Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Maski na oczy i opaski na oczy

Newsletter

Maska na oczy BDSM wykonana z prawdziwej skóry - z zapięciem na rzep

Nasza maska na oczy z prawdziwej skóry oferuje idealne warunki do nieskrępowanego seksu w ekscytującej ciemności dzięki absolutnej nieprzezroczystości. Ta maska na oczy to niezbędny element BDSM, który sprawi, że każda sesja bondage będzie jeszcze bardziej intensywna i zmysłowa. Pomoże Ci całkowicie się rozluźnić, uwolnić swoje fantazje i cieszyć się nieskrępowanym doświadczeniem.

Więcej informacji

5258/T01

dostępne

  Więcej informacji

  Nasza maska na oczy z prawdziwej skóry oferuje idealne warunki do nieskrępowanego seksu w ekscytującej ciemności dzięki absolutnej nieprzezroczystości. Ta maska na oczy to niezbędny element BDSM, który sprawi, że każda sesja bondage będzie jeszcze bardziej intensywna i zmysłowa. Pomaga Ci całkowicie odpuścić, uwolnić swoje fantazje i cieszyć się nieskrępowanym doświadczeniem.

  Wyłączając percepcję wzrokową, wszystkie inne zmysły są wzmocnione, dzięki czemu dotyk i stymulacja są jeszcze bardziej intensywne i natychmiastowe. Wykonana z wysokiej jakości skóry maska na oczy jest trwała i wygodna. Lekka wyściółka zapewnia wysoki komfort noszenia i absolutną ciemność, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w swoich fantazjach. Gdy tylko oczy zostaną zamknięte przez maskę na oczy, wszystkie inne zmysły zostają wzmocnione, a dotyk i bodźce są odbierane bardziej intensywnie. Napięcie również wzrasta, ponieważ nie możesz zobaczyć, co twój partner planuje dalej przez maskę na oczy.

  Opinie klientów:

  • Marco relacjonuje szczególnie intensywne doświadczenie, w którym jego nadgarstki były związane, a jego chłopak lizał jego jądra, podczas gdy Marco nosił naszą maskę na oczy. Doprowadziło to do wyjątkowo silnego orgazmu, którego Marco nigdy wcześniej nie doświadczył.
  • Georg z Berlina opowiedział o swoim pierwszym seksie analnym z maską na oczy: "Na początku się bałem, ale potem byłem w stanie całkowicie się zrelaksować i w pełni cieszyć się tym doświadczeniem. Maska na oczy pomogła mi skoncentrować się na intensywnych doznaniach i sprawiła, że ten moment był niezapomniany".


  Maska na oczy z prawdziwej skóry w sklepie MEO jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto chce zintensyfikować swoje doświadczenia BDSM. Dzięki absolutnej nieprzezroczystości i wysokiemu komfortowi noszenia, maska na oczy zapewnia ekscytującą ciemność i wzmacnia zmysły, aby jeszcze intensywniej doświadczać dotyku i stymulacji.

  Idealne dopasowanie i wysokiej jakości materiał sprawiają, że ta maska na oczy jest niezbędna podczas każdej sesji BDSM.Dalsze szczegóły:

  • Maska na oczy BDSM wykonana z prawdziwej skóry - z zapięciem na rzep
  • Materiał: prawdziwa skóra, zapięcie na rzep
  • Przyjemnie wyściełana: Wyściełanie maski na oczy zapewnia wysoki poziom komfortu i przyjemne dopasowanie.
  • Anatomiczny kształt: Maska na oczy idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy i zapobiega przenikaniu światła.
  • Wyjątkowo miękki design: Ta maska na oczy jest atrakcją w sklepie MEO i bestsellerem! Jest częścią podstawowego wyposażenia erotycznego na każdą sesję BDSM.
  • Design made in Germany: Wysokiej jakości, stylowa maska na oczy, wyprodukowana zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
  • Oprócz tej maski na oczy z prawdziwej skóry sklep MEO oferuje również wiele innych produktów, które zapewniają intensywną deprywację sensoryczną i ekscytujące doświadczenia BDSM. Asortyment obejmuje maski neoprenowe, maski skórzane, maski gazowe, maski lateksowe i różne kneble. Maski neoprenowe oferują mocne, ale elastyczne dopasowanie i są znane z tego, że skutecznie tłumią dźwięk i całkowicie blokują światło. Ponieważ są lekkie i oddychające, idealnie nadają się do długich sesji. Maski skórzane są wytrzymałe i zapewniają zarówno ochronę wizualną, jak i dźwiękową. Wysokiej jakości skóra zapewnia luksusowe uczucie i intensywne doznania, idealne na każdą sesję BDSM. Maski gazowe oferują unikalne połączenie kontroli oddechu i deprywacji sensorycznej i są szczególnie skuteczne w scenariuszach wymagających maksymalnej kontroli i ograniczeń. Maski lateksowe ściśle przylegają do skóry i oferują intensywne, erotyczne doznania podczas noszenia. Są szczególnie popularne w zabawach fetyszowych i skoncentrowanych doświadczeniach BDSM. Różne kneble w sklepie MEO - od knebli pierścieniowych i kulkowych po kneble ustne - oferują dodatkowe poziomy kontroli. Uniemożliwiają komunikację werbalną i zwiększają przepływ śliny, co prowadzi do jeszcze bardziej intensywnych doświadczeń BDSM. Sklep MEO oferuje zatem szeroką gamę produktów do deprywacji sensorycznej, które mogą wzbogacić każdą sesję BDSM. Od masek neoprenowych i skórzanych po maski gazowe i lateksowe oraz różne kneble, istnieje odpowiednie akcesorium dla każdej potrzeby i preferencji, aby zagwarantować całkowitą kontrolę i intensywne doznania.

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Pitchblack! Top Maske für wenig Geld

  Super bequem und angenehmes Material. Sitzt sehr gut und macht absolut Dunkel. Der Klett verschluss lässt sie schnell anlegen.
  Für so wenig Geld ein must buy

   Ocena 

   So comfortable..

   So comfortable...blocks out all the light and doesn't put pressure on the eyes like some others do.

   • 2 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Parfait

   Laissez lui ou elle le porter afin de faire augmenter la tension sexuelle entre vous deux! Ce masque oculaire doux reste à sa place grâce à son élastique confortable.

   • 0 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Bondage Augenmaske

   Die Augenmaske hält, was sie verspricht. Sie war für meinen Sub, der nicht alles sehen soll, was ich mit ihm vorhabe (zum Beispiel Spiele mit Kerzenwachs). Die Maske ist Licht-dicht und sitzt bequem. Anfänglich war das Band etwas stramm (bei sehr großem Kopfumfang. Die Augenmaske ist preiswert, hat eine gute Qualität und ist empfehlenswert.

   • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Lovely item

   This item feels like a sleeping mask!

   It is incredibly comfy to wear. Me and my partner have both used it. The best feeling is when you both can sense what the other is going to do. I'm in love with this item!

   We use it most of the time and have never got bored of using it. We love it. MEO rocks!

   • 2 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Good product

   Comfortable and works well, this product does exactly what you want it to. For a small price, good quality and really good service, you won't be disappointed.

   • 2 z 3 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   Angenehm zu tragen.

   Habe die Maske zusammen mit der Bettfessel von MEO bestellt. Ist klasse kombinierbar. Die Maske ist zwar nicht 100% blickdicht (Licht strahlt an der Nase durch) aber sehen kann man damit überhaupt nichts. Außerdem ist sie angenehm zu tragen.

   • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
   Ocena 

   This is the most comfortable blindfold we have had yet!

   This is the most comfortable blindfold we have had yet! Going to have some new kinky memories!

   • 4 z 5 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

   Napisz własną recenzję

   Maska na oczy BDSM wykonana z prawdziwej skóry - z zapięciem na rzep

   Maska na oczy BDSM wykonana z prawdziwej skóry - z zapięciem na rzep

   Nasza maska na oczy z prawdziwej skóry oferuje idealne warunki do nieskrępowanego seksu w ekscytującej ciemności dzięki absolutnej nieprzezroczystości. Ta maska na oczy to niezbędny element BDSM, który sprawi, że każda sesja bondage będzie jeszcze bardziej intensywna i zmysłowa. Pomoże Ci całkowicie się rozluźnić, uwolnić swoje fantazje i cieszyć się nieskrępowanym doświadczeniem.

   Napisz własną recenzję

   Inni klienci również kupili:

   17 inne przedmioty w tej samej kategorii: