Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kaganiec kulkowy

Newsletter

Maska na usta z czarnym kneblem kulkowym

Czarny knebel kulkowy, który jest doskonale ukryty za wysokiej jakości skórzaną maską na usta, jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka całkowitej i cichej uległości podczas sesji bondage. Dzięki temu akcesorium pasywny partner nie ma innego wyboru, jak tylko cieszyć się ciasnym zniewoleniem w absolutnej ciszy.

Więcej informacji

$36.31


-$12.14

$24.17

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji  Ta maska na usta ze zintegrowanym kneblem kulkowym to idealne połączenie komfortu i efektu kneblowania! Czarny knebel kulkowy, który jest doskonale ukryty za maską na usta wykonaną z wysokiej jakości skóry, jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka całkowitej i cichej uległości podczas sesji bondage. Dzięki temu akcesorium pasywny partner nie ma innego wyboru, jak tylko cieszyć się ciasnym zniewoleniem w absolutnej ciszy.

  Cechy produktu:

  • Ścisłe dopasowanie i absolutna cisza: knebel kulkowy jest bezpiecznie wciśnięty w usta przez maskę i utrzymywany w miejscu, dzięki czemu nie można go po prostu wypchnąć językiem. Podwójnie szyta i wyściełana maska na usta zapewnia ścisłe dopasowanie i tłumi wszelkie dźwięki, dzięki czemu gwarantowana jest absolutna cisza.
  • Wygodne kneblowanie: knebel kulkowy z maską na usta umożliwia wygodne kneblowanie. Knebel kulkowy jest bezpiecznie utrzymywany w ustach przez nacisk maski na usta. Większa powierzchnia styku maski na usta jest delikatna dla kącików ust, ponieważ nie ma skórzanego paska ani opaski wrzynającej się w kąciki ust. Te cechy sprawiają, że knebel ustny jest pierwszym wyborem wielu entuzjastów BDSM na całym świecie.
  • Możliwość dostosowania: Wyposażony w pasek na głowę z klamrą, nasz knebel na usta gwarantuje idealne dopasowanie do małych i dużych głów.


  Nasz knebel jest dostępny w trzech różnych średnicach, co czyni go idealnym kneblem dla początkujących i zaawansowanych użytkowników:

  • Knebel kulkowy o średnicy 40 mm
  • Knebel kulkowy o średnicy 45 mm
  • Knebel kulkowy o średnicy 50 mm


  Knebel kulkowy z maską na usta z naszej oferty jest nie tylko wyjątkowo skuteczny, ale także oferuje bardzo wygodny sposób kneblowania. Połączenie wysokiej jakości skóry i wyrafinowanego designu gwarantuje pewne dopasowanie i maksymalny efekt.

  Różne rozmiary sprawiają, że ten knebel kulkowy jest odpowiedni dla wszystkich poziomów doświadczenia, co czyni go niezbędnym dodatkiem do każdej dobrze zaopatrzonej kolekcji BDSM.Więcej szczegółów:

  • Knebel kulkowy BDSM
  • Materiał: skóra (maska na usta), silikon (knebel kulkowy)
  • Knebel kulkowy w sklepie BDSM od MEO: MEO, jeden z wiodących niemieckich producentów wysokiej jakości akcesoriów BDSM, oferuje imponujący wybór knebli na każdy gust i poziom doświadczenia. Asortyment produktów rozciąga się od klasycznych knebli kulkowych po innowacyjne projekty, takie jak Spider Gag i specjalne modele, takie jak słynny Piss Gag i maski na usta ze zintegrowanymi kneblami kulkowymi. Każdy produkt jest wykonany z najwyższą precyzją i z najlepszych materiałów, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Kneble MEO są znane ze swojej długotrwałej jakości, ergonomicznego dopasowania i zdolności do intensyfikacji doznań BDSM. Łącząc tradycyjne rzemiosło i nowoczesny design, MEO wyznacza nowe standardy na scenie BDSM. Klienci na całym świecie doceniają wyrafinowany design, szeroki zakres zastosowań i wysokie standardy bezpieczeństwa, które oferuje każdy produkt. MEO przywiązuje dużą wagę do zadowolenia swoich klientów i oferuje kompleksowe doradztwo, aby każdy mógł znaleźć idealny produkt dla swoich potrzeb. Czy to dla początkujących, stawiających pierwsze kroki w świecie BDSM, czy dla zaawansowanych użytkowników, chcących poszerzyć swoją kolekcję - sklep MEO ma odpowiednie akcesoria dla każdego.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Der Knebel von MEO ist sehr effektiv.

  Der Knebel von MEO ist sehr effektiv. Er sitzt gut und sehr sicher, kann nicht heraus gedrückt werden. Unerwünschtes Sprechen wird wirksam unterdrückt.

   Ocena 

   Mundknebel ist sehr bequem

   Der Mundknebel ist sehr bequem zu tragen und lässt sich wenn er richtig angelegt wurde auch nichtmehr so leicht aus dem Mund entfernen. Es gefällt mir auch besonders gut, dass der Mundknebel abschließbar ist.

   • 0 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Comfortable

   This is the most comfortable gag by far I've ever owned or tried.

    Napisz własną recenzję

    Maska na usta z czarnym kneblem kulkowym

    Maska na usta z czarnym kneblem kulkowym

    Czarny knebel kulkowy, który jest doskonale ukryty za wysokiej jakości skórzaną maską na usta, jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka całkowitej i cichej uległości podczas sesji bondage. Dzięki temu akcesorium pasywny partner nie ma innego wyboru, jak tylko cieszyć się ciasnym zniewoleniem w absolutnej ciszy.

    Napisz własną recenzję

    Inni klienci również kupili:

    14 inne przedmioty w tej samej kategorii: