Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kajdanki

Newsletter

Kajdanki z trzema klamrami - FettersMax

Skórzane kajdanki "FettersMax" są niezbędnym akcesorium dla każdego entuzjasty BDSM. Oferują one nie tylko funkcjonalne zalety podczas wiązania, ale także zachwycają eleganckim wyglądem oraz wysokiej jakości materiałami i wykonaniem. Dzięki tym skórzanym kajdankom każda sesja BDSM stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Więcej informacji

4597/00

$209.58


-$22.07

$187.51

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Skórzane kajdanki "FettersMax" są niezbędnym akcesorium dla każdego entuzjasty BDSM. Oferują one nie tylko funkcjonalne zalety podczas wiązania, ale także imponują eleganckim wyglądem oraz wysokiej jakości materiałem i wykonaniem.

  Te skórzane kajdanki zamienią każdą sesję BDSM w niezapomniane przeżycie. Kajdanki "FettersMax" są idealnym wyborem dla każdego, kto szuka maksymalnej stabilności i bezpieczeństwa podczas intensywnej sesji bondage. Te kajdanki są wykonane z grubo wyściełanej skóry i wyposażone w trzy solidne paski wykonane z wytrzymałej skóry rymarskiej, które zapewniają bezpieczne i stabilne trzymanie nadgarstków nawet w przypadku gwałtownego oporu.

  Wysokiej jakości materiały i wykonanie:

  Kajdanki FettersMax zachwycają pierwszorzędnym wykonaniem i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Wyściełana skóra zapewnia nie tylko komfort, ale także trwałość. Paski wykonane z prawdziwej skóry siodłowej, szczególnie wytrzymałej i odpornej skóry, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i trwałość.

  Kajdanki są wyposażone w spawane i niklowane D-ringi i nity, dzięki czemu nic nie może się zgiąć, złamać ani rozerwać, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Ergonomiczny kształt kajdanek zapewnia pełne wsparcie dla różnych pozycji wiązania, zwłaszcza nad głową, i równomiernie rozkłada nacisk. Oznacza to, że nawet dłuższe sesje bondage mogą być przeprowadzane bez nadmiernego obciążania nadgarstków.

  Wszechstronny w użyciu:

  Urządzenia do krępowania nadgarstków "FettersMax" są niezwykle wszechstronne i mogą być używane w wielu pozycjach do krępowania nadgarstków. "Spread Eagle" (Termin "Spread Eagle" opisuje pozycję krępowania, w której ręce i nogi osoby są szeroko rozstawione i skrępowane.

  Ta pozycja pozwala na całkowite odsłonięcie i dostęp do ciała i jest często używana w połączeniu z ramami bondage lub specjalnymi urządzeniami do krępowania, takimi jak rozpórki), nad głową podczas intensywnej sesji klapsów lub za plecami w pozycji hogtie - te kajdanki są solidne i elastyczne. Kajdanki MEO charakteryzują się zastosowaniem najwyższej jakości skóry, która jest starannie dobierana i przetwarzana przez doświadczonych rymarzy. Rymarze MEO używają wysokiej jakości skóry Latigo, która jest znana z wyjątkowej wytrzymałości i trwałości, a także miękkiej i wyściełanej skóry, która zapewnia maksymalny komfort. Wyściełana skóra z kolei zapewnia, że produkty pozostają wygodne nawet podczas długotrwałego noszenia i nie podrażniają skóry. Dzięki starannemu przetwarzaniu i stosowaniu tych wysokiej jakości materiałów, MEO zapewnia, że jej produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także trwałe i estetyczne. Skrupulatne rzemiosło rymarzy zapewnia, że każdy szczegół jest odpowiedni, od precyzyjnych szwów po solidne okucia.

  To sprawia, że skórzane produkty MEO są doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka komfortu i jakości w swoich akcesoriach BDSM.Więcej szczegółów:

  • Kajdanki
  • Materiał: Prawdziwa skóra Latigo, wyściełana skóra, spawane i niklowane stalowe okucia.
  • Konstrukcja: Ergonomiczne dopasowanie dla równomiernego rozłożenia nacisku i maksymalnego komfortu.
  • Zastosowanie: Idealne do różnych pozycji krępowania i szczególnie odpowiednie w połączeniu z rozpórkami.
  • Sprzedawane w parach: Kajdanki są sprzedawane w parach i pasują do zdecydowanej większości użytkowników.
  • Nie nadają się do podwieszania: Te kajdanki nie nadają się do podwieszania. Całkowite zawieszenie na nadgarstkach nie jest zalecane.
  • Suspension Bondage: Zdecydowanie odradzamy używanie tych kajdanek do suspension bondage. Chociaż kajdanki są solidne i trwałe, nie zostały zaprojektowane z myślą o naprężeniach występujących przy pełnym zawieszeniu. Nadgarstki byłyby narażone na ekstremalne obciążenia, co mogłoby prowadzić do nierównomiernego rozkładu nacisku i zwiększonego ryzyka obrażeń. Co więcej, materiał może ulec rozerwaniu pod wpływem obciążenia, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Do wiązania podwieszanego należy używać specjalnie opracowanych ograniczeń lub lin, ponieważ zapewniają one bezpieczne rozłożenie ciężaru ciała i minimalizują ryzyko obrażeń.
  • W sklepie MEO znajdziesz ekskluzywny wybór skórzanych kajdanek, które spełniają najwyższe standardy jakości i wzornictwa. Te skórzane kajdanki zostały opracowane specjalnie dla entuzjastów BDSM, którzy szukają solidnych, ale estetycznych akcesoriów, aby ich zabawa była jeszcze bardziej intensywna.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Produit conforme à la photo

  Solide et de bonne qualité, je suis satisfaite!
  Je n'ai pas eu l'occasion d'essayer c'est un cadeau aussi! (rire)
  étonné du prix si bas !
  Je recommande

  • 4 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Handhängefesseln Bondage

  Schönes, schweres, weiches Leder, welches mit der Zeit anschmiegsamer wird, färbt nicht, ist angenehm auf der Haut und hält was aus.
  Die Verabeitung gewäht ein hohes Maß an Sicherheit.
  Seit über vier Jahren bei mir im regelmäßigem Gebrauch und werden aller Voraussicht nach noch lange ihren Zweck erfüllen.
  Die Anschaffung hat sich definitv gelohnt.
  Die Handhängefesseln von MEO sind sehr mpfehlenswert.

  • 3 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  The most fantastic Bondage Gear in the world

  Thanks for being here as such a great part of the BDSM scene and for coming up with the most fantastic Bondage Gear in the world. I've seen copies of your stuff and it doesn't compare with the real stuff from you guys.

  • 5 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Thanks for such a great product.

  My Owner just got a pair of these to use on me and they are so awesome. The quality is excellent and adjustability is fabulous. He was able to snug them down perfectly to my wrists. Thanks for such a great product.

  • 5 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Very satisfied!

  These three buckle hand restraints are secure as well as comfortable. You get what you pay for and with these restraints I got quality, period. MEO, you did it again. Very satisfied!

  • 4 z 4 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Kajdanki z trzema klamrami - FettersMax

  Kajdanki z trzema klamrami - FettersMax

  Skórzane kajdanki "FettersMax" są niezbędnym akcesorium dla każdego entuzjasty BDSM. Oferują one nie tylko funkcjonalne zalety podczas wiązania, ale także zachwycają eleganckim wyglądem oraz wysokiej jakości materiałami i wykonaniem. Dzięki tym skórzanym kajdankom każda sesja BDSM stanie się niezapomnianym przeżyciem.

  Napisz własną recenzję

  Inni klienci również kupili:

  30 inne przedmioty w tej samej kategorii: