Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

BDSM Wiązanie

Newsletter

Skórzany pasek na kostkę - MEO Bondage DeLuxe

Bondage wymaga albo pewnych umiejętności, albo tego wspaniałego produktu! Te paski do wiązania są właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz połączyć jakość, wygodę i styl w jednym produkcie. Dostępne w różnych długościach - 45 cm, 60 cm, 90 cm, 120 cm i 150 cm - paski do bondage od MEO oferują możliwość dostosowania do każdej sytuacji i każdego typu ciała.

Więcej informacji

$33.00


-5%

$31.35

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Bondage wymaga albo pewnych umiejętności, albo tego wspaniałego produktu! Te pasy do bondage są właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz połączyć jakość, wygodę i styl w jednym produkcie.  Dostępne w różnych długościach - 45 cm, 60 cm, 90 cm, 120 cm i 150 cm - paski do bondage od MEO oferują możliwość dostosowania do każdej sytuacji i każdego typu ciała.Dlaczego te paski do bondage są numerem 1 wśród profesjonalistów: Zwykłe czarne paski do bondage to ponadczasowy klasyk - ale bądźmy szczerzy, czasami może być trochę bardziej ekscytująco. Nasze paski na kostki są wyłożone niebieską skórą nappa i ozdobione pasującymi kolorowymi szwami.

  Oczywiście możesz połączyć kilka naszych pasków do krępowania, aby związać kończyny razem lub przymocować je do słupka łóżka.

  Nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni, ponieważ różne długości naszych pasków do krępowania oznaczają, że możliwości są nieograniczone! Solidny D-ring ze stali nierdzewnej jest mocno zintegrowany z każdym paskiem do krępowania i znajduje się na końcu klamry, co ułatwia i uelastycznia zapięcie. Paski do popręgu wykonane są z najlepszej skóry i wyposażone w mocną, wytrzymałą sprzączkę rolkową, połączoną z okrągłymi otworami na pasek w odległości ok. 1,6 cm. Gwarantuje to bezpieczne i wygodne trzymanie, tak jak lubisz.

  Nasze paski do popręgu są nie tylko funkcjonalne, ale dzięki skórzanej podszewce są również bardzo wygodne bezpośrednio na skórze.Nasze paski do popręgu, dostępne w różnych długościach - 45 cm, 60 cm, 90 cm, 120 cm i 150 cm - oferują niezwykłą wszechstronność i elastyczność, odpowiednią do każdej sytuacji i każdej indywidualnej budowy ciała:

  • Skórzany pasek do krępowania, długość 45 cm: Ten krótszy pasek do krępowania jest szczególnie odpowiedni do krępowania pojedynczych kończyn, takich jak ręce, podudzia itp. do oparć krzeseł. Jest wystarczająco długi, aby związać ze sobą dwa nadgarstki. Idealny jako pasek łączący, gdy jest zapętlony wokół dwóch pasków pod kątem 90 stopni.
  • Skórzany pasek do krępowania, długość 60 cm: Pasek do krępowania stóp i mocowania silniejszych kończyn lub jako podstawowy pasek do mocowania do słupków łóżka, słupów lub mebli.
  • Skórzany pasek do krępowania, długość 90 cm: Ten dłuższy pasek do krępowania jest szczególnie przydatny do mocowania kończyn do szerszych słupków, oparć krzeseł itp. A może chcesz umieścić pasek przytrzymujący wokół materaca? W przypadku szerokości od 90 do 100 cm możesz na przykład połączyć pasek o długości 60 cm z paskiem o długości 150 cm.
  • Skórzany pasek do krępowania o długości 120 cm: Ten długi pasek do krępowania jest idealny do mocowania smukłych górnych części ciała, np. do oparcia krzesła. Idealny do mocowania ciała do różnych słupków lub mebli.
  • Skórzany pasek do krępowania, długość 150 cm: Przy tej długości pasek do krępowania pasuje do większości przedmiotów, do których chcesz kogoś przywiązać. W razie potrzeby pasek można oczywiście przedłużyć za pomocą dodatkowych pasków.


  Pasy do krępowania, zwłaszcza te wykonane ze skóry, takie jak te od MEO, służą nie tylko do ograniczania swobody ruchów. Intensyfikują one doznania i promują zaufanie oraz intymność między partnerami.

  Nasze pasy udowadniają, że nie ma potrzeby kompromisu między estetyką a funkcjonalnością.Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś o bondage.

  Pasy do krępowaniaMEO wyznaczają nowe standardy! Pasy do krępowania z klamrami mają wiele zalet w porównaniu z konwencjonalnymi kajdankami na ręce i kostki lub linami do krępowania. Po pierwsze, system klamer umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oznacza to, że pasek do krępowania może być regulowany tak ciasno lub tak luźno, jak chcesz, bez konieczności radzenia sobie z węzłami lub skomplikowanymi zapięciami. Co więcej, skóra, zwłaszcza wysokiej jakości, taka jak ta, której używamy, jest znana ze swojej trwałości i wytrzymałości. Z biegiem czasu dopasowuje się ona do kształtu ciała, stając się bardziej miękka i wygodna, nie tracąc przy tym nic ze swojej trwałości.

  Zapewnia to komfortowe uczucie, nawet jeśli partner jest związany przez bardzo długi czas. Kolejną ważną zaletą pasków w porównaniu z linami lub pojedynczymi skórzanymi kajdankami na nadgarstki i kostki jest ich wszechstronność. Mogą być stosowane na różnych częściach ciała, dzięki czemu oferują wiele wariantów krępowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o krępowanie rąk, nóg, czy nawet bardziej złożone techniki wiązania - dzięki paskowi do krępowania z klamrami możliwości są praktycznie nieograniczone. Konstrukcja klamry zapewnia również dodatkowy poziom bezpieczeństwa, ponieważ klamry są często bardziej stabilne i niezawodne niż węzły.

  Ryzyko przypadkowego poluzowania się paska lub uwolnienia się związanego partnera jest zminimalizowane. Wreszcie, estetyka również mówi sama za siebie: paski do krępowania wykonane z delikatnej skóry nie tylko wyglądają elegancko i stylowo, ale także dają poczucie luksusu i ekskluzywności.

  Może to znacznie wzmocnić zmysłową atmosferę sesji bondage. Nasze pasy do bondage oferują bezpieczny i wygodny sposób na związanie siebie lub partnera i cieszenie się intensywnymi doznaniami zmysłowymi, które towarzyszą absolutnemu ograniczeniu ruchów. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy długoletnim entuzjastą bondage, luksusowe pasy do bondage od MEO zainspirują Cię i są idealne do cieszenia się zmysłową grą dominacji i uległości.Więcej szczegółów:

  • Paski na kostki Deluxe od MEO
  • Wytrzymałe, ale wystarczająco miękkie do bezpiecznego wiązania, wystarczająco wygodne do długich i bardzo długich sesji wiązania.
  • Materiał: Wykonane z garbowanej roślinnie skóry bydlęcej.
  • Metalowe klamry z wytłoczeniem MEO-Germany, nity ze stali nierdzewnej.
  • Perforowaliśmy cały pasek na kostkę jak pasek, dzięki czemu możesz go zapiąć wystarczająco mocno w każdej możliwej pozycji.
  • Dostępne w różnych długościach: 45 cm, 60 cm, 90 cm, 120 cm i 150 cm.
  • Szerokość: ok. 38 mm.
  • Otwory na paski oddalone od siebie o ok. 1,6 cm.
  • Skórzane produkty BDSM od MEO to najwyższa jakość i luksusowe wykonanie. Ekskluzywne akcesoria wykonane są z najwyższej jakości skóry i charakteryzują się trwałością i wysokim komfortem noszenia. Staranne wykonanie zapewnia, że każdy produkt jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny. Asortyment obejmuje różnorodne produkty, w tym kajdanki na ręce i kostki, maski na oczy, kneble i specjalistyczne pasy do zniewolenia, wszystkie zaprojektowane specjalnie w celu zintensyfikowania doświadczeń BDSM. Każdy skórzany produkt MEO spełnia najwyższe standardy wzornictwa i komfortu. Anatomiczne dopasowanie i regulowane zapięcia zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie produktów, nawet podczas dłuższych sesji. Ponadto produkty skórzane oferują wyjątkową wytrzymałość, aby sprostać intensywnym wymaganiom gry BDSM. Różnorodność akcesoriów skórzanych pozwala klientom MEO w pełni realizować swoje fantazje i odkrywać różne scenariusze. Zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych fanów BDSM, produkty skórzane MEO oferują odpowiednie akcesoria dla każdego gustu i preferencji. Połączenie tradycyjnego rzemiosła i nowoczesnych koncepcji projektowych sprawia, że skórzane produkty BDSM firmy MEO są istotną częścią każdej dobrze zaopatrzonej kolekcji BDSM.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Works perfectly!

  Comfortable and sturdy. Works perfectly. Comfortable and sturdy.

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Great product

  Great premium leather, well built and high quality. Looks great on!

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Bondagegurte

  Die Bondagegurte sind bei uns regelmäßig und teilweise über einen längeren Zeitraum, seit mehreren Monaten im Einsatz und auch wenn sie mimimalste Abnutzungserscheinungen zeigen, sind sie immer noch intakt und alles ist in Ordnung. Man kann also von einem langlebigen Produkt sprechen. Gutes Produkt, sowohl für Einsteiger als auch für Erfahrene.

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Super bequem

  Ich konnte es bisher leider nur einmal ausprobieren, aber da war ich super begeistert. Die Gurte haben nicht ins Fleisch geschnitten, man kann sie super alleine an- und ausziehen und die Passform ist perfekt. Ihm hat es auch super gefallen, weil es ziemlich "schick" aussieht und man seinen Partner super in die gewünschte Position fesseln kann. Für jeden der neu in der Thematik Fesseln ist, kann ich es nur wärmstens empfehlen, da es ein super Preisleistungsverhältnis hat.

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Number one choice for professionals and enthusiasts alike!

  I had the pleasure of trying MEO's Deluxe Bondage Straps, and wow, they are a game-changer! These straps are not just about binding; they're about elevating the entire bondage experience. First off, the variety in lengths is a dream come true. It means you can tailor your session to any scenario or body type. The adaptability is fantastic! The black straps, lined with blue leather and matching stitches, are not just functional but also stylish. They strike the perfect balance between classic and edgy. Comfort and ease of use are top-notch. They're sturdy yet gentle, ensuring a secure hold without discomfort, even in longer sessions. And talk about durability! These straps feel like they're built to last a lifetime. In summary, MEO's Deluxe Bondage Straps are a blend of quality, comfort, and style. For anyone looking to step up their bondage game, these straps are a must-try. They truly are the number one choice for professionals and enthusiasts alike!

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Absolute Kaufempfehlung von mir!

  Ich muss einfach meine Erfahrungen mit den Deluxe Bondage Gürteln von MEO teilen. Als jemand, der Bondage liebt, aber nicht immer die Zeit oder das Geschick für komplizierte Knoten hat, war ich auf der Suche nach etwas, das sowohl praktisch als auch cool ist. Und genau das habe ich bei MEO gefunden!

  Zuerst einmal: Die Lieferung war blitzschnell. Ich wohne in Graz und das Paket war früher da als erwartet - ein echter Pluspunkt!

  Nun zu den Fesselriemen: Es gibt sie in verschiedenen Längen (45 cm, 60 cm, 90 cm, 120 cm und 150 cm), was super praktisch ist, da man sie an verschiedene Situationen und Körpergrößen anpassen kann. Egal ob man neu im Bondage ist oder ein alter Hase, diese Gürtel sind einfach zu handhaben und super vielseitig.

  Ein toller Blickfang ist das Design. Die schwarzen Gurte sind mit blauem Leder gefüttert und farblich passend abgesteppt. Sie sehen nicht nur unglaublich cool aus, sondern fühlen sich auch fantastisch an - sowohl für den Fesselnden als auch für den Gefesselten. Der Tragekomfort ist hervorragend, kein Einschneiden oder unangenehmes Drücken.

  Die Qualität spricht für sich. Die Gurte sind robust, langlebig und halten auch intensiveren Sessions stand. Ich habe schon vieles an Fesseln ausprobiert, aber die von MEO sind definitiv die Nummer 1. Sie vereinen Qualität, Komfort und cooles Design in einem Produkt, was sie zu einem Must-Have für jeden BDSM-Fan macht.

  Fazit: Wer auf der Suche nach qualitativ hochwertigen Fesselgurten ist, die auch noch super aussehen, der ist bei diesen Fesselgurten von MEO genau richtig. Absolute Kaufempfehlung von mir!

  • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Skórzany pasek na kostkę - MEO Bondage DeLuxe

  Skórzany pasek na kostkę - MEO Bondage DeLuxe

  Bondage wymaga albo pewnych umiejętności, albo tego wspaniałego produktu! Te paski do wiązania są właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz połączyć jakość, wygodę i styl w jednym produkcie. Dostępne w różnych długościach - 45 cm, 60 cm, 90 cm, 120 cm i 150 cm - paski do bondage od MEO oferują możliwość dostosowania do każdej sytuacji i każdego typu ciała.

  Napisz własną recenzję

  Inni klienci również kupili:

  30 inne przedmioty w tej samej kategorii: