Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

DEEP'R - głęboki trening analny

Newsletter

DEEP'R - głęboki trening analny 

Wyjątkowo elastyczny materiał długich dildosów DEEP'R daje ci wiele kreatywnych możliwości głębokiego treningu analnego, zarówno w pojedynkę, jak i z partnerem. Ciesz się niezwykle wypełniającą, rozciągającą przyjemnością i poczuj centymetr po centymetrze duże dildo DEEP'R głęboko w sobie.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 14 elementów
Pokaż 1 - 12 z 14 elementów

Po prostu ogromny i absolutnie nie dla początkujących. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się dużym dildo DEEP'R w pojedynkę, czy z partnerem - przygotuj się na prawdziwe wyzwanie!

 

Wyjątkowo elastyczny materiał długich wibratorów DEEP'R daje Ci szeroki wachlarz kreatywnych możliwości, zarówno w pojedynkę, jak i z partnerem. Ciesz się niezwykle wypełniającą, rozciągającą przyjemnością i poczuj centymetr po centymetrze dużego wibratora DEEP'R głęboko w sobie.

 

Co jest takiego specjalnego w dużym dildo DEEP'R do głębokiego treningu analnego?

 

MEO wie, czego potrzebuje głodna dziurka: ekstremalnej długości, dużych średnic, niezwykłych tekstur i przekonującego materiału, który jest jednocześnie wystarczająco twardy i elastyczny, abyś mógł go poczuć dokładnie we właściwych miejscach, głęboko w sobie! To wyjątkowo długie dildo DEEP' R wypełni Cię całkowicie i zagwarantuje intensywną satysfakcję. Przekona Cię nie tylko rozmiar tego dildo, ale także jego wyjątkowy design, który zapewni Ci niezapomniane chwile. Wypróbuj dildo DEEP'R, jeśli się odważysz!

 

Jak używać dużego dildo DEEP'R do głębokiego treningu analnego?

 

Ze względu na długość i obwód, wkładanie dużych wibratorów DEEP'R może być początkowo trudne. Nie spiesz się, idź powoli i wybierz pozycję, która pozwoli Ci rozciągnąć ciało. Połóż się na plecach z naszą poduszką ASS UP pod pupą i nogami uniesionymi i rozłożonymi. Poduszka ASS UP zapewni Twojemu ciału stabilne i wygodne podparcie nawet w forsownych pozycjach. Twarda poduszka ASS UP zapobiega również zapadaniu się w łóżko i ułatwia wiele innych pozycji podczas seksu i seksu solo. Zdecydowanie zalecamy "rozgrzanie się" z mniejszym dildo, a następnie przejście do dużego dildo DEEP'R.

 

Jakiego lubrykantu mogę użyć z tym dużym dildo DEEP'R do głębokiego treningu analnego?

 

Jeśli planujesz używać dużego dildo DEEP'R, zalecamy nasz lubrykant do seksu analnego FUCKSLUT. Jest to lubrykant na bazie silikonu i w dotyku nie przypomina żadnego innego. FUCKSLUT sprawia, że korzystanie z dużego dildo DEEP'R jest bezbolesną, ale zapierającą dech w piersiach przyjemnością. W każdym przypadku radzimy również użyć naszego sprayu EXTREMEO. Spray ten jest idealnym wyborem zarówno dla początkujących miłośników seksu analnego, jak i doświadczonych fanów dużych dild. EXTREMEO to specjalny produkt do seksu analnego i rozciągania odbytu. Dzięki specjalnej kombinacji składników aktywnych, spray ten zapewnia, że nawet bardzo duże dilda DEEP'R mogą być łatwiej wkładane. Specjalny efekt EXTREMEO sprzyja łatwej penetracji, a tym samym prowadzi do zrelaksowanej i namiętnej przyjemności. Jest to spray analny, który pielęgnuje skórę i rozluźnia odbyt w krótkim czasie. Spray działa bez utraty czucia, zmniejsza bolesną wrażliwość zwieracza i pomaga osiągnąć nieskrępowany seks analny!

 

Materiał i pielęgnacja dużego dildo DEEP'R:

 

To duże dildo XL z serii DEEP'R jest wykonane z wysokiej jakości PVC. Materiał jest cudownie elastyczny i śliski. Materiał, którego używamy, jest również bardzo stabilny, więc twoje dildo DEEP'R będzie służyć przez długi czas. Możesz czyścić bardzo długie dildo DEEP'R za pomocą łagodnego mydła i wody. W celu zapewnienia dokładnej higieny zalecamy również regularne stosowanie naszego sprayu VERYCLEAN.

 

Dobrze wiedzieć:

 

 

  • Dilda DEEP'R są odpowiednie tylko dla profesjonalistów analnych i zaawansowanych graczy w dupę
  • Dildo DEEP'R to dildo do głębokiej zabawy i głębokiej penetracji analnej
  • Dzięki doskonałemu materiałowi dildo DEEP'R dostosowuje się do każdego zakrętu i dociera do miejsc, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś.
  • Wibratorów DEEP'R możesz używać samodzielnie lub w parze!
  • Materiał: PVC, wolny od ftalanów
  • Lubrykanty: Do wkładania wibratorów DEEP'R zalecamy nasz lubrykant na bazie silikonu FUCKSLUT lub nasz żel hybrydowy MANCUNT. Aby uzyskać jeszcze bardziej intensywne doznania, użyj RUSHTIME (rozgrzewający). Spray EXTREMEO i nasz żel AnalPush ułatwiają bezbolesne wkładanie w razie potrzeby.
  • Dzięki naszej poduszce ASS UP możesz włożyć dildo DEEP'R szczególnie głęboko
  • Czyszczenie: Ciepła woda, łagodne mydło i nasz środek do czyszczenia zabawek VERYCLEAN.
  • Duży wybór dild DEEP'R! W naszym sklepie z dildami znajdziesz wszystkie modele z serii DEEP'R w różnych wzorach, kształtach i długościach.