Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Koraliki analne

Newsletter

Koraliki analne 

Dzięki koralikom analnym orgazm jest odczuwany 10 razy mocniej. Kulki analne ze sklepu internetowego MEO ® są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla ekspertów. Dzięki dużej elastyczności, gładkiej powierzchni i praktycznej pętli zwrotnej koraliki analne zapewniają ekscytujący i namiętny seks.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 29 elementów
Pokaż 1 - 12 z 29 elementów

Dzięki koralikom analnym orgazm jest odczuwany 10 razy mocniej. Kulki analne ze sklepu internetowego MEO ® są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla ekspertów. Dzięki dużej elastyczności, gładkiej powierzchni i praktycznej pętli zwrotnej koraliki analne zapewniają ekscytujący i namiętny seks.

 

Czym są kulki analne?

 

Po korkach analnych, maszynkach do seksu, dildach analnych i wibratorach analnych, to właśnie kulki analne (zwane też łańcuchami analnymi, kulkami analnymi lub kulkami anal nymi) dają miłośnikom sek su analnego wiele przyjemności. Składają się one z ciągu kulek tej samej lub różnej wielkości, które są połączone sznurkiem lub mocno ze sobą. Na końcu kulek analnych znajduje się uchwyt do ściągania, który zapobiega zniknięciu kulek analnych w odbycie. Kulki analne są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet i mogą zapewnić niewiarygodnie silne orgazmy zarówno podczas seksu solo, jak i podczas wspólnego kochania się. Metoda wyciągania kulek analnych podczas szczytowania jest szczególnie popularna wśród naszych klientów i zwiększa odczuwanie orgazmu dziesięciokrotnie.

 

Możesz nosićnasze koraliki analne przez cały czas kochania lub użyć ich do przygotowania się przed seksem analnym. Koneserzy lubią też integrować koraliki analne podczas sesji BDSM.

 

Jakie są rodzaje koralików analnych?

 

W MEO koraliki analne są dostępne w wielu różnych wzorach, wykonane z różnych materiałów i w wielu rozmiarach. Często koraliki analne są wykonane z przyjaznego dla ciała silikonu, ale są też koraliki analne wykonane z metalu, takiego jak aluminium czy stal nierdzewna, a także z odpornego na stłuczenia szkła. W zależności od upodobań możesz wybrać kulki o różnej średnicy i długości łańcuszka analnego. Kulki analne mogą być tej samej wielkości lub mogą zaczynać się od małych i zwiększać swoją wielkość w kierunku tyłu. Istnieją również różnice w kształcie kulek: od okrągłych do owalnych, nie ma żadnych ograniczeń. Aby uzyskać dodatkową intensywną stymulację, niektóre z naszych zabawek analnych z kulkami mają wbudowane wibracje lub elektrostymulację. Zanim zdecydujesz się na konkretny rodzaj kulek analnych , powinieneś też zadać sobie pytanie, czy powinny być one wykonane z twardego czy elastycznego materiału.

 

Jak używać kulek analnych?

 

Kiedy już wybierzesz nasze wspaniałe koraliki analne, przed użyciem posmaruj je lubrykantem Alphamale Aqua, aby ułatwić ich wprowadzenie. Dobrze jest też wcześniej oczyścić się za pomocą płynu do higieny analnej. Następnie nałóż na palec odrobinę lubrykantu lub sprayu Extremeo i delikatnie masuj odbyt swój lub partnera, aby rozluźnić mięśnie i przygotować go na przyjęcie koralików analnych. Następnie włóż koraliki analne na pożądaną głębokość. Gdy twój odbyt jest już wystarczająco rozluźniony, możesz doświadczyć prawdziwych fal podniecenia, gdy podczas seksu przesuniesz łańcuszek analny lub pozostawisz go w pełni włożonego. Dodatkowa stymulacja w odbycie zapewnia zapierającą dech w piersiach przyjemność i wybuchowe orgazmy.

 

Kiedy ostatnie drżenie orgazmu ustąpi, możesz ostrożnie wyjąć kulki analne i wyczyścić je wodą z mydłem lub środkiem do czyszczenia zabawek.

 

Jakiego środka nawilżającego należy użyć do kulek analnych?

 

Odrobina EXTREMEO w sprayu, który rozluźnia odbyt, ułatwi wprowadzenie! Używaj naszych silikonowych kulek analnych tylko z lubrykantami na bazie wody, takimi jak Aquameo lub Alphamale Aqua by MEO ®, aby przedłużyć ich żywotność! Możesz również używać metalowych lub szklanych kulek analnych z lubrykantami na bazie silikonu.

 

Jak czyścić kulki analne?

 

Po użyciu, dzięki gładkiej powierzchni, nasze kulki analne można czyścić ciepłą wodą i naszym sprayem VERYCLEAN.