Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Podwójne dilda

Newsletter

Podwójne dilda 

Podwójne dildo ekstremalnie wypełnia wszystkie otwory. Seks z podwójnym dildo jest dwa razy przyjemniejszy, wnosi nowy rozmach i więcej różnorodności do twojego życia seksualnego.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 20 elementów
Pokaż 1 - 12 z 20 elementów

Co to jest podwójne dildo?

 

Jaka jest różnica między podwójnym dildo a zwykłym dildo? Już sama nazwa ci to mówi! Podwójne dildo to zabawka seksualna z dwoma końcami i elastycznym lub zakrzywionym korpusem. Z podwójnym dildo możesz bawić się sam lub razem z partnerem. W ten sposób wielu naszych klientów wnosi nową energię i urozmaicenie do swojego życia miłosnego z partnerem.

 

Kupić duże dildo czy podwójne?


Dzięki dildu XXL lub gigantycznemu d ildu ty i twój partner doświadczycie całkowicie wypełniającej ekstazy analnej lub waginalnej. Podobne doznania możesz osiągnąć z dildoanalnym lubsilikonowym, natomiast podwójne dildo może naprawdę doprowadzić cię do granic możliwości. Quasi czysty seks! Tylko duże dildo XXL lub dildo nadmuchiwane obiecuje taką samą przyjemność. Idealny wybór dilda analnego zależy zawsze od twoich osobistych upodobań.

 

Podwójne dildo dla kobiety lub podwójne dildo dla mężczyzny

 

Podwójne dildo lub dildo partnerskie można zazwyczaj włożyć dopochwowo i analnie w tym samym czasie lub użyć do jednoczesnej penetracji obojga partnerów. Zarówno anal + anal, pochwa + pochwa lub anal + pochwa. Wyszkoleni użytkownicy zginają podwójne dildo razem, tak że OBA końce mogą być włożone do jednego otworu ciała.

 

Obydwa końce podwójnego dildo mogą się znacznie różnić, dzięki czemu można zaspokoić różne preferencje za pomocą jednej zabawki. W idealnej sytuacji oboje partnerzy będą zadowoleni, jeśli podwójne dildo ma grubą żołądź z jednej strony i mniejszą średnicę z drugiej.

 

Mężczyźni, którzy lubią eksperymentować, powinni koniecznie wypróbować przyjemny trening z kilkoma kulkami analnymi lub kulkami miłości.

 

Jak używać podwójnego dildo?

 

Odpowiedni lubrykant do seksu z podwójnym dildo jest bardzo ważny. Do wkładania dildo analnego lub partnerskiego polecamy nasze lubrykanty rozpuszczalne w wodzie, takie jak Aquameo lub Anal Pusher do seksu analnego. Oczywiście możesz też użyć szklanego dildo z lubrykantem na bazie silikonu. W naszym sklepie internetowym z dildami znajdziesz oczywiście także spray do znieczulania odbytu, tzw. EXTREMEO. EXTREMEO. Spray ten pozwala bezboleśnie włożyć dildo XXL lub duże dildo dla mężczyzn.

 

Ze względu na swoją długość i obwód, wkładanie dużego dildo może być na początku nieco trudniejsze. Postępuj powoli i delikatnie i przyjmij wygodną pozycję, która pozwoli ci rozciągnąć ciało i otworzyć odbyt. Spróbuj teraz położyć się na plecach z poduszką (lub poduszką miłości MEO) pod pupą i nogami uniesionymi i rozłożonymi.

 

Dla zapewnienia właściwej pozycji i przeciwdziałania oznakom zmęczenia, kiedy jesteś brany analnie podwójnym dildo lub bawisz się podczas seksu solo: Chusta Fuck & Play firmy MEO wspiera skutecznie i wygodnie dzięki najwyższej jakości. Dobrze wyściełane poduszki uprzęży z miękkiej skóry Latigo owijają szyję i tył kolan, co pozwala na wyjątkowo głęboką penetrację. Dzięki kilku klamrom uprząż może być indywidualnie regulowana. Dwa stalowe D-ringi po bokach pozwalają nawet na założenie kajdanek. W ten sposób możesz cieszyć się swoim podwójnym dildo bardzo wygodnie.

 

Zdecydowanie zaleca się zacząć od mniejszego podwójnego dildo, np. szklanego podwójnego dildo, a następnie przejść do większych kalibrów. Po włożeniu części podwójnego dildo o najgrubszej średnicy twoje ciało powinno się rozluźnić, żebyś mógł teraz spokojnie cieszyć się doznaniami, jakie daje dildo. Wielu naszych klientów lubi obracać dildo w swoim ciele, żeby dotrzeć do wszystkich wewnętrznych stref erogennych (punkt P lub punkt G), inni wolą ruchy pchające z podwójnym dildo.

 

Czy podwójne dildo to jedna z typowych gejowskich zabawek seksualnych?

 

Podwójne dildo w tyłku sprawia przyjemność także mężczyznom! W społeczności gejowskiej podwójne dildo jest bardzo popularne jako gejowska zabawka seksualna. Szczególnie nasze duże podwójne dilda są zamawiane w internetowej wysyłce erotycznej MEO. Nasz tzw. wąż analny, który mamy w wielu rozmiarach, lub nasze dilda z kategorii "ekstremalnie duże dildo z dwoma końcami" od Crackstuffers, DEEP'R i HAM'R Dildos są doceniane.

 

 

Zamów podwójne dildo online - we wszystkich kolorach, kształtach i materiałach

 

Podobnie jak zwykłe dilda i dilda analne, również podwójne dilda są dostępne w najpiękniejszych wzorach, najdłuższych długościach i niezwykłych kształtach, a także z różnych materiałów. Czy są wykonane z aluminium, stali nierdzewnej, ABS, winylu czy silikonu - większość podwójnych dildosów od MEO jest całkowicie przyjazna dla skóry i hipoalergiczna. Wzornictwo i rozmiary są równie zróżnicowane. Oferujemy podwójne dilda lub strap ony we wszystkich kolorach i kształtach.

 

Czysty erotyzm: podwójne dildo od MEO

 

W łóżku, pod prysznicem czy na wakacjach - podwójne dildo może być używane wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę. Dzięki jego elastyczności lub zakrzywionemu kształtowi, twoje strefy erogenne (np. punkt G lub prostata) są dopieszczone z dokładnością do punktu. A ponieważ podwójne dildo pozwala na jednoczesną penetrację analną obu "uczestników", nikt nie musi oglądać się na drugiego podczas seksu solo.

Każdy powinien wypróbować podwójne dildo do seksu lub seksu solo

Jeżeli zawsze chciałeś cieszyć się podwójną penetracją lub seksem kanapkowym, pokochasz podwójne dildo! Szczególnie polecamy nasze podwójne dildo z wibracjami, podwójny wibrator Lelo PicoBong Transformer. Dwa mocne silniki rozpieszczają obu partnerów (lub otwory wentylacyjne) w tym samym czasie.