Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Kategorie

Newsletter

Informacje o bezpiecznych płatnościach

 

 

Możesz wybrać jedną z różnych metod płatności.

 

 

 

W MEO zawsze jesteś elastyczny

Jako klient możesz płacić w MEO za pośrednictwem PayPal, na podstawie faktury zaliczkowej lub za pobraniem. Oczywiście oferujemy również płatność kartą kredytową. Niestety, nie możemy zaoferować płatności częściowych ani płatności w ratach.

Informacje o różnych metodach płatności znajdziesz w zakładce Płatność przelewem (faktura zaliczkowa), Za pobraniem i Płatność kartą kredytową.

 

Płatność przelewem (faktura zaliczkowa)

Tę formę płatności oferujemy wszystkim klientom. W tym przypadku przelewasz kwotę z faktury na nasze konto podane w potwierdzeniu zamówienia:

Instrukcje dotyczące płatności

Prosimy o przelanie kwoty wynikającej z faktury po otrzymaniu naszego potwierdzenia zamówienia pocztą elektroniczną. Towar zostanie wysłany natychmiast po otrzymaniu płatności.

 

Dostawa za pobraniem

Wysyłka za pobraniem jest możliwa w Niemczech i niektórych krajach Unii Europejskiej.

Wystarczy, że zapłacisz kwotę z faktury bezpośrednio dostawcy.

 

Płatność przez PayPal

Tę formę płatności oferujemy wszystkim klientom.

 

Płatność kartą kredytową

Jeśli chcesz, możemy obciążyć Twoją kartę kredytową kwotą wynikającą z faktury w momencie dostawy. Obciążenie Twojego konta nastąpi zazwyczaj w następnym cyklu rozliczeniowym instytucji wydającej karty kredytowe. Akceptujemy karty Master Card, American Express i VISA.

W procesie składania zamówienia wybierz kartę kredytową jako metodę płatności. W następnym kroku wpisz dane swojej karty kredytowej. Ze względów bezpieczeństwa podczas wprowadzania danych prosimy również o podanie numeru weryfikacyjnego karty (CVV2- i CVC2) wydrukowanego na odwrocie karty.

Nie akceptujemy kart debetowych (Visa Electron, Carte Bleue, Switch, Delta itp.). Klienci, którzy posiadają tylko karty debetowe, mają możliwość skorzystania z innych metod płatności(za pobraniem - na terenie UE - oraz płatności przelewem (faktura zaliczkowa) - na całym świecie)

 

Nasze zaangażowanie w zapewnienie Ci bezpieczeństwa idzie jednak jeszcze dalej:

 

Przechowujemy dane Twojej karty kredytowej tylko do celów danej transakcji, więc przy każdym zakupie musisz je ponownie wprowadzać. Posiadamy również własny certyfikat cyfrowy do szyfrowania transmisji danych i korzystamy z usług renomowanej firmy specjalizującej się w obsłudze elektronicznych transakcji płatniczych. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa znajdziesz w części Informacje o bezpieczeństwie w skrócie.

Numer weryfikacyjny karty CVV2 i CVC2

 

Do przetwarzania płatności kartami kredytowymi Visa lub Mastercard wymagamy dodatkowej informacji: numeru weryfikacyjnego karty CVV2 lub CVC2. Ten 3-cyfrowy numer znajduje się na odwrocie Twojej karty kredytowej. Trzycyfrowy numer CVV2 jest wydrukowany kursywą bezpośrednio nad paskiem podpisu na odwrocie karty. Zazwyczaj numer karty znajduje się bezpośrednio przed nim. Potrzebujemy tylko trzech ostatnich cyfr tego numeru (pozostałe cyfry są tylko powtórzeniem numeru karty kredytowej).

Kod weryfikacji karty (CVV2 / VISA - CVC2 / Mastercard) to zabezpieczenie kart kredytowych. Jest to trzycyfrowa cyfra kontrolna umieszczona na odwrocie karty kredytowej. Ta nowa funkcja bezpieczeństwa zapobiega użyciu sfałszowanych lub skradzionych danych karty kredytowej i związanym z tym oszustwom.

Numer CVV2/CVC2 zapewnia, że osoba dokonująca zakupu jest rzeczywiście w posiadaniu karty kredytowej, a nie tylko w posiadaniu dowodu zakupu lub numeru karty. Cyfry nie są zapisane na pasku magnetycznym i nie można ich wyliczyć z numeru karty kredytowej.