Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Klasyczne pasy cnoty

Newsletter

Klasyczne pasy cnoty 

Koniec ze zdradami i nieczystymi myślami dzięki pasom cnoty i urządzeniom cnoty dla mężczyzn firmy MEO.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 15 elementów
Pokaż 1 - 12 z 15 elementów

Czym jest klatka na penisa dla mężczyzn i jak jej używać?

Klatka na penisa dla mężczyzn to urządzenie zamykające penisa mężczyzny tak, że nie ma on kontroli nad swoimi genitaliami, to rodzaj więzienia dla penisa. Uniemożliwia ono erekcję penisa i tym samym zwykle uniemożliwia osiągnięcie orgazmu. Historia klatki na męskiego penisa sięga odmian BDSM, gdzie klatka na męskiego penisa była często używana przez dominatorki do hodowli męskich niewolników do przyjemności. Osoba posiadająca klucz do klatki jest nazywana posiadaczem klucza, podobnie jak w przypadku pasów cnoty dla kobiet.

Budowa klatki na penisa jest dość prosta. Penis mężczyzny jest umieszczany w rurowej konstrukcji. Urządzenie to jest przymocowane za pomocą zamka do pierścienia, który obejmuje penisa i jądra. Bez otwarcia zamka właściciel klatki na penisa nie może jej zdjąć. Niektóre modele klatek na penisa, które są często noszone przez użytkownika przez dłuższy czas, mają mechanizm umożliwiający ich otwarcie w nagłych przypadkach. Mechanizm ten jest tak zaprojektowany, że po otwarciu awaryjnym klatki nie można jej zamknąć. W ten sposób posiadacz klucza może podczas następnego spotkania zobaczyć, że niewolnik usunął klatkę na penisa, co zwykle prowadzi do dalszych surowych środków wychowawczych.

Klatki na penisa lub pasy cnoty dla mężczyzn są dostępne w wielu wersjach. W zależności od pożądanego rozmiaru penisa istnieją małe i duże klatki na penisa, dzięki czemu każdy mężczyzna może znaleźć klatkę na penisa, która mu odpowiada. Rurowe urządzenie może być zamknięte, otwarte lub półotwarte.

Z reguły takie klatki na penisa dla mężczyzn są przeznaczone do długotrwałego użytku i często są wyposażone w jednorazowe zamknięcia MEO (plastikowe uszczelki). W dalszej części naszego opisu zajmiemy się różnymi klatkami na penisa i wskażemy na szczególne cechy każdego typu. Ogólnie rzecz biorąc, należy zadbać o to, żeby wrażliwa tkanka erekcyjna nie została zraniona podczas użytkowania i żeby użytkownik nie odbierał klatki na penisie jako karzącego urozmaicenia. W naszym teście klatki na dużego penisa stwierdziliśmy, że przy odrobinie doświadczenia używanie klatki na penisa szybko staje się rutyną.

Jakie modele klatek na penisa są dostępne? Jakie są wady i zalety różnych modeli klatek na penisa:


Klatka na penisa dla mężczyzn wykonana z miękkiego materiału:

Najpopularniejszym miękkim materiałem, z którego wykonuje się klatki na penisa dla mężczyzn, jest silikon. Takie klatki na penisa są bardzo łatwe do noszenia i dość tanie. Ponieważ dobrze dopasowują się do penisa, są często używane tak, że użytkownik może je nosić pod normalnym ubraniem. Takie klatki na penisa dla mężczyzn nie są nieporęczne i chronią użytkownika przed nieprzyjemnymi spojrzeniami. Ze względu na łatwy w pielęgnacji materiał, można je czyścić w trakcie noszenia lub używać ich pod prysznicem.

Wadą jest elastyczność materiału, która nie pozwala na idealne umocowanie. Może się zdarzyć, że użytkownik osiągnie orgazm pomimo klatki, ponieważ materiał nie jest w stanie zapobiec erekcji ze stuprocentową pewnością. Mimo to można polecić taką klatkę na penisa, szczególnie dla początkujących w BDSM, gdyż jest ona bardzo odpowiednia. Na stronie meo.de znajdziesz kilka atrakcyjnych modeli, na przykład klatkę na penisa wykonaną z silikonu.

Klatka na penisa dla mężczyzn wykonana z twardego materiału:


Są tu dwa modele. Z jednej strony są to warianty wykonane z twardego plastiku, a z drugiej strony klatki na penisa wykonane z metalu, najczęściej ze stali nierdzewnej. Oba warianty mają wiele zalet, zarówno dla użytkownika, jak i dla key holder'a. Metalowe klatki na penisa są zwykle droższe. Jednak zazwyczaj działają bardzo długo i dają swojemu właścicielowi przyjemność przez długi czas. Warto też wspomnieć o klatkach na penisa z zatyczką lub klatkach na penisa z ostrymi kolcami lub kolcami, z którymi wielu naszych klientów ma dobre doświadczenia.

Klatka na penisa dla mężczyzn wykonana z twardego plastiku:


Klatki na penisa wykonane z plastiku nie rzucają się w oczy i nie zostaną zauważone podczas kontroli na lotnisku. Jednak ze względu na ich nieco mniejszą stabilność mogą się złamać i zranić użytkownika. Ponadto rozszerzadła i cewniki są trudniejsze do zamocowania lub nie można ich tak naprawdę zamocować do klatki na penisa. Mimo to wiele topów, a nawet profesjonalnych domin przysięga na taką klatkę na penisa. Klatki na penisa wykonane z plastiku są łatwe do założenia, a dzięki przezroczystej konstrukcji łatwo jest sprawdzić, czy penis jest prawidłowo ułożony.

Kolejną zaletą jest to, że klatkę na penisa można w najgorszym wypadku zdjąć za pomocą narzędzia. Jeśli penis skręcił się i zaklinował w klatce na penisa, a następnie zablokował się zamek, będziesz zadowolony, że nie musisz wzywać ślusarza. Zwykłe szczypce lub nawet nożyczki mogą przeciąć śruby i penis jest uratowany. Czy Mistrz lub Mistrzyni uwierzy niewolnikowi, że był to naprawdę jedyny sposób ucieczki z tej krępującej sytuacji, to już inna kwestia.

Metalowa klatka na penisa dla mężczyzn:


Metalowa klatka na penisa jest znacznie bardziej restrykcyjna niż plastikowa. Już sam chłodny, nieugięty metal sprawia, że serce mężczyzn kochających cnoty bije szybciej. Na rynku dostępnych jest wiele klatek na penisa, których oferta znacznie przewyższa ofertę klatek plastikowych. Dzieje się tak dlatego, że metal jest znacznie twardszy i sztywniejszy niż tradycyjne tworzywa sztuczne, takie jak poliwęglan czy PCV. Oprócz konstrukcji rurowych istnieją również metalowe klatki na penisa. Niezależnie od tego, czy są to siatki na penisa, kraty na penisa czy pierścienie na penisa, metalowe klatki są najbardziej kreatywnie wykonanymi klatkami na penisa.

Jedną z najbardziej popularnych klatek na penisa, która wywołuje prawdziwy strach u niektórych mężczyzn, są tak zwane Bramy Piekieł. W tłumaczeniu oznacza to "bramy piekieł" i odnosi się do konstrukcji składającej się z różnych pierścieni połączonych skórzanym paskiem lub metalowym prętem. Pierścień o największej średnicy jest mocowany za jądrami wokół trzonu penisa jako pierścień podtrzymujący. Każdy z kolejnych pierścieni ma nieco mniejszą średnicę niż poprzedni, tak że nawet gdy nie jest wzwiedziony, żołądź jest mocno otoczona przez ostatni pierścień. Kiedy użytkownik takiej klatki na penisa jest teraz pobudzany seksualnie, pierścienie "bramy piekieł" zaczynają mocno boleć, co znacznie tłumi pożądanie seksualne. Doświadczeni posiadacze kluczy wiedzą, jak za pomocą tej "bramy piekieł" utrzymać swoich niewolników przez długi czas między palącą przyjemnością a bólem, stąd charakterystyczna nazwa.

Klatka na penisa dla mężczyzn z cewnikiem lub rozszerzaczem:


Niektóre klatki na penisa dla mężczyzn umożliwiają wprowadzenie do cewki moczowej zatyczki do penisa lub cewnika. Cewnik umożliwia oddawanie moczu i wypływanie nasienia. Z kolei rozszerzacz znacznie zwiększa napięcie podczas zabawy. Niektóre klatki na penisa dla mężczyzn mają nawet zatyczkę do penisa, którą wkłada się po założeniu klatki. Ta dodatkowa stymulacja może doprowadzić mężczyznę do szaleństwa, bo każdy ruch i najmniejsza erekcja jest odczuwana dwa razy intensywniej.

Niektóre z naszych klatek na penisa są tak zaprojektowane, że można po nich włożyć rozszerzacz, aby stymulować przyjemność mężczyzny wbrew jego woli. Wraz z powiększaniem się obrzęku rośnie ból w penisie, który często jest potęgowany przez wewnętrzne kolce. Jeśli ból staje się zbyt duży, przyjemność czasami całkowicie znika. Inaczej jest z użyciem dilatora, dzięki któremu mężczyzna staje się napalony nawet wbrew swojej woli, przynajmniej do pewnego momentu.

Klatka na penisa z wibratorem lub klatka na penisa z prądem stymulującym:

Oczywiście MEO oferuje także klatki na penisa z wibratorem lub opcje podłączenia urządzeń z prądem stymulującym. Obie wersje mają na celu zwiększenie przyjemności mężczyzny i doprowadzenie jego penisa do erekcji, chociaż klatka na penisa została zaprojektowana tak, by temu właśnie zapobiec. Szczególnie przy użyciu urządzenia TENS - często w połączeniu z rozszerzaczem jako elektrodą - penis może być stymulowany do progu bólu. Bardzo uległym mężczyznom sprawia przyjemność bycie uwięzionym w swojej przyjemności przez niemożliwy do osiągnięcia orgazm, podczas gdy sadystyczni tops cieszą się z kontrolowanego cierpienia swojego niewolnika.

Nowy pas cnoty CELLMATE - klatka na penisa sterowana przez aplikację:

Z klatką na penisa CELLMATE musisz zrezygnować z wszelkiej kontroli nad swoim penisem, ponieważ klatka na penisa CELLMATE jest sterowaną przez aplikację elektroniczną klatką na penisa dla uległego mężczyzny! Twoja partnerka steruje klatką na penisa CELLMATE w prosty sposób, bez skomplikowanej technologii, za pomocą specjalnej aplikacji. Czekają cię niekończące się ekscytujące chwile z dominującym partnerem, podczas których całkowicie stracisz kontrolę nad swoim penisem. Na przykład, używaj naszego pasa cnoty CELLMATE zdalnie przez aplikację podczas zakupów i pozwól partnerowi zaskoczyć Cię w przebieralni. To szczególnie podniecające, gdy partner ma całkowitą kontrolę nad twoim penisem. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w podróży, na zakupach, uprawiasz sport, uprawiasz bondage, czy jesteś w dalekim związku, klatka na penisa CELLMATE firmy MEO ® zapewni ci całkowitą czystość i kontrolę nad twoim penisem dzięki pomysłowej aplikacji.

Z klatką na penisa CELLMATE dla mężczyzn nie ma znaczenia, gdzie jesteś i co robisz. Dzięki klatce na penisa CELLMATE z aplikacją sterującą posiadacz klucza (ten, który ma władzę nad kluczem) może zdecydować, czy uległego mężczyznę można uwolnić z jego cnoty. W połączeniu z aplikacją dla systemów Android i iOS możesz łatwo utworzyć konto i połączyć klatkę na penisa CELLMATE ze swoim identyfikatorem użytkownika.

Czystość analna:

Jakby za sprawą magii, nasz zamykany korek analny rozciąga się szeroko po włożeniu - teraz wystarczy go zablokować i wyjąć klucz. Bez klucza nie da się wyjąć "Mistrza Analnego". Tylko za pomocą klucza można zmniejszyć korek analny do najmniejszych rozmiarów i wyciągnąć go ponownie. Najlepszy wybór, jeśli chodzi o zamykany korek analny!

Elektroniczny zamek czasowy do klatki na penisa:

Cyfrowy zamek czasowy MEOBOND uwalnia cię dopiero po upływie ustawionego czasu. Umożliwia on bezpieczne i odporne na ucieczkę samo-bondage lub cnoty sterowane czasowo. Nasz zamek czasowy MEOBOND kryje w sobie prawdziwe high-tech i może być przymocowany do prawie wszystkich urządzeń do krępowania, a nawet do klatek na penisa. Wreszcie możesz zrealizować swoje fantazje o self-bondage i chastity, ponieważ zamek czasowy MEOBOND może być ustawiony co do minuty, maksymalnie do 100 godzin. To jest to, o czym wszyscy marzyli, a MEO sprawiło, że to się spełniło! Łatwy w użyciu i niezawodny zamek czasowy zapewni ci to, o czym zawsze marzyłeś. Nasza blokada wytrzymuje 130 kilogramów siły i jest idealna do zniewolenia czasowego za pomocą kajdanek, kajdanek na nogi, rozpórek z kajdankami na nogi, uprzęży do zniewolenia, klatek cnoty, klatek na penisa, knebli, a nawet naszego zamykanego korka analnego.

Pomysły na zabawy BDSM z dołączoną klatką na penisa:

Oto kilka pomysłów na zabawy odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Stopień, a więc i zagrożenie dla zdrowia, wzrasta w zależności od stymulacji. Początkującym w BDSM zaleca się ostrożne podejście do tematu.

Filmy porno z klatką na penisa:

Top zakłada niewolnikowi klatkę na penisa i oboje oglądają razem porno. Jest to bardzo podniecające i niewolnik będzie błagał o uwolnienie go z więzów pożądania. Można to wykorzystać do spędzenia wieczoru na wspólnym seksie lub jako punkt wyjścia do dalszych zabaw.

Wyjścia z klatką na penisa:

Klatka na penisa dla mężczyzn, wykonana z twardego materiału, jest zakładana, a użytkownik musi założyć obcisłe spodnie. Potem idą razem na zakupy i na długi spacer po mieście. Nawet jeśli żaden przechodzień tego nie zauważy, osoba nosząca klatkę na penisa ma wrażenie, że wszyscy ją widzą i czuje się naprawdę mile upokorzona.

Kompulsywne rogacenie:

Związanemu mężczyźnie narzuca się ścisłą pozycję w klatce. W tym celu aktywny partner zakłada mu klatkę na penisa, która może być wyposażona w elektrody i umożliwiać użycie rozszerzacza. Poprzez umiejętną stymulację penis bezradnego, związanego mężczyzny jest doprowadzany do erekcji, co powoduje ból z powodu zamknięcia w klatce. Ból odbiera przyjemność, dopóki Top nie zacznie ponownie stymulować związanego penisa. Na przemian elektryczność i stymulacja cewki moczowej stymulują przyjemność, a kiedy ból zostanie zapomniany, zabawa może rozpocząć się od nowa.

Na kolacji z przyjaciółmi:

Top zaprasza wieczorem kilku przyjaciół na kolację. Kiedy towarzystwo jest już gotowe, na niewolnika zostaje założona klatka na penisa (nasza klatka na penisa NoPacha jest tutaj bardzo polecana), a Sub zostaje poddany paradom. Upokarzające, a jednocześnie bardzo podniecające dla uległych mężczyzn.

Wymuszony orgazm lub wymuszone wytrysk:

Prostata (gruczoł krokowy) jest seksualnym centrum mężczyzny, które decyduje o wytrysku. Za pomocą urządzenia CUMELOT, stymulatora prostaty dostosowanego do potrzeb BDSM, prostata jest stymulowana do momentu, aż sperma zostanie wypchnięta, bez żadnej przyjemności czy podniecenia. Nazywa się to również orgazmem prostaty lub wymuszoną aborcją.

Chilli lub imbir na penisa:

Zamknięty penis jest otwierany przy pomocy rozszerzacza cewki moczowej, a kawałek obranego korzenia imbiru lub chilli jest wkładany do cewki moczowej. To dość mocno piecze, ale daje też przyjemność tym, którzy są traktowani w ten sposób. Podobnie jak w przypadku gry w "kompulsywne rogacenie", Top może sprawić, że niewolnik pozostanie uwięziony w swojej przyjemności poprzez umiejętne podniecanie i zaprzeczanie.

Stymulacja cewki moczowej:

Nagłośnienie obiecuje wielokrotne orgazmy! Dźwięczenie lub gra w cewce moczowej brzmi boleśnie dla niewtajemniczonych, ale może być też niesamowicie podniecające. Należy jednak zadbać o to, by było to przyjemne doświadczenie.

Produkty do pielęgnacji klatki na penisa:

Na penisa:


Fetyszowy lubrykant PLOWBOY True Feel jest idealny do rozciągania analnego, smarowania oraz, dzięki składnikom pielęgnacyjnym, dla osób noszących klatkę na penisa. PLOWBOY True Feel to lubrykant pielęgnacyjny dla wymagającego mężczyzny. Sprawdzone składniki takie jak aloes i witamina E zapewniają delikatną i naturalną pielęgnację oraz aksamitne uczucie podczas seksu.

Czyszczenie klatki na penisa:


INSTACLEAN to pierwszy wybór społeczności BDSM! Patogenne wirusy i bakterie czają się wszędzie. Dzięki sprayowi dezynfekującemu INSTACLEAN, który jest środkiem do dezynfekcji rąk, możesz chronić siebie i innych przed chorobami. Nasz spray dezynfekujący INSTACLEAN ma intensywne działanie antybakteryjne wobec bakterii, grzybów i wirusów. Kompatybilność z wieloma materiałami sprawia, że INSTACLEAN jest uniwersalnym środkiem do dezynfekcji klatki na penisa.

Gdzie można kupić klatkę na penisa dla mężczyzn? Na stronie www.meo.de


znajdziesz imponująco duży wybór klatek na penisa. Jeśli szukasz klatki na penisa dla swojego penisa, zajrzyj do nas! Nie polecamy budowania własnej klatki na penisa. Możesz zamówić klatkę na penisa online znacznie łatwiej, szybciej i taniej. Prawie każdy model dostarczamy w najkrótszym możliwym czasie, oczywiście bardzo dyskretnie i neutralnie zapakowany.