Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Nowoczesne pasy cnoty

Newsletter

Nowoczesne pasy cnoty 

Pas cnoty z pilotem i prądem stymulującym. w 100% odporny na ucieczkę. Możliwość utrzymania czystości przez lata.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 32 elementów
Pokaż 1 - 12 z 32 elementów

Co to jest pas cnoty dla mężczyzn i jak używać pasa cnoty?

 

Pas cnoty dla mężczyzn to urządzenie zamykające penisa mężczyzny, tak że nie ma on już kontroli nad swoimi genitaliami, czyli jest to rodzaj więzienia dla penisa. Uniemożliwia on erekcję penisa i tym samym zwykle zapobiega orgazmowi. Historia pasa cnoty dla mężczyzn sięga rodzajów zabaw w BDSM, gdzie pas cnoty dla mężczyzn jest często używany przez dominatorki w hodowli męskich niewolników przyjemności. Osoba, która posiada klucz do klatki, jest nazywana keyholder, podobnie jak w przypadku pasów cnoty dla kobiet.

 

Konstrukcja pasa cnoty jest dość prosta. Penis mężczyzny jest umieszczany w rurowej konstrukcji. Urządzenie to jest przymocowane za pomocą zamka do pierścienia, który obejmuje penisa i jądra. Bez otwarcia zamka osoba nosząca KG nie może zdjąć pasa cnoty. Niektóre modele pasów cnoty, które są często noszone przez dłuższy czas, mają mechanizm umożliwiający ich awaryjne otwarcie. Mechanizm ten jest taki, że po awaryjnym otwarciu klatki nie można już jej zamknąć. W ten sposób keyholder podczas następnego spotkania rozpoznaje, że niewolnik pozbył się klatki, co zwykle prowadzi do dalszych, surowych środków wychowawczych w zakresie czystości.

 

Pasy cnoty, czyli klatki na penisa dla mężczyzn, są dostępne w wielu wersjach. W zależności od wymaganego rozmiaru penisa istnieją małe i duże pasy cnoty, dzięki czemu każdy mężczyzna może znaleźć pas cnoty odpowiedni dla swojego penisa. Urządzenie przypominające tubę może być zamknięte, otwarte lub półotwarte.

 

Zazwyczaj takie pasy cnoty dla mężczyzn są zakładane na dłuższy okres użytkowania i często są również dostarczane z jednorazowymi zamkami (plastikowymi uszczelkami) firmy MEO. W dalszej części naszego opisu wymienimy różne pasy cnoty i wskażemy cechy szczególne każdego typu. Ogólnie rzecz biorąc, podczas używania pasa cnoty ważne jest, żeby wrażliwa tkanka erekcyjna nie została uszkodzona w trakcie użytkowania i żeby noszący postrzegał klatkę na penisie jako karzące urozmaicenie. W naszym teście pasa cnoty stwierdziliśmy, że przy odrobinie doświadczenia używanie pasa cnoty szybko staje się rutyną.

 

Jakie modele pasów cnoty są dostępne dla mężczyzn? Jakie są wady i zalety poszczególnych modeli?

 

 

Pasy cnoty dla mężczyzn są wykonane z miękkiego materiału:

 

Najpopularniejszym miękkim materiałem, z którego wykonuje się pasy cnoty dla mężczyzn, jest silikon. Pasy te są bardzo wygodne w noszeniu i dość tanie. Ponieważ dobrze dopasowują się do kształtu ciała, są popularne, aby umożliwić noszenie ich pod normalnym ubraniem. Takie pasy cnoty dla mężczyzn nie są nieporęczne i oszczędzają użytkownikowi nieprzyjemnych spojrzeń. Ze względu na łatwy w pielęgnacji materiał, można je czyścić w trakcie noszenia lub używać podczas kąpieli pod prysznicem.

 

Wadą jest elastyczność materiału, która nie pozwala na całkowite skrępowanie. Może się zdarzyć, że osoba nosząca pas osiągnie orgazm pomimo klatki, ponieważ materiał nie może ze stuprocentową pewnością zapobiec erekcji. Mimo to można polecić takie pasy cnoty, szczególnie dla początkujących w BDSM, są one bardzo odpowiednie. W sklepie meo.de znajdziesz kilka atrakcyjnych modeli, na przykład ten pas cnoty dla mężczyzn wykonany z przezroczystego silikonu.

 

Pas cnoty dla mężczyzn wykonany z twardego materiału:

 

 

Są tu dwie wersje. Z jednej strony są to warianty wykonane z twardego plastiku, a z drugiej pasy cnoty wykonane z metalu, zwykle ze stali nierdzewnej. Obydwie wersje mają wielkie zalety, zarówno dla osoby noszącej, jak i dla posiadacza kluczy. Jeśli chodzi o cenę, metalowe pasy cnoty są zazwyczaj droższe. Jednak w zamian za to zwykle są bardzo trwałe i dają swojemu właścicielowi przyjemność przez długi czas. Warto wspomnieć również o pasach cnoty dla mężczyzn z zatyczką lub pasach cnoty dla mężczyzn z kolcami, z którymi wielu naszych klientów KG ma dobre doświadczenia.

 

Pasy cnoty dla mężczyzn wykonane z twardego plastiku:

 

 

Są niepozorne i nie zostaną zauważone podczas kontroli na lotnisku. Jednak ze względu na ich nieco mniejszą stabilność mogą się złamać i zranić użytkownika. Ponadto rozszerzadła i cewniki są trudniejsze do zamocowania lub nie można ich dobrze przymocować do twardego plastiku. Mimo to wielu Topów i profesjonalnych Dominów przysięga na taki pas cnoty. Łatwo je założyć, a przezroczysta konstrukcja pozwala łatwo sprawdzić, czy penis jest prawidłowo ułożony.

 

Kolejną zaletą jest to, że w "najgorszym wypadku" pas cnoty można zdjąć za pomocą narzędzi. Jeśli penis skręcił się i zaklinował w pasie cnoty, a następnie zamek się zablokował, będziesz zadowolony, że nie musisz wzywać ślusarza. Za pomocą zwykłych szczypiec lub nawet nożyczek można przeciąć śruby i uratować penisa. Inna sprawa, czy pan lub pani uwierzy podwładnemu lub niewolnikowi KG, że był to naprawdę jedyny sposób ucieczki z kłopotliwej sytuacji.

 

Metalowy pas cnoty dla mężczyzn:

 

 

Metalowe pasy cnoty dla mężczyzn są znacznie bardziej restrykcyjne niż pasy cnoty dla mężczyzn wykonane z plastiku. Już sam chłodny, nieugięty metal powoduje szybsze bicie serca u mężczyzn kochających cnoty. Dostępnych jest wiele pasów cnoty, a ich wybór znacznie przewyższa ofertę plastikowych pasów cnoty dla mężczyzn. Dzieje się tak dlatego, że metal jest znacznie twardszy i bardziej odporny niż tradycyjne tworzywa sztuczne, takie jak poliwęglan czy PCV. Oprócz konstrukcji rurowych istnieją również prawdziwe gorsety na penisa wykonane z metalu. Pasy cnoty z siatką, pasy cnoty z kratką czy pasy cnoty z pierścieniami - najbardziej wymyślne pasy cnoty są wykonane z metalu.

 

Jednym z najbardziej popularnych pasów cnoty, który wywołuje prawdziwy strach u niektórych mężczyzn, jest tak zwany Gates of Hell. W tłumaczeniu oznacza to "Bramy Piekieł" i odnosi się do konstrukcji składającej się z różnych pierścieni połączonych skórzanym pasem lub metalowym prętem. Pierścień o największej średnicy jest mocowany jako pierścień podtrzymujący za jądrami wokół trzonu penisa. Każdy z kolejnych pierścieni ma nieco mniejszą średnicę niż poprzedni, tak że żołądź jest mocno objęta ostatnim pierścieniem, nawet gdy nie jest wzwiedziona. Jeżeli osoba nosząca taką klatkę na penisa jest teraz pobudzona seksualnie, pierścienie "Bramy Piekieł" zaczynają mocno boleć, co znacznie tłumi przyjemność seksualną. Doświadczeni keyholderzy wiedzą, jak utrzymać swoich niewolników KG w "Bramach Piekieł" przez dłuższy czas dokładnie pomiędzy palącą żądzą a nędznym bólem, stąd charakterystyczna nazwa.

 

Pasy cnoty dla mężczyzn z cewnikiem lub rozszerzaczem:

 

 

Niektóre pasy cnoty dla mężczyzn umożliwiają wprowadzenie do cewki moczowej zatyczki na penisa (penis plug) lub cewnika. Cewnik umożliwia oddawanie moczu i wypływanie nasienia. Rozszerzacz natomiast bardzo zwiększa napięcie podczas zabawy. Niektóre pasy cnoty dla mężczyzn mają nawet stały kolec, który jest wkładany podczas zakładania. Ten dodatkowy bodziec może niemal doprowadzić mężczyznę do szaleństwa, bo każdy ruch i każda najmniejsza erekcja będzie odczuwana ze zdwojoną intensywnością.

 

Niektóre z naszych pasów cnoty z serii NoPacha są tak zaprojektowane, że można po nich włożyć rozszerzacz, co podsyca pożądanie mężczyzny wbrew jego woli. W miarę jak rośnie obrzęk, rośnie też ból w penisie, który często jest potęgowany przez wewnętrzne kolce. Jeśli ból staje się zbyt duży, przyjemność czasami całkowicie znika. Inaczej jest z użyciem rozszerzacza, dzięki któremu mężczyzna staje się pożądany nawet wbrew swojej woli, przynajmniej do pewnego momentu. Jeżeli pasy cnoty z rozszerzaczem są dla ciebie zbyt nudne, możesz użyć pasa z rozszerzaczem cewki moczowej. Ten rodzaj pasa wymaga jednak bardzo delikatnej obsługi, bo nie można wykluczyć poważnych urazów.

 

Pasy cnoty z wibratorem lub pasy cnoty z prądem stymulującym:

 

 

Oczywiście w MEO dostępne są również pasy cnoty z wibratorem lub możliwością podłączenia urządzeń do stymulacji prądem. Oba projekty mają na celu zwiększenie przyjemności mężczyzny i doprowadzenie jego penisa do erekcji, choć właśnie tego chciałby on uniknąć, jeśli to możliwe. Szczególnie przy użyciu TENS Gert, penis może być stymulowany do progu bólu - często w połączeniu z rozszerzaczem jako elektrodą. Bardzo ulegli mężczyźni lubią być uwięzieni w swojej przyjemności przez niemożliwy do osiągnięcia orgazm, podczas gdy sadystyczni Top znajdują przyjemność w kontrolowanym cierpieniu swojego Suba.

 

Nowy CELLMATE Chastity Belt - pas cnoty sterowany przez aplikację:

 

Dzięki pasowi CELLMATE Chastity Belt musisz całkowicie zrezygnować z kontroli nad swoim penisem, ponieważ CELLMATE Chastity Belt jest sterowanym przez aplikację, elektronicznym pasem cnoty dla uległego mężczyzny! Twoja partnerka steruje pasem cnoty CELLMATE bardzo prosto i bez skomplikowanej technologii za pomocą specjalnej aplikacji. Możesz oczekiwać niekończących się ekscytujących chwil z dominującym partnerem, podczas których całkowicie stracisz kontrolę nad swoim penisem . Na przykład użyj naszego pasa cnoty CELLMATE podczas zakupów i pozwól partnerowi zaskoczyć cię w szatni. Jest to również szczególnie ekscytujące w domu, kiedy partner ma całkowitą kontrolę nad twoją męskością. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w podróży, na zakupach, uprawiasz sport, wykonujesz bondage, czy nawet prowadzisz długodystansową edukację , pas cnoty CELLMATE od MEO ® utrzymuje cię w całkowitej czystości, a twój penis jest pod całkowitą kontrolą dzięki pomysłowej aplikacji sterującej.

 

Z pasem cnoty CELLMATE dla mężczyzn nie ma znaczenia, gdzie jesteś i co robisz. Dzięki pasowi cnoty CELLMATE z aplikacją sterującą keyholder (osoba posiadająca władzę nad kluczem) może zdecydować, czy uległego mężczyznę uwolnić z jego cnoty. W połączeniu z aplikacją na Androida i iOS możesz łatwo założyć konto i połączyć pas cnoty CELLMATE ze swoim identyfikatorem użytkownika.

 

Czystość analna:

 

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nasz zamykany butt plug rozciąga się szeroko po włożeniu - teraz wystarczy go zamknąć i wyjąć klucz. Bez klucza nie można już wyjąć "Mistrza Analnego". Tylko za pomocą klucza można zmniejszyć butt plug do najmniejszych rozmiarów i wyciągnąć go. Najlepszy wybór, jeśli chodzi o zamykany korek analny!

 

Elektroniczny zamek czasowy do pasa cnoty:

 

Cyfrowy zamek czasowy MEOBOND uwolni cię dopiero po upływie ustawionego czasu. Umożliwia on bezpieczne i odporne na ucieczkę samobandażowanie lub kontrolowanie czasu cnoty. Nasza blokada czasowa MEOBOND kryje w sobie prawdziwie zaawansowaną technologię i można ją przymocować do prawie wszystkich urządzeń do krępowania lub pasów cnoty. Wreszcie możesz zrealizować swoje fantazje o self-bondage i cnoty, ponieważ zamek czasowy MEOBOND może być ustawiony co do minuty, maksymalnie do 100 godzin. Każdy o tym marzył, a MEO sprawiło, że to się spełniło! Erotyczna blokada czasowa" jest łatwa w użyciu i niezawodna w zastosowaniu, zapewnia ci to, o czym zawsze marzyłeś. Nasza blokada wytrzymuje siłę 130 kilogramów, co czyni ją idealną do czasowego zniewolenia za pomocą kajdanek, kajdanek na kostki, rozpórek z kajdankami na kostki, uprzęży do niewoli, klatek cnoty, pasów cnoty, knebli, a nawet naszego zamykanego korka analnego.

 

Pomysły na zabawy BDSM z pasem cnoty:

 

Oto kilka pomysłów na zabawy, które mogą być wykorzystane zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych graczy KG. Zakres, a więc i zagrożenie dla zdrowia, wzrasta z sugestii na sugestię. Początkującym w BDSM zaleca się ostrożne podejście do tematu.

 

Filmy porno z pasem cnoty:

 

Top zakłada subowi wybraną klatkę cnoty i oboje oglądają razem porno. Jest to niezwykle podniecające i Sub wkrótce będzie błagał o uwolnienie go z więzów pożądania. Można to wykorzystać do spędzenia wspólnego wieczoru miłosnego lub jako punkt wyjścia do dalszych zabaw.

 

Wyjścia z pasem cnoty:

 

Pas cnoty dla mężczyzn, wykonany z twardego materiału, jest zakładany, a użytkownik musi założyć na niego obcisłe spodnie. Potem idą razem na zakupy i na długi spacer po mieście. Nawet jeśli tylko kilku przechodniów to zauważy, noszący KG będzie miał wrażenie, że wszyscy widzą pas cnoty i poczuje się naprawdę ładnie upokorzony.

 

Kompulsywna porywczość:

 

Związanemu mężczyźnie narzuca się ścisłe ograniczenie klatki. W tym celu aktywny partner zakłada mu klatkę, która może być wyposażona w elektrody i która pozwala na użycie rozszerzacza. Poprzez umiejętną stymulację penis bezradnego, związanego mężczyzny jest doprowadzany do erekcji, co powoduje ból z powodu zamknięcia w klatce. Ból przegania przyjemność, dopóki Top nie zacznie ponownie stymulować zablokowanego penisa. Naprzemiennie stosując stymulację elektryczną i cewki moczowej, przyjemność jest podsycana, a kiedy ból zostanie zapomniany, gra może rozpocząć się od nowa.

 

Podczas kolacji z przyjaciółmi:

 

Top zaprasza wieczorem kilku przyjaciół na kolację. Kiedy przyjęcie jest już pełne, Sub zakłada pas cnoty (nasz pas NoPacha jest tu szczególnie polecany) i pokazuje go przyjaciołom. Upokarzające, a jednocześnie niezwykle podniecające dla uległych mężczyzn.

 

Wymuszony orgazm lub wymuszona emasculation:

 

Prostata jest seksualnym centrum mężczyzn, które decyduje o wytrysku. Za pomocą urządzenia CUMELOT, stymulatora prostaty dostosowanego do potrzeb BDSM, prostata jest stymulowana do momentu wyciśnięcia spermy, bez potrzeby odczuwania przyjemności czy podniecenia. Określa się to również jako orgazm prostaty lub wymuszone uwolnienie.

 

Chilli lub imbir na penisa:

 

Zamknięty penis jest otwierany za pomocą rozszerzacza cewki moczowej, a do cewki moczowej wkłada się kawałek obranego korzenia imbiru lub chili. To bardzo kłuje, ale daje też przyjemność osobie traktowanej w ten sposób, jeśli ma taką ochotę. Podobnie jak w przypadku gry "kompulsywne rogacenie", Top może sprawić, że Sub pozostanie uwięziony w swoim pożądaniu poprzez umiejętne podniecanie i zaprzeczanie.

 

Stymulacja cewki moczowej:

Sounding obiecuje wielokrotne orgazmy! Dźwięk lub gra w cewce moczowej brzmi boleśnie dla niewtajemniczonych, ale może być szalenie podniecający. Trzeba jednak zadbać o to, by było to przyjemne doświadczenie.

 

Produkty do pielęgnacji pasa cnoty:

 

Na penisa:

 

 

Żel lubrykacyjny PLOWBOY True Feel jest idealny do rozciągania analnego, rozpierania, a także dla osób noszących pas cnoty ze względu na składniki pielęgnacyjne. PLOWBOY True Feel to pielęgnacyjny żel nawilżający dla wymagającego mężczyzny. Sprawdzone składniki, takie jak aloes i witamina E, delikatnie i naturalnie pielęgnują i zapewniają aksamitne uczucie podczas seksu.

 

Czyszczenie pasów cnoty:

 

 

INSTACLEAN to pierwszy wybór społeczności BDSM! Patogenne wirusy i bakterie czają się wszędzie. Dzięki sprayowi dezynfekującemu INSTACLEAN, który jest środkiem do dezynfekcji rąk, możesz chronić siebie i innych przed chorobami. Nasz spray dezynfekujący INSTACLEAN ma intensywne działanie antybakteryjne wobec bakterii, grzybów i wirusów. Jego kompatybilność z wieloma materiałami sprawia, że INSTACLEAN jest uniwersalnym środkiem do dezynfekcji pasów cnoty.

 

Gdzie można kupić pas cnoty dla mężczyzn? Na stronie www.meo.de

 

 

Na stronie www.meo.de znajdziesz imponująco duży wybór pasów cnoty dla mężczyzn. Jeżeli szukasz pasa cnoty na penisa, to po prostu zobacz! Radzimy ci, żebyś nie budował pasa cnoty samodzielnie. Możesz zamówić pas cnoty przez Internet znacznie łatwiej, szybciej i taniej. Prawie każdy model dostarczamy w najkrótszym możliwym czasie, oczywiście bardzo dyskretnie i neutralnie zapakowany.