneblowanie taśmą lub taśmą bondage

 

Przylepna taśma bondage jest często używana do kneblowania ust wykonanego z taśmy. Profesjonalnym i nieprzylepnym produktem BDSM do tego celu jest nasza samoprzylepna taśma bond age w kolorze czerwonym lub czarnym.

 

Rozwieracze do ust i szczęk

 

Rozwieracze doust lub szczęk wywodzą się z technologii medycznej i można je nabyć w naszym sklepie bondage. Służą one do utrzymywania otwartych ust Bottoma. Ponieważ uniemożliwiają mówienie i zamykanie ust, trafiły do klinik erotycznych jako specjalna forma knebla dentystycznego. Na podobnej zasadzie działa Spider Gag lub Dr. Sado's Feeder, który również jest wykonany z metalu i utrzymuje usta otwarte. Polecamy również nasz rozwieracz do ust z ochroną zębów i paskiem na głowę

 

Knebel rurkowy

 

W przypadku niektórych specjalnych praktyk BDSM stosowane są kneble rurkowe lub nadmuchiwane kne ble rurkowe; tutaj rurka wystaje do ust i jest przymocowana za pomocą pasków lub maski. Kneble rurkowe są używane do kontrolowania oddechu lub zapewnienia oddychania pod wodą.

 

Knebel z kości

 

Bardzo popularny w zabawach ze zwierzętami domowymi lub Human Pup Play jest knebel w postaci kości, która wypycha usta Bottoma lub puppy, czyli ludzkiego szczeniaka, w sposób odpowiedni dla danego gatunku. Dzięki paskowi na głowę, knebel kostny może być ciasno owinięty wokół głowy, dzięki czemu Human Puppy nie ma innego wyjścia, jak tylko ugryźć się w knebel kost ny.

 

Zamykany knebel ustny i knebel z blokadą czasową

 

 

Aby zwiększyć psychologiczny efekt kneblowania, dostarczamy wiele naszych knebli ustnych w wersji zamykanej, zwanej również kneblem zamykanym. Zamykany knebel można zamknąć za pomocą konwencjonalnej kłódki, a także za pomocą naszej cyfrowej blokady czasowej MEOBOND.

 

Knebel na język lub usta

 

Knebel językowy MEO wywodzi się z japońskiego BDSM, w którym język jest zaciśnięty między prętami, a zatem nie można go wciągnąć z powrotem do ust. Ten rodzaj knebla, który jest dość powszechny na azjatyckiej scenie BDSM, jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem w kneblowaniu. Ponieważ zakneblowany w ten sposób Bottom nie ma innego wyboru niż całkowita cisza!

 

Knebel lejek

 

Lejek jest używany do zmuszania Suba do przyjmowania płynów lub złotego prysznica. Często one częścią uprzęży na głowę lub maski.

 

 

Bezpieczeństwo i zagrożenia kneble na usta

 

Gagi ustne są używane w niektórych praktykach seksualnych BDSM, zwykle na zasadzie konsensualnej, rozsądnej i bezpiecznej, zgodnie z zasadą Safe, Sane, Consensual, znaną w subkulturze BDSM.

 

Bondage z kneblami nie jest pozbawiony ryzyka i wymaga szczególnego poziomu uwagi między Bottom i Top ze względu na ograniczoną komunikację i częściowe ograniczenie dróg oddechowych. Ze względów bezpieczeństwa należy uzgodnić wzór hałasu jako słowo bezpieczeństwa, aby zatrzymać wszystkie działania związane z bondage. Swobodne oddychanie musi być zagwarantowane w każdym przypadku.