Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Puppy Butt Plug

Newsletter

Puppy Butt Plug 

Każdy szczeniak potrzebuje ładnego kutasa do machania. Tutaj znajdziesz największy wybór Puppy Butt Plugs i Anal Plugs with Tails.

Pokaż 1 - 11 z 11 elementów
Pokaż 1 - 11 z 11 elementów

Jeśli chodzi o Pup Play, MEO ma niesamowity wybór Pup Tails i Puppy Butt Plugs.

Niezależnie od tego, czy szukasz wkładanego "Pup Tail Plug", czy "Show Tail", na pewno znajdziesz tutaj to, czego potrzebujesz.

Oferujemy najlepiej sprzedające się ogony od Bad Puppy i wielu innych marek w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i stylów. Połącz nasze zatyczki analne z jedną z naszych wspaniałych masek dla szczeniąt, aby uzyskać idealny wygląd.

Czym są zatyczki analne dla szczeniąt?

Zatyczka analna dla szczeniąt (znana również jako zatyczka analna dla Human Puppy, zatyczka analna dla Human Puppy lub zatyczka analna z ogonem) to rodzaj dildo przeznaczonego do użytku analnego. W tym celu zatyczki analne Puppy są zaokrąglone na jednym końcu i zwężają się, aby ułatwić wkładanie. Ponadto, drugi koniec jest wystarczająco gruby, aby Puppy Anal Plug pozostał na miejscu bez użycia dużej siły i nie został przypadkowo włożony do końca. Oprócz tych wspólnych mianowników, Human Pup Butt Plugs występują w niezliczonych kształtach, kolorach i materiałach! Zatyczki analne Puppy bez wibracji są używane do czystej stymulacji lub przygotowania do stosunku analnego. Są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla homoseksualnych i heteroseksualnych mężczyzn, więc właściwie dla wszystkich ciekawskich.

Co dają mi korki analne dla szczeniąt z psimi ogonami?

Korki analne dla szczeniąt są szczególnie dobre do przygotowania się do bezbolesnego stosunku analnego. Wkłada się je z niewielką ilością lubrykantu, a następnie pozostawia na miejscu na kilka minut, aby rozluźnić i rozciągnąć mięśnie odbytu. Przy wyborze lubrykantu należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Lubrykanty na bazie oleju są idealne do seksu analnego, ponieważ nie wysuszają odbytu. Nie są one jednak kompatybilne z prezerwatywami lub zabawkami wykonanymi z silikonu lub lateksu! Zamiast tego możesz użyć specjalnych lubrykantów analnych. Poza tym, zatyczki analne dla szczeniąt są również popularne do czystej stymulacji lub jako efekt pokazowy lub do doskonalenia ludzkiego stroju Puppy. Mogą również stymulować punkt P mężczyzny podczas seksu, dzięki czemu erekcja będzie twardsza!

Kup korki analne Puppyonline na meo.de

Niezależnie od tego, czy szukasz korka analnego Puppy z wibracjami, czy bez, znajdziesz go tutaj w meo.de! Wtyczki butt plug z ogonkiem, takie jak te od Badpuppy, mają zarówno efekt dekoracyjny, jak i stymulujący. Aluminiowy korek analny lub wysokiej jakości korek szklany mogą zapewnić wyjątkowe doznania dzięki początkowo chłodnej powierzchni. Oczywiście mamy również imponujące korki analne puppy wykonane z silikonu. Miłego przeglądania!