Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Fleshjack

Newsletter

Fleshjack 

Fleshlight i Fleshjack to bez wątpienia najpopularniejsze zabawki seksualne na świecie. Mężczyźni uwielbiają te masturbatory, ponieważ są dostępne w tak wielu różnych wzorach, sprawiają wrażenie niesamowicie realistycznych, są stosunkowo tanie i całkowicie łatwe w użyciu. A co najważniejsze, gwarantują niesamowicie intensywne orgazmy.

Pokaż 1 - 12 z 12 elementów
Pokaż 1 - 12 z 12 elementów

Wszystko, co musisz wiedzieć o masturbatorze Fleshjack i Fleshlight!

 

Fleshlight i Fleshjack to bez wątpienia najpopularniejsze zabawki seksualne na świecie. Mężczyźni uwielbiają te masturbatory, ponieważ są dostępne w tak wielu różnych stylach, sprawiają wrażenie niesamowicie realistycznych, są stosunkowo tanie i całkowicie łatwe w użyciu. A co najważniejsze, gwarantują niesamowicie intensywne orgazmy.

 

W tym przewodniku po Fleshlight chcielibyśmy wyjaśnić ci, czym są i jak działają masturbatory Fleshlight lub Fleshjack!

 

1.) Co to jest Fleshlight lub Fleshjack?

 

Jest to popularna zabawka seksualna, która została wynaleziona pod koniec lat 90. w USA. Jest to z pewnością najlepiej sprzedający się masturbator dla mężczyzn na świecie. Ponieważ masturbator przypomina latarkę, łatwo jest go używać w sposób absolutnie dyskretny.

 

Mężczyźni kochają zarówno Fleshlight, jak i Fleshjack, ponieważ wyglądają świetnie i sprawiają, że seks jest naprawdę gorący. Wewnętrzna faktura jest w dotyku jak prawdziwa skóra. Ponieważ Fleshlight i Fleshjack są łatwe do ukrycia i wytrzymałe, masturbatorów tych można używać także w podróży lub w samochodzie.

 

Większość zabawek seksualnych jest nadal produkowana dla kobiet. Seks zabawki dla mężczyzn zawsze były raczej zaniedbywane w większości europejskich sex shopów. To właśnie innowacyjny duch producentów doskonałych produktów Fleshjack i Fleshlight sprawia, że te masturbatory są tak dobre i tak niezwykle innowacyjne.

 

Od czasu premiery pierwszej serii produktów, masturbatory Fleshlight i Fleshjack stale ewoluowały, tak że obecnie dostępna jest szeroka gama różnych wzorów, kolorów, różnych wkładek, akcesoriów i otworów (usta, anus i pochwa), aby zaspokoić stale zmieniające się potrzeby i preferencje naszych klientów na całym świecie.

 

2.) Jakie są części składowe Fleshlight lub Fleshjack?

 

Obudowa:

 

Obudowa masturbatora jest wykonana z odpornego na uderzenia, stabilnego, twardego tworzywa sztucznego (polietylenu). Obecnie jest produkowany w wielu kolorach, takich jak czarny, biały, jasnoniebieski i szary. Czasami dostępne są specjalne kolekcje fleshlightów w innych kolorach.

 

W obudowie znajduje się wkładka w kolorze skóry. Dzięki niej miękki i elastyczny rękaw zachowuje swój kształt i zapewnia niezbędny ucisk, który jest potrzebny wewnątrz. Tylko w ten sposób seks z Fleshjack może być zapierającym dech w piersiach doświadczeniem.

Stąd

 

Obudowa Fleshjack jest otwarta z przodu i z tyłu. Otwory mają gwint, na który można nakręcić kapturek uszczelniający. Kiedy Fleshjack jest zamknięty, wygląda jak zwykła latarka. Dzięki temu nikt nie domyśli się, że jest to masturbator. Rowkowana struktura Fleshjack lub Fleshlight zapewnia dobry uchwyt, co gwarantuje wygodną i łatwą obsługę.

 

Nakładka przednia = nakładka

 

Nakładka jest przykręcana do przedniej części Fleshlighta i chroni wkład przed brudem i kurzem. Zdejmuje się ją przed użyciem.

 

Tylna osłona = osłona zaworu

 

Reguluje ona podciśnienie w wewnętrznym kanale Fleshlight. Kiedy pokrywa jest zamknięta, podciśnienie jest najwyższe. Im bardziej otwierasz pokrywę zaworu, tym mniejsze jest odczucie ssania.

 

Wkładka lub tuleja Fleshlight

 

Wkładka to serce naszego masturbatora. Jest wykonany z Super Skin™, bardzo miękkiego materiału, który przypomina prawdziwą skórę. Rękaw jest również bardzo elastyczny i giętki. Znajduje się wewnątrz obudowy. Otwór może mieć kształt pochwy, ust lub odbytu i stanowi wejście do ustrukturyzowanego kanału wewnętrznego. Większość otworów pochodzi z oryginalnych odlewów znanych aktorów porno i dlatego wyglądają niezwykle realistycznie. Fleshjacki w naszym sklepie internetowym mają wiele różnych struktur kanałów, które są zupełnie inne i zapewniają szeroki zakres stymulacji.

 

3.) Co jest specjalnego w materiale, z którego wykonana jest tuleja Fleshlight?

 

Wkładka jest wykonana z Super Skin™. Jest to elastomer o bardzo specjalnych właściwościach. Ten miękki plastik ma dużą elastyczność. Można go mocno odkształcić, a w połączeniu z naszym lubrykantem Aquameo daje uczucie prawdziwego seksu analnego. Materiał doskonale dopasowuje się do penisa i pochłania ciepło ciała.

 

Instrukcja: Jak używać Fleshlight lub Fleshjack?

 

Tutaj wyjaśniamy, jak przygotować, używać i czyścić masturbator.

 

1. Wyjmij plastikowy pręt

 

Kiedy po raz pierwszy użyjesz Fleshlight / Fleshjack, zauważysz plastikowy pręt w rękawie. Ten pręt chroni wnętrze masturbatora podczas produkcji i przechowywania. Przed użyciem masturbatora należy wyciągnąć plastikowy pręt.

 

2. Wyczyść i rozgrzej swój Fleshlight

 

Przed pierwszym użyciem Fleshlight / Fleshjack powinieneś rozgrzać go do temperatury ciała. Fleshlight jest szczególnie przyjemny podczas seksu solo, jeśli dostosujesz temperaturę wkładki do temperatury swojego ciała. Nigdy nie podgrzewaj Fleshlighta / Fleshjacka w mikrofalówce lub we wrzącej wodzie. Istnieje ryzyko uszkodzenia masturbatora. Oprócz kąpieli w ciepłej wodzie możesz również użyć naszego tzw. ogrzewacza rękawów.

 

3. Zawsze używaj swojego Fleshlighta z lubrykantem

 

Kiedy twój Fleshlight lub Fleshjack osiągnie odpowiednią temperaturę, możesz zaczynać! Aby w pełni wykorzystać możliwości swojego Fleshlighta, zawsze powinieneś używać lubrykantu. Upewnij się jednak, że używasz smaru na bazie wody, takiego jak Aquameo firmy MEO®. Wiele wkładek Fleshlight jest wykonanych z syntetycznego materiału, który w dotyku przypomina prawdziwą skórę. Ten materiał mógłby zostać uszkodzony przez inne smary.

 

Umieść butelkę z lubrykantem Aquameo na wewnętrznym kanale masturbatora i wlej sporą ilość lubrykantu do kanału. Wsuń penisa do kanału i zwilż go żelem, powoli penetrując i obracając Fleshlight / Fleshjack na boki.

 

4. Regulacja efektu ssania

 

Fleshlight jest gotowy, kiedy został wypełniony lubrykantem. Czasami okaże się, że wewnętrzne ciśnienie jest zbyt silne lub zbyt słabe. W wielu modelach Fleshlightów / Fleshjacków możesz regulować siłę ssania, obracając nasadkę zaworu. Przekręcenie korka zaworu w dół zwiększa ciśnienie wewnętrzne w zabawce. Ciśnienie można obniżyć, luzując nasadkę zaworu. Po całkowitym zdjęciu korka powstaje bardzo niskie ciśnienie. Eksperymentuj z tym, co najbardziej Ci odpowiada. To zależy od twoich osobistych preferencji, jakie ciśnienie chcesz mieć w środku.

 

5. Używanie Fleshlight lub Fleshjack

 

To, jak używasz Fleshlight / Fleshjack, zależy od Ciebie. Zasadniczo jednak istnieją dwie opcje. Z jednej strony Fleshlight może być używany ręcznie. Z drugiej strony, Fleshlight można używać również bez dotykania zabawki rękami. Opcja ręczna działa podobnie jak klasyczna masturbacja: podczas gdy Fleshjack / Fleshlight jest poruszany jedną lub dwiema rękami, możesz się stymulować. Masturbator można też zacisnąć między dwoma przedmiotami. Twarde poduszki na materacu mogą zapewnić wsparcie. Sofy często oferują możliwość zamocowania Fleshlight lub Fleshjack. Jako akcesoria do Fleshlighta mamy uchwyt z przyssawką do płytek lub szkła (Fleshlight Shower Mount), uchwyt do iPada (Launchpad) i wiele innych.

 

Odkryj najlepiej sprzedające się akcesoria Fleshjack w MEO:

 

Masturbatory Fleshjack przekonują swoją wierną anatomią i pozwalają na intensywną stymulację. Kanał analny z wypustkami lub żeberkami i opatentowany materiał Super Skin tworzą niesamowite uczucie, które zachwyci każdego mężczyznę. Jeśli chcesz kupić masturbator Fleshjack lub dildo Fleshjack, to trafiłeś we właściwe miejsce. Mamy w ofercie wszystkie nowe modele masturbatorów Fleshjack o różnych fakturach, a także wiele dild z serii Fleshjack.de znajdziesz Fleshjack Boys Allen King Butt, Fleshjack Boys Allen King Dildo, Fleshjack Boys Boomer Banks Butt, Fleshjack Boys Boomer Banks Dildo, Fleshjack Boys Liam Riley Butt, Fleshjack Boys Colby Keller Butt, Fleshjack Boys Johnny Rapid Butt, Fleshjack Boys Brent Corrigan, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Milan Christopher Dildo, Fleshjack Boys Manuel Ferrara Dildo, Fleshjack Boys Mick Blue Dildo, Fleshjack Boys Ryan Driller Dildo i oczywiście popularny FleshSack!