Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Wibratory cewki moczowej

Newsletter

Wibratory cewki moczowej 

Szukasz nowego rodzaju stymulacji? Wibrator cewki moczowej zapewnia zupełnie nowy zestaw doznań i niesamowitych orgazmów. Nasze różne modele mają idealną długość i bez wysiłku docierają do punktu rozkoszy.

Pokaż 1 - 8 z 8 elementów
Pokaż 1 - 8 z 8 elementów

Wibratory uretralne to rodzaj seks-zabawki BDSM przeznaczonej do użytku w c ewce moczowej. Są one podobne do sond do penisa i dilatorów, ponieważ również wprowadza się je do cewki moczowej, ale ich dodatkową zaletą są wibracje. Wibratory cewki moczowej BDSM są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i z różnych materiałów, w tym z silikonu, metalu i gumy.

Nasze wib ratory cewki moczowej są używane z różnych powodów, takich jak zwiększenie przyjemności seksualnej, odkrywanie nowych doznań lub podczas sesji BDSM. Niektórzy użytkownicy donoszą, że wibracje wzmacniają doznania płynące ze stymulacji cewki mo czowej i powodują bardziej intensywny orgazm. Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich zabawek seksual nych używanych w cewce moczowej, ważne jest, aby używać ich z rozwagą i ostrożnością oraz postępować zgodnie z instrukcją.