Od 18

Poniższe strony są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Poprzez ENTER potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat.

Fuck & Play Vac-U-Lock Akcesoria

Newsletter

Fuck & Play Vac-U-Lock Akcesoria 

Rozbudowane i innowacyjne akcesoria do dildosów, butt plugów i zabawek seksualnych z adapterami systemowymi do Vac-U-Lock, Hunglock, Hung System, Fucktools lub HiSmith.

12
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 16 elementów
Pokaż 1 - 12 z 16 elementów

Aby dopasować dilda od Doc Johnson z systemem Vac-U-Lock, dilda i korki analne od Hunglock oraz zabawki seksualne od Hung System, Fucktools czy Hismith, znajdziesz tutaj szeroki wybór innowacyjnych akcesoriów.


Co oznacza Vac U Lock™?

Łatwo to wyjaśnić, bo to tak jak w domu - wtyczkę wkłada się do gniazdka! Wtyczka" to wtyczka adaptera akcesoriów, a "gniazdko" to wyprofilowany otwór na spodzie dildo. System Vac-U-Lock™ oznacza system wymienny, w którym różne dilda można łatwo i szybko połączyć z akcesorium Vac-U-Lock™. System ten jest używany z wieloma dildami, zabawkami erotycznymi i akcesoriami, np. z maszynami do pieprzenia, ale także z innymi praktycznymi akcesoriami (strap ons, uprzęże, uchwyty do dildo, korki łączące, przyssawki, silniki wibracyjne itp.) A dlaczego? Ponieważ łączenie różnych zabawek i akcesoriów jest bardzo praktyczne i niedrogie, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy