Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Pierścienie na penisa

Newsletter

Pierścienie na penisa 

Wielki sklep internetowy z pierścieniami na penisa: penis twardy jak stal, duży i pulchny, a do tego stabilny podczas seksu dzięki naszym nowoczesnym pierścieniom na penisa!

Twarda erekcja jest gwarantowana: niezależnie od tego, czy jest to silikonowy pierścień na penisa, czy metalowy pierścień na kutasa. Mamy pierścienie na penisa we wszystkich ...

Wielki sklep internetowy z pierścieniami na penisa: penis twardy jak stal, duży i pulchny, a do tego stabilny podczas seksu dzięki naszym nowoczesnym pierścieniom na penisa!

Twarda erekcja jest gwarantowana: niezależnie od tego, czy jest to silikonowy pierścień na penisa, czy metalowy pierścień na kutasa. Mamy pierścienie na penisa we wszystkich rozmiarach i z każdego materiału.

Więcej
12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 121 elementów
Pokaż 1 - 12 z 121 elementów

Dzięki naszemu pierścieniowi na penisa uzyskasz najtwardszą erekcję w swoim życiu!

 

Penis twardy jak stal i wytrzymały jak olimpijski maratończyk. Pierścień na penisa MEO® w naturalny sposób zapewnia ogromną siłę erekcji i większą przyjemność podczas seksu.

 

Pierścień na penisa, założony ciasno wokół penisa i jąder, może nie tylko sprawić, że twój penis stanie się większy i twardszy, ale także sprawić, że wytrzymasz dłużej i przeżyjesz bardziej intensywny orgazm.

 

Pierścień na penisa MEO® zatyka krew w tkance erekcyjnej, uniemożliwiając jej wypłynięcie z penisa przez żyły. W krótkim czasie uzyskasz twardą jak skała, wybrzuszoną erekcję.

 

Nawet w przypadku łagodnej formy zaburzeń erekcji pierścień na penisa MEO® może pomóc wzmocnić i utrzymać erekcję.

 

A przy okazji wygląda całkiem imponująco. Od małego penisa do ogromnego w mniej niż dziesięć sekund!

 

Co jeszcze potrafi pierścień lub mankiet na penisa?

 

  • lepsza jakość erekcji: twardsza, lepsza i silniejsza!
  • penis wygląda na znacznie większego!
  • Kobiety i mężczyźni lubią to w równym stopniu!
  • pierścień na penisa może być również używany do treningu dłuższej erekcji!
  • opóźniając orgazm, uczucie podczas szczytowania staje się jeszcze bardziej intensywne!

 

Regulowany pierścień na penisa, zestaw pierścieni na penisa do wypróbowania

 

Dla wszystkich tych, którzy chcą wypróbować pierścień na penisa, ale nie mają pod ręką miarki, MEO przedstawia praktyczny zestaw pierścieni na penisa w trzech rozmiarach. Dzięki temu nawet początkujący może wygodnie przetestować cudowny efekt zastoju krwi i niezwykle twardej erekcji. Pierścienie mogą być zakładane na penisa lub na penisa i jądra jednocześnie. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć zestaw Cock Ring (kliknij tutaj).

 

Dobre pierścienie na penisa w skrócie

 

Jeśli chcesz wypróbować pierścień na penisa, nie powinieneś sięgać po pierwszy Cock Ring, jaki się pojawi. Pierścień na penisa musi być dobrze i bezpiecznie dopasowany oraz wygodny w noszeniu. Dlatego warto zainwestować trochę więcej w pierścień na penisa i postawić na jakość. W naszym sklepie z pierścieniami na penisa na pewno znajdziesz idealny model dla siebie:

 

Leather cock ring lub leather penis ring

 

Skórzany cock ring jest bardzo wygodny w noszeniu. Naszym najpopularniejszym skórzanym cock ringiem jest model Cock Ring Separator kliknij tutaj. Skórzany cock ring ma zwykle regulowany rozmiar za pomocą klamry lub zatrzasku. Jest to więc idealny, regulowany rozmiarowo Cock Ring dla początkujących i zaawansowanych graczy. Pierścień na penisa CAZZOMEO® to Cock Ring wykonany ze skóry, który dzięki ciasnemu dopasowaniu może znacznie wydłużyć okres erekcji.

 

Cock Ring wykonany ze stali nierdzewnej, pierścień na penisa wykonany ze stali nierdzewnej

 

Nasze cock ringi lub pierścienie na penisa wykonane ze stali nierdzewnej są bardzo popularne wśród mężczyzn. Dzięki swojemu imponującemu wyglądowi są nie tylko doskonałym środkiem zwiększającym potencję, ale także zapewniają więcej przyjemności podczas seksu.

 

Cock Ring z metalu, pierścień na penisa z metalu

 

Metalowy pierście ń na penisa MEO® nie tylko sprawia, że twój penis jest twardszy i większy, ale także opóźnia wytrysk. Możesz więc cieszyć się jeszcze dłuższymi i bardziej intensywnymi orgazmami podczas masturbacji lub seksu.

 

Pierścień na penisa z ukrytą kamerą wideo

 

Kamera Koguta - Tak, to dokładnie to, na co wygląda! Jest to mikro kamera, którą można umieścić wokół podstawy penisa jako cock ring, co pozwoli ci nagrywać wszystkie erotyczne chwile. Ten ekscytujący produkt jest pierwszym tego typu na rynku i przeniesie twoje domowe filmy na wyższy poziom.

 

Silikonowy pierścień na penisa

 

Silikonowy pierście ń na penisa BeauGosse ściśle przylega do penisa dzięki elastycznemu silikonowi, który jest jednocześnie twardy i rozciągliwy, a także wyjątkowo szeroki. Możesz więc cieszyć się ekscytującym uciskiem, który pomoże ci osiągnąć niezwykle intensywny orgazm.

 

Gumowy pierścień na penisa

 

Nasz gumowy pierścień na kutasa powiększa penisa, sprawia, że jest twardy jak stal i może być noszony jako biżuteria wokół penisa i jąder lub wokół żołędzi. Kiedy nasz cock ring jest noszony pod spodniami, między nogami pojawia się pulchny pakiet.

 

Pierścień na penisa z metalu i silikonu

 

Szlachetne połączenie stali nierdzewnej i silikonu oraz kolorystyka oparta na znanym "kodzie Hanky" sprawiają, że pierścień na penisa MEO jest zarówno obiektem designu, jak i przyjemności. Idealnie dopasowany do męskiej anatomii, Cock Ring zapewnia mocną i długotrwałą erekcję.

 

Cock Ring z magnetycznym zamknięciem, pierścień na penisa z magnetycznym zamknięciem

 

Nasz magnetyczny cock ring jest odpowiedzią na odwieczne pytanie: "Jak założyć cock ring i zdjąć go mimo twardej erekcji?" W przeciwieństwie do konwencjonalnych cock ringów, "Oh So Easy" Donut cock ring ma zdejmowany magnetyczny segment, który sprawia, że zakładanie i zdejmowanie cock ringa jest bardzo łatwe. Specjalnie zaprojektowane magnesy stałe zapewniają, że nasz cock ring pozostanie bezpiecznie na miejscu, nawet przy najcięższym użytkowaniu, aż do momentu, kiedy będziesz chciał go ponownie zdjąć.

 

Połączenie pierścienia na penisa z butt plugiem

 

Pierścień na penisa z butt plugiem idealnie pasuje do twojego ciała i zapewnia twardą górę, a butt plug zapewnia przyjemność analną i stymuluje prostatę. Cock Ring umieszcza się wokół penisa i jąder jak zwykły cock ring, a następnie butt plug wkłada się do odbytu z lekkim naciskiem.

 

Pierścień na penisa z grawerem

 

Nasz grawerowany pierścień na penisa jest trudny do pobicia, jeśli chodzi o ekskluzywność, ponieważ każdy model jest ściśle limitowany. Wyraźne grawerunki dają dodatkowego kopa, kiedy się pieprzysz.

 

Cock Ring SM, pierścień na penisa z kolcami

 

Od delikatnego do twardego: nasz BDSM c ock ring jest łatwy do otwarcia i zamknięcia. Zintegrowane kolce zapewniają dodatkową "stymulację". Nasze cock ringi zakłada się, gdy nie ma erekcji.

 

Cock Ring na penisa z e-stimem lub elektro-seksem

 

Dzięki pierścieniowi na penisa z elektrostymulacją (Estim) możesz cieszyć się - dzięki efektowi zastoju krwi - silną erekcją, a jednocześnie jesteś pobudzany do ekstazy przez prąd stymulujący. Cock Ring firmy MEO® powoduje zatkanie krwi w ciałach jamistych. Nie może ona wypływać z penisa przez żyły. Dzięki temu w ciągu kilku sekund uzyskasz twardą jak skała, wybrzuszoną erekcję. W połączeniu z naszymi urządzeniami, na przykład MEO SexBox, impulsy prądowe stymulują każdy wrażliwy nerw odpowiedzialny za przyjemność. Mogą wywołać ekstremalne, ekstatyczne uczucia.

 

Cheap penis ring, cheap cock ring

 

Z tym doskonałym pierścieniem na penisa nic cię nie powstrzyma! Tani pierścień na penisa, który nie pozostawia nic do życzenia. Załóż go i ciesz się dłużej trwającym i bardziej intensywnym seksem. Ponieważ pierścień na penisa jest wykonany ze stali nierdzewnej, nie jest elastyczny jak inne nasze pierścienie na kutasa wykonane z gumy lub silikonu. Dlatego należy go nałożyć na penisa przed erekcją, w razie potrzeby z odrobiną lubrykantu Aquameo®.

 

Luksusowy pierścień na penisa, designerskie pierścienie na penisa

 

To niemiecka robota: precyzyjnie wykonany luksusowy pierście ń na penisa o wyjątkowo szlachetnym wyglądzie i owalnym kształcie. Przyjemny komfort noszenia (dzięki specjalnej geometrii naszego Cock Ring) gwarantuje twardą I szczególnie długotrwałą erekcję.

 

Donut Cock Ring, Donut Penis Ring

 

Ten wyjątkowo ciężki pierścień na penisa Donut to idealny model dla prawdziwych mężczyzn. Nasz pierścień na penisa obejmuje penisa i jądra jak mocno chwytająca dłoń i zapewnia ekstremalne uczucie komfortu. Nasz pierścień na penisa sprawia, że penis jest twardy, gruby i puszysty oraz zapewnia długotrwałą erekcję młotkową. Dostępny również jako pierścień na żołądź lub pierścień na penisa. Noszony wokół penisa i jąder, nasz cock ring owija twoje "klejnoty" i wypycha je daleko do przodu. Idealna szerokość naszych cock ringów w połączeniu z idealnie wyskalowanym zakresem rozmiarów od 25 do 55 mm ø zapewnia idealne dopasowanie.

 

Pierścień na penisa z ball stretcherem, mankiet na penisa

 

Mankiet na penisa (penis ring with ball stretcher) to wypróbowane i przetestowane połączenie cock ringa i ball stretcher. Wykonany z miękkiej, trwałej i dzięki temu długowiecznej skóry bydlęcej. Z klamrami lub zatrzaskami wykonanymi z czarnej stali.

 

Istnieją inne pierścienie na penisa, które są odpowiednie dla zaawansowanych użytkowników. Niektóre pierścienie można podłączyć do butt pluga, dildo lub wtyczki do penisa.

 

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o pierścieniach na penisa?

 

  • Używaj lubrykantu, zakładając pierścienie na penisa: Pierścień na penisa powinien być zawsze zakładany z odrobiną lubrykantu. Najlepszy jest lubrykant taki jak Aquameo, który jest kompatybilny z prawie wszystkimi materiałami. Smar ułatwia też ponowne zdjęcie pierścienia na penisa.
  • Ustal limit czasowy: Jak długo mogę nosić pierścień na penisa? Z reguły pierścień na penisa nie powinien być noszony dłużej niż 20 minut. Jeśli przed upływem tego czasu poczujesz drętwienie lub ból, pierścień na penisa należy natychmiast zdjąć.
  • Zdejmowanie pierścienia na penisa: Pierścień na penisa można zdjąć, gdy tylko penis ponownie stanie się wiotki. Podczas zdejmowania pierścienia powinieneś uważać, aby nie wyrwać włosów łonowych. Ogólnie zaleca się ogolenie włosów łonowych przed założeniem pierścienia na penisa.
  • Ważne: Nigdy nie należy zasypiać z założonym pierścieniem na penisa.

 

Jak nosić pierścień na penisa?

 

Pierścienie na penisa można nosić wokół trzonu penisa lub wokół trzonu penisa i jąder jednocześnie, u tzw. podstawy penisa. Zazwyczaj pierścienie na penisa są noszone u podstawy penisa. Można je jednak nosić również poniżej czubka penisa lub na środku jego trzonu. Dotyczy to zwykle pierścieni na penisa z wibracjami, takich jak nasz pierścień na penisa MOTOVIBE.

 

Pierścienie na penisa, które można umieścić wokół podstawy penisa, powinny być noszone, gdy penis nie jest w stanie wzwodu. Aby to zrobić, możesz najpierw nasunąć go na jądra, a potem na penisa.

 

Pierścień na penisa i prezerwatywa? Oto jak działa noszenie prezerwatywy z pierścieniem na penisa

 

Używanie prezerwatywy z cock ringiem jest właściwie bezproblemowe, a nawet może być korzystne. Jeśli używasz cock ring po raz pierwszy, możesz zadać sobie pytanie, czy powinieneś najpierw założyć prezerwatywę, czy cock ring Czy pierścień na penisa znajduje się pod czy nad prezerwatywą? Jeśli najpierw zakładasz prezerwatywę, masz tę dodatkową korzyść, że pierścień na penisa również utrzymuje prezerwatywę na miejscu. Ta opcja zapewnia więc dodatkowe bezpieczeństwo. Dlatego najpierw załóż prezerwatywę, a potem pierścień na penisa nad prezerwatywą.

 

Zdejmowanie cock ringa - tak to działa bez bólu

 

Zdejmowanie Cock Ringa nie stanowi żadnego problemu, pod warunkiem, że kupiłeś odpowiedni pierścień na penisa - tzn. taki, który jest idealnie dopasowany pod względem rozmiaru. W ten sposób określisz właściwy rozmiar pierścienia na penisa.

 

Zdejmowanie pierścienia na penisa jest problemem tylko wtedy, gdy wybrałeś zbyt mały model. Jeśli chcesz być po bezpiecznej stronie, wybierz model z rozciągliwej gumy lub magnetyczny Cock Ring.

 

Jak zmierzyć rozmiar Cock Ring?

 

Dowiedz się, jaki jest właściwy rozmiar Cock Ring: Jaki rozmiar jest dla mnie idealny i jak długo mogę nosić Cock Ring? Jak długo można nosić cock ring?

 

Cock Ring, shank ring lub glans ring należy nosić tylko tak długo, jak długo będzie to dla ciebie wygodne. TUTAJ możesz pobrać instrukcję, która wyjaśnia, jak zakładać cock ring i daje szczegółowe wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego rozmiaru. Instrukcje te są również dołączane do każdego cock ringa firmy MEO lub można je zamówić telefonicznie. Ogólnie rzecz biorąc, cock ring lub pierścień na penisa powinien wywierać nacisk, który jest odbierany jako przyjemny, ale nie powinien też być zbyt ciasny. Z naszego doświadczenia jako wysyłkowego dostawcy pierścieni na penisa wynika, że średnica 45 mm jest odpowiednia dla penisa normalnych rozmiarów (kiedy cock ring jest noszony wokół penisa i jąder). Ponownie, odrobina żelu nawilżającego Aquameo ułatwia zakładanie!

 

Jak zakładać cock ring?

 

Jak założyć cock ring, pewnie już sobie zadałeś to pytanie. Nic prostszego! Naszą ilustrowaną instrukcję zakładania cock ringów możesz pobrać pod poniższym linkiem: Cock Ring instrukcja obsługi

 

Zdobyłeś informacje i chcesz zamówić odpowiedni dla siebie cock ring?

 

Duży wybór znajdziesz w sklepie internetowym MEO Penis Ring w kategorii Pierścienie na penisa.