Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Anal Gra w głąb

Newsletter

Anal Gra w głąb 

Głęboka gra analna to specjalna, niezwykle ekscytująca praktyka seksualna, którą można uprawiać samemu, ale oczywiście także z partnerem. Istnieją różne techniki i bardzo długie dilda, dzięki którym zarówno początkujący, jak i profesjonaliści mogą w pełni cieszyć się analną zabawą w głąb siebie lub analnym treningiem w głąb siebie i osiągnąć sat...

Głęboka gra analna to specjalna, niezwykle ekscytująca praktyka seksualna, którą można uprawiać samemu, ale oczywiście także z partnerem. Istnieją różne techniki i bardzo długie dilda, dzięki którym zarówno początkujący, jak i profesjonaliści mogą w pełni cieszyć się analną zabawą w głąb siebie lub analnym treningiem w głąb siebie i osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty:

Więcej
12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 61 elementów
Pokaż 1 - 12 z 61 elementów

Co oznacza trening analny głęboki?

 

Trening analny głęboki to rodzaj treningu analnego, który skupia się na wkładaniu bardzo długiego dildo głęboko do kanału analnego. W miarę postępów w treningu analnym uczestnicy powinni być w stanie włożyć bardzo długie dildo, butt plugi i inne przedmioty coraz głębiej do kanału analnego. W przeciwieństwie do innych form treningu analnego, w treningu głębokim nie ma znaczenia, jak duże lub grube są wkładane przedmioty, tylko jak daleko wnikają w ciało.

 

Głęboki trening analny może być wspierany lub zlecany przez Topa, który chce doprowadzić ciało swojego Suba do granic możliwości. Ale równie prawdopodobne jest to, że ktoś zaczyna trening analny, bo lubi używać seks-zabawek analnych lub być okładany pięściami i chce przenieść swoje zabawy analne na wyższy poziom.

 

Istnieją dwa główne wyzwania, które musi pokonać osoba rozpoczynająca trening analny. Po pierwsze, musi nauczyć się rozluźniać tzw. pętlę łonowo-odbytniczą - silny mięsień, który tworzy pierwszy łuk odbytu. Mięsień ten ma tendencję do zaciskania i zamykania odbytu, kiedy czuje nacisk, tak jak podczas seksu analnego lub stymulacji. Nauka rozluźniania tego mięśnia, nawet gdy jest on stymulowany, jest kluczem do udanego treningu analnego. Po drugie, osoby uprawiające trening analny muszą nauczyć się kojarzyć głębokie ciśnienie, które odczuwają podczas penetracji analnej, z przyjemnością. Skupienie się na rozluźnieniu ciała i nawiązaniu kontaktu z jego doznaniami może pomóc w treningu analnym. Wiele osób uważa, że głębokie oddychanie pomaga zrelaksować się podczas penetracji analnej. Niektóre pozycje, takie jak na czworakach czy klęcząc, również pomagają w rozluźnieniu.

 

Do głębokiego treningu analnego można używać zwykłych dildosów, wibratorów i bardzo długich dildosów analnych, ale są też specjalnie zaprojektowane pomoce i lubrykanty z MEO ®, sklepu internetowego z bardzo długimi dildosami.

 

Odczuwanie nacisku i lekkiego dyskomfortu podczas głębokiego treningu analnego jest normalne, ale odczuwanie prawdziwego bólu nie jest. Zawsze powinieneś słuchać swojego ciała i nigdy nie wykraczać za daleko poza własne ograniczenia. Nie należy się spieszyć z głębokim treningiem analnym, najlepiej robić to powoli. MEO ® zaleca rozpoczęcie od palców, zanim przejdziesz do wkładania długiego dilda do treningu głębokości analnej.

 

Co jest specjalnego w bardzo długim dildo do zabawy analnej?

Długie dildo przenosi grę analną na nowy poziom, bo głęboki seks analny dostarcza bardzo szczególnych doznań! Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego 1-metrowego dildo, czy chcesz kupić inne, bardzo długie dilda, to trafiłeś we właściwe miejsce w sklepie z dildami MEO ®. MEO ® jest jednym ze specjalistów w dziedzinie analnego treningu głębokości: ekstremalna długość, duże średnice, niezwykłe tekstury i przekonujący materiał, który jest wystarczająco twardy i jednocześnie elastyczny, abyś mógł go poczuć w dokładnie tych miejscach, głęboko w sobie! To bardzo długie dildo wypełni cię całkowicie i zagwarantuje ci intensywną satysfakcję. Nie tylko długość tego dildo cię przekona, ale także jego bardzo specjalny design zapewni ci niezapomniane chwile.

 

Jak używać bardzo długiego dildo do gry analnej?

Ze względu na swoją długość i obwód, wkładanie bardzo długiego dilda do analnej gry w głąb może być na początku trudne. Nie spiesz się, rób to powoli i wybierz pozycję, która pozwoli ci rozciągnąć ciało. Popularną pomocą jest nasza poduszka ASS UP do treningu głębokości analnej. Połóż się na plecach z poduszką ASS UP pod pupą, z nogami uniesionymi i rozłożonymi. Poduszka ASS UP będzie stabilnie i wygodnie podtrzymywać twoje ciało nawet w uciążliwych pozycjach. Mocna poduszka ASS UP zapobiega też zapadaniu się w łóżko i ułatwia wiele innych pozycji podczas treningu analnego.

 

Jakiego środka nawilżającego używam podczas Zabawy Analnej i Treningu Głębi Analnej?

Używaj dużo smaru! Podczas Treningu Głębi Analnej nigdy nie męczymy się powtarzaniem tej kwestii. Nie dość, że anus jest bardziej wrażliwy niż pochwa, to jeszcze staje się trudniejszy, im dalej w górę. Dlatego powinieneś używać dużo lubrykantu, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Jeśli planujesz użyć bardzo długiego dildo, polecamy nasz lubrykant FUCKSLUT Jest to lubrykant na bazie silikonu do analnej gry wgłębnej i w dotyku jest jak żaden inny. FUCKSLUT sprawia, że używanie długiego dildo do głębokiej gry analnej jest bezbolesną, ale intensywną przyjemnością. W każdym razie radzimy ci również użyć naszego sprayu EXTREMEO. Ten spray jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów głębokiej gry analnej. EXTREMEO to specjalny produkt do seksu analnego, treningu głębokości analnej i rozciągania odbytu. Dzięki specjalnej kombinacji składników aktywnych, spray ten zapewnia łatwiejsze wprowadzanie nawet bardzo długich dildosów. Specjalne działanie EXTREMEO sprzyja łatwej penetracji, co prowadzi do zrelaksowanej i namiętnej przyjemności. Spray działa bez utraty wrażeń, zmniejsza bolesną wrażliwość zwieracza i pomaga osiągnąć doskonałą analną grę głębokościową.

Materiał i pielęgnacja długiego dildo do zabawy analnej:

 

To długie dildo do gry analnej jest wykonane z wysokiej jakości winylu. Materiał jest cudownie elastyczny i śliski. Ponadto materiał, którego używamy jest bardzo stabilny, więc twoje bardzo długie dildo będzie służyło przez długi czas. Długie dildo Anal Depth Play możesz czyścić wodą z mydłem. Dla zapewnienia dokładnej higieny zalecamy także regularne stosowanie naszego sprayu VERYCLEAN. Oczywiście szczególnie ważne jest też czyszczenie po użyciu. Możesz również użyć płynu do higieny analnej, aby oczyścić jelita przed użyciem bardzo długiego dildo. W naszym sklepie w kategorii "Anal douches" (kliknij tutaj) znajdziesz odpowiedni douche analny do Treningu Głębi Analnej.