Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kategorie

Newsletter

Informacje o dostawie

 

To, kiedy może nastąpić dostawa, zależy od danego przedmiotu. Jeśli w widoku szczegółów przedmiotu nie są wyświetlane informacje o dostawie, dostawa nastąpi kilka dni po otrzymaniu zamówienia. Dokładny czas dostawy zależy od dodatkowych czynników, takich jak dostępność towarów.

Zasadniczo masz różne możliwości wpływu na termin dostawy:


Przesyłka ekspresowa:

 

Dzięki ekspresowej dostawie możesz otrzymać swoją paczkę już następnego dnia.


Dostawa w wybranym terminie:

 

Jeśli nie spieszy Ci się tak bardzo, ale chciałbyś, aby Twoje towary zostały dostarczone w wybranym terminie, również możemy Ci to zaoferować.

 

W naszym Centrum Pomocy znajdziesz również informacje na następujące tematy: Koszty wysyłki, eksport, dyskrecja i raporty o szkodach.

 

 

Informacje o czasie dostawy

 

Nasze artykuły są zazwyczaj dostępne do natychmiastowej dostawy. Istnieją jednak różne możliwe czasy dostawy. W zależności od wybranego artykułu czas dostawy może wynosić od 3 do 5 dni, a w wyjątkowych przypadkach nawet do 8-10 tygodni.

Zwróć również uwagę na informacje dotyczące dostawy ekspresowej lub dostawy w wybranym terminie.

 

 

Usługa ekspresowa

 

Zamówione dzisiaj, dostarczone tak szybko, jak to możliwe

 

Dzięki usłudze ekspresowej możesz otrzymać swoją przesyłkę najwcześniej następnego dnia.


Po prostu wybierz tę usługę podczas składania zamówienia. Za każde zamówienie płacisz tylko jedną dopłatę. Wysokość dopłaty zależy od wagi przesyłki i miejsca przeznaczenia. Ponadto obowiązują zwykłe koszty wysyłki.

 


 

 

Koszty wysyłki

 

MEO chce, abyś mógł spokojnie robić zakupy i otrzymać zamówione towary szybko, tanio i bezpiecznie. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nasze warunki wysyłki były dla Ciebie jak najprostsze i najbardziej przejrzyste:

 

Po zalogowaniu się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła lub po pierwszej rejestracji zobaczysz w swoim koszyku aktualne koszty wysyłki. Dzięki temu przed zakupem wiesz, czy i ile wyniosą koszty wysyłki.

 

Dostawa poza Niemcy

 

Dostarczamy na cały świat - do wszystkich krajów

 

Standardowy czas dostawy (wysyłka przez UPS lub UPS Express) wynosi około 2-3 dni w Unii Europejskiej i około 5 dni w pozostałych krajach. Dokładny czas dostawy zależy od dodatkowych czynników, takich jak dostępność towaru.

Dyskrecja - bez problemów w urzędzie celnym

W Unii Europejskiej produkty i usługi podlegają podatkowi VAT. Zgodnie z obowiązującym prawem MEO musi naliczać niemiecki podatek VAT od przesyłek do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Kwota podatku VAT dla wszystkich zamówień wysyłanych na adres dostawy w Unii Europejskiej zostanie podana na ostatniej stronie Twojego zamówienia, na Twoim mailowym potwierdzeniu zamówienia oraz na fakturze dołączonej do przesyłki. Cena w euro podana na stronie B2C dla klientów mieszkających w Unii Europejskiej zawiera podatek VAT.

 

W przypadku zamówień z krajów spoza Unii Europejskiej stosujemy inne, odrębne cenniki (na przykład cennik Szwajcaria). Nie jest tu podany podatek VAT.

 

Pamiętaj, że zamówienia na przesyłki spoza Unii Europejskiej mogą być obciążone podatkami i opłatami celnymi właściwymi dla danego kraju.

 

Formularze celne dla listów i paczek wysyłanych do krajów spoza Unii Europejskiej podają wartość przedmiotów wchodzących w skład przesyłki według rodzaju produktu. Urząd celny może otworzyć listy i paczki do kontroli, nie mamy na to wpływu. W przypadku wysyłki zamówienia poza UE, opłaty celne lub importowe są zazwyczaj pobierane po dotarciu paczki do kraju. Opłaty za odprawę celną ponosisz na swój koszt; nie mamy kontroli nad tymi opłatami i nie możemy przewidzieć ich wysokości. Przepisy celne różnią się znacznie w zależności od kraju. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, najlepiej skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym. Pamiętaj, że jako importer musisz przestrzegać przepisów obowiązujących w danym kraju.

 

MEO poleca firmę UPS jako dostawcę usług wysyłkowych dla dyskretnej, szybkiej i bezpiecznej wysyłki. .

 

Dyskrecja

 

Dyskrecja jest dla nas w MEO bardzo ważna. Od lat mamy doświadczenie w dostarczaniu przesyłek osobom wysoko postawionym, osobom publicznym, politykom i VIP-om.

 

Dostarczanie paczek:

 

Wszystkie paczki MEO są dostarczane przez pocztę lub UPS, neutralnie zapakowane, z dyskretną informacją o nadawcy. Nikt nie może się dowiedzieć, co jest w paczce. Nasze paczki są solidnie i bezpiecznie zapakowane, nie ma na nich żadnych reklam. Twoja prywatność jest bliska naszym sercom!

 

Oczywiście dostarczamy je również pod wskazane przez Ciebie adresy (np. do punktów pakowania, do biura lub do domu przyjaciela).

 

Twoje dane osobowe:

 

Twoje dane osobowe są bezpieczne w MEO! Ochrona i bezpieczeństwo danych są dla nas bardzo ważne. Dzięki kompetencjom naszych pracowników w zakresie ochrony danych oraz ciągłej optymalizacji wszystkich technicznych zasad bezpieczeństwa, MEO stale poprawia bezpieczeństwo również Twoich danych. Więcej informacji znajdziesz na naszych stronach poświęconych ochronie danych. Każdy pracownik MEO jest zobowiązany umową do przestrzegania naszych wytycznych dotyczących ochrony danych.

 

Wyciąg z karty kredytowej:

 

Na wyciągu z karty kredytowej nie pojawią się żadne informacje o zakupionych przez Ciebie produktach.

 

Reklama:

 

Nie będziesz otrzymywać od nas żadnych reklam, ani pocztą elektroniczną, ani listownie - chyba że wyraźnie zamówisz je w swoim profilu (Moje dane - Moje MEO).

 

Żądany termin dostawy

 

Dostarczymy Ci wszystkie artykuły w dniu, który sobie zażyczysz. Dostawa nastąpi trzeciego lub piątego dnia roboczego po otrzymaniu zamówienia telefonicznego lub internetowego, w zależności od artykułu.

W trakcie składania zamówienia wybierz opcję dostawy w wybranym dniu i podaj nam swoją preferowaną datę.

W przypadku przesyłek wysyłanych pocztą lub UPS-em możesz wybrać żądaną datę dostawy od poniedziałku do piątku. Niestety, nie mamy wpływu na dostawę w godzinach porannych lub popołudniowych.

 

Uszkodzone przesyłki

 

Zapakujemy Twoje zamówienie tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Do wysyłki używamy bezpiecznych i certyfikowanych kartonów. Jeśli jednak dojdzie do uszkodzenia, odmów przyjęcia przesyłki, jeśli uszkodzenie jest natychmiast widoczne, i zwróć ją do nadawcy. Prosimy o informowanie nas o uszkodzonych przesyłkach.

MEO Vertriebs GmbH

Lise-Meitner-Str. 9
D-45699 Herten

E-mail: [email protected]
Faks: +49 (0) 2366 500510