Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kaganiec na usta

Newsletter

Kaganiec na usta 

Nasze kneble wypychają usta i nie tolerują żadnego gadania na głos. W razie potrzeby nasze kneble są nawet zamykane... Kagańce lejkowe, kulkowe, pierścieniowe i inne znajdziesz w sklepie MEO bondage.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 67 elementów
Pokaż 1 - 12 z 67 elementów

Teoria i praktyka knebla w ustach

 

Motywacja do użycia knebla może być praktyczna, na przykład, aby uniemożliwić biernemu partnerowi (Bottomowi) mówienie i krzyczenie; jednak knebel może być również założony na prośbę Bottoma, ponieważ uważa on to uczucie za przyjemne lub pomaga mu wczuć się w rolę w strukturze władzy erotycznego odgrywania ról podczas zniewolenia. Niektórzy ludzie uważają również upokorzenie za erotyczne i stymulujące, częściowo z powodu niekontrolowanego przepływu śliny. Kolejną zachętą do używania knebla kulkowego jest bezbronność, jaką symbolizuje on dla Bottoma. Oczy osób zakneblowanych wydają się większe, a noszenie go zwykle prowadzi do napiętego wyrazu twarzy danej osoby; wraz z poważnie ograniczonymi możliwościami komunikacji werbalnej, zwykle zwiększa to intensywność gry między Topem a Bottomem.

Zakup knebla do ust to kwestia zaufania

 

W naszym sklepie z akcesoriami do bondage posiadamy szeroką gamę knebli, ponieważ knebel ustny jest niezbędnym akcesorium BDSM do bondage. Niezależnie od tego, czy chodzi o kneble do ust jako zabawki SM, skórzane kneble do ust, kneble do ust do bondage czy powszechnie używane kneble kulkowe, masz gwarancję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Nawet jeśli szukasz czegoś bardziej związanego z bondage lub SM, mamy dla Ciebie odpowiednie produkty, takie jak nasze uprzęże na głowę z kneblami do ust. Jeśli lubisz złote prysznice, mamy również kneble do ust z lejkiem lub kneble do ust z rurką i otworem. Jeśli Twoim fetyszem jest wymuszona feminizacja, dobrze posłuży Ci na przykład nasz knebel na usta Pussy Face.

 

System knebli do ust dla profesjonalistów BDSM, kneble SM i kneble dominatrix

 

Od prawie dwóch dekad produkujemy różne kneble do ust dla społeczności BDSM i profesjonalnych studiów SM, mistrzów i dominatrix. Jeśli interesuje Cię profesjonalny system knebli do ust z wymiennymi nasadkami, polecamy nasz system knebli do ust Humilator. Ten system SM jest nie tylko częścią katalogu kar BDSM, ale ma również możliwość dołączenia wielu akcesoriów do knebla. Podstawowy knebel na usta można w mgnieniu oka przekształcić w knebel na usta ze szczotką toaletową, knebel z uchwytem na papier toaletowy lub knebel SM z miotełką do kurzu.

 

O-ring, knebel kulkowy, knebel na penisa lub knebel z rozwieraczem do ust

 

Cokolwiek chcesz, jest dozwolone. W MEO z pewnością znajdziesz wybrany knebel i swoje fetyszowe marzenia. Ponieważ nasz sklep fetyszowy specjalizuje się w spełnianiu życzeń wielu klientów BDSM z całego świata. To, czy interesuje Cię skórzany i stalowy knebel z O-ringiem , knebel kulkowy z czerwoną kulką lub knebel ustny z penisem, czy też wolisz knebel z rozwieraczem do ust, zależy wyłącznie od Ciebie. Ale możesz być pewien, że knebel, o którym zawsze marzyłeś, zostanie dyskretnie dostarczony do Twojego domu w ciągu 48 godzin.

 

Wygodny knebel do ust, knebel do krępowania czy może wolisz knebel SM?

 

Oprócz środków krępujących, knebel w ustach jest częścią podstawowego wyposażenia erotycznego każdego miłośnika BDSM, jeśli chodzi o wiązanie kneblem. Dlatego w naszym internetowym sklepie z kneblami znajdziesz nie tylko proste kneble, ale także różne kneble do ust, które pasują do wszystkich preferencji związanych z bondage i SM. W MEO znajdziesz kneble do bondage i SM w wielu wzorach i kształtach, ale także kneble do ust dla początkujących (oddychające) i wygodne, a także wodoodporne kneble BDSM do złotych gier pod prysznicem, bardzo ciężkiekneble SM dla studiów SM i profesjonalistów BDSM. Od A do Z, w MEO znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zakupu odpowiedniego knebla do ust.

 

Możesz znaleźć te różne kneble w sklepie MEO bondage:

 

Knebel kulkowy i knebel z kulką

 

Knebel kulkowy to knebel ustny składający się z plastikowej kulki wykonanej z PVC lub silikonu, którą wsuwa się za zęby. Aby zapobiec wypchnięciu jej językiem, knebel kulkowy jest przymocowany za głową Sub za pomocą paska na głowę. Podobnie jak w przypadku wielu knebli, Sub może nadal wydawać dźwięki pomimo knebla w ustach, ale mówienie jest trudne. Duży wybór knebli kulkowych znajdziesz tutaj pod tym linkiem (kliknij tutaj).

 

 

Knebel pierścieniowy lub knebel ustny z O-ringiem

 

Nasze kneble pierścieniowe pełnią podobną funkcję do naszych knebli kulkowych. Jednak zamiast gumowej kulki za zęby wsuwany jest pierścień, który mocowany jest za głową za pomocą paska. Aby zapobiec uszkodzeniu zębów, nasz knebel pierścieniowy jest pokryty skórą. Do szczególnie popularnych knebli pierścieniowych w naszym sklepie bondage należą nasz wodoodporny knebel pierścieniowy, nasz knebel pierścieniowy do głębokiego gardła, nasz knebel pierścieniowy Cock Sl ut oraz nasze kneble pierścieniowe "usta szeroko otwarte" w kolorze czerwonym i knebel pierścieniowy w kolorze czarnym. W przeciwieństwie do większości innych knebli ustnych, oddychanie jest stosunkowo łatwe dzięki kneblom pierścieniowym, a dostęp do ust Suba jest swobodny.

 

Knebel na penisa lub knebel na usta z penisem

 

Knebel z penisem zamyka usta za pomocą skórzanego paska, który jest zapinany z tyłu szyi. Replika skórzanego lub silikonowego penisa wystaje z wnętrza knebla. Penis knebla na penisa wystaje głęboko w usta Bottoma. Na zewnątrz knebla można również przymocować inne dildo, którego zakneblowana osoba może użyć do zaspokojenia swojego Topa lub kochanki. Podobnie jak w przypadku wielu knebli ustnych, Sub może nadal wydawać dźwięki pomimo knebla penisa, ale trudno jest mówić.

 

Snaffle gag lub knebel ustny z uzdą

 

Knebel typu snaffle, znany również jako pony gag lub bit gag, przypomina snaffle i jest używany w szczególności w zabawach z kucykami i Pet Play. Knebel snaffle jest również często używany w odgrywaniu ról jako część uprzęży na głowę przypominającej uzdę. Nasz knebel jest mocowany za głową za pomocą paska przymocowanego do pierścieni. Opierając się na klasycznych kneblach typu snaffle, produkujemy różne okrągłe i owalne kneble do ust z mocowaniem przypominającym snaffle. Mówienie, jęczenie i skomlenie nie są w żaden sposób zakłócone.

 

Knebel balonowy lub nadmuchiwany knebel na usta

 

Nasz knebel balonowy składa się z lateksowego balonu, który jest nadmuchiwany w ustach Suba za pomocą pompki. Dzięki pompce kulkowej, knebel nadmuchiwany knebel balonowy napompowany tak, że wypełnia usta podczas wiązania. W razie potrzeby powietrze może ponownie uciec przez zawór antypaniczny. Ponieważ knebel balonowy nie pozostałby w ustach bez dalszego mocowania, jest on często częścią uprzęży na głowę lub skórzanej maski, maski spandex lub maski neoprenowej. Ze względu na swoją konstrukcję, knebel balonowy i nasz knebel motylkowy są najskuteczniejszymi kneblami do ust w naszym sklepie bondage.

 

Kaganiec na usta

 

Kaganiec po prostu zamyka usta płytką jako część uprzęży na głowę i nie jest szczególnie skuteczny jako knebel na usta, ale często ma charakter odgrywania ról w Human Puppy Play. Dlatego też kaganiec jest często łączony z kneblami balonowymi lub innymi wewnętrznymi kneblami ustnymi, takimi jak kneble na penisa. Na przykład nasz knebel do ust na skarpetki, skarpetki i poppersy to wspaniały kaganiec do bondage. Mamy również wiele uprzęży na głowę z kagańcami i masek z kagańcami.

 

Szale i chusty do kneblowania

 

Prawdopodobnie najstarsza metoda kneblowania Bottoma podczas wiązania. Ta technika kneblowania polega na włożeniu szalika, skarpety z kneblem lub jockstrapa do ust Bottoma. Aby zapobiec pluciu, usta są dodatkowo kneblowane szalikiem / Hanky lub naszym szalikiem do wiązania. Szczególnie polecamy nasz knebel do ust na skarpetki, jocksy i poppersy.

 

Kneblowanie taśmą samoprzylepną lub taśmą bondage

 

Taśma klejąca do bondage jest często używana do kneblowania ust taśmą klejącą. Profesjonalnym produktem BDSM, który nie przykleja się do skóry, jest nasza samoprzylepna taśma bondage w kolorze czerwonym lub czarnym.

 

Rozwieracz do ust i rozwieracz szczęki

 

Rozwieracze do ust lub szczęk wywodzą się z technologii medycznej i można je nabyć w naszym sklepie bondage. Służą one do utrzymywania otwartych ust Bottoma. Ponieważ uniemożliwiają one zarówno mówienie, jak i zamykanie ust, znalazły zastosowanie w erotyce klinicznej jako specjalna forma knebla dentystycznego. Na podobnej zasadzie działa Spider Gag, również wykonany z metalu, lub Dr Sado's Feeder, który utrzymuje usta otwarte. Polecamy również nasz rozwieracz do ust z osłoną ust i paskiem na głowę

 

Knebel wężowy

 

Kneble rurowe lub nadmuchiwane kne ble rurowe są używane do niektórych specjalnych praktyk BDSM; rurka wystaje do ust i jest przymocowana za pomocą pasków lub maski. Kagańce rurkowe są używane, gdy należy kontrolować oddychanie lub zapewnić oddychanie pod wodą.

 

Knebel z kości

 

Bardzo popularny w Pet Play lub Human Pup Play jest knebel ustny w postaci kości, która w odpowiedni dla gatunku sposób wypycha usta puppa lub puppy, czyli ludzkiego szczeniaka. Dzięki paskowi na głowę, knebel kostny może być ciasno owinięty wokół głowy, dzięki czemu Human Puppy nie ma innego wyjścia, jak tylko wgryźć się w knebel kost ny.

 

Zamykany knebel ustny i knebel z blokadą czasową

 

 

Aby zwiększyć psychologiczny dreszczyk związany z kneblowaniem, dostarczamy wiele naszych knebli ustnych w wersji zamykanej, znanej również jako knebel zamykany. Zamykany knebel można zamknąć za pomocą konwencjonalnej kłódki lub naszej cyfrowej blokady czasowej MEOBOND.

 

Knebel na język lub usta

 

Knebel językowy MEO wywodzi się z japońskiego BDSM, w którym język jest zaciśnięty między prętami i dlatego nie można go wciągnąć z powrotem do ust. Ten rodzaj knebla, który jest dość powszechny na azjatyckiej scenie BDSM, jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem dla zniewolenia kneblem. Ponieważ zakneblowany w ten sposób Bottom nie ma innego wyboru niż całkowita cisza!

 

Knebel lejek

 

Lejekjest używany do zmuszania Suba do połykania płynów lub złotego prysznica. Często one częścią uprzęży na głowę lub maski.

 

 

Bezpieczeństwo i ryzyko związane z kneblami ustnymi

 

Gagi ustne są używane w niektórych praktykach seksualnych BDSM, zwykle na zasadzie konsensualnej, rozsądnej i bezpiecznej, zgodnie z zasadą znaną w subkulturze BDSM jako Safe, Sane, & Consensual.

 

Bondage z kneblami nie jest pozbawiony ryzyka i wymaga szczególnej uwagi między Bottom i Top ze względu na ograniczone możliwości komunikacji i częściowe ograniczenie dróg oddechowych. Ze względów bezpieczeństwa należy uzgodnić wzór dźwiękowy jako Safeword do anulowania wszystkich działań związanych z bondage. Swobodne oddychanie musi być zagwarantowane przez cały czas.