Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Rękawy i osłony na penisa

Newsletter

Rękawy i osłony na penisa 

Nie musisz już marzyć o dużym, grubym, pulchnym penisie! Rękaw na penisa jest dokładnie tym, co spełni twoje marzenia i zadowoli twojego partnera! Dzięki rękawowi na penisa penetracja analna i waginalna staje się jeszcze bardziej intensywna i ekscytująca! Z lub bez zintegrowanego pierścienia zwiększającego erekcję, rękaw na penisa jest jednym z...

Nie musisz już marzyć o dużym, grubym, pulchnym penisie! Rękaw na penisa jest dokładnie tym, co spełni twoje marzenia i zadowoli twojego partnera! Dzięki rękawowi na penisa penetracja analna i waginalna staje się jeszcze bardziej intensywna i ekscytująca! Z lub bez zintegrowanego pierścienia zwiększającego erekcję, rękaw na penisa jest jednym z najszybszych i najłatwiejszych sposobów na poprawę i ożywienie twojego życia seksualnego.

Więcej
12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 22 elementów
Pokaż 1 - 12 z 22 elementów

Co powinieneś wiedzieć o rękawach na penisa

Rękawy na penisa zapewniają większą długość i grubość, co może prowadzić do większej pewności siebie i większej przyjemności podczas seksu.

Rękawy na penisa są również używane do uzyskania twardszej erekcji. Ze względu na szczelność rękawów na penisa, krew jest lepiej gromadzona w penisie i zapewnia twardszą erekcję. Rękawy na penisa są również idealną pomocą w przypadku przedwczesnego wytrysku, ponieważ znacznie zmniejszają wrażliwość. Rękawy na penisa mogą być używane jako substytut penisa w przypadku, gdy erekcja nie jest już możliwa (modele wykonane ze stabilnych, twardszych materiałów są tutaj szczególnie odpowiednie).

Idealny rozmiar penisa jest prawdopodobnie najważniejszym pytaniem w dziedzinie seksualności dla tak wielu mężczyzn. Czy jest za mały, za duży, za gruby, za cienki?

Prawie 70% z 200 mężczyzn, którzy wzięli udział w ankiecie uniwersyteckiej, stwierdziło, że martwią się głównie swoim wzrostem, wagą, a przede wszystkim rozmiarem swojego penisa. Oczywiście nawet długi i gruby penis nie gwarantuje, że Twoja partnerka będzie miała orgazm.

Wręcz przeciwnie: dobry seks nie zna rozmiaru. Zależy raczej od odpowiedniej pozycji, dużej empatii, stymulacji stref erogennych, a także od samopoczucia i nastroju danej kobiety/mężczyzny.

Ale nawet jeśli jedynym problemem jest długość, istnieją pewne pomoce, które mogą zrekompensować brak rozmiaru lub zbyt mały obwód penisa. Należą do nich na przykład rękawy na penisa. Sprawiają one, że twój penis staje się dłuższy i grubszy lub zapewniają, że twoja partnerka czuje więcej podczas seksu dzięki ich specjalnej fakturze.

Czym są rękawy na penisa i dla kogo są odpowiednie?

Rękawy na penisato zabawki erotyczne, zwykle wykonane z silikonu lub innych elastycznych materiałów, które są naciągane na penisa, a czasem także na jądra w podobny sposób jak prezerwatywy.

W przeciwieństwie do prezerwatyw, rękawy na penisa mogą być ponownie używane nieograniczoną liczbę razy i nie mają na celu zapobiegania ciąży ani ochrony przed infekcjami. Są one raczej rodzajem drugiej skóry na twoim penisie i są również wkładane do pochwy lub odbytu podczas seksu. Rękawy na penisa są zatem odpowiednie zarówno dla heteroseksualnych, jak i homoseksualnych mężczyzn.

Rękawy na penisa: dla dłuższego i grubszego penisa

Niektóre rękawy na penisa pełnią również funkcję wydłużania lub poszerzania penisa. Dzięki temu Twój partner może odczuwać więcej podczas seksu, a punkt G lub prostata mogą być bardziej stymulowane. Niektóre rękawy na penisa mają również wypustki lub rowki na zewnątrz, aby penetracja była jeszcze bardziej intensywna dla Twojej partnerki. Możesz również używać tych nakładek na penisa, nawet jeśli Twój penis ma całkowicie "normalny" rozmiar - po prostu dla nieco większej różnorodności i zabawy podczas seksu.

Rękawy na penisa: dla większej wytrzymałości podczas seksu

Ponieważ niektóre rękawy na penisa zmniejszają tarcie twojego prawdziwego penisa w pochwie lub odbycie, nie będziesz odczuwać tak wiele podczas penetracji, jak bez rękawów na penisa. Dlatego też wielu mężczyzn używa rękawów na penisa, aby opóźnić orgazm.

Etui na penisa: dla mocniejszej erekcji

Ciasność rękawa na penisa bardziej koncentruje krew w twoim penisie, więc rękawy na penisa mogą również zapewnić lepszą wytrzymałość i twardszą erekcję. W rzeczywistości zostały one opracowane w tym celu.

Istnieją również modele, w których dwa pierścienie są połączone cienkim prętem, jeden dla trzonu penisa, a drugi dla żołędzi. Taka konstrukcja nie wydłuża ani nie poszerza penisa, ale pomaga mu się wyprostować. We wspomnianych przypadkach tuleje są zatem odpowiednie również do wspomagania zaburzeń erekcji.

Co oznaczają "zaburzenia erekcji"?

Zaburzenia erekcji, znane również jako zaburzenia erekcji, impotencja lub zaburzenia potencji, występują, gdy penis nie staje się wystarczająco twardy przed seksem lub przedwcześnie wiotczeje podczas seksu, uniemożliwiając normalny stosunek seksualny. Co więcej, 2/3 wszystkich prób nie przynosi rezultatów, a problem ten utrzymuje się przez dłuższy czas. Jeśli więc na przykład wczoraj nie byłeś w stanie uprawiać seksu, ponieważ byłeś pod wpływem stresu, to oczywiście nie jest to zaburzenie potencji.

Przyczyny zaburzeń potencji są niezwykle zróżnicowane. W szczególności u młodych mężczyzn często występują czynniki psychologiczne, takie jak problemy związane ze stresem w związku, depresja itp. Powinny one zostać omówione z psychologiem lub doradcą. Następnie należy omówić je bardziej szczegółowo z psychologiem lub psychoterapeutą. Z drugiej strony, zaburzenia erekcji zwykle występują u starszych mężczyzn. Zaburzenia erekcji są zwykle wywoływane przez dolegliwości fizyczne, takie jak choroba naczyniowa (miażdżyca tętnic) lub inne zaburzenia krążenia spowodowane na przykład cukrzycą, wysokim ciśnieniem krwi lub zaburzeniami lipometabolicznymi. Zmiana stylu życia często pomaga w tym przypadku, tj. mniej tłustych potraw, brak papierosów, alkohol z umiarem, więcej ćwiczeń. Ponadto niedobór testosteronu lub skutki uboczne leków mogą być również możliwymi przyczynami. Czasami impotencja może nawet posunąć się tak daleko, że mężczyźni nie mogą już w ogóle uzyskać erekcji. Rękawy na penisa, na przykład w postaci protez prącia, które wyglądają bardzo podobnie do penisa i można je przypiąć, mogą pomóc w prowadzeniu satysfakcjonującego życia seksualnego.

Zalety rękawów na penisa w skrócie:

 • Rękawy dają Twojemu penisowi więcej mocy, długości i grubości
 • Tuleje na penisa z wypustkami zapewniają dodatkową stymulację pochwy lub odbytu
 • Rękawy na penisa tworzą większą powierzchnię tarcia, a tym samym większe podniecenie
 • pomagają utrzymać erekcję i/lub sprawiają, że jest ona twardsza
 • Rękawy na penisa mogą być używane jako substytut penisa, jeśli erekcja nie jest już możliwa (modele wykonane ze stabilnych, twardszych materiałów)
 • Rękawy na penisa opóźniają wytrysk, w zależności od modelu
 • Urozmaicają stosunek płciowy
 • Rękawy na penisa można nakładać na dildo lub wibrator (rękawy na penisa są zatem odpowiednie również dla kobiet)


Jakie są rodzaje rękawów na penisa?

Gama rękawów na penisa jest bardzo zróżnicowana. Jednak większość rękawów ma kształt grubszej prezerwatywy, często ma prążkowaną lub rowkowaną teksturę i jest ciasno nasuwana na penisa. Tego typu rękaw na penisa służy po prostu jako przyjemna zabawka seksualna, która urozmaica Twoje życie seksualne i dodatkowo stymuluje pochwę Twojej dziewczyny lub odbyt Twojego kochanka.

Inne warianty są również znane jako rękawy na penisa. Ich funkcja jest podobna do wyżej wymienionych rękawów na penisa, ale nie mają one końcówki. Rękawy obejmują zatem tylko trzon penisa, ale żołądź jest odsłonięta. Oznacza to, że czujesz znacznie więcej podczas penetracji partnera.

Rękawy lub mankiety, które wibrują lub mają również stymulator łechtaczki, oferują jeszcze więcej przyjemności. Te zabawki erotyczne są podobne do popularnych wibratorów typu Rabbit.

Są też modele, które wyglądają jak duże penisy, dłonie lub pięść. Zazwyczaj są one używane do ekstremalnego wydłużenia penisa i zwiększenia jego obwodu. Zmniejszają również doznania podczas penetracji, dzięki czemu możesz wytrzymać jeszcze dłużej podczas seksu.

Przegląd różnych rodzajów rękawów na penisa

 • Nakładki na penisa z wypustkami: Zapewniają intensywne, podniecające doznania w pochwie lub okolicy odbytu
 • Tuleja na penisa: pasuje tylko do trzonu twojego penisa; może być również używana jako pierścień na penisa w celu zwiększenia erekcji
 • Wibrujący rękaw na penisa: dodatkowe podniecenie dzięki wibracjom
 • Przedłużacz penisa: Dla większej długości i obwodu; możliwa bardziej intensywna stymulacja punktu G i punktu A
 • Real Feeling Penis Sleeve: Wygląda jak prawdziwy penis w kolorze skóry z żyłami
 • Rękawy na penisa o strukturze siatki: podobne do rękawów na penisa z wypustkami; jednak struktura przypominająca siatkę zapewnia jeszcze bardziej wyjątkowe doznania w pochwie lub odbycie
 • Rękawy na penisa ze zintegrowanym pierścieniem na jądra: mogą być przymocowane do moszny, aby zapobiec poślizgowi i lekko uciskać jądra, co pozwala na dłuższą wytrzymałość
 • Rękaw na penisa ze stymulatorem łechtaczki: podobnie jak w przypadku wibratorów Rabbit, na trzonie rękawa znajduje się małe, zakrzywione przedłużenie, które stymuluje łechtaczkę
 • Tuleja na penisa ze zintegrowanym masturbatorem: wejście tulei wygląda jak pochwa z realistycznie ukształtowanymi wargami sromowymi lub jak męski odbyt; podobnie jak masturbator, ale nadaje się do włożenia do prawdziwej pochwy/odbytnicy


Różne rękawy na penisa różnią się także kształtem, kolorem i materiałem. Ponieważ rękawy na penisa muszą być bardzo elastyczne, są one zwykle wykonane z TPE, silikonu, lateksu lub PVC.