Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zabawki TENGA

Newsletter

Zabawki TENGA 

Najnowsze masturbatory Tenga obiecują zapierające dech w piersiach orgazmy i sprawiają, że męskie serca biją szybciej! Niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z partnerem, zabawki Tenga wzbogacą twoje życie seksualne.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 19 elementów
Pokaż 1 - 12 z 19 elementów

Masturbator Tenga gwarantuje ci ekstremalny orgazm i zastępuje "starą dobrą pracę fizyczną" podczas masturbacji.

 

Słynne jajka Tenga czyli co było pierwsze: kura czy jajko?

 

Odwieczne pytanie. Ale jedno wiemy na pewno: jeśli chodzi o jajka do masturbacji, Tenga była pierwsza. Jeśli jesteś w MEO's Tenga Shop, to pewnie o nich słyszałeś, ale jeśli nie, to czytaj dalej, a opowiemy ci wszystko o jajkach Tenga i wszystkich innych wspaniałych produktach tej japońskiej firmy.

 

Tenga produkuje szeroką gamę zabawek seksualnych, głównie masturbatorów, które możesz znaleźć w internetowym sklepie dla dorosłych MEO. Firma Tenga została założona w 2005 roku przez Japończyka Koichi Matsumoto. Matsumoto jest utalentowanym i kreatywnym przedsiębiorcą, który w dzieciństwie spędzał całe dnie na malowaniu, rysowaniu i demontażu otaczających go przedmiotów. "Moje oceny z plastyki i rzemiosła były zawsze najlepsze" - powiedział w wywiadzie. Po zakończeniu nauki w szkole technicznej chłopiec zaczął tuningować supersamochody i rozbierać samochody zabytkowe. Płaca była tak zła, że przez pewien czas musiał nawet spać w swoim samochodzie lub na podłodze w domu przyjaciela. Po tym, jak młody Koichi ukończył praktykę w zawodzie mechanika samochodowego, zaczął tuningować samochody i majstrować przy samochodach klasycznych. Jednak zarobki były tak złe, że przez pewien czas musiał spać w samochodzie lub na podłodze w domu przyjaciela. Następnie zmienił pracę i znalazł zatrudnienie jako sprzedawca używanych samochodów. Wkrótce stał się topowym sprzedawcą w firmie. "Wynagrodzenie, prowizje, premie i wszystkie inne specjalne dodatki jako najlepszego sprzedawcy były wspaniałe i moje życie w końcu zaczęło się stabilizować. Ale wciąż nie mogłem pozbyć się tego dziwnego uczucia wewnątrz mnie. Sprzedaż samochodów była świetną zabawą, ale wciąż miałem ochotę być kreatywny". Jedynym problemem było to, że nie miał pojęcia, jak być kreatywnym.

 

Matsumoto bardzo chciał założyć własną firmę, więc przeanalizował japoński rynek i jego potrzeby. W wolnym czasie przyglądał się różnym produktom i nagle zdał sobie sprawę, że istniejące już zabawki seksualne wywołują u niego pewien niepokój. "To dlatego, że te produkty nie dawały mi poczucia bezpieczeństwa ani pewności siebie" - opowiada. Jedno było jednak dla niego jasne: mężczyźni zaspokajają się sami, a tłumienie własnego popędu seksualnego jest z pewnością niezdrowe. Dlaczego więc produkty, które mają zaspokajać tę potrzebę, sprawiają, że czujemy się niepewnie? Jedno spojrzenie wystarczyło, aby zdał sobie sprawę, że można wprowadzić wiele ulepszeń. Miał niepowtarzalną, wielką szansę na stworzenie czegoś naprawdę rewolucyjnego.

 

Jednak po opracowaniu niezliczonych prototypów, kiedy już miał problemy ekonomiczne, jego szansa w końcu nadeszła. Wprowadził na rynek różne masturbatory Tenga Original Cup, Vacuum Cup, Soft Tube Cup, Rolling Head Cup, Double Hole Cup i oczywiście Air Cushion Cup. W pierwszym roku sprzedał już ponad milion masturbatorów. Tak, dobrze przeczytałeś - ponad MILION masturbatorów Tenga w ciągu jednego roku! Było to osiągnięcie przedsiębiorcy w tym segmencie rynku, jakiego jeszcze nigdy nie było.

 

Wraz z sukcesem sprzedaży pojawiło się międzynarodowe zainteresowanie i oferty. Wiele firm z różnych krajów zwróciło się do Tengi z propozycją wprowadzenia na rynek tych nowatorskich masturbatorów. W kolejnych latach Tenga, która w tamtym czasie produkowała prawdopodobnie najlepsze masturbatory dla mężczyzn, wprowadziła na rynek ponad 20 nowych produktów i niezliczone linie produktów, dzięki czemu znalazła się na absolutnym szczycie świata męskiej przyjemności. Jego odwieczna zasada: Forma podąża za fantazją!

 

Tenga, zdecydowanie światowy lider w dziedzinie męskich masturbatorów!

 

Obecnie firma Tenga jest światowym liderem w dziedzinie masturbatorów dla mężczyzn i chociaż wszystkie jej produkty cieszą się ogromnym powodzeniem, Tenga osiągnęła międzynarodową sławę dzięki słynnym jajkom Tengi. I nie bez powodu. Zabawka z niespodzianką w środku. Różne kolory, tekstury, kształty i poziomy twardości, więc możesz wybierać według własnego gustu. Napalone jajko niespodzianka dla dorosłych. Połączenie funkcjonalności, oryginalności i wzornictwa jest przekonujące!

 

Jeśli przyjrzysz się bliżej marce Tenga, odkryjesz, że Tenga to coś więcej niż firma produkująca zabawki seksualne. Tenga to styl życia i nowoczesny sposób odnoszenia się do siebie i innych

 

Najlepszy masturbator dla mężczyzn lub produkty Tenga dla męskiej przyjemności:

 

W MEO wyjaśniamy ci, jak wiele przyjemności oferuje Tenga dzięki różnym liniom produktów, doskonale dostosowanych do potrzeb i upodobań każdego mężczyzny w zakresie masturbacji.

 

Czego możesz się spodziewać po serii Tenga Cup?

 

Prostota, o której mówiliśmy, była obecna od początku istnienia firmy Tenga i nadal możemy ją dostrzec w pierwszych produktach wprowadzonych na rynek przez firmę Tenga - pięciu oryginalnych kubkach Tenga Cup. Są to jednorazowe zabawki, które oferują różne funkcje i są idealne dla początkujących. Original Vacuum Cup, znany również jako "Deep Throat", to klasyczny masturbator firmy Tenga. Nie powinieneś jednak myśleć, że jest on przestarzały.

 

Wyposażony w bardzo specjalny mechanizm, którego struktura składa się z nieskończonej liczby wypustek i fal. Podobnie jak wszystkie oryginalne kubki, z wyjątkiem kubka z podwójnym otworem, który może być używany nawet po obu stronach, kubek próżniowy Tenga ma specjalną podkładkę z poliuretanu, która zatrzymuje lubrykant i rozprasza go natychmiast po włożeniu penisa. Oznacza to, że ani stosowanie prezerwatywy, ani próby wytrysku poza produktem nie przedłużą jego żywotności, ponieważ lubrykant jest już rozprowadzony wewnątrz Tenga Sextoy, co prowadzi do pogorszenia jakości materiału. Nie komplikuj więc sprawy - otwórz pokrywę, włóż penisa i.... ciesz się aż do orgazmu.

 

Dzięki miękkiemu kubkowi z rurką możesz indywidualnie regulować ciśnienie, gdy tylko zaczniesz się masturbować. Jego korpus, w kształcie butelki, pozwala na ściskanie, uwalnianie, masowanie lub głaskanie penisa. Szukasz wrażeń 360 stopni? Oto gdzie je znajdziesz. Kubek z główką do rolowania! To, co odróżnia Tenga Cup od innych, to jego elastyczny korpus, który pozwala na wykonanie każdego ruchu, jaki można sobie wyobrazić. Ruchy toczenia, do przodu, do tyłu, z lewej na prawą i odwrotnie... Brzmi nieźle, prawda?

 

Jak już wspomniano, Double Hole Cup to jedyny z pięciu oryginalnych kubków na stringi, który może być używany po obu stronach. Dlaczego? Ponieważ został zaprojektowany z dwoma całkowicie oddzielnymi otworami, które pozwalają na dwa różne doznania. Czy wolisz coś delikatnego, czy coś twardszego? Przesuń nadgarstek i wybierz sama. Na koniec Tenga przedstawia Air Cushion Cup - pierwszy na świecie masturbator z poduszką powietrzną i 24 komorami powietrznymi.

 

W tym miejscu nie można nie wspomnieć, że Tenga oferuje również linię Ultra Size oryginalnych kubków Tenga Cups, ponieważ firma naprawdę pomyślała o wszystkich mężczyznach. Ta sama zabawka seksualna, ale większa i z silniejszym efektem ssania dla największej przyjemności.

 

Japońska firma dba o zdrowie seksualne i prawo każdego mężczyzny do życia tak, jak chce, czyli bez wstydu i bez przymusu. Z tego powodu Tenga od kilku lat co roku organizuje specjalny Tenga Cup z okazji LGTBI Pride. Tenga z roku na rok stara się poprawić jakość masturbacji, ale nie tylko dla własnego zysku. Część dochodów ze sprzedaży tych kolorowych produktów trafia do organizacji wspierających mniejszości seksualne. Wow!

 

Słynne Jajko Tenga, Jajko Tenga! Na co powinieneś zwrócić uwagę, kupując Jajo Tenga? Tutaj, w MEO, otrzymasz wskazówki dotyczące zakupu, dowiesz się, czym się różnią i jakie kryteria wybrać.

 

Wróćmy do słynnych jajek masturbacyjnych Tenga Eggs, aby wyjaśnić, dlaczego stały się one prawdziwym atutem dla mężczyzn na całym świecie. Omówimy też cechy różnych jajek Tenga, które Tenga oferuje obecnie. Poza edycjami specjalnymi i współpracą z innymi markami, możesz wybierać pomiędzy różnymi odmianami Jaj Tenga. Tenga oferuje dwie różne serie: "Regular", ze standardową stymulacją, modele Wavy, Clicker, Spider, Twister, Stepper i Silky oraz serię "Strong", modele Thunder, Crater, Misty, Cloudy, Shiny i Surfer, sześć jajek dla najbardziej eksperymentalnych z was.

 

Oznacza to, że możesz cieszyć się delikatniejszymi doznaniami dzięki sześciu standardowym jajkom, podczas gdy twardsza linia jest dla tych, którzy wolą bardziej intensywną i mocniejszą teksturę. Każde Jajko Tenga ma też inny kolor i kształt. Chcesz poznać sekret? Przyjrzyj się uważnie konturom narysowanym na powierzchni, bo poczujesz je na swoim penisie po odsłonięciu Jajka Tenga.

 

Główny produkt Tenga ma pewne cechy wspólne dla wszystkich modeli. Nie jesteś pewien, czy Tenga Egg będzie pasować do twojego penisa? Możemy rozwiać twoje wątpliwości: TAK, ponieważ są one wykonane z elastomeru, niezwykle rozciągliwego materiału, który dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa i sprawia, że jest on miękki, seksowny i mokry. Warto wiedzieć: Kulki są przeznaczone do jednorazowego użytku i mają w zestawie woreczek z lubrykantem. Wszystko, czego potrzebujesz do seksu solo, jest już w zestawie.

 

Tenga Egg jest wielkości prawdziwego jajka, więc możesz je zabrać wszędzie. Jak to dokładnie działa? Wyjmij opakowanie, otwórz je, wyjmij lubrykant i zwilż nim wnętrze i zewnętrzną stronę jajka. Teraz musisz tylko nasunąć je na penisa i poruszać nim w górę i w dół. Bardzo proste, ale niesamowicie napalone!

 

Jeśli spodobało ci się pierwsze Jajko Tenga, to naprawdę musisz wypróbować całą gamę Jajek Tenga. Są tam ciaśniejsze jajka z falami, jak Tenga Egg Wavy; z teksturą siatki; z przeplatającymi się nitkami, które symulują seks oralny, jak Tenga Egg Silky; a nawet z efektem zimna, jak Tenga Egg Cool.

 

Który z masturbatorów Tenga jest najlepszy?

 

To naprawdę zależy od twojego osobistego gustu. Powinieneś wypróbować je wszystkie, żeby przekonać się, który z nich jest najlepszym masturbatorem z jajek Tenga. Jeśli jednak zastanawiasz się, gdzie kupić masturbatory Tenga Egg, możemy ci pomóc, bo prawie wszystkie modele znajdziesz w sex shopie MEO.

 

Czy chcesz sprawić komuś wyjątkową przyjemność przy pomocy Tengi? Jajko Tenga to nie tylko świetny prezent na Wielkanoc!

 

Jeśli wybierasz się na imprezę i nie wiesz, co podarować, może podsuniemy ci kilka pomysłów. Co sądzisz o koszyku z jajkami? Tenga oferuje zestaw sześciu różnych jajek Tenga. Problem w tym, że prawdopodobnie będziesz musiał poszukać nowego prezentu, bo masz ochotę zatrzymać wszystkie 6 seksownych jajek dla siebie.

 

Niesamowicie wspaniały masturbator Tenga Air-Tech o długiej żywotności

 

Szukasz wyjątkowych doznań, które może dać ci tylko zabawka seksualna Tenga i chcesz, żeby twoja ulubiona zabawka trwała dłużej? W takim razie masturbator Air-Tech to właściwy wybór dla ciebie. Różne modele mają oszałamiającą strukturę Air Flow, która pozwala na wydostanie się powietrza podczas wprowadzania penisa, tworząc efekt próżni, który pozwoli ci wznieść się na chmurę dziewiątą w niebie orgazmu! Ponadto konstrukcja w kształcie klepsydry zapewnia wygodny chwyt. Wybierz intensywność i twardość, która najbardziej ci odpowiada spośród różnych modeli Air-Tech.

 

Jeżeli chcesz indywidualnie regulować nacisk i rozmiar swojej zabawki seksualnej, Air-Tech Twist może być dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Możesz skręcić masturbator Air-Tech Twist do 5 razy, a każdy skręt zwiększa nacisk na penisa. Dzięki masturbatorowi Air-Tech Twist będziesz miał pięć zabawek seksualnych w jednej!

 

Chcesz wiedzieć, co jest najlepsze w masturbatorze Air-Tech?

 

Wszystkie modele mogą być używane tak często, jak tylko chcesz. Możesz się nimi cieszyć niemal w nieskończoność. Tak, dobrze przeczytałeś. Warunkiem jest oczywiście regularna higiena. Po każdym użyciu wyczyść masturbator Tenga ciepłą wodą, łagodnym mydłem lub naszym środkiem do czyszczenia zabawek VERYCLEAN i pozwól mu wyschnąć, kiedy osiągniesz szczyt. Obiecujemy ci, że Air Tech firmy Tenga to jeden z najlepszych masturbatorów dla mężczyzn, jakie kiedykolwiek wypróbujesz.

 

Jak używać masturbatora Tenga Air-Tech?

 

Jest bardzo łatwy w użyciu. Najpierw usuń opakowanie, które chroni polipropylenowy rękaw; otwórz masturbator, pociągając za nasadkę; użyj wystarczającej ilości lubrykantu w miejscu wkładania, wewnątrz wkładki i na penisie. Przed włożeniem penisa upewnij się, że usunąłeś naklejkę, która znajduje się na otworze powietrznym na górze rękawa.

 

Jeśli chcesz cieszyć się efektem ręcznego podciśnienia, wystarczy, że zakryjesz otwór powietrzny palcami, w zależności od pożądanej intensywności ssania. A może jesteś jednym z tych, którzy wolą oszczędzić sobie kłopotu? Jeśli tak, wybierz masturbator Tenga Air-Tech VC. Ten model jest kompatybilny z elektronicznym regulatorem podciśnienia. Umieść go w swoim masturbatorze i po prostu zacznij działać!

 

Co sprawia, że masturbator Tenga Flip jest tak wyjątkowy?

 

Czym dokładnie jest Tenga Flip? Masturbator Ten ga Flip to męski masturbator z unikalnym systemem łatwego otwierania. Jak w przypadku każdej linii zabawek erotycznych, Tenga zaprojektowała więcej niż jeden model Flipa dla każdego typu mężczyzny. Tenga Flip Hole jest chyba najbardziej znany. Otwórz masturbator, zdejmując zapięcie i kontroluj intensywność za pomocą 3 przycisków, aby stymulować pożądaną część penisa (nasadę, trzon lub żołądź). Jako najwyższy model Tenga opracowała nawet elektroniczną wibrację Flip Zero. Naciska on, wibruje i idealnie dopasowuje się do Twojego penisa. Ten nowy masturbator, podobnie jak jego poprzednicy, można otworzyć, aby ułatwić nakładanie lubrykantu i czyszczenie masturbatora. Co szczególnie ważne, wszystkie modele Tenga Flip są wielokrotnego użytku. Po zakończeniu zabawy wyczyść go ciepłą wodą i naszym środkiem do czyszczenia zabawek VERYCLEAN, abyś mógł spokojnie użyć go następnym razem.

 

W serii Tenga Flip znajdziesz masturbator Tenga Hole, Flip Zero i Flip Orb. Warto wiedzieć, że jeden z masturbatorów Flip 0 ma również funkcję wibracji. A może myślałeś, że wibratory dla mężczyzn nie istnieją? Tenga nie ma nic, o czym by nie pomyślała. Powinieneś pamiętać, że jeśli mocna tekstura jest twoją pasją, powinieneś wybrać czarne modele. Dlaczego? Ponieważ są one specjalnie zaprojektowane do trudniejszych zabaw podczas seksu solo.

 

A co sprawia, że masturbator Tenga Spinner jest tak wyjątkowy?

 

Lubisz wyjątkową teksturę kulek Tenga i chcesz się nimi cieszyć kilka razy jako zabawką wielokrotnego użytku? W takim razie mamy dla ciebie idealny masturbator: tzw. Tenga Spinner. Chcesz wiedzieć dlaczego? Ten masturbator Tenga jest nie tylko masturbatorem wielokrotnego użytku, który łatwo wyczyścić ciepłą wodą i sprayem VERYCLEAN, ale jest też oparty na konstrukcji, która pozwala na obracanie go wokół własnej osi, a więc nie tylko w górę i w dół, jak w przypadku starego dobrego "hand job". Jego różne tekstury zapewnią ci zapierające dech w piersiach doznania. Jak zawsze Tenga opracowała różne wzory, aby zwiększyć twoją przyjemność i utrudnić ci wybór. W sumie są trzy wersje do wyboru, o różnych średnicach, kształtach i twardości.

 

Tenga Spinner Tetra ma powierzchnię o wyjątkowo miękkim wnętrzu, co zapewnia przyjemną masturbację. Wykonany z elastomeru, o głębokości wkładania 16,9 cm i szerokości wkładania 5,1 cm, masturbator ten doskonale dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa.

 

Rodzina Spinnerów obejmuje również Tenga Spinner Hexa, który został wyposażony w niezwykły efekt spirali, która obraca się wokół penisa, kiedy ten znajduje się wewnątrz masturbatora. Dzięki mniejszej średnicy i konstrukcji wewnętrznej, która składa się z sześciokątnych powierzchni o twardszej powierzchni, możesz doświadczyć jeszcze więcej wrażeń.

 

Chcesz zachować efekt spirali, ale cieszyć się handjobem o twardszej fakturze? Znajdziesz to w firmie Tenga! Model ten nosi nazwę Tenga Spinner Shell. Dzięki wewnętrznej strukturze z litych półkul i najwęższej średnicy w całej ofercie, ten masturbator zapewnia potężną stymulację.

 

Nowy model Tenga? Dwa! A czy masturbator Tengo Geo jest dla Ciebie? A jak używasz masturbatora Glacier lub Coral firmy Tenga?

 

Używanie masturbatora Tenga Geo dla mężczyzn jest niezwykle ekscytujące! Naciśnij ozdobną strukturę do środka i nałóż odrobinę lubrykantu Aquameo na otwór i do wnętrza masturbatora Geo Glacier. Następnie wsuń się do środka i ciesz się jego ekscytującym wnętrzem! Masturbator intensywnie masuje penisa dzięki swojej żłobionej strukturze. Projekt oparty jest na kształtach i strukturach występujących również w naturze, aby zapewnić ci zapierającą dech w piersiach stymulację.

 

Jest łatwy w użyciu: otwórz obudowę Tenga Geo, wlej sporą ilość lubrykantu Aquameo do wejścia i do kanału. Miękki materiał szybko dostosowuje się do temperatury ciała podczas masturbacji. Po użyciu opłucz pod bieżącą wodą od wewnątrz i z zewnątrz, aby oczyścić. Wytrząśnij resztki wody i osusz. Następnie odwróć masturbator do wewnątrz, tak aby strona z teksturą znalazła się na zewnątrz. Umieść na stojaku, aby wyschnąć przez kilka godzin bez zakładania pokrywy. Po wyschnięciu można założyć pokrywę. Masturbatorów Tenga Geo używaj wyłącznie z lubrykantami na bazie wody, takimi jak Aquameo

 

Tak, żeby ślizgał się chłodno! Jakiego lubrykantu powinienem używać z jajkiem Tenga lub masturbatorem Tenga?

 

Aby uzyskać jak najwięcej przyjemności, przed każdym użyciem masturbatora Ten ga upewnij się, że włożyłeś do niego dużo lubrykantu. Do każdego nowego produktu dołączona jest próbka lubrykantu firmy Tenga. Masturbatory Tenga Egg i Tenga Original Cup są przeznaczone do jednorazowego użytku, więc dostarczony lubrykant jest wystarczający. Do masturbatorów wielokrotnego użytku powinieneś użyć naszego lubrykantu Aquameo rozpuszczalnego w wodzie! Lubrykant MEO Aquameo jest rozpuszczalny w wodzie, czyli na bazie wody, i został opracowany specjalnie dla masturbatorów i zabawek erotycznych. Aquameo nie uszkadza masturbatora, zachowuje jego strukturę i ułatwia wkładanie penisa oraz zapewnia więcej przyjemności podczas seksu solo.

 

Seksowne, erotyczne i ciepłe! Czym dokładnie jest Tenga Hole Warmer?

 

Masturbacja jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. Dzięki Tenga Hole Warmer możesz ogrzać swój masturbator do temperatury ciała, aby uzyskać bardziej naturalne odczucia podczas masturbacji. Jest to różdżka cieplna do podgrzewania zabawek masturbacyjnych, którą można użyć do 30 razy. Wystarczy zgiąć metalowe ostrze Tenga Hole Warmer i włożyć je do wybranego masturbatora. Po krótkim czasie zabawka osiągnie przyjemną temperaturę, co pozwoli na jeszcze bardziej realistyczne doznania.

 

Higiena to podstawa! Jak mam czyścić zabawkę Tenga?

 

Spędzaj WIĘCEJ czasu na zabawie, a MNIEJ na sprzątaniu! Po prostu spryskaj masturbator Tenga środkiem do czyszczenia zabawek VERYCLEAN, pozwól mu wyschnąć i przygotuj się do zabawy! Higieniczny spray VERYCLEAN 2.0 firmy MEO jest szczególnie przydatny do skutecznego czyszczenia masturbatorów. VERYCLEAN 2.0 to środek czyszczący w sprayu, który nadaje się szczególnie do czyszczenia i pielęgnacji masturbatorów Tenga i innych zabawek erotycznych. VERYCLEAN 2.0 jest środkiem czyszczącym do zabawek i czyści ręce, powierzchnie, instrumenty i zabawki erotyczne. Uniwersalna kompatybilność materiałowa sprawia, że VERYCLEAN 2.0 jest uniwersalnym środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych.