Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

BDSM Wiązanie

Newsletter

Pręgierz ręka-stopa BDSM

Szukasz ostatecznego zniewolenia, dominacji i seksualnej uległości? Upokorzenie, poniżenie i bezradne wystawienie na pokaz jest tym, czego pragniesz od dawna? W takim razie ten profesjonalny pręgierz do stóp BDSM jest właściwym wyborem.

Więcej informacji

dostępne

  Więcej informacji

  Szukasz ostatecznego zniewolenia, dominacji i seksualnej uległości? Upokorzenie, poniżenie i bezradne wystawienie na pokaz jest tym, czego pragniesz od dłuższego czasu? W takim razie ten profesjonalny pręgierz BDSM na dłonie i stopy jest właściwym wyborem.

  Ten wysokiej jakości pręgierz wiąże dłonie i stopy, nie pozwala na ucieczkę i zmusza Sub do pokornej, bezczynnej pozycji. Wyjątkowa zabawka BDSM dla bardzo uległego Sub.

   

  Jak używać pręgierza BDSM Hand Foot Pillory:

  Pręgierz można otworzyć z jednej strony za pomocą zawiasu. Po ponownym złożeniu można go zablokować kłódką lub naszą cyfrową blokadą czasową MEOBOND ® przed nieautoryzowanym otwarciem. Dzięki temu pręgierzowi uległy partner jest zmuszony do przyjęcia pożądanej pozycji bez żadnych kompromisów. Zamykany pręgierz zapewnia bezpieczne mocowanie, z którego nie ma ucieczki - najlepszy warunek wstępny dla przyjemnych zabiegów i nieprzyjemnych gier podczas sesji BDSM.

   

  Co sprawia, że ten pręgierz do stóp BDSM jest tak wyjątkowy?

  Pręgierz jest tak misternie i solidnie wykonany, że jest używany w wielu profesjonalnych studiach BDSM na całym świecie. Nasz pręgierz jest wykonany z lekkiej, ale wyjątkowo wytrzymałej drewnianej konstrukcji, co ułatwia jego użytkowanie. Aby spełnić nasze własne standardy jakości, użyliśmy wyłącznie materiałów, które są również wykorzystywane do budowy luksusowych jachtów. Drewniana konstrukcja pręgierza pokryta jest wysokiej jakości sztuczną skórą w jakości morskiej, odporną na promieniowanie UV, brud, wodę i płyny ustrojowe. Wszystkie okucia wykonane są ze stali nierdzewnej. Ten pręgierz, wymyślony do wymierzania kar i upokarzania, zdobył oczywiście honorowe miejsce w każdym lochu, można go znaleźć w playroomach wielu Kinksterów lub może być używany w komercyjnych studiach BDSM lub przez profesjonalnych dominatorów.

   

  Najważniejsze cechy pręgierza BDSM:

   

  Bycie całkowicie pozbawionym woli i zdanym na łaskę oczekiwania na przyjemną karę ze strony Mistress lub Master....

   

  Jakie rozmiary pręgierza są dostępne?

   

  Pręgierz dłoń-stopa ma długość około 63,5 cm. W zależności od obwodu dłoni i kostki możesz wybrać jeden z trzech rozmiarów:

   

  Rozmiar S:

  Otwór na dłonie 42 x 62 mm, otwór na stopy 65 x 75 mm

   

  Rozmiar M:

  Otwór na dłonie 46 x 66 mm, otwór na stopy 65 x 75 mm

   

  Rozmiar L:

  Otwór na dłonie 50 x 72 mm, otwór na stopy 70 x 80 mm

   

  Jak dbać i czyścić pręgierz BDSM Hand Foot?

   

  Wystarczy, że wyczyścisz pręgierz wilgotną szmatką. Od czasu do czasu powinieneś dezynfekować sztuczną skórę naszym sprayem VERYCLEAN.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Pręgierz, zwany również "bondage stick", do rąk i stóp
  • Wymiary: ok. 63,5 cm długości, ok. 16 cm szerokości, ok. 4,6 cm głębokości
  • Waga: ok. 1,85 kg
  • Materiały: drewniana konstrukcja, okucia ze stali nierdzewnej, pokrowiec wykonany z czerwonej imitacji skóry w jakości morskiej.
  • Zamykany na kłódkę lub nasz elektroniczny zamek czasowy MEOBOND ®
  • Uwaga dotycząca blokady czasowej MEOBOND ®: Ta cyfrowa blokada czasowa spełnia wszystkie Twoje fantazje związane z niewolą. Dzięki niej możesz związać się bezpiecznie i perfekcyjnie - nawet bez partnera. Cyfrowa blokada czasowa MEOBOND ® uwalnia Cię dopiero po upływie ustawionego czasu. Umożliwia to bezpieczne i odporne na ucieczkę wiązanie. Wreszcie możesz spełnić swoje największe fantazje, ponieważ blokadę czasową MEOBOND ® można ustawić co do minuty, maksymalnie do 100 godzin. Łatwy w użyciu i bezpieczny w użyciu, zabezpiecza to, o czym zawsze marzyłeś.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Top Produkt

  Toller Pranger. Exakt wie auf dem Bild. Sehr gute Qualität. Keine industrielle Massenware!
  Sorgt für Spaß. Weiterempfehlung

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  My Mistress loves it on me

  I like it very much. My Mistress loves it on me.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Ottimo

  Simil pelle? A me sembra davvero realizzato in vera pelle!

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Pręgierz ręka-stopa BDSM

  Pręgierz ręka-stopa BDSM

  Szukasz ostatecznego zniewolenia, dominacji i seksualnej uległości? Upokorzenie, poniżenie i bezradne wystawienie na pokaz jest tym, czego pragniesz od dawna? W takim razie ten profesjonalny pręgierz do stóp BDSM jest właściwym wyborem.

  Napisz własną recenzję

  Inni klienci również kupili:

  30 inne przedmioty w tej samej kategorii: