Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

CBT

Newsletter

CBT 

Dla przyjemności z bólu: narzędzia i zabawki do torturowania kutasa i kuli. Znajdziesz tu dokładnie te produkty, których używają profesjonalni dominowie i mistrzowie.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 64 elementów
Pokaż 1 - 12 z 64 elementów

Termin CBT oznacza"tortury kutasa i kuli". Jest to forma BDSM (niewola, dyscyplina, sadyzm i masochizm), w której przedmiotem działań są genitalia. Do powszechnie stosowanych akcesoriów w CBT należą na przykład ściskacze jąder, rozciągacze jąder i pasy cnoty ze stymulacją elektryczną lub klatki na penisa z kolcami, które ograniczają ruchy lub wywierają nacisk na genitalia. Ponadto akcesoria BDSM, takie jak liny, łańcuchy i kajdanki, mogą być używane do zgodnego wiązania lub krępowania osoby poddawanej CBT. Należy pamiętać, że wszystkie działania BDSM są zgodne i bezpieczne, a wszyscy uczestnicy powinni jasno określić swoje granice.

CBTodnosi się do praktyk BDSM dotyczących prącia i jąder. CBT jest praktyką konsensualną, a nie torturą w sensie etycznym, zwykle pomiędzy osobą o skłonnościach sadystycznych (mężczyzną lub kobietą) a mężczyzną o skłonnościach masochistycznych.