Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Zatyczki do penisa

Newsletter

Tailbone Alpha Urethral Sound Penis Plug

Tailbone "Alpha" Urethral Sound Penis Plug to doskonały sposób na stymulację cewki moczowej i długotrwały trening rozszerzania cewki moczowej.

Więcej informacji

1147/00

dostępne

  Więcej informacji

  Najwyższy poziom stymulacji cewki moczowej i długotrwały trening rozszerzania cewki moczowej obiecuje nasza wtyczka do penisa Tailbone "Alpha" Urethral Sound Penis Plug.

   

  Nasz korek do penisa ma długość ok. 120 mm i maksymalną średnicę 10 mm. Wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej, nie zawiera niklu.

   

  Ruchomy pierścień nie tylko zapobiega wsunięciu się zatyczki do penisa, ale także gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Może być również używany jako "pierścień na żołądź". Średnica wewnętrzna wynosi około 27,5 mm. Pierścień umieszcza się wokół krawędzi żołędzi, a zatyczkę do penisa wprowadza się do cewki moczowej. W ten sposób zatyczka do penisa staje się wspaniałym elementem biżuterii o działaniu pobudzającym.

   

  Instrukcja użytkowania:

   

  Używanie sondy lub zatyczki do penisa musi być wykonywane ostrożnie i sumiennie. Niezbędna jest higiena i lubrykant. Cewka moczowa jest otoczona przez liczne mięśnie i nerwy, dlatego jest tak wrażliwa i cudownie stymulująca.

   

  Przed użyciem zatyczka do penisa powinna być oczyszczona i zdezynfekowana odpowiednim, przyjaznym dla skóry środkiem. Lubrykant powinien być nałożony w dużej ilości, żeby nie uszkodzić wrażliwej cewki moczowej. Polecamy do tego celu nasze produkty VERYCLEAN w sprayu i VERYDEEP w żelu.

   

  Pomysły na zabawę:

   

  Dlaczego penis twojego partnera ma być zawsze dopieszczany tylko od zewnątrz? Będzie jęczał z rozkoszy, jeśli będzie stymulowany również od wewnątrz przez odpowiednią zatyczkę do penisa! Po włożeniu dłuższego dilatora żołądź jest całowana, pocierana, trzon penisa jest ugniatany i wyginany wbrew wewnętrznemu oporowi pręta.

   

  Skrępowanie i zniewolenie są dla większości mężczyzn wystarczająco pobudzające. Jeżeli dodatkowo, niespodziewanie dla partnera, włożona zostanie jedna z naszych zatyczek do penisa lub sondy, serce bezbronnego mężczyzny natychmiast zacznie bić szybciej... Z trudem będzie mógł powstrzymać się od napalenia.....

   

  Może Cię to również zainteresować:

  OPINIE KLIENTÓW

  Ocena 

  Sehr gutes Produkt EMPFEHLUNG

  Der Tailbone Penis Plug Sound mit Ring ist richtig gut verarbeitet. Das Einführen mit Gleitmittel ist ein herrliches Gefühl, zu spüren wenn er immer tiefer in dich eindringt.

  • 1 z 1 klientów uznało tę recenzję za pomocną.
  Ocena 

  Unglaublich geil

  Wir sind vom Tailbone Alpha Urethral Sound Penis Plug total begeistert und möchten ihn nicht mehr missen. Ich kann den Plug in kompletter Länge einführen. Ab einer gewissen Tiefe habe ich wirklich das Gefühl, das er sich bei Bewegung wie von selbst in die Harnröhre einsaugt.

   Napisz własną recenzję

   Tailbone Alpha Urethral Sound Penis Plug

   Tailbone Alpha Urethral Sound Penis Plug

   Tailbone "Alpha" Urethral Sound Penis Plug to doskonały sposób na stymulację cewki moczowej i długotrwały trening rozszerzania cewki moczowej.

   Napisz własną recenzję

   Inni klienci również kupili:

   30 inne przedmioty w tej samej kategorii: