Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Rozciąganie analne

Newsletter

Rozciąganie analne 

Rozciąganie analne to specjalna, niezwykle ekscytująca praktyka seksualna, którą można uprawiać samemu, ale oczywiście także z partnerem. Istnieją różne techniki i narzędzia dla początkujących i profesjonalistów, które pozwalają w pełni cieszyć się stymulacją analną i rozciąganiem analnym oraz osiągać satysfakcjonujące rezultaty:

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 82 elementów
Pokaż 1 - 12 z 82 elementów

Rozciąganie i stretching analny: produkty dla początkujących i zaawansowanych

 

Rozciąganie analne to specjalna, niezwykle podniecająca praktyka seksualna, którą można uprawiać samemu, ale oczywiście także z partnerem. Dla początkujących i profesjonalistów istnieją różne techniki i narzędzia, które pozwalają zmaksymalizować stymulację analną i rozciąganie odbytu oraz osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty:

 

Klienci MEO opisują swój orgazm podczas rozciągania analnego jako szczególnie intensywny. Powodem tego są liczne zakończenia nerwowe znajdujące się w odbycie. Wielu mężczyznom i kobietom wystarcza zwykła stymulacja poprzez dotykanie odbytu, inni chcą doświadczyć tych uczuć jeszcze intensywniej i zaczynają od rozciągania odbytu. Rozciąganie mięśnia zwieracza może być przyjemne samo w sobie lub podczas seksu. Dzisiaj MEO wyjaśnia, jak początkujący i zaawansowani pracownicy seksbiznesu mogą czerpać maksymalną przyjemność z rozciągania odbytu. Przedstawiamy ci też wszystko, co musisz wiedzieć o rozciąganiu analnym.

 

Rozciąganie odbytu: przygotowanie do ekstremalnych doznań

 

Rozciąganie odbytu lub mięśnia zwieracza, czyli rozszerzanie odbytu, wymaga dokładnego przygotowania. Bez tego rozciąganie odbytu staje się od nieprzyjemnego do bolesnego i zwiększa się ryzyko infekcji. Przygotowanie ma jednak sens nie tylko ze względów higienicznych - przygotowuje cię do stymulacji odbytu i zapewnia rozluźnienie zwieracza.

 

Higieniczne czy szczenie odbytu przed rozszerzeniem odbytu

 

Czyszczenie odbytu jest szczególnie ważne podczas rozszerz ania odbytu. Zapewnia higienę i zwiększa poczucie komfortu, kiedy prezentujesz swój odbyt partnerowi. Najlepszym sposobem na oczyszczenie odbytu jest jeden z naszych pryszniców analnych. Taka głowica prysznicowa może być podłączona bezpośrednio do węża prysznicowego. Początkujący powinni upewnić się, że głowica prysznica jest jak najcieńsza, żeby niewprawne mięśnie zwieracza przyzwyczaiły się do rozciągania. Profesjonaliści mogą wybrać nasze większe modele prysznica analnego - zwykle rozumieją to jako pierwsze wstępne rozciąganie przed właściwym rozciąganiem odbytu.

 

Przygotuj ważne narzędzia do rozciągania odbytu

 

Szczególnie ważne jest posiadanie dobrego środka nawilżającego do rozszerzania odbytu - niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą. Ryzyko urazu wynikające z braku nawilżenia jest po prostu zbyt duże. Dobry lubrykant analny pozostaje wilgotny przez długi czas. Idealny jest środek na bazie silikonu, taki jak FuckSlut firmy MEO ®. Ale uważaj: Jeżeli chodzi o dilda lub butt plugi wykonane z silikonu, lateksu lub TPE, zaleca się używanie lubrykantu na bazie wody, takiego jak Aquameo, ponieważ w przeciwnym razie wysokiej jakości materiały staną się porowate. Jeżeli nie możesz się odpowiednio zrelaksować, użyj lubrykantu ze środkiem znieczulającym, takiego jak nasz spray EXTREMEO. Dzięki temu penetracja odbytu będzie szczególnie łatwa.

 

Oprócz smaru bardzo przydatne mogą być inne środki pomocnicze. Na przykład miej pod ręką odpowiednie zabawki analne, takie jak dildo analne lub koraliki analne, albo użyj naszych praktycznych rękawiczek lateksowych, jeśli chodzi o używanie palców. Jeśli chcesz przejść do seksu analnego po dylatacji analnej, przydatne mogą być również prezerwatywy.

 

Ten przewodnik pomoże ci osiągnąć długotrwałe rezultaty przy stosowaniu dylatacji analnej

 

Dylatacja analna to specjalna, niezwykle ekscytująca praktyka seksualna, którą możesz wykonywać sam lub z partnerem. Istnieją różne techniki i narzędzia, dzięki którym zarówno początkujący, jak i profesjonaliści będą mogli w pełni cieszyć się stymulacją anal ną i rozciąganiem analnym oraz osiągać satysfakcjonujące rezultaty:

 

Rozciąganie analne dla początkujących

 

Ci, którzy wiedzą już co nieco o zabawkach seksualnych, prędzej czy później zetkną się z naszymi "bardzo specjalnymi" zabawkami analnymi. Zmysłowe bodźce związane z analną rozkoszą zwykle wiążą się z początkowym pokonaniem. Początkujący adepci rozciągania anal nego powinni zacząć w samotności i relaksie z naszym Ass Grommet w rozmiarze XS lub naszym małym pierścieniem do rozciągania odbytu i stopniowo wkraczać w świat rozciągania analnego.

 

Rozciąganie analne - rozciąganie odbytu samemu lub z partnerem

 

Jeśli chcesz rozciągnąć swój odbyt po raz pierwszy, najlepiej zrób to sam podczas masturbacji. To jedyny sposób, żeby przekonać się, czy rozciąganie odbytu i seks analny są dla ciebie w ogóle możliwe. Jeżeli jesteś całkowicie zrelaksowany, użyj lubrykantu EZ2FUCK firmy MEO ® i powoli zacznij masować okolice odbytu. Jeśli jest to przyjemne, możesz najpierw spenetrować odbyt palcem. Podczas kolejnych zabaw analnych możesz być bardziej odważny i użyć drugiego palca lub małego butt pluga do rozciągania analnego.

 

Kiedy każdy z partnerów będzie już czerpał przyjemność z samego rozciągania analnego, możecie bawić się razem i odkrywać wiele ekscytujących rzeczy. Zrozumienie jest tu bardzo ważne, bo teraz oboje wiecie, co lubicie i musicie przekazać to swojemu partnerowi. Pary zaczynają również od wzajemnej stymulacji masażami i palcami, zanim do kochania włączą się zabawki do seksu analnego i zabawki do rozciąg ania analnego.

 

Porady i zabawki do rozciągania analnego

 

Zabawki do seksu analnego dla początkujących w dziedzinie rozciągania analnego

 

Jeśli jesteś gotowy na zabawki do seksu analnego, warto zacząć od małych zabawek od MEO ®. Wtyczki analne z naszej serii Analgeddon ® są szczególnie odpowiednie na początek. Najlepiej jest wybrać najpierw silikonowe korki analne. Są one bardzo przyjemne i miękkie. Interesujące mogą być również korki analne lub dilda, które można nadmuchać - w ten sposób można optymalnie dostosować ich rozmiar do swoich potrzeb. Później interesujące stają się korki analne wykonane z metalu lub szkła. Stopniowo do rozciągania analnego można używać większych modeli i korków z wibracjami.

 

Rozciąganie analne i rozciąganie analne dla zaawansowanych użytkowników

 

Istnieje kilka opcji, z których mogą skorzystać nawet profesjonaliści w dziedzinie rozciągania analnego, żeby jeszcze bardziej zwiększyć doznania płynące z rozciągania analnego. Z jednej strony jest wiele zabawek i pomocy seksualnych, które mają to wszystko, z drugiej strony możesz też wypróbować nasz Ass Grommet lub nasze pierścienie do rozciągania odbytu w większych rozmiarach. To, jak bardzo można rozciągnąć odbyt podczas rozciągania analnego, zależy od twojej anatomii. Dopóki jest to przyjemne, nie pojawiają się żadne problemy, a przygoda pozostaje na pierwszym planie, nie ma nic złego w rozciąganiu analnym z użyciem dużych zabawek.

 

Zabawki seksualne do zaawansowanego rozciągania analnego

 

Dildo, korek analny, kulki analne - zabawki seksualne do rozciągania analnego są w wielu kształtach i rozmiarach. Jeśli odbyt jest już rozciągnięty, możesz sięgnąć po większe zabawki od MEO ®. Kulki analne ze stali nierdzewnej z wieloma kul kami są ciężkie i wywierają wspaniały nacisk. Z każdą kulką, która penetruje odbyt, podniecające uczucie wzrasta. Mężczyźni, którzy chcą doświadczyć stymulacji odbytu, prostaty, krocza i kulek, wybierają odpowiednie kombinacje z naszej serii Alphamale. Doświadczeni użytkownicy lubią też rozciągać anusa 24/7 przez cały dzień. Do tego celu nadają się większe korki analne z naszej serii Analgeddon ®, które dają uczucie szerokiego otwarcia przez cały dzień. Dla profesjonalistów szczególnie odpowiednie są korki analne z jednym otworem. Rozszerzają one odbyt - partner ma pełny widok i może stymulować go palcem, dildo lub wibratorem. Dodatkowo można wprowadzić różne płyny. Należy tu wspomnieć o naszym szczególnie popularnym Ass G rommet!

 

O czym należy pamiętać podczas rozciągania odbytu?

 

Odbyt to bardzo wrażliwy otwór. Jest mniej rozciągliwy niż genitalia i dlatego musi być traktowany ostrożnie i z rozwagą.

 

Podczas rozciągania odbytu powinieneś unikać następujących błędów:

 

Nie używaj siły podczas rozciągania zwieracza odbytu! Jeżeli mięsień zwieracza nie jest rozluźniony, penetracja jest prawie niemożliwa. Jeśli będziesz zbyt szorstki, możesz poważnie uszkodzić mięsień zwieracza i błonę śluzową jelita. Dlatego: Zawsze używaj dużej ilości środka nawilżającego i rozciągaj się powoli!

 

Używaj tylko zabawek seksualnych! Jeżeli w sypialni nie ma odpowiedniej zabawki do seksu analnego, kuszące jest uciekanie się do innych przedmiotów. W MEO odradzamy to, ponieważ przedmioty te zwiększają ryzyko urazów i infekcji. Jest też dobry powód, dla którego na rynku jest wiele zabawek analnych - mają one szeroką stopę, tzw. korek. W przypadku innych przedmiotów i zabawek istnieje ryzyko, że znikną one w odbycie.

 

Nie rozciągaj odbytu bez środka nawilżającego! Sam odbyt nie ma wydzieliny, którą produkuje pochwa i penis dla lepszego smarowania. Dlatego ważne jest zapewnienie nawilżenia w postaci smarów analnych. Bez lubrykantu rozszerzanie odbytu jest bardzo niewygodne i może powodować ból.

 

Rozciąganie analne to niezwykle pobudzająca praktyka seksualna. Przygotowanie wymaga pewnej ostrożności, a podczas rozciągania należy zachować odpowiednią ostrożność, żeby nie nadwyrężyć mięśnia zwieracza. My w MEO, sklepie internetowym z akcesoriami do rozciągania analnego, radzimy ci, byś podszedł do tematu rozciągania analnego z ostrożnością i empatią - zawsze fajnie jest odkryć coś nowego w dziedzinie rozciągania analnego i nie próbować wszystkiego za pierwszym razem. Postępuj powoli i ostrożnie - wtedy pokochasz dylatację analną!