Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zabawki seksualne

Newsletter

Zabawki seksualne 

Mamy wszystko, co uszczęśliwia kobiety i mężczyzn: mocne wibratory, najlepsze kulki analne, stymulatory prostaty, niezwykłe dilda, małe, ale i ogromne korki analne oraz najnowszą generację masturbatorów.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 62 elementów
Pokaż 1 - 12 z 62 elementów

Niektóre z najczęściej sprzedawanych zabawek seksualnych to:

1. Wibratory: Są to prawdopodobnie najczęściej sprzedawane zabawki seksualne, ponieważ mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn i oferują wiele funkcji, takich jak różne prędkości i wzory wibracji.

2. Dilda: Są używane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn i mają różne rozmiary i kształty. Mogą być ręczne lub elektryczne.

3. Zabawki analne: Są popularne wśród osób lubiących seks analny i mogą mieć postać dildosów, korków lub masażerów prostaty.

4. Kulki Kegla: Są one szczególnie popularne wśród kobiet, ponieważ pomagają wzmocnić mięśnie dna miednicy i zwiększyć wrażliwość seksualną.

5. Masturbatory: Są one szczególnie popularne wśród mężczyzn, ponieważ zapewniają realistyczną symulację pochwy lub ust i ułatwiają masturbację.

 

Jeśli chodzi o najlepsze zabawki seksualne dla mężczyzn, pierwszą rzeczą, którą musisz przezwyciężyć, jest to, co do tej pory powstrzymywało Cię przed używaniem męskich zabawek seksualnych - samemu lub z partnerem: nieco purytańskie poczucie wstydu związane z masturbacją, kłopotliwe czyszczenie, fakt, że najlepsze zabawki seksualne dla mężczyzn wyglądają jak wyrostki kosmiczne.

Po co Ci silikon, skoro masz ręce? Mocniejszy, silniejszy, bardziej życiowy orgazm brzmi dobrze, ale jak wiele jest do zrobienia w masażerze prostaty lub męskim masturbatorze? Całkiem sporo.

Zabawki seksualne mogą robić rzeczy, których ty i twój partner nie możecie, niezależnie od tego, jak bardzo jesteście utalentowani. Ponadto, ze względu na anatomię człowieka, trudno będzie Ci stymulować prostatę, zwaną też męskim punktem G, pracując jednocześnie z przodu. W tym miejscu z pomocą przychodzą wibratory, masażery prostaty i korki do tyłka.

Ale poszliśmy dalej. Nawet jeśli nie jesteś gotowy na samodzielną eksplorację swojego tyłka, istnieje wiele zabawek seksualnych, które sprawią, że Twoja gra w masturbację zmieni się z dobrej w świetną! Niektóre z tych zabawek są również świetne do używania z partnerem. Albo i nie! Następnym razem, gdy będziesz potrzebował odrobiny miłości do samego siebie, daj odpocząć swoim dłoniom, a swojemu ciału doznać zupełnie nowych silikonowych wrażeń. Nadszedł czas, aby uczynić swój seks nowym i może trochę dziwnym. Oto najlepsze zabawki seksualne dla mężczyzn.

Różne rodzaje zabawek seksualnych dla mężczyzn

Istnieje tak wiele różnych kategorii zabawek seksualnych, że trudno się w nich połapać. Poniżej znajduje się przegląd głównych typów zabawek seksualnych dla mężczyzn.

Głaszczki:

Znane również jako masturbatory, rękawy lub "kieszonkowe cipki", zabawki te są często rurowe i zaprojektowane tak, aby owijać się wokół penisa, zapewniając 360-stopniową przyjemność. Niektóre strokery wibrują, podgrzewają się lub mają inne przyjemne funkcje, podczas gdy inne są po prostu zaprojektowane tak, żebyś mógł się nasmarować i przesuwać dłonią po swoim trzonie, tak jak byś to robił ręką.

Wibratory penisa:

Wbrew powszechnemu przekonaniu nie tylko kobiety lubią wibracje w sypialni. Niektóre z tych wibratorów są zaprojektowane tak, aby otaczały cały trzon, inne zaś skupiają się na konkretnych miejscach, takich jak wędzidełko. Możesz też używać na penisie wibratorów, które nie są specjalnie zaprojektowane do tego celu, np. wibratorów typu "wand" - doznania są podobne, choć nieco gorzej dopasowane do Twojej anatomii.

Pierścienie na kutasa:

Pierścienie na penisa to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia mężczyzny. Mają trzy główne zalety: Pierścienie na penisa sprawiają, że utrzymanie erekcji jest mniej kłopotliwe, erekcja staje się twardsza i łatwiej jest powstrzymać orgazm. Dzieje się tak, ponieważ pozwalają krwi dopływać do penisa, ale nie pozwalają jej tak łatwo odpłynąć z powrotem. Niektóre Cock Ringi wibrują, więc zarówno Ty, jak i Twoja partnerka możecie czerpać z nich przyjemność, inne to zwykłe, rozciągliwe pierścienie bez dodatkowych funkcji.

Butt Plugs & Prostate Massagers:

Prostata jest również znana jako punkt P. Uważa się ją za anatomiczny odpowiednik punktu G, ponieważ jej dotyk jest dla wielu osób bardzo przyjemny i może nawet wywoływać orgazmy. Zatyczki do ust i masażery prostaty - niektóre z nich wibrują lub obracają się - zapewniają "uczucie pełności" podczas seksu lub masturbacji, które prowadzi do bardziej intensywnego lub innego orgazmu.