Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zamykane korki analne

Newsletter

Zamykane korki analne 

Zamykany korek analny to zabawka seksualna, którą wkłada się do odbytu, a następnie zamyka na małą kłódkę, elektroniczny zamek czasowy lub inny mechanizm blokujący. Uniemożliwia to wyjęcie korka analnego bez klucza lub kombinacji zamka. W przypadku korka analnego zamykanego na elektroniczną blokadę czasową nie można go wyjąć przed upływem ustawi...

Zamykany korek analny to zabawka seksualna, którą wkłada się do odbytu, a następnie zamyka na małą kłódkę, elektroniczny zamek czasowy lub inny mechanizm blokujący. Uniemożliwia to wyjęcie korka analnego bez klucza lub kombinacji zamka. W przypadku korka analnego zamykanego na elektroniczną blokadę czasową nie można go wyjąć przed upływem ustawionego czasu (np. 20 minut lub 100 godzin).

Więcej
Pokaż 1 - 6 z 6 elementów
Pokaż 1 - 6 z 6 elementów

Anal Master firmy MEO z Niemiec to zamykany korek analny, który można zablokować za pomocą kłódki lub zamka czasowego.

Dominacja analna to temat, który staje się coraz ważniejszy na scenie BDSM. Dzięki MEO utrata kontroli, która stała się popularna dzięki kastracji, może być teraz doświadczona analnie w bardzo ostateczny i dominujący sposób.

  • Czy podnieca cię uczucie bycia wypełnionym po brzegi?
  • Czy zawsze kręciła cię myśl o analnej dominacji?
  • Czy jesteś całkowicie napalony na samą myśl o noszeniu zamykanego korka analnego głęboko w sobie przez cały dzień lub dłużej?
  • Czy zawsze chciałeś doświadczyć uczucia bycia poddanym CAŁKOWITEJ fizycznej kontroli swojego Mistrza lub Dominy?


Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania jest twierdząca, to MEO Anal Master, nasz zamykany korek analny, jest spełnieniem twoich marzeń!

Po włożeniu nasz korek analny rozchyla się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - teraz musisz go tylko zamknąć i zablokować. Bez klucza nie będziesz w stanie wyciągnąć z siebie Anal Mastera. Tylko z kluczem można przywrócić korek analny do jego pierwotnego rozmiaru i wyciągnąć go z ciebie.

Ostrzeżenie: Jeśli zgubisz klucz, ślusarz jest twoją jedyną nadzieją.


Czym jest zamykany korek analny?

Zamykany k orek analny to rodzaj zabawki seksualnej, którą wkłada się do odbytu, a następnie zamyka na małą kłódkę, elektroniczny zamek czasowy lub inny mechanizm blokujący. Uniemożliwia to wyjęcie korka analnego bez klucza lub kombinacji zamka. W przypadku korka analnego zamykanego na elektroniczną blokadę czasową nie można go wyjąć przed upływem ustawionego czasu (np. 20 minut lub 100 godzin).

Jest wiele powodów, dla których ludzie używają korków analnych z blokadą, np:

  • Kontrola: Niektórzy ludzie lubią uczucie fizycznej kontroli ze strony partnera, a zamykany korek analny może być fizycznym przejawem tej kontroli.
  • Czystość: Zamykany korek analny może być używany jako część reżimu czystości, w którym uległemu partnerowi odmawia się satysfakcji seksualnej do czasu, gdy dominujący partner zdecyduje się odblokować korek analny.
  • Zabawy publiczne: Dla tych, którzy lubią zabawy publiczne, zamykany korek analny może dodać dodatkowy poziom podniecenia i ryzyka.
  • BDSM: Zamykane korki analne są często używane w scenariuszach BDSM jako część dynamicznej wymiany władzy, gdzie jeden partner sprawuje kontrolę, a drugi jest uległy.


Należy pamiętać, że używanie zabawek seksualnych, w tym zamykanych korków analnych, powinno odbywać się tylko za wyraźną i świadomą zgodą wszystkich zaangażowanych osób. Ponadto zamykane korki analne powinny być odpowiednio czyszczone i higienicznie traktowane, aby uniknąć ewentualnego ryzyka dla zdrowia.

W sklepie internetowym MEO BDSM znajdziesz wiele zamykanych korków analnych z kłódkami lub zamykanych korków analnych z elektronicznymi zamkami czasowymi, które spełnią twoje fantazje o cnocie analnej. Ponadto mamy wiele pasów cnoty dla mężczyzni oczywiście klasyczne korki analne oraz nadmuchiwane korki analne.