Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Luksusowe korki analne

Newsletter

Luksusowe korki analne 

Luksusowe korki analne MEO z kryształem są cenną biżuterią i mienią się jak prawdziwe klejnoty! Dzięki umieszczonemu w nim brokatowemu kamieniowi, taki korek analny zapewnia urozmaicenie podczas seksu.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 15 elementów
Pokaż 1 - 12 z 15 elementów

Czym jest luksusowy butt plug z kryształem?

Luksusowy plug analny z kryształem lub butt plug z kryształem należą do znanych klasyków wśród zabawek erotycznych i są często używane do przygotowania do seksu analnego. Po włożeniu luksusowego butt pluga z kryształem odbyt zostaje wstępnie rozciągnięty, a mięsień zwieracza rozluźnia się. To ułatwia późniejszą penetrację penisa lub analnego dildo. Luxury Butt Plug with Crystal może być noszony przez wszystkie płcie i pomoże urozmaicić twoje życie seksualne.

Dlaczego warto używać Luxury Butt Plug with Crystal?

Oprócz gry wstępnej koneserzy doceniają inne zalety Luxury Butt Plug with Crystal! Oprócz przygotowania do penetracji analnej, możesz używać Luxury Butt Plug with Crystal do innych celów. Na przykład wiele kobiet uważa, że noszenie luksusowego butt pluga z kryształem podczas stosunku waginalnego jest bardzo ekscytujące. Nosząc luksusowy butt plug z kryształem, pochwa jest lekko zwężona. Stymuluje to intensywniej punkt G i wewnętrzną część łechtaczki. W rezultacie orgazm jest często odczuwany jeszcze intensywniej. Wyjęcie luksusowego butt pluga z kryształem też ma swój urok! Wewnątrz odbytu znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Kiedy wyciągasz butt plug z kryształem, te zakończenia nerwowe są stymulowane, co może jeszcze bardziej zwiększyć Twoje podniecenie. W przypadku mężczyzn luksusowe butt plugi z kryształem wywierają również nacisk na prostatę.

Jest wiele osób, które lubią nosić luksusowe butt plugi z kryształem w codziennym życiu. Specjalny kształt sprawia, że jest to możliwe bez żadnych problemów - w przeciwieństwie do wielu innych zabawek seksualnych.

Jak wygląda luksusowy butt plug z kryształem?

Luksusowe butt plugi z kryształem mają zazwyczaj kształt stożka. Zaokrąglony, węższy koniec zapewnia łatwe wkładanie luksusowego butt pluga, a grubszy, płaski koniec sprawia, że luksusowy butt plug nie znika całkowicie w anusie. Dzięki temu kształtowi butt plug z kryształem leży dobrze i bezpiecznie, kiedy go używasz. Kiedy Luxury Butt Plug with Crystal jest już na swoim miejscu, nie możesz go przypadkowo włożyć lub wyjąć.

Jak używać Luxury Butt Plug with Crystal?

Po pierwsze, zawsze powinieneś używać lubrykantu podczas seksu analnego! W przeciwieństwie do pochwy, odbyt nie jest w stanie sam zapewnić sobie niezbędnej wilgoci, kiedy jest pobudzony. Zasada jest taka: więcej znaczy więcej, żeby uniknąć urazów. Najlepiej zawsze używać lubrykantu, takiego jak Aquameo. Jeśli twoje luksusowe butt plugi z kryształem są wykonane z silikonu, powinieneś użyć lubrykantu na bazie wody, żeby nie uszkodzić materiału.

Przygotuj zwieracz!

Żeby móc cieszyć się korkiem analnym, twój zwieracz musi być rozluźniony. To nie jest takie proste! Przecież ten mięsień zwykle zapewnia, że odbyt jest szczelnie zamknięty i nic nie wydostaje się bez pytania. Musisz więc ćwiczyć rozluźnianie odbytu. Oczywiście może Ci w tym pomóc Twój partner. Może on lub ona masować twój odbyt palcami lub językiem. Dopiero kiedy będziesz gotowy, możesz włożyć Luxury Butt Plug with Crystal.

Insert the Luxury Butt Plug with Crystal:

Nałóż odpowiednią ilość smaru na Luxury But Plug with Crystal i na swój odbyt. Następnie delikatnie dociśnij zaokrągloną końcówkę butt pluga do odbytu - nie naciskaj zbyt mocno! Nie wkładaj Luxury Butt Plug with Crystal do końca, ale na początku zawsze trochę. Następnie wyciągnij wtyczkę ponownie. Powtarzaj tę czynność, aż Luxus Butt Plug z łatwością wejdzie do środka i poczujesz się komfortowo. Nie spiesz się! Jeśli jesteś jeszcze początkujący, łatwiej będzie, jeśli sam włożysz Luxury Butt Plug z kryształem. W ten sposób możesz kontrolować tempo. Jeżeli jesteś bardziej doświadczony, twój partner może przejąć kontrolę.

Nasza rada:

Najłatwiejszym sposobem na włożenie Luxury Butt Plug with Crystal jest położenie się na plecach i rozłożenie nóg. Możesz też "usiąść" na Luxury Butt Plug.

Usuwanie Luxury Butt Plug with Crystal:

Podobnie jak w przypadku wkładania, to samo dotyczy usuwania Luxury Butt Plug with Crystal: Nie skąp smaru! Nie wcieraj go jednak w uchwyt - w przeciwnym razie nie będziesz w stanie prawidłowo uchwycić Luxury Butt Plug. Kiedy wszystko jest już ładne i śliskie, możesz ostrożnie wyciągnąć luksusowy butt plug. Będzie to łatwiejsze, jeśli rozluźnisz swój odbyt.