Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Ograniczenia medyczne

Newsletter

Zamykane skórzane kajdanki - Edition Dr Sado

Kajdanki te są nie tylko wyjątkowym dziełem rzemiosła, które powinno znaleźć swoje miejsce w każdej kolekcji BDSM, ale także funkcjonalnym akcesorium, które umożliwia maksymalne unieruchomienie i kontrolę pasywnego partnera.

Więcej informacji

1887/00

$142.68


-$32.95

$109.73

plus koszty wysyłki

dostępne

  Więcej informacji

  MEO z dumą prezentuje zamykane kajdanki Dr Sado Edition - hołd dla precyzji i wyrafinowanej estetyki historycznych medycznych środków krępowania pacjentów. Kajdanki te są nie tylko wyjątkowym dziełem rzemiosła, które powinno znaleźć swoje miejsce w każdej kolekcji BDSM, ale także funkcjonalnym akcesorium, które pozwala na maksymalne unieruchomienie i kontrolę pasywnego partnera.

  Zainspirowana solidną i funkcjonalną konstrukcją tradycyjnych kajdanek szpitalnych, które były kiedyś używane w instytucjach psychiatrycznych do krępowania szczególnie niesfornych pacjentów, edycja Dr Sado łączy dziedzictwo i funkcjonalność tych historycznych modeli z estetyką i wymaganiami współczesnych praktyk BDSM. Kajdanki charakteryzują się dwukolorowym wzornictwem i charakterystycznymi przeszyciami, które nadają im autentyczny wygląd i bardzo zbliżają je do oryginałów z minionych czasów.

  Kajdanki są celowo zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu, ponieważ w gorączce chwili wszystko musi się dziać szybko: Kajdanki są zakładane na nadgarstek, metalowy pręt jest przeciągany przez otwór i zabezpieczany zapięciem. Elastyczność w wyborze zapięcia - czy to tradycyjna kłódka, opaska kablowa czy innowacyjna, cyfrowa blokada czasowa MEOBOND - pozwala na dostosowanie do potrzeb i życzeń "lekarza" leczącego pacjenta. ....

  Pielęgnacja i konserwacja kajdanek skórzanych:

  Aby zachować jakość i piękno kajdanek Dr Sado w dłuższej perspektywie, niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. Prawdziwa skóra jest żywym materiałem, który nabiera charakteru i elastyczności poprzez odpowiednie traktowanie. Zalecamy czyszczenie kajdanek po każdym użyciu miękką, lekko wilgotną szmatką, aby usunąć pot i inne pozostałości. W celu dokładniejszego czyszczenia należy użyć specjalnego środka do czyszczenia skóry. Późniejsza pielęgnacja produktem do pielęgnacji skóry zapewnia, że skóra kajdanek pozostaje miękka i elastyczna. Z biegiem czasu skóra nabiera unikalnej patyny, która sprawia, że kajdanki są charakterystyczne i cenne dla każdego.

  Edition Dr Sado jest mistrzem w łączeniu historycznej istoty krępowania pacjentów z wymaganiami i estetyką współczesnego BDSM. Te kajdanki to nie tylko akcesorium do bondage, ale także wyraz pasji, oddania i głębokiej więzi między partnerami.

  MEOBOND - Cyfrowy zegar do bondage:

  Cyfrowa blokada czasowa MEOBOND to innowacyjne narzędzie do samodzielnego wiązania i kontrolowanej czasowo czystości, które można zaprogramować na maksymalnie 100 godzin. Może wytrzymać siłę rozciągającą 130 kilogramów i jest idealny do różnych akcesoriów BDSM, takich jak kajdanki, pasy cnoty, klatki i kneble. MEOBOND jest łatwy w użyciu i pozwala cieszyć się spersonalizowanymi i bezpiecznymi doświadczeniami BDSM, nawet gdy jesteś sam. Użyj go, aby związać siebie lub partnera na określony czas i odkryj ostateczny wymiar niewoli. Blokada czasowa MEOBOND jest odporna na ucieczkę i nie rozumie "proszę rozwiąż mnie kochanie", gwarantując prawdziwą uległość i absolutną utratę kontroli.

  Więcej szczegółów:

  • Skórzane kajdanki z blokadą.
  • Zamykane skórzane kajdanki z edycji Dr Sado są hołdem dla historycznych medycznych środków krępowania pacjentów.
  • Zawierają dwie kłódki z 4 kluczami - gotowe do natychmiastowego użycia (cyfrowe blokady czasowe MEOBOND są dostępne osobno).
  • Wymiary 30 cm długości i 8 cm szerokości, regulowane dla idealnego dopasowania.
  • Zaprojektowane, aby zapewnić najwyższą kontrolę i skrępowanie podczas sesji BDSM, oferując jednocześnie duży komfort.
  • Dzięki kajdankom Dr Sado Edition nie tylko ożywisz fascynującą historię niewoli medycznej, ale także stworzysz wyjątkowe i niezapomniane chwile poddania i zaufania.
  • Medical Play: Medical Play to rodzaj gry fabularnej, w której partnerzy seksualni wcielają się w role lekarza i pacjenta. Z reguły dominujący partner przyjmuje rolę lekarza, który leczy swojego uległego pacjenta. Zabawa medyczna może być aspektem fetyszyzmu medycznego lub po prostu sposobem dla pary na urozmaicenie życia seksualnego poprzez ciekawe odgrywanie ról. Zabawa medyczna może być również określana jako medyczny Kinkster. W tego typu zabawach występuje wyraźna i oczywista nierównowaga sił. W środowisku medycznym lekarz jest osobą, która posiada wiedzę, narzędzia i licencję na wykonywanie określonych procedur. Jeśli lekarz powie nam, że potrzebujemy badania odbytu, nie możemy się nie zgodzić, prawda? Ta relacja władzy dobrze nadaje się do gier D / S, w których jeden partner (pacjent) oddaje się na łaskę drugiego (lekarza).

   

   

  Dr. Sado Hospital Restraints

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Super Handfesseln

  Super Handfesseln, die ordentlich was halten und optisch gut was hermachen: man fühlt sich direkt an ein Asylum aus den 60er Jahren erinnert. Perfekt zum fixieren und für jedes Rollenspiel im weißen Bereich.

  • 1 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Geile Sache !

  Geile Sache ! macht sich echt gut ! sehr angenehm für Anfänger ! Preis ist okay gut verarbeitet viel Spaß dabei

  • 1 z 2 klientów uznało tę recenzję za pomocną.

  Napisz własną recenzję

  Zamykane skórzane kajdanki - Edition Dr Sado

  Zamykane skórzane kajdanki - Edition Dr Sado

  Kajdanki te są nie tylko wyjątkowym dziełem rzemiosła, które powinno znaleźć swoje miejsce w każdej kolekcji BDSM, ale także funkcjonalnym akcesorium, które umożliwia maksymalne unieruchomienie i kontrolę pasywnego partnera.

  Napisz własną recenzję

  Inni klienci również kupili:

  8 inne przedmioty w tej samej kategorii: