Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Przyssawka do sutków

Newsletter

Przyssawka do sutków 

Nasze sutki mają bardzo dużą siłę ssania i są łatwe w użyciu. Doskonałe dla twardych, dużych sutków.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 14 elementów
Pokaż 1 - 12 z 14 elementów

Czy to solo, czy w parze, nasze przyssawki do sutków zapewniają bardzo szczególną stymulację w każdym przypadku

Jak seksowne jest używanie przyssawek do sutków?

Sutki, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, są uważane za strefy erogenne. Oznacza to, że sutki bardzo łatwo pobudzić. Czasami wystarczy do tego niewielki dotyk. Ssanie s utków zapewnia bardzo silną i intensywną stymulację. Ponieważ jednak partner nie może ssać sutków przez cały czas, istnieją tak zwane przyssawki do sutków. Są to małe przyssawki, które wytwarzają podciśnienie i w ten sposób stymulują sutki.

Czym jest pompka do sutkówlub przyssawka do sutków?

Pompka do sutków to małe urządzenie do stymulacji sutków. Wydrążony korpus wytwarza lekkie podciśnienie, które silnie stymuluje sutki i zapewnia przyjemne mrowienie - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn!

Jak używać przyssawek do sutków?

W rzeczywistości przyssawki do sutków działają całkiem prosto. Wystarczy umieścić otwór na sutkach. Ściskając przyssawki, wytwarzasz podciśnienie - podobnie jak w pompce. Silna stymulacja zwiększa dopływ krwi do sutków i czyni je szczególnie wrażliwymi. Każdy dotyk sutków jest wtedy znacznie silniejszy i bardziej intensywny.

Czy pompki do sutkówsą odpowiednie także dla mężczyzn?

Oczywiście, że tak! Sutki są nie tylko bardzo czułą i wrażliwą strefą u kobiet, ale należą też do stref erogennych u mężczyzn. Mimo to często zapomina się o sutkach podczas seksu. Naprawdę szkoda! Warto, żeby zarówno mężczyźni jak i kobiety zwiększyli swoją przyjemność dzięki przyssawkom do sutków.

Jakie są różne przyssawki do sutków?

W MEO znajdziesz różne modele przyssawek do sutków. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie taką pompkę do sutków, która najbardziej odpowiada tobie i twoim potrzebom. Większość naszych ssawek ma ręczną pompkę, której możesz użyć do wytworzenia próżni. Są jednak także modele z gwintem. W tej wersji przyssawkę umieszcza się na sutkach, a podciśnienie wytwarza się za pomocą gwintu... Uwaga! Efekt ssania jest znacznie silniejszy! Dla tych, którzy lubią trochę więcej akcji i lubią pieścić swoje sutki różnymi wzorami stymulacji, w naszym asortymencie są też ssaki z wibracjami.

Dla kogo są odpowiednie pompki do sutków?

W sypialni pompki do sutków mogą być używane na wiele sposobów. Ponieważ pompki do sutków mogą w mgnieniu oka niezmiernie zwiększyć podniecenie, są szczególnie popularne podczas gry wstępnej. Ale fani BDSM też dostają swoje pieniądze: pompka lub gwint mogą szybko zwiększyć efekt ssania, tak że doznania mogą być spotęgowane aż do bólu.

Czy naprawdę istnieje cośtakiego jak orgazm sutkowy?

Ciągle słyszy się o orgazmach sutkowych. I rzeczywiście, są kobiety i mężczyźni o wyjątkowo wrażliwym układzie nerwowym, którzy osiągają orgazm tylko dzięki stymulacji sutków. Zasadniczo, kiedy sutki są stymulowane, działają dokładnie te obszary w mózgu, które reagują również na stymulację łechtaczki. Aby jednak doszło do orgazmu sutkowego, wszystko musi być w porządku - od atmosfery po odpowiednie ruchy rąk. Ssaki mogą być oczywiście bardzo pomocne! Po prostu spróbuj - może się uda. Ale nawet jeśli nie, na pewno będziesz cieszyć się intensywnymi doznaniami!

Jakie są zagrożenia związane z używaniem przyssawek do sutków?

Używając przyssawek do sutków, możesz spodziewać się dość silnego podciśnienia. To z kolei nieuchronnie spowoduje powiększenie sutków w miarę upływu czasu. Warto zauważyć, że proces ten nie powoduje żadnego bólu u osób nim dotkniętych. Należy jednak zauważyć, że wiele osób nie uważa tak powiększonych sutków za atrakcyjne. Ponadto regularne używanie przyssawki do sutka sprawia, że sutek staje się bardziej wrażliwy, co w codziennym życiu może być postrzegane jako denerwujące. Z tego powodu ta zabawka seksualna powinna być używana tylko przez 10 minut, a nie na stałe.

Wybór odpowiedniego przyssawki do sutków

Produkty te są dostępne w MEO jako para lub cały zestaw. W tym przypadku otrzymujesz przyssawki w różnych rozmiarach, odpowiednie dla każdego rozmiaru sutków.