Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Korki analne

Newsletter

Trener seksu analnego - rozgrzewka z butt plugiem

Butt Plug Warm Up z serii Extremeo optymalnie rozciąga odbyt i rozluźnia oba mięśnie zwieracza. Idealny do przygotowania się do seksu analnego lub fistingu. Dzięki bezpiecznej podstawie i wysuwanemu uchwytowi jest idealny do dyskretnego codziennego użytku.

Więcej informacji

$18.65


-$4.41

$14.24

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Butt Plug Warm Up dobrze wypełnia kanał odbytu, utrzymując go szeroko otwartym i rozluźniając mięśnie pierwszego i drugiego zwieracza. Odpowiedni butt plug z serii Extremeo do przygotowania się do seksu analnego lub rozgrzewki przed fistingiem. Idealnie dopasowany rozmiar, anatomicznie idealnie ukształtowany, z podstawą zapewniającą bezpieczeństwo i uchwytem powrotnym, Butt Plug Warm Up może być również dyskretnie używany w życiu codziennym przez dłuższy czas.

   

  Stożkowy kształt Butt Plug Warm Up jest ważny z kilku powodów i jest idealny do przygotowania się do seksu analnego lub fistingu! Wyjaśniamy dlaczego:

   

  Ludzki odbyt składa się z dwóch mięśni zwieracza. Zwieracz zewnętrzny (sphincter externus) - mięsień ten znajduje się bezpośrednio przy wejściu do odbytu i może być dowolnie napinany i rozluźniany. Zwieracz wewnętrzny (sphincter internus) - mięsień ten znajduje się głębiej w odbycie i jest kontrolowany mimowolnie. Oznacza to, że nie masz bezpośredniej kontroli nad napinaniem i rozluźnianiem tego mięśnia.

   

  Przygotowując się do seksu analnego lub fistingu, ważne jest, aby rozluźnić oba mięśnie zwieracza. Częstym problemem początkujących jest to, że potrafią oni rozluźnić tylko zwieracz zewnętrzny, podczas gdy zwieracz wewnętrzny pozostaje napięty. Może to prowadzić do dyskomfortu lub bólu.

   

  W tym miejscu do gry wkracza Butt Plug Warm Up:

   

  • Zatyczka ma idealny kształt: Stożkowy kształt Butt Plug Warm Up pozwala na powolne wprowadzanie korka do odbytu. Stożkowy kształt umożliwia stopniowe wprowadzanie i rozciąganie zwieracza zewnętrznego. Po włożeniu korek pomaga rozluźnić i rozciągnąć zwieracz wewnętrzny.

  • Korek analny całkowicie wypełnia kanał odbytu: Jak potwierdzają nasi eksperci, Butt Plug Warm Up całkowicie wypełnia kanał odbytu. Jest to ważne, ponieważ przygotowuje odbyt na uczucie penetracji, jak ma to miejsce podczas seksu analnego lub fistingu.

  • Anaplug rozluźnia oba mięśnie zwieracza: Rozluźniony zwieracz jest kluczowy dla bezbolesnych i przyjemnych doznań podczas seksu analnego lub fistingu. Butt Plug Warm Up sprawia, że odbyt jest szeroko otwarty, co z kolei rozluźnia zwieracz i sprawia, że przygotowanie jest bardziej efektywne.

  • Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem: podstawa butt pluga zapewnia, że nie wsunie się on zbyt daleko do odbytu, co jest szczególnie ważne, aby uniknąć dyskomfortu. Uchwyt do chowania zapewnia dodatkową kontrolę i bezpieczeństwo podczas wkładania i wyjmowania butt pluga.

  • Dłuższe codzienne użytkowanie: Konstrukcja Butt Plug Warm Up umożliwia noszenie korka przez dłuższy czas. Długotrwałe lub ciągłe korzystanie z butt plug może trenować rozluźnienie mięśnia zwieracza wewnętrznego. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ, jak wspomniano powyżej, mięsień ten jest kontrolowany mimowolnie i nie można go bezpośrednio rozluźnić.

  • Różne rozmiary: Trzy różne rozmiary pozwalają użytkownikowi wybrać odpowiedni korek analny w zależności od doświadczenia i komfortu. Pozwala to na stopniowe zwiększanie i dopasowywanie, ułatwiając przygotowanie się do seksu analnego lub fistingu.

  • Super materiał: Miękki, ale stabilny wymiarowo, wolny od ftalanów silikon nie tylko zapewnia przyjemne, przyjazne dla skóry doznania, ale jest również wystarczająco śliski, aby umożliwić płynne rozciąganie odbytu, szczególnie w połączeniu z wysokiej jakości lubrykantem, takim jak Aquameo.


  Podsumowując, Butt Plug Warm Up pomaga rozciągnąć i rozluźnić nie tylko zewnętrzny, ale także wewnętrzny zwieracz, co czyni go cennym narzędziem podczas przygotowań do seksu analnego lub fistingu. Jednak zawsze ważne jest, aby nie spieszyć się, używać dużej ilości lubrykantu i słuchać swojego ciała, aby upewnić się, że wszystko pozostaje wygodne i bezpieczne.

   

  Butt Plug Warm Up jest dostępny w trzech rozmiarach:

   

  • Rozmiar S: średnica 3,2 cm, długość całkowita 9,1 cm
  • Rozmiar M: średnica 3,8 cm, długość całkowita 10,8 cm
  • Rozmiar L: średnica 4,4 cm, długość całkowita 12,5 cm

   

  Nasz Butt Plug Warm Up z serii Extremeo to znacznie więcej niż tylko zabawka erotyczna: Butt Plug Warm Up to Twój osobisty trener seksu analnego! Dzięki Butt Plug Warm Up nie tylko będziesz mieć więcej zabawy podczas seksu analnego, ale także zyskasz pewność siebie, której potrzebujesz, aby przygotować się na bardziej intensywne przygody analne.

   

  Czyszczenie i użytkowanie korków do pośladków Extremeo:

   

  • Łatwe w użyciu: Wkładanie butt pluga może być pięknym i przyjemnym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli wiesz, jak robić to prawidłowo. Aby ułatwić wkładanie butt pluga do odbytu, polecamy nasz popularny spray Extremeo. Szybki spray rozluźnia mięśnie zwieracza i sprawia, że wkładanie zatyczki jest szczególnie delikatną przyjemnością.

   

  • Odpowiedni lubrykant i nasz Lube Shooter: Odpowiedni lubrykant może zrobić różnicę. W przypadku produktów silikonowych, takich jak korek do pośladków Extremeo, należy unikać stosowania lubrykantów na bazie silikonu, ponieważ mogą one uszkodzić materiał. Zamiast tego zalecamy lubrykanty na bazie wody, takie jak Aquameo lub Alphamale Aqua. Zapewniają one przyjemne uczucie i są bezpieczne w użyciu z silikonowymi wtyczkami. Lube Shooter lub aplikator lubrykantu optymalizuje doznania podczas korzystania z zabawek analnych, takich jak butt plug. Umożliwia głębsze i bardziej równomierne rozprowadzenie lubrykantu w kanale odbytu, dzięki czemu wkładanie butt pluga jest wygodniejsze i bezpieczniejsze. Ponieważ odbyt nie wytwarza własnego lubrykantu, wystarczająca jego ilość zmniejsza tarcie i ryzyko obrażeń. Ponadto Lube Shooter umożliwia czystą i precyzyjną aplikację bez marnowania lubrykantu.

   

  • Czyszczenie: Twój butt plug Extremeo powinien być dokładnie czyszczony po każdym użyciu. Większość zabrudzeń można łatwo usunąć za pomocą ciepłej wody i łagodnego mydła. Do dokładnego i higienicznego czyszczenia zalecamy również nasz spray VERYCLEAN. Szybkie spryskanie zapewnia, że butt plug jest zawsze gotowy na kolejną przygodę.

   

  Więcej szczegółów:

   

  • Butt plug
  • Extremeo butt plug to korki analne opracowane przez ekspertów.
  • Extremeo ® jest zastrzeżonym znakiem towarowym MEO Germany.
  • Materiał: Wykonany z wysokiej jakości silikonu, wolnego od ftalanów.
  • Używaj wtyczki tylko z lubrykantami na bazie wody, takimi jak Alphamale Aqua lub Aquameo i naszym Lube Shooter.
  • Do tej zatyczki polecamy nasz produkt Extremeo: ten spray działa bez utraty czucia, zmniejsza bolesną wrażliwość mięśnia zwieracza i pomaga osiągnąć nieskrępowaną ekstazę seksualną.
  • Dzięki nowym zatyczkom do pośladków Extremeo oferujemy teraz wszechstronny, beztroski pakiet dla Twoich przygód analnych. MEO jest nie tylko pionierem, jeśli chodzi o znane na całym świecie produkty, takie jak Extremeo Anal Relax Spray, ale także zawsze poszukuje najlepszych i najbardziej innowacyjnych sposobów na poprawę seksu analnego. Logiczną kontynuacją naszej pasji do produktów analnych jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych korków butt plug z serii Extremeo. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i opiniach naszych lojalnych klientów, opracowaliśmy butt plugi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie wzornictwa, komfortu i funkcjonalności.
  • Możesz zamówić nasze butt plugi na całym świecie. Możesz znaleźć sex shopy MEO w krajach niemieckojęzycznych, takie jak sklep MEO w Niemczech, MEO w Szwajcarii lub sklep MEO bondage w Austrii. Działamy nie tylko w całej Europie, na przykład we Francji, Włoszech, Holandii, Irlandii, Rumunii, Norwegii, Szwecji itp., ale na całym świecie, na przykład MEO Sex Shop w Hiszpanii, sklep z dildo w Danii, a także w Finlandii - a jeśli mówisz po czesku, możesz znaleźć całą naszą ofertę zabawek erotycznych online w Czechach. Jeśli estoński jest Twoim językiem, możesz zamówić nasz wybór butt plugów online w Estonii. Jesteśmy również dostępni w Słowenii, z sex shopem w Bułgarii i szeroką gamą produktów BDSM i erotycznych na Słowacji. Więcej sklepów MEO znajdziesz w USA, Belgii, Grecji, na Węgrzech, w Japonii, Wielkiej Brytanii, Serbii, Luksemburgu, na Malcie, w Portugalii, Islandii, Polsce, Kanadzie, RPA i Kosowie.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Très discret et agréable au toucher

  Très discret et agréable au toucher

   Ocena 

   Pour se faire sauter en solo

   J'ai attendu le livreur en bas de chez-moi pour me les enfoncer le plus rapidement possible, de vrais merveilles pour une sodomie en solo , c'est tellement bon que je crois que je vais dormir avec , et la prochaine fois je me mettrai le plus gros

   • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Très satisfaite

   Attirée par la pratique mais débutante, je cherchais un plug anal plutôt petit pour commencer. Après bien des recherches et des lectures variées sur le sujet et mes envies, mon choix s’est porté pour ce lot, qui propose plusieurs tailles, pour une approche progressive, à mon rythme, et la matière qui m’attire le plus. J’ai commencé avec le plus petit, qui bien lubrifié a pris position très naturellement. J’ai fait mon ménage et la sensation est très agréable. Je suis passé a k ok à taille du dessus puis me suis habillée pour aller chercher mon pain, à pieds… sensations garanties et montée du désir….j’ai dû employer un sextoy pour me satisfaire. A voir pour la suite… en jeu ou à porter tout est possible, doux et agréable, facile à insérer et à nettoyer, vraiment satisfaite de mon achat

    Ocena 

    Pratique

    Pratique et pas chère, je recommande sans hésiter. Faut pas se priver à ce prix.

     Ocena 

     WOW!!

     I am up to the middle on can’t wait to go for the third. WOW!!

     • 2 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
     Ocena 

     Perfetti per cominciare!

     Perfetti per cominciare!

      Ocena 

      Bellissimi

      Ottimi per usarli gradualmente, il piccolo e il medio andavano bene, ma il grande è più difficoltoso. Con il lubrificante adatto va benissimo e fa godere tantissimo

       Ocena 

       Para principiantes como yo GENIAL

       Me regalaron los tres tamaños sin haber usado nunca ninguno y es una gozada, con el pequeño casi no hace falta ni usar lubricante y hoy e salido a la calle de paseo tranquilamente

       • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
       Ocena 

       Perfekt für Butt Plug Training

       Ich habe das Set mit drei Größen wegen des Preisvorteils bestellt. Die Größen sind wirklich perfekt für ein Butt Plug Training, sei es für Anfänger oder Fortgeschrittene. Die Form ist sehr schön, quasi anatomisch, sie sitzen gut und rutschen nicht raus. Mit ein wenig Gleitmittel flutschen sie fast von ganz allein. Bin zufrieden und kann dieses Butt Plugs jedem Mann und jeder Frau weiterempfehlen.

       • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

       Napisz własną recenzję

       Trener seksu analnego - rozgrzewka z butt plugiem

       Trener seksu analnego - rozgrzewka z butt plugiem

       Butt Plug Warm Up z serii Extremeo optymalnie rozciąga odbyt i rozluźnia oba mięśnie zwieracza. Idealny do przygotowania się do seksu analnego lub fistingu. Dzięki bezpiecznej podstawie i wysuwanemu uchwytowi jest idealny do dyskretnego codziennego użytku.

       Napisz własną recenzję

       Inni klienci również kupili:

       30 inne przedmioty w tej samej kategorii: