Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Korki analne

Newsletter

Uprząż BDSM do dild i zatyczek analnych - skóra premium

Dla tych, którzy szukają kontroli i chcą doświadczyć ostatecznej formy dominacji i uległości, uprząż BDSM z pierścieniem na kutasa i mankietem adaptera do korka analnego lub dildo jest idealnym akcesorium. Wykonana z najlepszej skóry, uprząż BDSM łączy w sobie komfort i funkcjonalność, zapewniając niezapomniane wrażenia.

Więcej informacji

3495/00

$208.58


-$43.93

$164.65

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  Uprząż BDSM z Cock Ringiem i adapterem na korek analny lub dildo to idealne akcesorium dla każdego, kto szuka kontroli i chce doświadczyć ostatecznej formy dominacji i uległości. Wykonana z najlepszej skóry, uprząż BDSM łączy w sobie komfort i funkcjonalność, zapewniając niezapomniane wrażenia.

   

  Ta uprząż BDSM zmieni dla Ciebie wszystko! Wystarczy kilka prostych kroków ....

   

  Po pierwsze, korek pośladkowy jest wkładany do dostarczonej tulei adaptera i mocowany do paska, który później przechodzi przez krocze. Następnie załóż uprząż i włóż wtyczkę lub dildo do odbytu. Następnie naciągnij Cock Ring na penisa i jądra. Zamykane paski uprzęży BDSM zapewniają bezpieczne dopasowanie i uniemożliwiają zdjęcie uprzęży bez upoważnienia. Dzięki regulowanym paskom uprząż BDSM można dopasować do talii o rozmiarze od 74 cm do 112 cm. Środkowy pasek, który biegnie przez krocze, można regulować w zakresie od 13 cm do 34 cm. Dwa mankiety adaptera są odpowiednie dla wtyczek i dild o średnicy od 3,8 cm do 5,1 cm.

   

  Dlaczego ulegli mężczyźni kochają naszą uprząż BDSM:

   

  Ulegli mężczyźni szczególnie doceniają tę uprząż, ponieważ daje im ona poczucie intensywnej uległości i oddania. Połączenie zamykanej uprzęży BDSM, Cock Ringa i korka zapewnia potrójną stymulację i kontrolę, co jeszcze bardziej potęguje uczucie uległości. Zamykana konstrukcja uprzęży BDSM podkreśla dominację aktywnego partnera i bezradność uległego użytkownika. Daje dominującemu partnerowi pełną kontrolę nad ciałem uległego partnera. Wysokiej jakości skóra i staranne wykonanie zapewniają nie tylko bezpieczeństwo i funkcjonalność, ale także absolutny komfort. Dla wielu uległych mężczyzn noszenie takiej uprzęży jest więc nie tylko doświadczeniem fizycznym, ale także głęboko emocjonalnym, które spełnia ich najgłębsze pragnienia uległości i oddania. Używanie naszej uprzęży przez kilka dni lub tygodni jest intensywnym doświadczeniem w kontekście BDSM. Uprząż służy jako stałe przypomnienie o uległości i kontroli, dzięki czemu stałe poczucie dominacji i służby jest zawsze obecne. Zintegrowany pierścień na penisa i korek analny wywołują fizyczne doznania przy każdym ruchu, stymulując zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Te stale obecne doznania fizyczne sprawiają, że codzienne noszenie jest wyzwaniem, zadaniem wyznaczonym przez dominującego partnera, które wymaga siły woli i wytrzymałości.

   

  Co sprawia, że produktom MEO nie można się oprzeć?

   

  Nasze wieloletnie doświadczenie i nieustanne dążenie do innowacji i perfekcji sprawiły, że MEO jest jednym z najbardziej utytułowanych producentów produktów BDSM. Istotną częścią tego sukcesu jest niezrównana jakość naszych produktów skórzanych. Każdy produkt, który opuszcza naszą fabrykę uosabia doskonałość i oddanie rzemiosłu. Nasza pasja i doświadczenie znajdują odzwierciedlenie w każdym produkcie. W MEO otrzymujesz tylko to, co najlepsze - ponieważ na to zasługujesz.

   

  Więcej szczegółów:

  • Zamykana uprząż BDSM do zatyczek do pośladków, wyposażona w pierścień na kutasa.
  • Wysokiej jakości skórzana uprząż z pierścieniem na kutasa.
  • Wymiary/rozmiar: Odpowiedni dla obwodu talii od 74 do 112 cm. Środkowy pasek jest regulowany w zakresie od ok. 13 do 34 cm. Dwa mankiety adaptera, które są przymocowane do paska biegnącego przez krocze, nadają się do korków analnych lub wibratorów o średnicy od około 3,8 do 5,1 cm.
  • Materiał: skóra, metal
  • Uwaga: Dildo, korek analny i inne pokazane akcesoria nie wchodzą w skład zestawu.
  • Wszystkie paski są regulowane i można je zapiąć za pomocą zamykanych klamer. Klamry mają owalny otwór na szpilce, przez który można włożyć małą kłódkę. Po zapięciu uprzęży kłódka jest zamykana przez ten okrągły otwór w sworzniu klamry, dzięki czemu uprzęży nie można otworzyć ani zwolnić bez odpowiedniego klucza. Nasze klamry nie tylko zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo, ale także element kontroli, co czyni je szczególnie interesującymi dla niektórych produktów BDSM.
  • W zestawie znajdują się kłódki z kluczem firmy MEO.
  • Uwaga: Popularność i wysoka jakość produktów BDSM firmy MEO sprawiły, że są one często kopiowane. Aby mieć pewność, że zawsze trzymasz w rękach oryginalny produkt MEO, zintegrowaliśmy specjalne funkcje, które ułatwiają rozpoznanie podróbek. Nasze oryginalne produkty charakteryzują się ekskluzywnymi klamrami i nitami z wygrawerowanym logo MEO. Posiadają również nasze charakterystyczne czerwone wszywki, które są również oznaczone logo MEO. Te szczegóły nie tylko podkreślają autentyczność, ale także wysoką jakość każdego z naszych produktów BDSM.

   

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Perfect fit

  This is an AMAZING addition to our "Toybox"!!!
  Very comfortable, I was able to wear it, during an extended play session, kept my plug in place.

   Ocena 

   Super Premium Leather

   The leather in this device is the highest quality I have ever seen.

    Ocena 

    I love it.

    I love it. Everything snugs down nicely. And it holds the plug in great.

     Napisz własną recenzję

     Uprząż BDSM do dild i zatyczek analnych - skóra premium

     Uprząż BDSM do dild i zatyczek analnych - skóra premium

     Dla tych, którzy szukają kontroli i chcą doświadczyć ostatecznej formy dominacji i uległości, uprząż BDSM z pierścieniem na kutasa i mankietem adaptera do korka analnego lub dildo jest idealnym akcesorium. Wykonana z najlepszej skóry, uprząż BDSM łączy w sobie komfort i funkcjonalność, zapewniając niezapomniane wrażenia.

     Napisz własną recenzję

     Inni klienci również kupili:

     30 inne przedmioty w tej samej kategorii: