Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Wymuszony orgazm CUMELOT

Newsletter

Wymuszony orgazm CUMELOT 

Dzięki urządzeniom do dojenia prostaty CUMELOT, MEO jest jednym z liderów rynku w dziedzinie wymuszonej emaskulacji, wymuszonego orgazmu, męskiego dojenia i orgazmu prostaty. Ciesz się dojeniem do orgazmu wbrew swojej woli z Cumelot.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 25 elementów
Pokaż 1 - 12 z 25 elementów

Ciesz się dojeniem do orgazmu wbrew swojej woli z CUMELOT.

 

Nie tylko niewolnicy seksualni nas kochają! Ulegli mężczyźni, dominujące kobiety i pary, które lubią eksperymentować, również doceniają zalety urządzeń CUMELOT od MEO, specjalisty od wymuszonego orgazmu, jeśli chodzi o dojenie mężczyzny.

 

Wymuszony org azm lub wymuszona emaskulacja

 

Prostata to centrum seksualne mężczyzn, które decyduje o wytrysku. Dzięki urządzeniu CUMELOT, stymulatorowi prostaty dostosowanemu do potrzeb BDSM, prostata jest stymulowana do momentu wyciśnięcia spermy, bez potrzeby odczuwania przyjemności lub podniecenia. Jest to również określane jako orgazm prostaty lub wymuszone uwolnienie.

 

Male Milking, dojenie penisa i dojenie kutasa

 

Wymuszona emaskulacja pasywnego mężczyzny (zwana również męskim dojeniem ) nie ma nic wspólnego z odczuwaniem męskiej przyjemności, ale ma na celu spowodowanie całkowitego opróżnienia nasienia . Wymuszona emaskulacja jest postrzegana przez mężczyzn jako niezwykle upokarzająca i dlatego jest często wykorzystywana w scenariuszach BDSM. Wymuszona emaskulacja jest również stosowana przez osoby noszące pasy cnoty, aby pozbawić Suba możliwości czerpania przyjemności.

 

Stymulując prostatę za pomocą stymulatora prostaty CUMELOT, nasienie mężczyzny może zostać "wypompowane" bez odczuwania przez niego jakiejkolwiek przyjemności lub podniecenia.

 

Czy wymuszona emaskulacja to koniecznie BDSM?

 

Niekoniecznie, ale oczywiście może być! I bądźmy szczerzy: bez pionierskiego ducha sceny BDSM, technologia, zabawki i rosnąca ciekawość na temat przymusowej emaskulacji prawdopodobnie nadal byłyby na poziomie sprzed stu lat.

 

Przymusowa emaskulacja może być zatem również SM - ale może być także wszystkim, na co masz ochotę lub czego chcesz spróbować.

 

Urządzenia do wymuszonej dehiscencji - nowe rozwiązania

 

Jednym z najnowszych osiągnięć są urządzenia ALPHA PRO CUMELOT do wymuszonej emaskulacji, które stymulują prostatę poprzez formalne ruchy ugniatające i szybko lub powoli prowadzą do wybuchowych orgazmów prostaty. Kolejną innowacją jest dojarka dla mężczyzn. Ta maszyna do seksu ssie, ssie i ssie, aż nic Cię nie powstrzyma. Tysiące zadowolonych klientów nazywa również naszą maszynę"dojarką do penisa" -ponieważ doprowadza KAŻDEGO - pożądanego lub niepożądanego poprzez wymagający seks oralny - do orgazmu i wysysa z Ciebie nawet ostatnią kroplę. Ta dojarka to profesjonalna maszyna do masturbacji opracowana specjalnie dla mężczyzn. Absolutna atrakcja i najlepsza maszyna do seksu dla mężczyzn.

Dojenie prostaty, zwane również masażem prostaty lub stymulacją prostaty, odnosi się do stymulacji prostaty, małego gruczołu u mężczyzn, który jest częścią układu rozrodczego. Prostata jest wrażliwym narządem znajdującym się pod pęcherzem moczowym, który produkuje spermę.

Dojenie prostaty jest często praktykowane przez mężczyzn jako forma stymulacji seksualnej, która jest szczególnie intensywna i satysfakcjonująca. Może również pomóc złagodzić objawy prostaty, takie jak powiększenie gruczołu krokowego, zapalenie gruczołu krokowego i problemy z erekcją.

Dojenie prostaty może być wykonywane ręcznie lub przy pomocy urządzeń wspomagających. Ważne jest, aby dojenie gruczołu krokowego odbywało się w czystym i bezpiecznym środowisku oraz aby stosować odpowiednią technikę w celu uniknięcia obrażeń i infekcji. Zaleca się również, abyś porozmawiał ze swoim lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek obawy zdrowotne przed rozpoczęciem dojenia prostaty.

MEO - Uwielbiamy Cię doić!