Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Pierścienie na penisa z wibracją

Newsletter

Pierścienie na penisa z wibracją 

Wibrujące pierścienie na penisa! Ciesz się twardą erekcją i intensywnymi wibracjami! Chcesz cieszyć się intensywnymi wibracjami przepływającymi przez twojego penisa, podczas gdy twoja erekcja trwa wyjątkowo długo? Z naszym wibrującym pierścieniem na penisa możesz to zrobić!

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 16 elementów
Pokaż 1 - 12 z 16 elementów

Wibrujące pierścienie na penisa: mali pomocnicy, którzy potrafią wiele!

 

Pierścienie napenisa lub cock ringi mają same w sobie wiele zalet: Cock Ringi umieszcza się albo bezpośrednio za żołędzią jako glans ring, dalej w dół trzonu lub jednocześnie wokół jąder (testicle ring), dzięki czemu krew wolniej wypływa z penisa. W ten sposób pierścienie na penisa z naszej oferty zapewniają dłuższą erekcję, twardszego penisa i opóźniony orgazm. Oprócz pierścieni na penisa we wszystkich kształtach i z różnych materiałów, są też pierścienie na penisa z wibracjami, które rozpieszczają Twoją partnerkę podczas seksu. Oczywiście wibrujący pierście ń na penisa można też po prostu odwrócić do góry nogami i w ten sposób intensywnie stymulować jądra!

 

Który wibrujący pierścień na penisa jest dla mnie odpowiedni?

 

Pierścienie na penisa z małym lub krótkim wibratorem pozwalają na głęboką penetrację, podczas gdy pierścienie na penisa z dużymi wibratorami nie pozwalają na tak bliski kontakt z ciałem i dzięki temu długo stymulują łechtaczkę. Większość wibrujących pierścieni na penisa z wibratorem jest wykonana z silikonu i dlatego są bardzo rozciągliwe, co czyni je szczególnie praktycznymi dla "początkujących". Jeśli chcesz, żeby było ciaśniej, powinieneś wybrać szerszy, a więc bardziej stabilny pierścień na penisa z wibracją. Często pierścienie na penisa z wibracją są wyposażone w wyjmowany wibrator Bullet, czyli szczególnie mały i mocny wibrator, który może być również doskonale wykorzystywany do gry wstępnej.

 

Kup pierścienie na penisa z wibracjami online w MEO

 

Pierścienie na penisa z wibracją w MEO to świetna zabawa! Mamy odpowiedni wibrujący pierścień na penisa dla każdego!